Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā to lai nosauc?

 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011

Es pati īsti nezinu,kāpēc šeit rakstu. Laikam tāpēc,ka nu jau iegriežos šeit diezgan pastāvīgi,meklēju padomus,atbildes uz jautājumiem, kurus vēl neesmu gatava neviena uzdot...Bet ne par to ir stāsts. Tātad.. Vakar bija mana dz.diena, un , protams, nenoliedzams ir tas,ka patīk,ja tevi apsveic utt.. (ne jau pēc dāvanām es tiecos, bet man patīk,ja šajā dienā par mani atceras, atnāk ciemos...), taču mans draugs... Divas nedēļas iepriekš vismaz viņš skandināja,ka izdomāšot priekš manis kaut ko foršu, pārsteigumu..jo jubileja apaļa un tā..Nu tad vakar, es, gaidu,pacietīgi,visu dienu...un ko saņemu - tekstu - daudz laimes dzimšanas dienā - vārgu buču uz vaiga un viss... vsjo,vakarā es nenoturējos un pajautāju-kur tad pārsteigums? (varbūt tas bija netaktiski?)....uz ko viņš palika šausmīgi dusmīgs un aizvainots,sāka braukt virsū,kāda es esot mantkārīga utt. (tur bija vēl pāris glaimojoši vārdi,bet kauns rakstīt). Vai tiešām es savā dzimšanas dienās,reizi gadā, neesmu pat vienas puķes vērta? Un tā jau ir otro gadu, ka ne vārda dienā, ne dzimšanas dienā neko nesaņemu, bet viņš pirms savām jubilejām,gan skraida riņķī-kas man būs,kas man būs? Es vēl saprastu,ja viņam nauda nebūtu, bet ir. Bāc...vispār man šķiet,ka šīs attiecības jau krietnu laiku velk uz grunti, bet man tik ļoti bail palikt vienai..es esmu emocionāli atkarīga no viņa,esmu kompleksaina dēļ viņa,reizēm pazemota,bet es nevaru aiziet,es viņu mīlu... :-/ (lai gan brīžiem sēžu un raudu-kas gan viņā ir ko mīlēt?) man bail,ko teiks apkārtējie,ja speršu šādu soli. Kā būs ar maniem nākotnes plāniem? (lai gan sāk šķist,ka viņš ar mani nevēlas veidot ne ģimeni ne ko tamlīdzīgu). Un tagad laikam zinu,kāpēc šeit rakstu-jo jūs man esat svešas,man nav jābaidās jums izkratīt sirds...es varēšu pieņemt vai nepieņemt jūsu viedokļus,un jūs par to būsiet neitrālas..taču,es nevaru savu sāpi stāstīt ne mammai,ne draudzenēm..viņām nepatīk šīs attiecības..jo redz,ka esmu tajās nospiesta..man ir tik grūti. :-(

31.01.2011 11:37 |
 
Reitings 173
Reģ: 05.06.2009
manuprāt, nav viņš tev īstais..

man reiz pateica tādu atziņu: "cilvēki, kas ir radīti viens otram, to sajūt uzreiz, viņu pasaules it kā "saiet kopā", tās ir kā veselā pusītes.. ja tu esi kopā ar cilvēku, kas nav tavs īstais, tu izmaini sevi no iekšienes, jo katram cilvēkam otrs pielāgojas lielākā vai mazākā mērā. tā izmainot sevi, tu vari vairs neatbilst sava ĪSTĀ vienīgā pusītei..."

kkas mani šajā atziņā uzrunāja :)nezinu cik patiesi un cik nē..bet..
vai tiešām tu gribi būt pazemota? paskaties, kā tas izskatās no malas..tu esi kļuvusi viegli ietekmējama (asociācijas ar pelēku peli), bet tev vajag saņemties - pacel galvu augšā..novērtē sevi un ej prom no viņa..lai saprot,ka neesu tu vairs tā mazā ietekmējamā meitene ;)
01.02.2011 01:36 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
tak nejau dāvanas dēļ jāšķiras (kaut gan arī tizli izrīkojās), bet visas kopējās situācijas dēļ! Palasot autores rakstīto par atkarību no viņa, bailēm būt vienai, pazemojumiem, bailēm no tā,ko teiks citi..utt.
01.02.2011 01:33 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
ja Tu esi ar viņu kopā, jo baidies būt viena un esi no viņa atkarīga, tad vienkārši SAŅEMIES un aizej. Es tā izdarīju un esmu laimīga par šo soli un varu beidzot ar skaidru galvu padomāt par to, kas bijis...un es nespēju saprast, kā varēju būt tik tupa un TIK ILGI to visu vilkt, nožēloju, ka izmetu vējā tik daudz laika no savas dzīves. Bet vismaz guvu mācību.
01.02.2011 01:29 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
Mans bijušais draugs vēljoprojām uztur labas attiecības ar manu ģimeni, braukā ciemos pie mammas, brālis tiekas ar viņu, kaut arī mūsu šķiršanā bija diezgan smaga.Ja ģimene ir patiešām jauka, tad viņi tevi sapratīs, noteikti jau paši zin, ka dēls nav nekāda Dieva dāvaniņa..
01.02.2011 01:20 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
Patiešām, ieklausies, ko saka meitenes.Cik noprotu, tās ir tavas pirmās nopietnās un ilglaicīgās attiecības, tieši tāpēc tev ir tik grūti pieņemt lēmumu.Bet saproti to, ka tu pāri nodari tikai sev un nevienam citam, paciesdama tādu izturēšanos pret sevi.Pašcieņai taču ir jābūt.. (t)
Vnk nostādi fakta priekšā, ja nekas nemainās, tad tu ej prom.Noteikti jau sākumā besīsies(spriešot par viņu pēc tava teiktā),bet pasaki, ka dosi vinam pāris dienas, lai apdomā..Bet neceri uz to, ka vinš patiešām darīs kaut ko lietas labā, tas tikai tā, lai vinju sagatavotu, jo pret cilvēku, kuru mīl tā neizturas. Un, ja negribi izniekot savu jaunību rīkojies labi ātri, sākumā būs grūti, bet varu derēt, vēlāk domāsi, kāda velna pēc vispār biji ar viņu kopā. :-)
Un, kas attiecas uz dāvanu tavā gadījumā, pec manām domām,tas ir ļoti liels rādītājs..Visi taču zina, cik patīkami ir saņemt dāvanas, vai tad mīlotā to nav pelnījusi... :-|
01.02.2011 01:15 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Ārprāts!
Pati stāsti cik grūti Tev ir, un beigās- Es nevaru aiziet jo mīlu viņu..
Tu tagad pazemo nevis šo cilvēku bet pati sevi un diezgan lielā mērā.
31.01.2011 22:00 |
 
Reitings 46
Reģ: 15.10.2010
Īstenībā smieklīgi, es kādreiz uzskatīju,ja neapsveic tas ir kaut kas šausmīgs, it īpaši tad ,ja neatceras draugs. Bet tad man mamma izstāstīja kā viņai jaunībā gājis, draugs ar ko dzīvojusi kopā aizmirsis viņas dzimšanas dienu un viņa tā sadusmojusies ,ka vienkārši aizgājusi no mājām un pametusi pusi.Un tikai tagad viņa saprot cik tas muļķīgi bijis, jo pašai bieži gadās kādu aizmirst( arī tuvākos) un ne visiem ir svarīgas tās dzimšanas dienas vai svētki. Tā kā es galīgi nepiekrītu, dēļ tāda sīkuma nav vērts šķirties, ja jūti, ka tu patiesi mīli savu puisi. Un pasaulē ir daudz tādu cilvēku, nevajag uz to tā iespringt. Tā vietā lai bēdātos iepriecini draugu un sevi ar jauku vakaru (l)
31.01.2011 21:54 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Pasaki, ka vairs nevari izturēt, ka ja nekas nemainīsies, tu šķiries un pavēro situāciju. Ja viņam būs vienalga, tad jau viss skaidrs. Ja apņemsies kaut ko labot, tad vēl var kaut ko līdzēt.
31.01.2011 19:59 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es šādā situācijā šķirtos!!!
bet ne jau dāvanu dēļ tas būtu |-)
31.01.2011 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
cloo, kā naglai uz galvas!
31.01.2011 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Laiks dziedē šādas sirdssāpes. Sevišķi ja tev izdodas atrast cilvēku, kurš tevi novērtē.
31.01.2011 16:12 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Šķiršanās neliedz uzturēt attiecības ar pārējo ģimeni.
Pēc tevis rakstītā, šķiet, ka jau bļauj tava dvēsele, lai mūc prom.... Nedzirdi? Bailes būt vienai jāpārvar, jo... tas arī ir skaisti!! Pietam tagad jau pavasaris sāksies tūlīt... Varēsi baudīt dzīvi divtik vairāk nekā ziemā un nekā nostpiesta attiecībās, krātiņā, no kura tavs ''draugs'' nevēlas tevi laist ārā....
31.01.2011 16:12 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
annA,tici man,es domāju,es katru dienu,katru nakti domāju..ar prātu es saprotu,ka esmu nospiesta,ka man vajag brīvību,man vajag prom,bet,kā lai to ieskaidro sirdij,kas to nevēlass saprast?
31.01.2011 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Nu tad padomā vai ir vērts turpināt attiecības, kurās visu laiku jūties nenovērtēta un vainīga pie visa.
31.01.2011 16:06 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Pat nezinu,ko tur izrunāt,ar viņu vispār ir grūti risināt kaut kādas problēmas,vai nu viņš nerunā vispār,vai viņš sāk kliegt,un tad es uzreiz ieraujos sevī.
Nezinu,ģimene viņam ir super,bet viņš viens tāds patrāpījies,tik par sevi domā utt. :-/
31.01.2011 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Sveika.

Jautājums ir tāds - kāpēc tu velc attiecības kurās nejūties laimīga? Ja jau tgd ir tā, padomā kā būtu vēl pēc 10 gadiem.
Be t ja tu domā ka izrunājot varētu kko mainīt uz labo pusi, tad dari to. Ja nesanāk - tu būtu pelnījusi citu.

Ā un par to - tu nekad neatradīsi labāku par mani - tas ir terors no džeka puses - uzbrukums aizsargājoties. Mans pirmais draugs salauza man sirdi, bet atļāvās pateikt, ka es pie viņa aizskriešu jebkurā gadījumā, kad viņš pasauks.. + otrs ex teica, ka es nekad neatradīšu vītieti kurš mani pacietīs. Raksturs + nepatīk runāt par attiecībām utt. Well, viņiem abiem nebija taisnība :D
31.01.2011 15:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
laimite, tu iesakicilvekam skirties, jo davanu neuzdavinaja??? nu tak!

varbut vunam gimene ta pienemts vai ari vins ir loti skops.

man sis davanu temas ar ir sapigas, bet nu varbut izrunajies.
31.01.2011 15:41 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Nu tad laiks atrast vīrieti, nevis tēvu :)
31.01.2011 11:55 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
1) turies!
2) varbūt neņem tik ļooti to pie sirds, zinu ir grūti, bet pēc lietus spīd taču arī saulīte ;-)

es tevi saprotu,jo man ir līdzīgi, bet.. es arī turos, un tikai tapēc,ka it īpaši šis laiks ir grūts, viss apkārt tik nomācies, bet tomēr saulīte taču uzspīd, un liek pasmaidīt, pamēģini ;-)
31.01.2011 11:54 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Redziet,es ļoti agri uzsāku šīs attiecības (15.g.v.), un kā es pati to izskaidroju-tas bija tāpēc,ka man blakus bija vajadzīgs vīrietis-tēvs,jo pašai tāds bērnībā ļoti trūka..es ar šo cilvēku (sākumā jau viss bija ļoti rožaini) esmu daudz kur bijusi,pavadījusi jaukus mirkļus,ko varbūt citas meitenes darītu kopā ar savu tēti..varbūt man ir joprojām pret viņu šāda emocionālā saikne,es pat nezinu...
31.01.2011 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits