Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tas ir godīgi pret mani?

 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010

Sveikas! :)

Kādu neilgu laiciņu neesmu šeit bijusi, labi ja reizi dienā uz 5min iegriezos, lai izlasītu jaunājās diskusijas.. :-P

Bet man tagad ir sasāpējusies viena problēminņa.. Ar savu puisi esam kopā 3gadus, pie viņa un viņa vecākiem dzīvoju jau 2 gadus. Viņa vecāki ir superīgi cilvēki, ar viņiem man ir ideālas attiecības, uztveru viņus kā savus otros vecākus! (l) bet... pirms vairākiem mēnešiem pamanīju ka drauga mammai nav kaut kas ar veselību, viņa sāka daudz vairāk braukāt pie ārstiem.. kad prasīju kādam kas noticis, atbilde bija - vai nu nezinu, vai arī viss kārtībā! Šodien viņu ielika slimnīcā un vēl joprojām neviens man neko nesaka, vai arī atbild ka viss kārtībā!! man neliekas ja cilvēkam viss kārtība, ka tad viņu liktu slimnīcā.... Es saprotu ka viņi varbūt vēlas mani pasargāt, lai es lieki neuztraucos, bet es daudz vairāk uztraucos par to ka neko nezinu!! :-/ :-( vai tiešām man nav tiesības zināt kas noticis? (s) :-(

02.05.2011 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
parunā mierīgi ar draugu.
varbūt skanēs ļauni, be paprovocē viņu izstāsīt...
Tev IR tiesības zināt.
02.05.2011 18:20 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Pacieties, neklūpi virsū ar jautājumiem cilvēkiem, kuriem jau tā ir grūti. Citi vēl labu, lai arī mums tā itin biezi nešķiet. Man pašai nesen bija tā, ka draugs ļoti ilgi neteica par savu tuvinieku nāvi, jo zināja, ka ļoti pārdzīvošu, es , protams, dusmojos toreiz, taču tagad, kad pagājis laiks, saprotu
02.05.2011 18:22 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man bija līdzīgi ar puiša vecākiem.Nevajag visu laiku prasīt-kas ir,kas ir.Dod laiku viņam,kamēr pats pateiks,kad jutīs īsto laiku!
Man atkal paveicies ar to,ka man puisis parasti pirmai visu uztic,pastāsta,lai cik grūti arī nebūtu.. :-)
02.05.2011 18:24 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ne vienmēr cilvēki vēlas dalīties ar savām veselības problēmām citiem. Tev jārespektē viņu vēlme Tevi par to neinformēt. Gan jau ar laiku uzzināsi, galvenais neesi pārāk uzstājīga.
02.05.2011 18:59 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Ja esi jautājusi tikai draugam, pastāv iespēja ka grib pasargāt no kaut kā. Ja esi prasījusi piemēram arī drauga tētim vai pašai mammai un neviens nesaka tad saproti, ka tev tas nav jāzina. Bet ja neesi prasījusi nevienam citam tikai draugam, skaties ka pēc tam vecāki nedomā, ka tev gluži vienalga kā viņi jūtas un kas notiek. Tā vismaz domātu es! Kaut gan uzskatu, ja dzīvojat kopā tad ja nu sīkumos nedalās tad lietas būtība būtu jāpasaka.
02.05.2011 19:14 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Atbildot uz jautājumu - nē, tev nav tiesības. Ja cilvēks vēlēsies, viņs pats padalīsies ar notiekošo, ja nē - respektē.
02.05.2011 19:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits