Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīļākās loma

 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009

Sveikas dāmas! :)

Gribēju šajā drūmajā dienā papļāpāt, dzirdēt Jūsu viedokļus, atgadījumus- vai esat bijušas mīļākās lomā? (t) Un kā tas viss ir beidzies?

Pašreiz es esmu situācijā, kura man liek domāt par to 24h/24. Beidzot pametu savu puisi, ar kuru kopā biju 5 gadus, nebija dzirdkstelītes, seksa, itin nekā, lai gan viņš ir vislabākais puisis, kādu es esmu satikusi, bet ne priekš manis.

Un tā iepazinos/ jeb atkal nejauši satikos ar puisi, kurš ir aizņemts. Sms, zvani, randiņi un jā, patreiz esam situācijā- kad viens no otra kko gaidam? Bet ko? Viņš jau saka, ka esot gatavs pamests savu draudzeni un būt kopā ar mani, bet cik tas ir iespējams? :-O Ja godīgi, man liekas, ka tas ir neiespējami, jo viņus kopā saista 3 gadus ilgas attiecības, un es nemaz nezinu, ko lai dara, censties, cīnīties par viņu, vai vienkārši padoties.

Kā Jums ir gājis šādās un līdzīgās situācijās? ;-)

14.06.2011 20:41 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Man būtu pohuj par to ķipa "savu laimi uz citu nelaimes neuzbūvēsi", ja man tas džeks patiktu es rīkotos tā, lai šis savu drostaliņu pamet.
21.06.2011 23:35 |
 
Reitings 122
Reģ: 29.01.2009
Esmu šobrīd tādā lomā.. Mums gan tāda "win-win" situācija (ja to tā var nosaukt), jo abi esam aizņemti. Mums tas ilgst jau 2 gadus. Jau pašā sākumā norunājām - nekādas saistības, nekādas pieķeršanās, tikai labi kopā pavadīts laiks.. Un tā patiešām arī ir.. Es apzinos, ka man viņš ļoti patīk, taču zinu, ka, ja mēs abi pēkšņi būtu brīvi - es nekad nebūtu ar viņu kopā, jo, ja krāpj ar mani, tad krāps arī mani.. Neuzkavējies ilgi šajā statusā..jo, ja viņš sajutīs, ka tu esi gatava gaidīt ilgi - neko negribēs mainīt, jo šādi ir ērti...
21.06.2011 23:27 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Ljika, piekritu, mums vienadas domas. Pietam esi loti patikama sarakstes biedrene, vienmar pozitiva. Tas ir romantiski ta satikties pa reizei. Es ar tiesi ta padomaju - satiekas - nu un?! Ir jauki, ja man tuvam cilvekam kas patikams gadaas.
20.06.2011 15:01 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
tici man, bet agri vai veelu, vienam vai otram, atrodas kaada "draudzeniite" vai "draudzinsh" ar ko sarakstiities ;) jo tad cilveekam ir kaada intriga un taadaa veidaa arii meegina pashpaarliecinaaties, vismaz vechiem taa ir noteikti. Man arii ir viens chalis (preceets), ar kuru jau gadiem sarakstos, bet nekaadas tikshaanas neesam irganizeejushi :) esam vairaakas reizes nejaushi saskreejushies vai nu kafejniicaa, vai veikalaa, vai klubaa ;) Taapat arii maneejam, ir meitenes/sievietes, ar kuraam vinsh sarakstaas. Es to zinu, vinsh arii zin, ka es sarakstos....nu un?! Nekas jau nenotiek, man ir galvenais, ka es to zinu, ka vinsh sarakstaas, nevis sleepjas.
20.06.2011 14:46 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Ljika - forsi, tad jau nekrapjos, jo ari biezi pamekleejos, bet neko neuzsaaku - tada nozime, kaa tiksanos dziivee.
Ja grib satikties dzivee taa, lai taa nebutu krapsana, var tak to darit neslepjot, ka Emanuelle saka. Es ar sievai atklati paradiju, ka te sarakstos, un vina neko. Ja vina redz, ka es te sleepju to saraksti, tad gan vina nav apmierinata. Un parasti jau viss ari ar saraksti izbeidzas.
20.06.2011 14:14 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
nee, es runaaju konkreeti, ja ir sekss ar sievieti, tad taa skaitaas kraapshana ;) parunashana - taas jau pupu mizas :D
20.06.2011 13:38 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
ljika - pameklesana, parunasana interneta tak nav krapshana?
20.06.2011 13:33 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
karinjo - :D kaa te visas visu atceras :D
jaa, mekleeju, bet neko taa arii neuzsaaku....tas vairaak vai mazaak viss paliek fantaazijaas ;) kraapshana taa, protams, ka skaitaas.
20.06.2011 13:13 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
karinjo - ta ir - areji var but aiznemts, nebrivs u.c., bet domas brivibu gruti atnemt.
20.06.2011 11:32 |
 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009
Lasu un skatos, kā šī diskusija izvērtās.
Dažas te izteicās, ka viņš, meklē seksu, nu tad varu pateikt, ka jā, gribēja, bet nedevu, jo gribēju redzēt, vai es vēl pēc tā visa viņam interesēšu, un tajā vakarā vēl sastrīdējāmies, jo šis tā teikt uzmeta man- jo draudzene redz esot viņu sasējusi :D un es nelikos nezinis, bet viņš jau atkal man zvana un vēlas ar mani parunāties, ilgas telefona sarunas, piedāvā man visu kafejnīcā, protams ,viņa draugi jau nemaz nenojauš, ka starp mums kkas vispār ir, jo visi esam paziņas.

Tad jā, izrādās, ka es nemaz nevaru samierināties ar tādu Nr.2 lomu, tas patiesībā ir tik grūti, lai gan sākumā man bija vienalga, kas notiek, ka tik man ir labi, bet redz, ka besī jau tikai pa vakariem slapstīties, gribas vēl un vēl visu baudīt.
20.06.2011 01:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
p.s. Ljika, Tu tak nesen taka sievieti mekleji, ka sad tad sagriboties un taa, tas taka neskaitas pie krapsanas, tas tipa kaa... delikatese? ;-)
19.06.2011 04:15 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
*nedariitu tb
19.06.2011 04:10 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu es taa neadiitu, neuzsaaktu neko ar aiznjemtu, vai maz citu vechu pasaulee....
19.06.2011 04:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
krap vienrezi, kraps ar otreiz(soreiz tu busi draudzenes loma, aiz kuras muguras iet pa kreizi). kam tev tadu veci?
19.06.2011 04:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es loti piekritu tam domu gajienam ,ka jalaiz ta otra pusite kadreiz ari satikties ar citiem cilvekiem-gadijums Ms Elissas teiktaja!Ir jau sievietes ,kas jau to uzskatis par krapsanu!Es domaju,ka tas ,vai gules ar to pazinu,vai ne-paliek viriesa ,sievietes zina,bet tas ,ka virietis pateica,ka ies uz so satiksanos man liekas loti simpatisks solis-neslepa! :-)
Mans virs regulari sarunajas ar manu draudzeni,kura biezi zvana,kad es pat neesmu majas!Viniem ir savas sarunas,kuras man tik tuvas nemaz nav-velak virs man stasta ,ka vina zvanijusi-par ko runajusi !Es tur nesaskatu neko tadu nenormalu!
Zinu ,ka kada sieviete varbut teiktu-zel ,ka vinam nepietiek ar tevi...Es teiktu,ja ir jautajumi,runas ,kas mani tik loti neinterese!Es domaju ,ka attiecibas bus noteikti ilgakas,ja dosim so brivibu-tikties ar citiem cilvekiem! :-)
15.06.2011 21:52 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ja viņam ir tikai draudzene, nevis sieva un bērns ir savādāk. un muļķības ir runas, ka uz citu nelaimes savu laimi neuzcelsi, ne jau ar varu tu viņu v elc prom.

uz jautājumu atbilde - esmu bijusi mīļākā, vairāk par pusgadu. viņš ir precējies, ir bērns, kopīgi īpašumi, sieva ar pavājiem nerviem :d rezultāts- viņš manī tiešām iemīlējās, es neiemīlēju - jo zinu, ka nedrīkst, bet viņš man vēljoprojām ir mīļš un svarīgs. kāpēc vairs neesam kopā? jo es aizbraucu ļoti tālu. ja nebūtu aizbraukusi tas viss būtu turpinājies, bet to lai viņš šķirās pirmām kārtām negribēju es...
15.06.2011 21:29 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neesmu agrāk bijusi šādā situācijā un negribētu, jo pieļauju ka tādā veidā sevi sāpinātu.
Tā kā cilvēki ir tik dažādi un tikpat dažādas ir situācijas, pieļauju, ka viss var mainīties un nebūt neuzskatu, ka tā ir savas laimes celšana uz citu nelaimes.
Esot kopā ar otru, nekad nebūs 100% garants, ka šis cilvēks būs vienmēr, tieši tāpat mēs nevaram garantēt par sevi, jo situācijas mainās, laiks iet uz priekšu.
Var jau būt ka izšķirsies un būsiet laimīgi kopā, jo patiesi es neredzu nekādus šķēršļus, vienīgi galvā...
15.06.2011 19:55 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.01.2011
Ljika, varbūt nevar apgalvot, ka 100% visos gadījumos tikai sekss ir visa pamatā, esmu sapratusi, ka vīriešiem mēdz trūkt parasts mīļums, bet domāju, ka procentuāli vairāk noteikti. :) Manis aprakstītajā gadījumā tā noteikti ir, jo vīrietis jau nemeklē pastāvīgu "draudzeni", bet tikai izšauj pulveri gadījuma seksiņā. :)
15.06.2011 18:36 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Es atkal esmu atstaats beernu aukleet, bet vins sobrid chuch, bet nupat pamodas, tadel nakas pamest jusu jauko sabiedribu, jo japieversas vinam.
15.06.2011 18:26 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
el ninjo - tad atkal agri vai veelu mees atgriezamies pie teemas - sekss, kas sanak izshkir visu :D kaapeec pienemsim, vechi neiet pa kreisi, lai pie taas otraas tikai paeestu vai pienemsim izklaideetos :D bez sekss. Sanaak, ka pie visa vienmeer vainojams sekss, tikai un vieniigi. Un varianti ir divi, vai nu sekss ar sievu par maz vai tas ir jau apnicis :D
15.06.2011 18:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits