kaimiņš katru vakaru smēķē marihuānu

 
Reitings 34
Reģ: 24.08.2020
Sveikas! ko jūs darītu, ja dzīvokļu mājā gandrīz katru vakaru pa logu nāk spēcīga marihuānas smaka? Cik skatos pa balkonu vai logiem, laukā cilvēku neredzu. Tātad drošvien kādā no blakus dzīvokļiem, bet smaka ļoti spēcīga.
Man pret marihuānas pīpētājiem nekas nav, ja man viņi netraucē, bet šis jau ir kaitinoši.
Vai ir jēga ziņot pašvaldības policijai, ja es nezinu ne cilvēka izskatu, ne dzīvokli kurā tas notiek?
27.05.2024 22:38 |
 
Patīk
Reitings 23375
Reģ: 27.01.2021
debestinaa @ 29.05.2024 18:15
no dīleriem nopērkama marihuāna nav paredzēta medicīniska rakstura lietošanai, jo thc pārsniedz pieļaujamo normu un darbojas kā psihoaktīva viela, kas cilvēku var padarīt par dārzeni 3x ātrāk îpaši ja slimo ar depresīviem un trauksmainiem stāvokļiem, kur šajā gadījumā marihuāna liek cilvēkam daudz domāt un runāt, bet ļoti maz darīt. Šis nebūs tas gadījums kad lietot katru vakaru un domāt ka tagad tik viss tiks ārstēts
jā, diemžēl cilvēkiem ar mentālās veselības problēmām var attīstīties pat psihozes uz marihuānas fona (nerunājot par citām narkotiskajām vielām), diezgan bieži psihiatriskajās iestādēs akūti nonāk tieši ar psihozes epizodi pēc zāles uzkurīšanas (ķipa, lai "atslābinātos"), tā kā pilnīgi noteikti nevajadzētu mēģināt ar to risināt problēmas.
29.05.2024 18:45 |
 
Patīk
Reitings 2767
Reģ: 08.05.2022
debestinaa @ 29.05.2024 18:15
no dīleriem nopērkama marihuāna nav paredzēta medicīniska rakstura lietošanai, jo thc pārsniedz pieļaujamo normu un darbojas kā psihoaktīva viela, kas cilvēku var padarīt par dārzeni 3x ātrāk îpaši ja slimo ar depresīviem un trauksmainiem stāvokļiem, kur šajā gadījumā marihuāna liek cilvēkam daudz domāt un runāt, bet ļoti maz darīt. Šis nebūs tas gadījums kad lietot katru vakaru un domāt ka tagad tik viss tiks ārstēts

Marihuānas pīpēšana noņem arī fiziskas sāpes, cilvēkam ar mentālām problēmām no pīpēšanas būtu jāturas pa gabalu.
30.05.2024 08:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits