Mīļākās loma

 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009

Sveikas dāmas! :)

Gribēju šajā drūmajā dienā papļāpāt, dzirdēt Jūsu viedokļus, atgadījumus- vai esat bijušas mīļākās lomā? (t) Un kā tas viss ir beidzies?

Pašreiz es esmu situācijā, kura man liek domāt par to 24h/24. Beidzot pametu savu puisi, ar kuru kopā biju 5 gadus, nebija dzirdkstelītes, seksa, itin nekā, lai gan viņš ir vislabākais puisis, kādu es esmu satikusi, bet ne priekš manis.

Un tā iepazinos/ jeb atkal nejauši satikos ar puisi, kurš ir aizņemts. Sms, zvani, randiņi un jā, patreiz esam situācijā- kad viens no otra kko gaidam? Bet ko? Viņš jau saka, ka esot gatavs pamests savu draudzeni un būt kopā ar mani, bet cik tas ir iespējams? :-O Ja godīgi, man liekas, ka tas ir neiespējami, jo viņus kopā saista 3 gadus ilgas attiecības, un es nemaz nezinu, ko lai dara, censties, cīnīties par viņu, vai vienkārši padoties.

Kā Jums ir gājis šādās un līdzīgās situācijās? ;-)

14.06.2011 20:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Emba-saprotu ,ka kaut ko tadu stastit jaunam sievietem ,kuram vel viss prieksa ir tiesam apsurds,bet tomer atkal no otras puses-sagatavot tomer sevi tam,ka perfektu attiecibu nav,un ka mans virs saka -jo lielaki rozu klepji ,jo lielaka vainas apzina ,ka ir domas citur...tik biezi ta ir taisniba! |-)
14.06.2011 23:18 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Emanuelee, tu veelies teikt, ka kraapsana attiecibas ir attaisnojama?katram jau savas domas, jaa esmu gados jauna, bet tomeer kaut kada pieredze man ir un es skaidri apzinos ko attieciibaas pielauju un ko nee..
14.06.2011 23:20 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, vistrakāk ir dzīvot šaubās un aizdomās par krāpšanu, nevis tik tiešām NEKO nejust(t.i. būt tajā muļķes lomā, nezinot). Ja vīrietis var būt tik prasmīgs- tad visu cieņu. Tikai diemžēl man liekas tik gudru( spējīgu?) vīriešu ir gaužām maz.
Starp citu, viss jau sākas divu cilvēku attiecībās. Es ticu, ka , ja vīrietis ir pilnīgi laimīgs un apmierināts ar savu sievu/draudzeni, tad diez vai krāps, it īpaši, ja ir godīgs pēc dabas.
Tikai realitāte ir tāda, ka to laimi un attiecības uzturēt ir grūti. Un bieži vien problēmas netiek izrunātas/risinātas.
14.06.2011 23:24 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ak jā, un ja neapmierinātības cēlonis ir sekss ( t.i. kāds nejūtas īsti un līdz galam apmierināts) , tad domas par krāpšanu var ienākt prātā pat visuzticīgākajai dvēselei.
14.06.2011 23:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
ms.Elissa-laikam mans virs ir bijis viens no tiem viriesiem-soreiz domaju vina ieprieksejo laulibu,ka viss tika izrunats!Vins visu vienmer ar sievu parrunaja!Atkal izklausas divaini,bet ir gimenes ,kur parruna ari sada veida lietas,neslepjot "iesanu pa kreisi"! |-)
Es nesaku ,ka veletos to,bet es sevi sagatavoju uz to ,ka tas ir-varetu but iespejams! |-)

14.06.2011 23:33 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Jā, es ticu , ka ir. Nē, pat ne ticu- bet zinu. Uzticība var arī nebūt viens no attiecību galvenajiem balstiem , un, ja tā ir otršķirīga, un cilvēks var ar to sadzīvot un to pieņemt.. kāpēc slēpties un melot?
14.06.2011 23:37 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es arī noooteikti vēlētos tādas attiecības, kurās par VISU tiek runāts. Man tas ir ļoti svarīgi, jo īsti neredzu jēgu, ja abiem kaut kādas dubultdzīves, bet šķietami viss ir ideālā kārtībā.. Falši un nevajadzīgi tas ir.
14.06.2011 23:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sesilla-es loti sen atpakal rakstiju blog par so temu!Isos vardos - aprakstiju pari,kur cilveki viens otru loti mileja,bet bija problemas tiesi sex!Sieviete bija tiesi ta, kurai vajadzeja daudz vairak ,ka virietim sex-vinai bija milakais-viss tika izrunats ar viru bez maskesanas!Pec paris gadiem sieviete nomira!Virietis teica-vina velejas dzivi izdzivot atrak...vina gribeja vairak...!Varbut sarezgiti sanaca ,tacu ir ari tadi gadijumi! Sex un milestiba -kadreiz ir divas dazadas lietas! |-)
Es nesaku ,ka tas ir loti pozitivi,ka ta ir,tomer ir tadas gimenes,kur laulatie mil viens otru,bet sex isti "nesakrit"! |-)
14.06.2011 23:42 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Krāpšana ir pieļaujam tikai tad, ja abi ar šo faktu ir mierā. (kaut arī saprotu,ka dzīvē 1x tā var gadīties)
Citādāk-jo vaļīgākas robežas novilksim, jo dziļāk bedrē brauksim.
14.06.2011 23:45 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Esmu novērojusi, ka tāds izteikts maksimālisms, morāle, strikti balts un melns piemīt gados jauniem cilvēkiem. Es pati gan esmu jauna, bet nu.. dzīve cita.
Ar gadiem t.s. "robežas" paliek arvien plašākas un ar pieredzi nāk arī izpratne , ka var būt arī savādāk un pilnīgi pretēji mūsu līdzšinējiem uzskatiem. Un ar to ir jāiemācās sadzīvot. Tāpāt kā ir jāmācās cilvēkus nenosodīt.
14.06.2011 23:48 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Tur jau arī problēma-ar gadiem morāle zūd, un iekrist bedrē kļūst vieglāk. Gadiem kā tādiem nevar būt nekāda sakara ar to,ka jāšļīc pa kreisi. Vai arī tas tagad ir normāli, ka 20 gados tas ir nenormāli, bet 45 pieņemami? Ja tā, tad tā ir degradācija. Vismaz manās acīs.
14.06.2011 23:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par Emmanuelles minēto gadījumu - es, arī toreiz lasot, nesapratu, kā var būt tā, ka appreci cilvēku ar kuru nav saderības seksā... Es pat īsti nezinu, kā var izveidot laimīgas attiecības bez šīs bāzes.

Ms.Elissa, manuprāt, nav vajadzības iedalīt vecuma kategorijās izpratni un uzskatus. Katram sava dzīve un savas tiesības dzīvot to tā, kā uzskata par pareizu.
14.06.2011 23:53 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Salome, es strikti neiedalu. Es tikai izsaku savus novērojumus.
Gemini, dzīvē ir tik daudz situāciju, kurās esot, nevar būt tikai labi un slikti, jo tas tīri cilvēcīgi nav iespējams.
Manuprāt, vislabākais ir dzīvot, esot harmonijā ar sevi , un to izvēlēties kā pietures punktu. Viss pārējais un visi citi cilvēki nāk pēc tam. Arī tas, ko viņi dara vai nedara.
14.06.2011 23:58 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es jau arii nevienu nesodu un manis peec citi var guleet pa labi un pa kreisi un maukoties peec sirds patikas, bet savaa laulibaa ko taadu neveelos un neveeleesos arii peec gadiem 20, 30 vai 50 :-)
15.06.2011 00:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ms Elissa-es tevi laikam sapratu!Es jau ari no citas pasaules!Iedomajos ,ka ta "krapsana" jau ir biezi jau tad ,ja cilveks izgajis ar kadu vecu pazinu iedzert vina glazi,teiksim...Es to par krapsanu nesaucu!Mana Francijas draudzene brauca ar manu viru uz kalniem-palika vairakas dienas!!!Nu un-es netiku!Tapec viniem nav jasez maja!!! (t)
Es to tekstu ,ka neko nevelos zinat,ko nevajag ,domaju tiesi par tadam parastam tiksanas reizem ,kad tas sex nemaz nav bijis- ne jau visi tada bada,kad jaliekas uzreiz gulta :-D !!Loti daudzas jaunas sievietes uzspragst gaisa jau tad,kad tas draugs tikai izsaka domu,ka velas kaut kur aiziet!!!!Ta traka greizsirdiba viriesus noved lidz arpratam!!Es pasaku,ka daudz labakas attiecibas bus tad,ja neokskeres katru soli,neuzbazisies katru minuti ar jautajumiem ,kur bijis ,kapec ,un ko darijis uttTada izsekosanas manija!
Mans virs man vienmer pats pastasta,ja velas...-ar ko ,kur bijis !
Ta greizsirdiba noteikti bus mazaka ,ja pastasta pats (l)
15.06.2011 00:12 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Jā, man ir dusma (vai nosodījums galvā) pret, piemēram, večiem,kas jājas apkārt, kamēr viņu sievas ir stāvoklī vai nesen dzemdējušas un kopj ģimenes pavardu un domā, ka viņām ir laimīga dzīve, vai pret sievietēm,kas nenovērtē foršus, uzticīgus vīriešus un krāpj viņus nereti padarot par tādiem pašiem krāpējiem.
protams, pagale nedeg viena, bet vinmēr pastāv iespēja izšķirtie un tad iet ar citu/iem.
15.06.2011 00:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sesilla-pienemot ,ka tev ir tie 20!!Viss kartiba-neviena sieviete vel nav satikta,kura pirms kazam doma-ir OK,ja pec menesa viram bus milaka...Tacu apgalvot ,ka tas "nekad nebus" bus vienmer,par to tiesam gruti teikt!Ipasi musu dienas...!!! |-)
15.06.2011 00:17 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Emanuelle , man ir mazliet vairaak gadu nekaa 20 un iepriekseejaas attieciibas tiku kraapta, tadelj zinu par ko runaaju. un zinu , ka man nevar buut nekaa kopiiga ar taadu culveeku un tiesi sii iemesla deelj taas attieciibas ir pagaatnee
15.06.2011 00:19 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nu man jāsaka, ka es vispār vairs neesmu tajos rāmjos, kas ir pieņemami /nepieņemami latviešu meitenēm. Vismaz vairumam.
Es pati tiekos , eju vakariņās, iedzert kādu kokteili ar ko vien un kur man ienāk prātā. Arī ar vīriešiem- jo man ir draugi. Es vispār nespētu pieņemt , ja man kāds teiktu, ar ko es drīkstu vai nedrīkstu tikties. Es esmu pieaudzis cilvēks.
Un tieši tāpat rīkojas mans vīrietis. Un es netaisu scēnu, ja viņš man piezvana un saka, ka, piemēram, šovakar ies vakariņās ar savu bijušo draudzeni, kas atbraukusi no Ņujorkas. Tādas lietas es uztveru pilnīgi normāli un pašsaprotami, kaut arī man liekas , ka puse šeit esošo meiteņu man nepiekristu. :-)
15.06.2011 00:20 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Emmanuelle, es domāju, ka tas ir naivums, nepieļaut,ka dzīvē tā nenotiktu, bet vēlēties to var katrs.
varu tikai padalīties ar savas labas pazīņas piemēru 9ka domām ir liels spēks), viņa man diezgan bravūrīgi reiz stāstīja, ka viņai tas,ja viņu nokrāptu, nekas tāds nebūtu-pacietīšot. aha, pierunāja. Viņas vecim pusgadu bija dubultā dzīve. Tiesa, viņa domāja, ka tikai šis pabučojies ar citu un jau tad spēra zemes gaisā.
Es pati ar vārdiem esmu prātīga, neapgalvošu,ka esmu tam gatava, jo reāli jau neesmu. Es tiešām nezinu,ko darītu,ka pēkšņi mans vecis mīcītos ar citu. Bet to,ka tā nenotiks-neviens to nevar galvot, pat viņš pats.
15.06.2011 00:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits