Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ar skalpeli rokā

 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009

Esmu nonākusi līdz tam brīdim, kad sapratu, ka laikam jāraksta ZPD. Nē, es negrasos veikt plastisko operāciju, ja kāda tā no nosaukuma padomāja. :D

Manā skolā šī lieta nav obligāta, taču sadomāju, ka darīšu to, un es vairāk vai mazāk tēmēju uz anatomiju. Visas manis izraudzītās tēmas noliedza ar tekstu, ka tādas tikai ceturtajā kursā augstkolā varu rakstīt, tad nu esmu strupceļā. Ieteica pētīt savvaļas orhidejas tuvākajās pļavās. :-| Es gribu kaut ko saistībā ar smadzeņu darbību, uzbūvi, varbūt ar iekšējo orgānu uzbūvi, bet jautājums - kā lai formulē tēmu un ko lai es pētu, lai nav referāts, bet pētnieciskais darbs? Un tā lai būtu reāli to vienpadsmitajā klasē izdarīt un izpētīt? :-/

22.05.2011 23:21 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
nu es īsti nezinātu, ko pētīt, ja tev nav piekļuves ne kādiem slimniekiem, ne slimību vēsturēm.
var jau pētīt atmiņu, kkādus refleksus, tad jau varētu savākt eksperimentu grupu :)
22.05.2011 23:24 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
nu es īsti nezinātu, ko pētīt, ja tev nav piekļuves ne kādiem slimniekiem, ne slimību vēsturēm.
var jau pētīt atmiņu, kkādus refleksus, tad jau varētu savākt eksperimentu grupu :)
22.05.2011 23:24 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.01.2009

Tā jau man teica, ka nekur jau klāt nelaidīs un griezt neko neļaus. Aizliedz sadistiem izpausties (nopūta)
22.05.2011 23:26 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tāda sajūta,ko to būtu rakstījusi es :-D
23.05.2011 18:39 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Vari izpētīt dažādu dzīvnieku orgānu īpatnības.
Piemēram, pagajušgad pirmkursnieku grupa (RSU, medfak) pētīja, ar ko atšķīras cilvēka sirds no liellopu un cūkas sirds. Cilvēka sirdi tu, protams, nedabūsi (ja tikai neizraksi no svaigiem kapiem), bet liellopu un cūkas sirds varēsi nopirkt tirgū.
Ja vajadzēs - varēšu ar kaut ko piepalīdzēt, jo prēparēšanā man ir diezgan liela pieredze. :)
23.05.2011 21:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits