Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nuga Best.

 
Reitings 626
Reģ: 29.04.2021
Vēlētos tā teikt mainit darbu , esmu redzējusi vairākus darba sludinājumus ar šo kompāniju , alga nav slikta , darba laiks ar man derētu , apmācības uz vietas , viss skaisti uzrakstīts , taču reālas atsauksmes, pieredzi nekur neatrodu. Varbūt kādam ir ko teikt par šo kompāniju ?
11.08.2024 09:34 |
 
Reitings 1253
Reģ: 15.09.2023
Google var atrast par viņiem visu. Kaut kas līdzīgs NL, Greenway un visām pārējām piramīdshēmām. Nuga Best tev būs jāpārdod cilvēkiem nevajadzīgas lietas. Nu kam vajadzīgi tādi masažieri, kuri sola brīnumus? Vecām tantiņām no daudzdzīvokļu mājas? Saprātīgi cilvēki ar veselības problēmām iet pie ārstiem nevis pērk visus šitos brīnumlīdzekļus. Alga gan jau tikai no tā ko esi spējīga pārdod, nekādas pamatalgas šādos darbos parasti nav.
11.08.2024 10:14 |
 
Reitings 626
Reģ: 29.04.2021
Mashka Kakashka @ 11.08.2024 10:14
Google var atrast par viņiem visu. Kaut kas līdzīgs NL, Greenway un visām pārējām piramīdshēmām. Nuga Best tev būs jāpārdod cilvēkiem nevajadzīgas lietas. Nu kam vajadzīgi tādi masažieri, kuri sola brīnumus? Vecām tantiņām no daudzdzīvokļu mājas? Saprātīgi cilvēki ar veselības problēmām iet pie ārstiem nevis pērk visus šitos brīnumlīdzekļus. Alga gan jau tikai no tā ko esi spējīga pārdod, nekādas pamatalgas šādos darbos parasti nav.

Nu man tā arī likās ,tad sanāk , ka viņiem tāda reāla veikala , bāzes nemaz nav, bet tev pašam no mājām jāpardod ?
11.08.2024 11:43 |
 
Patīk
Reitings 42042
Reģ: 12.10.2022
queen2820 @ 11.08.2024 11:43

Nu man tā arī likās ,tad sanāk , ka viņiem tāda reāla veikala , bāzes nemaz nav, bet tev pašam no mājām jāpardod ?
Jābrauc pie klientiem uz viņu mājām, jāvada prezentācijas un, kā iepriekš minēja, jāmēģina nopārdot nevajadzīgas lietas, par ko saņem komisiju.
11.08.2024 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits