Redzes korekcija ar lāzeru

 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Ir kāda no jums veikusi redzes korekciju ar lāzeru pie dr. Lūkina vai citur?

Kādas atsauksmes?

29.04.2011 17:16 |
 
Reitings 18
Reģ: 28.04.2011
Tām kas satraucas par briļļu nepieciešamību pēc tam. šobrīd Lūkina klīnika garantē 5-10 gadus, ka nekas īpaši nepasliktināšoties, 99.97% ka brilles tā paša iemesla dēļ nevajadzēšot. Jā, vecuma redzes problēmas daudziem ir, un neko tam nepadarīsi vairs, bet kad ir lielie mīnusi, un ir iespēja šo operāciju taisīt, iesaku. Paliek vieglāk, nevajag brilles, nav jāsatraucas ka tās var saplīst. man daudz reiz gadījās. vienas nokrita no sejas slaukot grīdu, stikli vien pašķīda, tad bija tikai -5 laikam, divas dienas brilles gaidot pavadīju tumsā, jo slikti palika nespējot redzēt, neko nespēju darīt. vienas salauzu negadījumā, pēc tam vēlvienas. tad svētdienas vakarā plastmasas rāmis uz pusēm. atrados Luxemburgā tad. Jaunās izmaksāja 700 eiro. ar parastiem plastmasas stikliem, nevis hameleoniem kā bija pirms tam, ko LV pa 100 ls biju dabūjusi. Es domāju ka šādā situācijā, ja ik pēc 2-3 gadi vajag jaunas dārgas brilles labāk vienreiz iegultīt operācijā, uzticēties ārstiem un to pieredzei, cerēt uz labāko un pēc tam gadu desmitus staigāt bez problēmām un redzēt. Tos kas ar lieliem mīnusiem staigā bez brillēm nesaprotu, man bija grūti redzēt, bet iespējams astigmātisms to pastiprināja, un varbūt tāpēc man arī maiņa brilles/bez brilles ikdienā uzdzina sliktu dūšu. atceros kā divus mēnešus pēc operācijas dažreiz no rītiem domāju ka neredzu un meklēju brilles.. pieradums tomēr kad ap 10 gadi ar brillēm nostaigāti.. jā, zinu meiteni kam nu jau laikam 5 gadi būs pagājuši pēc operācijas, un nedaudz pasliktinās, bet viņa nesatraucas.. un zinu ka mana māte mani par varoni uzskata, jo viņa nespētu savas acis uzticēt lāzerim, bet tiklīdz tu samirkšķini vai izkusties, tas apstājas un neko nevar sabojāt. ja vien nav kāda malfunkcija... veiksmi :)
01.05.2011 02:23 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Man ir pagājuši 4 gadi, bija kādi -4 un -3,5. Pēc tam redze ideāla.
Parakstos zem katra essnee vārda... kāda jēga mocīties gadiem, ja var uztaisīt operāciju. Tūkstošiem cilvēku veic šādas operācijas un turpina to darīt. Tik pat labi, ka jums būs ārkārtīgi neveiksmīga operācija, ir nomirt no ķīmiski apstrādāta tomāta. Ok, varbūt mazliet pārspīlēju, bet doma saprotama... Katrā ziņā, ja naudas līdzekļi atļauj, tad tā ir vislabākā lieta, kur to ieguldīt.
01.05.2011 13:56 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
zinu kādu onkuli, kurš 2 gadus regulāri vingrinot acis un lietojot melleņu preperātus atguva teju 4 dioprtijas. tiesa, tā nebija iedzimta problema.
01.05.2011 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits