Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

brāļa draudzene OR māsas draugs

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Mans stāsts par brāļa draudzeni (varbūt kādai būs ko pastāstīt par māsas draugu,bet ar to man problēmu nav) :-)

Lieta tāda,ka man nepatīk brāļa draudzene. Ja agrāk likās forša,jauka,tad šobrīd viss ir mainījies uz otru pusi un viņa pret sevi ir izveidojusi absolūtu nepatiku no manas puses!Nē,tas nav saistīts ar to,ka esmu greizsirdīga,ka viņa man brāli "atņēmusi"!

Atbraucot ciemos vai k-kur satiekoties,viņa runā,smaida,viss ok,bet otrā momentā viņa vnk aprunā aiz muguras (!!!),burtiskā nozīmē.Jā,tipisks dvīnis (negribu citas meitenes aizvainot,jo noteikti IR izņēmumi)-ir labi,bet otrā momentā nekas nav labs!īsta divkose un tādi cilvēki man tiešām riebjas...

Vairs nav mums tāds kontakts kāds bija agrāk un viņa laikam sāk to just.Grib tā kā ar mani runāties,pielīst (laikam saprot,ka k-kas nav labi),bet es vnk nespēju-esmu palikusi ļoti neitrāla!Protams,aprunā ne tikai mani,bet to ir izpelnījušies arī citi ģimenes locekļi,kas man nepatīk!!!

Mēs viņai palīdzam atrast darbu,atbalstam,aicinam ciemos,ņemam līdzi izbraucienos utt.,bet viņai vēl nav labi!Esam viņu pieņēmuši savā ģimenē,bet šādu attieksmi nebiju gaidījusi,jo pārāk cienu savu ģimeni un man uzdzen dusmas,ja kāds tā aiz muguras izrīkojas (kas un kā,zinu tikai es un māsa).

Turklāt vēl ļoti nepatīk,ka mamma par viņu nu TĀ rūpējas,kā gandrīz par pašas meitu,kas man liekas pa traku...

Ar māsas draugu gan labi saprotos,viss ok!

Vai kādai ir bijis līdzīgi? :-|

Vnk nesaprotu kā lai pret šādu cilvēku tālāk izturās.Pat vairs nepatīk,ka ciemos brauc,bet zinu,ka no tā nekur neizsprukt,vismaz brāļa dēļ paciešos,lai viņai k-ko riebīgu nepateiktu! (s)

27.05.2011 14:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Samierinies un viss, brālis pats izvēlas ar ko satikties ;-)
27.05.2011 14:49 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
parunā ar viņu,jo kamēr viņa ir Tava ģimenē Tev viņa ir jāpieņem un jārespektē! :-)
27.05.2011 14:49 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Protams,esmu ar to samierinājusies un cienu viņu,jo ir brāļa draudzene,bet es nespēju tēlot to,ka viss ok,bet viņa turpinās aprunāt aiz muguras,ka tik k-kas nepatiks.Es no viņas puses nekādu cieņu nesaskatu pret savu ģimeni,ja spēj aprunāt!
27.05.2011 14:52 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Es pieņemu jebkuru brāļa draudzeni, bet ar vienu man ir īpaši labas attiecības. Parunā ar brāli, pastāsti kā jūties.

Varbūt iekšēji tā tomēr ir greizsirdība?
Parunā arī ar mammu, man bija situācija, kad mamma riktīgi rūpējās par sava vīrieša pirmās sievas meitu, man tas tracināja ārā, izrunājāmies un viss ok.
27.05.2011 14:53 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Nē,greizsirdības man noteikti nav.Vnk viņa ar savu attieksmi ir sabojājusi manas un savas attiecības,nejau manas un brāļa.
Esmu runājusi ar brāli par tādām lietām,bet,protams,ka būs vairāk draudzenes pusē,bet es to respektēju un saprotu!
27.05.2011 14:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
un braalis zin par so aprunaasanu? ar ko tad kopaa vinja juus aprunaa? ko braalis saka par so situaaciju?
27.05.2011 14:58 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Protams,ka brālis zina par šo aprunāšanu,jo viņi abi par visu šo runā.Taču viņš jau nesaka,ka viņai tas un tas nepatīk,bet visu noklusē,runā tikai savā starpā...
27.05.2011 14:59 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
bet varbuut no vinas puses nemaz tas nav ljauni domaats. es arii citreiz par gimenes locekljiem meedzu ko pateikt, bet tas jau nenoziimee neko sliktu
27.05.2011 15:01 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
redzu īsti par ko iespringt, man jāsadzīvo ar trīs tādām (t) uzturu neitrālas attiecības un viss ir kārtībā... manis pēc lai runā ko grib... kaut kas nepatīk, lai krāvā koferus... (t) uzliec dežūrsmaidiņu un viss, ieturi distanci un ja viņa kaut ko tā arī pasaki, ko par to visu domā, lai meitene saprot... :-)
27.05.2011 15:30 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
sit pieci!

brāļa draudzene gan neaprunā aiz muguras, bet ir riktīga gold digger, psihopāte, kas, ja nevar brāli sazvanīt uz abiem mobilajiem, jo viņš, piemēram, ir dušā, tad zvana uz mājas telefonu un nekautrējas pajautāt, kur viņš ir, jo, redz, nevar viņu sazvanīt veselu pusstundu.. tādā veidā viņa vnk ir izvedusi brāli no nerviem. ir tiiik daudz gadījumu, par kuriem man viņu vienkārši gribētos saspridzināt sīkos gabaliņos (e) bet viņa neuzdrošinās rādīties mūsu mājās, jo visi viņu vnk ienīst :D fū, pasūdzējos!

tavā gadījumā - es ignorētu un uzliktu dežūrsmaidiņu!
27.05.2011 15:51 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Prettrieciena ieteikums pret dvīni no dvīņa.. :-P
Konfrontē viņu.. Viens pret vienu.. Ar tekstu: kādēļ tu saki to un to? Vari piemetināt, ka vēlies, lai jūsu attiecības būtu patiesas un bez aplinkiem. Un ka esi gatava no viņas visus iebildumus dzirdēt tieši sejā..
1. būs šovs vērot izķepurošanos no situācijas
2. liks dvīnim saprast, ka ar šitādām izdarībām var iebraukt dziļās auzās..

Esmu arī apdedzinājusies un tagad "aiz muguras" izplatu tikai labas ziņas - tādas, ko aprunātais pats nestāstīs, bet citu domas iespaidos uz labo pusi.. :)
27.05.2011 17:32 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ja negribi sabojāt attiecības ar brāli - liecies mierā. Vienmēr būs cilvēki, kas tev nepatiks, bet tavs brālis ir nolēmis būt ar viņu kopā un viņai noteikti ir arī pozitīvās īpašības, labāk koncentrējies uz tām. Ja viņa nebūs īstā, brālis pats to sapratīs, bet tev nevajadzētu jaukties pa vidu. Ja viņa nodarījusi kaut ko konkrēti tev, tad vari viņu konfrontēt, pārrunāt visu kas un kā, bet labāk tiešām nesākt nekādus skandālus - ģimene ir ģimene. Tāpat vien būs jums jāsadzīvo un labāk nebojāt attiecības...
27.05.2011 17:51 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
To es saprotu,tāpēc arī līdz šim neesmu taisījusi nekādus skandālus vai ķildojusies ar viņu,bet fakts kā tāds-riebjas,ka cilvēks tā izrīkojas,kamēr viņai tiek palīdzēts (s)
27.05.2011 17:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits