Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VEĢETATĪVĀ DISTONIJA

 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2024
Sveiki visiem!
Būšu pateicīga, ja šeit būs veselīgas sarunas par šo mūsdienu kaiti. Manas domas ir, ka vēljoprojām par šo tiek runāts ļoti maz..
Ja kāds/a vēlas, droši dalieties kāda ir Jūsu pieredze ar veģetatīvo distoniju, trauksmi, panikas lēkmēm..
Es personīgi šobrīd dzeru AD, baudu brīvdienas un baidos atgriezties darbā..
Jautājums no manas puses - vai ir iespējams ar šo kaiti iegūt grupu vai ko tādu? Es reāli nevarētu nemaz pastrādāt normālu darbu, ar normālu darba laiku vai piemēram fizisku darbu. Šobrīd darbs ir tāds, ka strādāju to miera vējos, darbs patīk, bet atalgojums visai niecīgs..
10.07.2024 23:04 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
Atvainojos par komentāru!
Manuprat visas tās distonijas, trauksmes u.c., ir cilvēku izdomātas kaites - cilvēks pats netiek galā ar ikdienu, darba apjomu un tad izdomā nez kādas vainas, sauc mistiskos terminos🫤
Manuprat musdenu sērga- maģiskā- VEĢETATĪVĀ DISTONIJA, Šī slimība pat nav nekādu bīstamo sarakstā- vot būtu onkoloģija tad uzvertu šo slimību nopietni, ievērības cienīgu.
Atvainojos par skarbo atbildi.
Slimību nevar pierādīt- tagad man būs vegetatīvā.🧐
Recepte šai “slimībai”.
Vajag izgulēties, pilnvrērtīgi ēst, nodarboties ar fiziskām aktivitātēt, nelietot alkoholu.
Šī slimība MANĀ uztverē ir /slinķu slimība/ izdomāšu kaiti.
Lai iet veģitatīvā distonija.😂😂😂
Mans personīgais viedoklis….
Iepriekš jau atvainojos.🤓
10.07.2024 23:24 |
 
Reitings 841
Reģ: 13.12.2023
Ugunsmeita @ 10.07.2024 23:24
Atvainojos par komentāru!
Manuprat visas tās distonijas, trauksmes u.c., ir cilvēku izdomātas kaites - cilvēks pats netiek galā ar ikdienu, darba apjomu un tad izdomā nez kādas vainas, sauc mistiskos terminos?
Manuprat musdenu sērga- maģiskā- VEĢETATĪVĀ DISTONIJA, Šī slimība pat nav nekādu bīstamo sarakstā- vot būtu onkoloģija tad uzvertu šo slimību nopietni, ievērības cienīgu.
Atvainojos par skarbo atbildi.
Slimību nevar pierādīt- tagad man būs vegetatīvā.?
Recepte šai “slimībai”.
Vajag izgulēties, pilnvrērtīgi ēst, nodarboties ar fiziskām aktivitātēt, nelietot alkoholu.
Šī slimība MANĀ uztverē ir /slinķu slimība/ izdomāšu kaiti.
Lai iet veģitatīvā distonija.???
Mans personīgais viedoklis….
Iepriekš jau atvainojos.?

1) Kāpēc tu atvainojies par savu viedokli???
2) To diagnozi parasti uzstāda, kad vnk nevar atrast nevienu citu fizisku vainu, jo kaut kas taču ir jāieraksta. Un tad ar vieglu roku uzsēdina cilvēku uz antidepresantiem, lai gan, ja jau vaina nav fiziska, tā tātad ir garīga, un būtu aktīvi jāārstē dvēsele. Visnotaļ skumīgi.
10.07.2024 23:33 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2024
Paldies, es noteikti neapvainošos ne par vienu viedokli un tieši tā, nav par ko atvainoties! No katra viedokļa kaut ko var paņemt🙂
10.07.2024 23:40 |
 
Reitings 2
Reģ: 10.07.2024
Ģeneralizētā trauksme ir slimība, kamēr tu pats neesi to izjutis un mēģinājis visu gadiem ilgi, lai no tās tiktu vaļā. Vēl salīdzināt to ar vēzi, tad pie nopietnas ģeneralizētās trauksmes dzīves kvalitātes līmēnis ir līdzīgs vai pat vēl sliktāks.
Īsumā: iesaku pamēģināt SNRI tipa antidepresantus, amitriptalīnu, venlafaksīnu, utml. Psihoterapija palīdzēs, bet neattrinās, ja trauksmei ir saistība ar gēnu mutāciju, kura noveda pie šādām nervu sistēmas īpatnībām. Protams, SNRI rada nopietnu atkarību un ir šausmīgi grūti atmest, bet izvēle ir tava - būt dārzenim vai dzīvot kaut cik kvalitatīvu dzīvi.
11.07.2024 00:03 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2024
Lhomme @ 11.07.2024 00:03
Ģeneralizētā trauksme ir slimība, kamēr tu pats neesi to izjutis un mēģinājis visu gadiem ilgi, lai no tās tiktu vaļā. Vēl salīdzināt to ar vēzi, tad pie nopietnas ģeneralizētās trauksmes dzīves kvalitātes līmēnis ir līdzīgs vai pat vēl sliktāks.
Īsumā: iesaku pamēģināt SNRI tipa antidepresantus, amitriptalīnu, venlafaksīnu, utml. Psihoterapija palīdzēs, bet neattrinās, ja trauksmei ir saistība ar gēnu mutāciju, kura noveda pie šādām nervu sistēmas īpatnībām. Protams, SNRI rada nopietnu atkarību un ir šausmīgi grūti atmest, bet izvēle ir tava - būt dārzenim vai dzīvot kaut cik kvalitatīvu dzīvi.

Man tas viss sākās ar tuva cilvēka nāvi pirms 10 gadiem.. strādāts ar sevi ir visādi un daudz.. iespējams ir kļuvis nedaudz labāk, bet dzīves kvalitāte ir stipri pazeminājusies, nespēju baudīt dzīvi..
11.07.2024 00:08 |
 
Reitings 95
Reģ: 13.06.2024
Ugunsmeita @ 10.07.2024 23:24
Atvainojos par komentāru!
Manuprat visas tās distonijas, trauksmes u.c., ir cilvēku izdomātas kaites - cilvēks pats netiek galā ar ikdienu, darba apjomu un tad izdomā nez kādas vainas, sauc mistiskos terminos?
Manuprat musdenu sērga- maģiskā- VEĢETATĪVĀ DISTONIJA, Šī slimība pat nav nekādu bīstamo sarakstā- vot būtu onkoloģija tad uzvertu šo slimību nopietni, ievērības cienīgu.
Atvainojos par skarbo atbildi.
Slimību nevar pierādīt- tagad man būs vegetatīvā.?
Recepte šai “slimībai”.
Vajag izgulēties, pilnvrērtīgi ēst, nodarboties ar fiziskām aktivitātēt, nelietot alkoholu.
Šī slimība MANĀ uztverē ir /slinķu slimība/ izdomāšu kaiti.
Lai iet veģitatīvā distonija.???
Mans personīgais viedoklis….
Iepriekš jau atvainojos.?

Wow. Protams, vēl pasaki, ka arī depresija neeksistē un "viss ir tikai galvā". Goda vārds, parasti cilvēkiem nevēlu neko sliktu, jo zinu, ka tas viss var pēc tam nākt atpakaļ, taču, tā kā pati jau gadiem ilgi cīnos ar VD, tad iesaku pašai uz savas ādas "izbaudīt" visus tās simptomus un pēc tam pateikt, ka tā ir "sliņķu slimība".
Ja par mani pašu, tad ar VD cīnos jau gadiem ilgi. Ir piedzīvots teju viss iespējamais: kamols kaklā, kuru fiziski jutu katru reizi, kad noriju siekalas un kurš nepazuda un nepazuda, un visu laiku bija tur, neskatoties uz to, ka visi analīžu rezultāti un izmeklējumi bija ideāli. Panikas lēkmes, kuras sākās pēkšņi. Reizēm tik stipras, ka ir nācies ar pēdējo vilcienu braukt no savas pilsētas uz pilsētu, kurā dzīvo ģimene, jo ir bijušas briesmīgas bailes palikt vienai. Panikas lēkmes, kuru laikā ir sajūta, ka tūlīt nomirsi. Vēdera sāpes, kuras nepāriet un nepāriet, un, neskatoties uz to, ka visi izmeklējumi neko neuzrāda, tās tik un tā ir klātesošas un migrē no vienas vēdera malas uz citu. Un tā visu laiku. O, jā, un tad vēl sajūta, ka galva ir kā piebāzta ar vati. Un tā katru dienu. Reāli katru dienu. Katru sasodīto dienu pamosties un jūties tā it kā būtu smagas paģiras, jo prāts visu laiku ir neskaidrs un sajūtas ir tādas it kā atrastos nepārtraukta reibuma stāvoklī. Reizēm aiz izmisuma histēriski raudāju, jo vairs nespēju izturēt to, ka visu laiku jutos apdullusi. Reizēm vienkārši gribēju sev padarīt galu, lai tās sajūtas beidzot beigtos. Tā es varētu uzskaitīt vēl neskaitāmas lietas ar kurām esmu cīnījusies pēdējo gadu laikā. Kad ārsts beidzot izrakstīja "Kventiax" zāles, sāku justies kā cilvēks. Bet pirms tam nelīdzēja nekas - ne darbs, ne hobiji, ne atpūta. Biju kā zombijs. Ne dzīvoju, bet eksistēju.
11.07.2024 00:38 |
 
Reitings 95
Reģ: 13.06.2024
Tiem, kuri to nekad nav piedzīvojuši, ir viegli pasmieties un pateikt: "Ha, ha, tā ir sliņķu slimība. Ha, ha, viņi visi paši to izdomā." A davai, lūdzu, samaināmies vietām! Nevēlies? Nevēlies uz savas ādas izbaudīt visu manī esošo sajūtu buķeti? Ne? Es atdotu visu, lai varētu reiz dzīvot bez zālēm un justies kā cilvēks, nebaidoties no tā, ka atkal pienāks tāds brīdis, kad sāksies panikas lēkmes, fiziskas sāpes un sajūta, ka mirstu. Tā ir nebeidzama elle, kurā VD slimnieks atrodas katru sasodīto dienu. Tā ka ja nevēlies kaut ko tādu piedzīvot pati savā dzīvē, tad labāk, Ugunsmeitiņ, nerunā par to, ko nezini. Paldies.
11.07.2024 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 533
Reģ: 10.01.2012
Ugunsmeita @ 10.07.2024 23:24
Atvainojos par komentāru!
Manuprat visas tās distonijas, trauksmes u.c., ir cilvēku izdomātas kaites - cilvēks pats netiek galā ar ikdienu, darba apjomu un tad izdomā nez kādas vainas, sauc mistiskos terminos?
Manuprat musdenu sērga- maģiskā- VEĢETATĪVĀ DISTONIJA, Šī slimība pat nav nekādu bīstamo sarakstā- vot būtu onkoloģija tad uzvertu šo slimību nopietni, ievērības cienīgu.
Atvainojos par skarbo atbildi.
Slimību nevar pierādīt- tagad man būs vegetatīvā.?
Recepte šai “slimībai”.
Vajag izgulēties, pilnvrērtīgi ēst, nodarboties ar fiziskām aktivitātēt, nelietot alkoholu.
Šī slimība MANĀ uztverē ir /slinķu slimība/ izdomāšu kaiti.
Lai iet veģitatīvā distonija.???
Mans personīgais viedoklis….
Iepriekš jau atvainojos.?
tu taču esi stulba!
11.07.2024 06:23 |
 
10 gadi
Reitings 533
Reģ: 10.01.2012
ronnie @ 11.07.2024 00:38
Tiem, kuri to nekad nav piedzīvojuši, ir viegli pasmieties un pateikt: "Ha, ha, tā ir sliņķu slimība. Ha, ha, viņi visi paši to izdomā." A davai, lūdzu, samaināmies vietām! Nevēlies? Nevēlies uz savas ādas izbaudīt visu manī esošo sajūtu buķeti? Ne? Es atdotu visu, lai varētu reiz dzīvot bez zālēm un justies kā cilvēks, nebaidoties no tā, ka atkal pienāks tāds brīdis, kad sāksies panikas lēkmes, fiziskas sāpes un sajūta, ka mirstu. Tā ir nebeidzama elle, kurā VD slimnieks atrodas katru sasodīto dienu. Tā ka ja nevēlies kaut ko tādu piedzīvot pati savā dzīvē, tad labāk, Ugunsmeitiņ, nerunā par to, ko nezini. Paldies.
aiz tā profila sēž nelīdzsvsrots cilvēks. Bezjēdzīgi Tu vinai kaut ko saki.
11.07.2024 06:25 |
 
Reitings 4654
Reģ: 23.08.2022
silti iesaku pamēģināt aiziet uz Veģetatīvās Distonijas Centru (pie. I.Tilgaļa), viņš ir energoterapeits. parasti esmu skeptiska pret šādām alternatīvām medicīnas formām, bet reāli zinu vairākus cilvekus, kuriem viņš ir palīdzējis, tieši ar VD un trauksmi.
11.07.2024 07:17 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.07.2024
ronnie @ 11.07.2024 00:38

Wow. Protams, vēl pasaki, ka arī depresija neeksistē un "viss ir tikai galvā". Goda vārds, parasti cilvēkiem nevēlu neko sliktu, jo zinu, ka tas viss var pēc tam nākt atpakaļ, taču, tā kā pati jau gadiem ilgi cīnos ar VD, tad iesaku pašai uz savas ādas "izbaudīt" visus tās simptomus un pēc tam pateikt, ka tā ir "sliņķu slimība".
Ja par mani pašu, tad ar VD cīnos jau gadiem ilgi. Ir piedzīvots teju viss iespējamais: kamols kaklā, kuru fiziski jutu katru reizi, kad noriju siekalas un kurš nepazuda un nepazuda, un visu laiku bija tur, neskatoties uz to, ka visi analīžu rezultāti un izmeklējumi bija ideāli. Panikas lēkmes, kuras sākās pēkšņi. Reizēm tik stipras, ka ir nācies ar pēdējo vilcienu braukt no savas pilsētas uz pilsētu, kurā dzīvo ģimene, jo ir bijušas briesmīgas bailes palikt vienai. Panikas lēkmes, kuru laikā ir sajūta, ka tūlīt nomirsi. Vēdera sāpes, kuras nepāriet un nepāriet, un, neskatoties uz to, ka visi izmeklējumi neko neuzrāda, tās tik un tā ir klātesošas un migrē no vienas vēdera malas uz citu. Un tā visu laiku. O, jā, un tad vēl sajūta, ka galva ir kā piebāzta ar vati. Un tā katru dienu. Reāli katru dienu. Katru sasodīto dienu pamosties un jūties tā it kā būtu smagas paģiras, jo prāts visu laiku ir neskaidrs un sajūtas ir tādas it kā atrastos nepārtraukta reibuma stāvoklī. Reizēm aiz izmisuma histēriski raudāju, jo vairs nespēju izturēt to, ka visu laiku jutos apdullusi. Reizēm vienkārši gribēju sev padarīt galu, lai tās sajūtas beidzot beigtos. Tā es varētu uzskaitīt vēl neskaitāmas lietas ar kurām esmu cīnījusies pēdējo gadu laikā. Kad ārsts beidzot izrakstīja "Kventiax" zāles, sāku justies kā cilvēks. Bet pirms tam nelīdzēja nekas - ne darbs, ne hobiji, ne atpūta. Biju kā zombijs. Ne dzīvoju, bet eksistēju.

Tieši tāpat jūtos es.. kā to vispār var apvienot ar darbu? Kā var pavadīt normāli darba dienu?
11.07.2024 07:55 |
 
10 gadi
Reitings 533
Reģ: 10.01.2012
stīgā @ 11.07.2024 07:55

Tieši tāpat jūtos es.. kā to vispār var apvienot ar darbu? Kā var pavadīt normāli darba dienu?
un atrodās tādu tarakāni kā “Uguns meitene “ neglīti ārēji un iekšēji, kuri ierēc ierēks un aizsūtīs Tevi “iedzert zālītes😘” fuj! Palasiet ko tā persona komentē citās diskusijās! Tik tiešām es novēlu visu to sliktāko un ceru, ka Tu pati drīz ar kaut ko saslimsi UN TAVAI MAMMAI nebūs ne pēdējo, ne priekšpēdējo finanšu Tevi “pacelt “ .
Ignorējiet šo kakaino dvēseli 🤮
11.07.2024 08:10 |
 
Reitings 271
Reģ: 17.05.2022
Ugunsmeita @ 10.07.2024 23:24
Atvainojos par komentāru!
Manuprat visas tās distonijas, trauksmes u.c., ir cilvēku izdomātas kaites - cilvēks pats netiek galā ar ikdienu, darba apjomu un tad izdomā nez kādas vainas, sauc mistiskos terminos?
Manuprat musdenu sērga- maģiskā- VEĢETATĪVĀ DISTONIJA, Šī slimība pat nav nekādu bīstamo sarakstā- vot būtu onkoloģija tad uzvertu šo slimību nopietni, ievērības cienīgu.
Atvainojos par skarbo atbildi.
Slimību nevar pierādīt- tagad man būs vegetatīvā.?
Recepte šai “slimībai”.
Vajag izgulēties, pilnvrērtīgi ēst, nodarboties ar fiziskām aktivitātēt, nelietot alkoholu.
Šī slimība MANĀ uztverē ir /slinķu slimība/ izdomāšu kaiti.
Lai iet veģitatīvā distonija.???
Mans personīgais viedoklis….
Iepriekš jau atvainojos.?
Jums vienkārši pietrūkst par to izpratnes. Sākotnēji iemesli tiešām var būt neizgulēšanās, neapmierinātība ar dzīvi utt. Ja cilvēks šajā sākotnējā fāzē tam pievērš uzmanību un tiek galā, iespējams, vd, trauksme, depresija arī neattīstās. Tomēr situācijas cilvēku dzīvēs bieži pat nepieļauj tūlītēju risinājumu vai arī "sliktā pašsajūta" tiek norakstīta uz ko citu, tiek pašārstēta ar glāzi alkohola vai vēl ko citu, un šajos gadījumos emocijas, sajūtas uzkrājas. Jo lielāks nerisinātu emociju slānis veidojas, jo vairāk cilvēks tiek pakļauts smadzeņu bioķīmijas izmaiņām, un, lūk, mentālā slimība ierodas. Tā ir reāla, jo nu jau pamatojas ne tikai emocionāla fona, bet arī fizioloģiskās izmaiņās.
Otra pacientu grupa ir cilvēki, kam arī traumu, medikamentu u.c. ārēju ietekmes faktoru dēļ ir izmainīta smadzeņu bioķīmija, kas rada izmaiņas ne vien emocionālajā aspektā, bet retos gadījumos pat personības iezīmes fundamentāli mainās. Bet tas ir atsevišķs stāsts.
Katrā gadījumā apgalvot, ka šādas slimības nepastāv, ir tas pats, kas apgalvot, ka Jums ir normāla ķermeņa temperatūra pie 39 grādiem. Fizisko un mentālo ķermeni nevar nodalīt, tie vienmēr darbojas sinerģijā.
11.07.2024 08:23 |
 
Reitings 10
Reģ: 21.06.2024
Ar VD "sadraudzējos" pirms kādiem 4 gadiem, kā jau te meitenes rakstīja, sākuma vienkārši trauksmes, panikas lēkmes, tad pievienojās somatiskie simptomi - sāpes krūtīs un sirdī, migrējošas sāpes vēderā, lēkājošs asinsspiediens, tādas lēkmes, ka liekas, kājas paliek nejūtīgas, nebeidzami sirds pārsitieni, kamols kaklā, visa klasika. Pirmo pusgadu, kamēr netika izskraidīti visi ārsti, pavadīju slimnīcu uzņemšanās, jo reāli likās, ka sāpes krūtīs ir infarkts un tūlīt būs viss.
Ārsti gan to nesauc par VD, bet par somatoformu disfunkciju, pārslodzi, izdegšanu, depresiju utt., taisnība jau viņiem ir.
Grupu teorētiski varot nokārtot, bet realitātē esot grūti, var paņemt atvaļinājumu, nedaudz sakārtot sevi un tad doties atpakaļ dzīvē.
Joga un pastaigas man nepalīdzēja, galvenokārt tāpēc, ka trauksmainiem cilvēkiem klusums un miers nav izturams un tas ir papildus laiks, lai domātu stulbas domas.
KBT ir ļoti laba lieta, psihoterapija, visu negatīvo domu un kreņķu izstrāde ar speciālista palīdzību.
Protams, arī no AD nevajadzētu baidīties, es mēģinu tikt galā bez, bet, ir cilvēki, kam tomēr svētīgi būtu kādu brīdi palietot AD, lai tiktu pāri krīzei.
Dzīves kvalitāte ar VD ir ļoti pasliktināta, bet, pastiprināti strādājot ar sevi, viss palēnām sāks iet uz augšu.
11.07.2024 09:31 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
Kate9 @ 11.07.2024 08:10
un atrodās tādu tarakāni kā “Uguns meitene “ neglīti ārēji un iekšēji, kuri ierēc ierēks un aizsūtīs Tevi “iedzert zālītes?” fuj! Palasiet ko tā persona komentē citās diskusijās! Tik tiešām es novēlu visu to sliktāko un ceru, ka Tu pati drīz ar kaut ko saslimsi UN TAVAI MAMMAI nebūs ne pēdējo, ne priekšpēdējo finanšu Tevi “pacelt “ .
Ignorējiet šo kakaino dvēseli ?

Kapēc Tu esi tik ļoti uz mani uzēdusies? 😅
Jo pateicu kaut ko tādu kas ir patiesība? 🙂‍↕️
Palasi pati ko raksti, es izteicu SAVU viedokli, nevienu neaizskāru.😎
Un es nevienam nēesmu vēlejusi ne slimības,ne nāvi, atšķirībā no tavas “skaistās, baltās, tīrās” dvēseles.🙄😀
11.07.2024 09:56 |
 
Reitings 22
Reģ: 10.06.2024
Meitenes, vai paātrināta sirdsdarbība var būt no VD? Man tāda ir jau miera stāvoklī un veloergometrija uzrāda pazeminātu fizikās slodzes toleranci un sirds man skrienot par ātru.
Esot jāmeklē dziļāk, kāpēc sirds tā dara. EHoKG viss labi un parstajā kardiogrammā arī.
Vistrakāk viņa man skrien tieši no rītiem. Liekā svara nav, drīzāk esmu par tievu.
11.07.2024 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 533
Reģ: 10.01.2012
Ugunsmeita @ 11.07.2024 09:56

Kapēc Tu esi tik ļoti uz mani uzēdusies? ?
Jo pateicu kaut ko tādu kas ir patiesība? ?‍↕️
Palasi pati ko raksti, es izteicu SAVU viedokli, nevienu neaizskāru.?
Un es nevienam nēesmu vēlejusi ne slimības,ne nāvi, atšķirībā no tavas “skaistās, baltās, tīrās” dvēseles.??
diez vai tas viss , ko tu baumo par cilvēkiem , apmelo ir patiesība :) Tas vien norāda uz to , ka Tev pašai ir vajadzīga terapija. Un uzēdusies, manuprāt , uz manu draudzeni- ne influenceri, esi Tu pati , gadiem vinu visur piemini un beztēmā centies pazemot piepiškjojot notikimus, vai vēl jo vairāk izdomājot lietas, izpaužot neesošu infu. Calm down un Tev pašai šeit ar steigu jāvēršas pie psihiatra! Un šeit ir “VD” diskusija, savu sūdu turpini dzīt Butterfly un ietekmelos, NE ŠEIT, kur raksta cilveki, ar lūgumu palīdzēt, uzklausīt, tinies!
11.07.2024 10:11 |
 
Reitings 22
Reģ: 10.06.2024
Viens no biežākajiem ātras sirdsdarbības iemesliem ir simpātiskās nervu sistēmas uzbudinājums, piemēram, pusaudža vecumā vai veģetatīvās distonijas slimniekiem. Tas var izraisīt arī pārsitienus un asinsspiediena pārmaiņas. Šajā gadījumā nevis jāārstē sirds, bet jānovērš pro­blēmas iemesls.

Jau atradu google atbildi. Tikai kā novērst to VD un simpātiskās nervu sistēmas traucējumu iemeslu 😰
11.07.2024 10:18 |
 
10 gadi
Reitings 533
Reģ: 10.01.2012
Yes min @ 11.07.2024 10:18

Jau atradu google atbildi. Tikai kā novērst to VD un simpātiskās nervu sistēmas traucējumu iemeslu ?
Piemeram man kardiologs izrakstīja sirdsdarbību palēninošas zāles “Proceliran” no rīta un vakarā. Ja man ikdienā pulss bija 80-85,tad ar sirds tabletēm 66-78. Vēl sirdij ir “nebilet “ , tās toties pazemina arī spiedienu!
Ganjau šeit kāda ja domā iesmiet par tablet sirdij, var iet na… un tās nav nekādas PSIHOTROPĀS ZĀLES! Tās izdaksta ne acu arsts, ne psihiatrs, bet gan KARDIOLOGS/ gimenes arsts.
11.07.2024 10:26 |
 
Reitings 841
Reģ: 13.12.2023
Kate9 @ 11.07.2024 10:11
diez vai tas viss , ko tu baumo par cilvēkiem , apmelo ir patiesība :) Tas vien norāda uz to , ka Tev pašai ir vajadzīga terapija. Un uzēdusies, manuprāt , uz manu draudzeni- ne influenceri, esi Tu pati , gadiem vinu visur piemini un beztēmā centies pazemot piepiškjojot notikimus, vai vēl jo vairāk izdomājot lietas, izpaužot neesošu infu. Calm down un Tev pašai šeit ar steigu jāvēršas pie psihiatra! Un šeit ir “VD” diskusija, savu sūdu turpini dzīt Butterfly un ietekmelos, NE ŠEIT, kur raksta cilveki, ar lūgumu palīdzēt, uzklausīt, tinies!

Tu mums te esi kaut kāda komentāru policija? 😂 Pat autore atbildēja, ka pieņem VISUS viedokļus. Neesmu lietas kursā par jūsu kašķi “slavenību” aprunāšanas diskusijā, bet šķiet, ka tev jāpaņem pauze un kādreiz jāpalasa kādu normālu lasāmvielu. Varbūt tad arī veselība uzlabotos?
11.07.2024 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits