Hellēnisms. Lūgšana Dievietei Temīdai cīņa pret Krieviju.

 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024

Šodien 2024. gada 29. marts un 765. diena, kopš Krievija uzsāka pilna mēroga karu pret Ukrainu. Un šī notikuma sakarā es nevaru palikt malā un izlikties, ka nekas nav noticis. Tāpēc es esmu uzrakstījis lūgšanu. Dievišķā likuma un kārtības Dieviete Temīda (eng: Goddess Themis; Goddess Justitia) ir plaši zināma Dieviete sengrieķu pagāniskajā ticībā. Viņa personificē taisnīgumu, likumu un kārtību. Titanīda Temīda ir arī gaišredzības Dieviete. Viņa spēj sasaistīt problēmu cēloņus ar sekām, tā viņa pareģo nākotni. Viņa spēj atšķirt patiesību no meliem. Viņa jūt, ja kāds viņai melo. Un viņa necieš netaisnību.
Karš Ukrainā ir sagandējis neskaitāmu ļaužu dzīves. Un cik vel dzīves tiks sagandētas?
Lūgšana Dievietei Temīdai:
«Temīda. Justīcija.
Temīda. Justīcija.
Hellēnismā pielūgtā,
Starp Olimpa Dieviem godātā.
Kārtības un taisnības Dieviete visu cienītā.
Un starp Dieviem mīlētā.
Dieviete Temīda, es Tevi lūdzu.
Es Tevi piesaucu.
Atver pasaulei acis uz patiesību.
Atver pasaulei acis uz Krievijas pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā un iztiesā tos!
Parādi pasaulei šīs netaisnības un uzdzen kara noziedzniekiem no Maskavas bailes.
Neļauj Maskavas Kremļa nešķīstajiem mierīgi gulēt!
Lai Krievija atbild par saviem briesmu darbiem! Lai no Tavas modrās acs un stingrās rokas neaizbēg neviens noziedznieks!
Virzi tiesu. Tiesā Krieviju.
Neļauj taisnīgiem cilvēkiem padoties, neļauj ļaunumam uzvarēt.
Slava Tev, visvarenā Dieviete Temīda! Slava Tev, Justīcija – Taisnības Lēdija! Lai Tavā vārda sacītais top par īstenību! Lai top!
Lai Tavs zobens mirdz! Un lai taisnā tiesa krīt par kara vaininiekiem!
Olimpa kalna Dievu vārdā lai top!!!».
29.03.2024 20:34 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 08.04.2024 12:03
Latvian pagan
Par simbolisko nozīmi jau atbildēju. Bībelē nekur nav atklāti propagandēts, ka cilvēkam ir jāmoka dzīvnieki. Tam ir tikai un vienīgi simboliska nozīme. Ja Tu to izvēlies ignorēt, tad tā ir Tava problēma.
Atrodi man kaut vienu citātu bībelē, kur ir minēts, ka kristiešu Dievs ir Jahve!
...un tagad nedaudz parunāsim par Tavu sātanismu. Tu šeit mini, ka ateisms ir +/- sakarīga alternatīva, lai gan realitātē tā ir reliģija, kuras dēļ ir miris lielākais cilvēku skaits vēsturē. Es nemaz nekomentēšu to, ka vienā un tajā pašā teikumā it kā raksti par mieru Eiropā un tajā pašā laikā klaji atbalsti cilvēku genocīdu, runājot par uzvaru.

Tu esi kristiete, bet es neesmu kristietis. Mums ir dažādi viedokļi. Par Bībeli es esmu jau izteicies. Un Bībeles destrukcijas es esmu te nopublicējis.
Ja runā par rituālajām slepkavībām, tad islāmā tās veic pat tagad. Dzīvniekus musulmaņi masveidīgi upurē Kurban Bairam svētkos ik gadu, pat vairākas dienas gadā. Cilvēkus upurē islāmisti pašu sastrādātos teroraktos, arī džihādos. Jo musulmaņu valstis plēšas savā starpā visu laiku. Bet cilvēki islāma reliģijas izraisītu militāru konfliktu dēļ mirst. Un regulāri. Kristiešu Dievs Jahve Dieva Allāha veidolā regulāri barojas ar gavvaha enerģiju. Un Korānā ir krietni vairāk destrukciju kā Bībelē.
08.04.2024 20:44 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 08.04.2024 20:44

Tu esi kristiete, bet es neesmu kristietis. Mums ir dažādi viedokļi. Par Bībeli es esmu jau izteicies. Un Bībeles destrukcijas es esmu te nopublicējis.
Ja runā par rituālajām slepkavībām, tad islāmā tās veic pat tagad. Dzīvniekus musulmaņi masveidīgi upurē Kurban Bairam svētkos ik gadu, pat vairākas dienas gadā. Cilvēkus upurē islāmisti pašu sastrādātos teroraktos, arī džihādos. Jo musulmaņu valstis plēšas savā starpā visu laiku. Bet cilvēki islāma reliģijas izraisītu militāru konfliktu dēļ mirst. Un regulāri. Kristiešu Dievs Jahve Dieva Allāha veidolā regulāri barojas ar gavvaha enerģiju. Un Korānā ir krietni vairāk destrukciju kā Bībelē.

Par Taviem uzskatiem man jau ir radies aptuvens priekšstats. Tur tā lieta, ka Tu tās uzskati par destrukcijām. Realitāte gan ir nedaudz citādāka. Tāpēc bībeles pamatā ir baušļi un absolūtā morāle, bez kuras tādi cilvēki kā Tu uzskatītu (un, kā Tu jau uzskatāmi parādīji, uzskata), ka nevainīgu cilvēku masveida nogalināšana "uzvaras" vārdā ir pamatota.
Today, however, we don’t offer burnt sacrifices to the Lord — not because we have paid the price for our sins, but because Jesus did. In days of old, before God sent Jesus to show us the way to salvation, God allowed His people to offer animal sacrifices as a way of attempting to atone for their wrongdoings. God hates sin. Our sins make us unholy, impure, unrighteous, and detestable.

Starp citu, neauzdomājies, kāpēc tajā situācijā tika upurēta tieši aita nevis kāds cits dzīvnieks?
The lamb was strongly associated with religious sacrifices in the ancient Near East, and was adopted as a symbol of Christ and his sacrifice on behalf of humanity.

Mani neinteresē islāms. Bībelē ir uzskatāmi minēts, ka visi pārējie "dievi" ir no sātana. Ir tikai viens īstais un patiesais Dievs: Jēzus Kristus.
09.04.2024 00:29 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
" alt="" />
Visi Krievu pareizticīgo baznīcas grēki. Matrjoškas slepenā dzīve.
12.04.2024 18:53 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan
‘’Abraham said, “God will provide for himself the lamb for a burnt offering, my son.” So they went both of them together.’’ Genesis 22:8. Viņi devās prom, bet aita turpināja degt un blēt. Sadisti!

Starp citu, Tu, acīmredzot, izlasīji tikai šos pāris teikumus un, atbilstoši tiem, izdarīji secinājumus. Kārtējo reizi pierādās, cik tomēr bīstami ir paņemt kaut kādus izrāvumus no konteksta un pēc tam tos "pasniegt" pavisam citādākā "gaismā". Nu, lūk! Iekopēju šeit pilno tekstu no bībeles.
And Abraham said, “My son, God will provide for Himself the lamb for a burnt offering.” So the two of them went together. Then they came to the place of which God had told him. And Abraham built an altar there and placed the wood in order; and he bound Isaac his son and laid him on the altar, upon the wood. And Abraham stretched out his hand and took the knife to slay his son. But the Angel of the LORD called to him from heaven and said, “Abraham, Abraham!” So he said, “Here I am.” And He said, “Do not lay your hand on the lad, or do anything to him; for now I know that you fear God, since you have not withheld your son, your only son, from Me.” Then Abraham lifted his eyes and looked, and there behind him was a ram caught in a thicket by its horns. So Abraham went and took the ram, and offered it up for a burnt offering instead of his son.

Tā aita ne tikai netika sadedzināta dzīva, bet Leviticus ir skaidri aprakstīts, ka upurējamos dzīvniekus vienmēr vispirms nogalināja un tikai tad dedzināja.
12.04.2024 22:06 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 12.04.2024 22:06
Latvian pagan
Starp citu, Tu, acīmredzot, izlasīji tikai šos pāris teikumus un, atbilstoši tiem, izdarīji secinājumus. Kārtējo reizi pierādās, cik tomēr bīstami ir paņemt kaut kādus izrāvumus no konteksta un pēc tam tos "pasniegt" pavisam citādākā "gaismā". Nu, lūk! Iekopēju šeit pilno tekstu no bībeles.
Tā aita ne tikai netika sadedzināta dzīva, bet Leviticus ir skaidri aprakstīts, ka upurējamos dzīvniekus vienmēr vispirms nogalināja un tikai tad dedzināja.

Pašai/pašam tev smiekli no tā nenāk, cik ļoti tu kristietību un ābramiskās reliģijas kā tādas aizstāvi? Te es tev skaidri parādīju, kur Bībelē ir destrukcijas. Kristiešu, var arī teikt ābramisko reliģiju, Dievs nav nekāds veģetārietis. Tas ir plēsoņa, kurš barojas no gavvaha enerģijas. Normāliem Dieviem/Dievietēm šādas izdarības nav vajadzīgas. Bet ja pēta ābramisko reliģiju vēsturi, tad tā ir asiņaina un saistīta ar mūžīgiem kariem. Un Dievs, kurš stāv aiz ābramiskajām reliģijām, nevar būt svēts.
https://archives.mhsc.ca/index.php/26-six-6-brothers-and-two-2-sisters-burned-part-ii-p-83-1685-ed
16.04.2024 08:10 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Kāpēc Latvijā pagāni/neopagāni ir reliģiska minoritāte? Pirmkārt, savulaik te inkvizīcija ļoti kārtīgi pastrādāja. Pagānisma iznīcināšanu Baltijā uzsāka katoļu baznīca. Nobeidza pareizticīgo baznīca.
Otrkārt, padomju okupācijas laikā Latvijā un Lietuvā tikai aizliegti dievturi un romuvieši. Es teiktu, tika iznīcināti. Taču kristīgās konfesijas turpināja darboties, spītējot kompartijas (okupantu) ateismam. Kristiešu garīdznieki un baznīcas varēja darboties, ne jau tāpēc, ka viņi bija spītīgi, nelokāmi un drosmīgi, bet gan tāpēc, ka padomju okupācijas vara kristiešus vajāja krietni mazāk nekā dievturus un romuviešus. Vienkārši Maskavas kremļa komunistiem pagāni/neopagāni bija pirmās prioritātes iznīcināmo cilvēku grupa. Bet ja runā par pareizticīgo baznīcu, tad tā Krievu pareizticīgās baznīcas jeb Maskavas patriarhāta sastāvā ieguva jaunus īpašumus, jo bija izdevīga rusifikācijai. Savukārt dievturi un romuvieši nav izdevīgi rusifikācijai. Tos nīdēja ārā padomju okupācijas vara.
Treškārt, grāmatnīcās latviski netirgo grāmatas par mūsdienu pagānismu neopagānisma formā. Ir informācijas vakuums latviešu valodā. Kur cilvēks gūs informāciju?
16.04.2024 08:25 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 16.04.2024 08:10

Pašai/pašam tev smiekli no tā nenāk, cik ļoti tu kristietību un ābramiskās reliģijas kā tādas aizstāvi? Te es tev skaidri parādīju, kur Bībelē ir destrukcijas. Kristiešu, var arī teikt ābramisko reliģiju, Dievs nav nekāds veģetārietis. Tas ir plēsoņa, kurš barojas no gavvaha enerģijas. Normāliem Dieviem/Dievietēm šādas izdarības nav vajadzīgas. Bet ja pēta ābramisko reliģiju vēsturi, tad tā ir asiņaina un saistīta ar mūžīgiem kariem. Un Dievs, kurš stāv aiz ābramiskajām reliģijām, nevar būt svēts.
https://archives.mhsc.ca/index.php/26-six-6-brothers-and-two-2-sisters-burned-part-ii-p-83-1685-ed

Nē, nenāk, jo Tavā loģikā ir daudzas acīmredzamas nesakritības.
1)Tu jau apgalvoji, ka dzīva aita sadega ugunskurā, lai gan tie bija aplami meli. Nevarēji pat izlasīt veselu paragrāfu no bībeles, bet apgalvo, ka visu sev jau esi atklājis. Tas pats arī attiecas uz dzīvnieku upurēšanu kā tādu. Neviens dzīvnieks tur mocīts netika. Tavai zināšanai, ir cilvēki, kuri studē bībeli vairākus gadus, lai saprastu visu, kas tajā rakstīts, bet Tu no tās paņēmi kaut kādu izrāvumu, pilnībā ignorējot kontekstu, un savā galvā izdomāji ko tas izrāvums nozīmē. Tevī nedaudz pavīd slinkā ateista pazīmes.
Ja būtu nedaudz pastudējis bībeli, tad zinātu, ka melošana ir grēks, bet Tev jau laikam to nesaprast.
2) Apgalvoji, ka kristiešu Dievs ir Jahve, lai gan nekur bībelē nekas tāds nav minēts. Ja būs vairāk laika, vari salīdzināt korānu un bībeli. Tās grāmatas ir pilnīgi pretstati.
3) Vienā teikumā raksti, ka esi par mieru un nākamajā atbalsti cilvēku genocīdu. Plus, vēl atbalsti ateismu, kurā dēļ ir gājis bojā lielākais cilvēku skaits cilvēces vēsturē.
4)...un kā "odziņa" visam pa virsu Tavs komentārs, ka ar tādu nežēlīgu būtni kā Jēzus Tev nav pa ceļam, lai gan pats labprāt būtu ar mieru ne tikai noskatīties gan uz dzīvu cilvēku dedzināšanu, spīdzināšanu un cita veida izrēķināšanos "uzvaras" vārdā.
Tavs dievs ir Jahve. Tas ir vairāk nekā redzams.
Tu domā, ka kāds loģiski domājošs cilvēks pēc tādiem pretrunīgiem apgalvojumiem Tevi "ņems" par pilnu? Man, Tavā vietā, vispār būtu kauns šeit rakstīt.
16.04.2024 10:50 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan
Tavā vietā, es rakstītu tikai par pagāniskajām reliģijām, jo Tu, acīmredzot, neesi pietiekami izglītots, lai rakstītu par kaut ko citu.
Tu pat nezini bībeles baušļus, bet uzdrīksties kaut ko rakstīt par kaut kādām ābramiskajām reliģijām.
16.04.2024 11:06 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
«Aaron's sons Nadab and Abihu took their censers, put fire in them and added incense; and they offered unauthorized fire before the LORD, contrary to his command. So fire came out from the presence of the LORD and consumed them, and they died before the LORD.» Leviticus 10:1-2
Iegūts no: https://web.mit.edu/jywang/www/cef/Bible/NIV/NIV_Bible/LEV+10.html
Rabīna Ārona ( Korānā saukts par Harūnu) dēli bija Dieva Jahves priesteri tāpat kā viņu tēvs un onkulis. Ko izdarīja Dievs Jahve ar saviem priesteriem, kad tie nedaudz atkāpās no tradīcijas un neievēroja pareizu rituālistiku? Sadedzināja viņus dzīvus. Kristiešu Dievam dzīvi degoši cilvēki ir labi esam. Man no šāda Dieva ir riebums.
16.04.2024 11:58 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 16.04.2024 11:06
Latvian pagan
Tavā vietā, es rakstītu tikai par pagāniskajām reliģijām, jo Tu, acīmredzot, neesi pietiekami izglītots, lai rakstītu par kaut ko citu.
Tu pat nezini bībeles baušļus, bet uzdrīksties kaut ko rakstīt par kaut kādām ābramiskajām reliģijām.

Man nav jābūt bibliski izglītotam un ābramiskajai sistēmai piederīgam, lai spriestu un publiski runātu par Bībelē un Korānā esošajām destrukcijām. Interneta laikmetā destrukcijas Bībelē var viegli atrast. It īpaši ja šīs destrukcijas Bībelē ir pētījis lērums cilvēku pirms manis. Es varu par kristietību spriest kā cilvēks no malas. Tīri vēsturiski kristiešiem nekas netraucēja marginalizēt pagānus. Un mani nekas netraucē aprunāt Bībeli un publiski iztirzāt skandalozākās Bībeles destrukcijas. Es ar reliģiju naudu nepelnu un netaisos pelnīt.
16.04.2024 12:04 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 16.04.2024 10:50

Nē, nenāk, jo Tavā loģikā ir daudzas acīmredzamas nesakritības.
1)Tu jau apgalvoji, ka dzīva aita sadega ugunskurā, lai gan tie bija aplami meli. Nevarēji pat izlasīt veselu paragrāfu no bībeles, bet apgalvo, ka visu sev jau esi atklājis. Tas pats arī attiecas uz dzīvnieku upurēšanu kā tādu. Neviens dzīvnieks tur mocīts netika. Tavai zināšanai, ir cilvēki, kuri studē bībeli vairākus gadus, lai saprastu visu, kas tajā rakstīts, bet Tu no tās paņēmi kaut kādu izrāvumu, pilnībā ignorējot kontekstu, un savā galvā izdomāji ko tas izrāvums nozīmē. Tevī nedaudz pavīd slinkā ateista pazīmes.
Ja būtu nedaudz pastudējis bībeli, tad zinātu, ka melošana ir grēks, bet Tev jau laikam to nesaprast.
2) Apgalvoji, ka kristiešu Dievs ir Jahve, lai gan nekur bībelē nekas tāds nav minēts. Ja būs vairāk laika, vari salīdzināt korānu un bībeli. Tās grāmatas ir pilnīgi pretstati.
3) Vienā teikumā raksti, ka esi par mieru un nākamajā atbalsti cilvēku genocīdu. Plus, vēl atbalsti ateismu, kurā dēļ ir gājis bojā lielākais cilvēku skaits cilvēces vēsturē.
4)...un kā "odziņa" visam pa virsu Tavs komentārs, ka ar tādu nežēlīgu būtni kā Jēzus Tev nav pa ceļam, lai gan pats labprāt būtu ar mieru ne tikai noskatīties gan uz dzīvu cilvēku dedzināšanu, spīdzināšanu un cita veida izrēķināšanos "uzvaras" vārdā.
Tavs dievs ir Jahve. Tas ir vairāk nekā redzams.
Tu domā, ka kāds loģiski domājošs cilvēks pēc tādiem pretrunīgiem apgalvojumiem Tevi "ņems" par pilnu? Man, Tavā vietā, vispār būtu kauns šeit rakstīt.

Kristiešu Dievam patīk, ja tiek sadedzināts kaut kas dzīvs. Un ja senajiem jūdaistiem priekš sava Dieva (sauc viņu, kā gribi Jahve, Jehova vai Allāhs) bija upurkalns dedzināmajiem upuriem, tad tas norāda uz kristiešu Dieva ļauno dabu. Visi normālie Dievi/Dievietes no saviem sekotājiem nekad nelūgtu ko tamlīdzīgu. Bet kristiešu Dievs bija priecīgs par asintiņām. Vai kristiešu Dievs ir normāls? Tālāk viņa sekotāji dedzināja dzīvus cilvēkus ugunskuros viduslaiku Eiropā un Lielo ģeogrāfisko atklājumu laikā ārpus Eiropas. Kur kristietība spiedās iekšā, tur kūpēja cilvēku miesa. Ļoti bibliski. Šādu rīcību no Kristus baznīcas puses es uzskatu par banālu, triviālu cilvēkupurēšanu, kas bija adresēta kristiešu Dievam. Par to arī Kristus baznīcu es nosodu. Un noilgumu šiem noziegumiem nav. Pateicoties šiem Kristus baznīcas tolaik veiktajiem noziegumiem, kristietība šodien ir kļuvusi par masu reliģiju.
Ļoti ērti ir savus konkurentus nogalināt un par to no kristiešu Dieva saņemt svētību .
16.04.2024 12:07 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 16.04.2024 12:07

Kristiešu Dievam patīk, ja tiek sadedzināts kaut kas dzīvs. Un ja senajiem jūdaistiem priekš sava Dieva (sauc viņu, kā gribi Jahve, Jehova vai Allāhs) bija upurkalns dedzināmajiem upuriem, tad tas norāda uz kristiešu Dieva ļauno dabu. Visi normālie Dievi/Dievietes no saviem sekotājiem nekad nelūgtu ko tamlīdzīgu. Bet kristiešu Dievs bija priecīgs par asintiņām. Vai kristiešu Dievs ir normāls? Tālāk viņa sekotāji dedzināja dzīvus cilvēkus ugunskuros viduslaiku Eiropā un Lielo ģeogrāfisko atklājumu laikā ārpus Eiropas. Kur kristietība spiedās iekšā, tur kūpēja cilvēku miesa. Ļoti bibliski. Šādu rīcību no Kristus baznīcas puses es uzskatu par banālu, triviālu cilvēkupurēšanu, kas bija adresēta kristiešu Dievam. Par to arī Kristus baznīcu es nosodu. Un noilgumu šiem noziegumiem nav. Pateicoties šiem Kristus baznīcas tolaik veiktajiem noziegumiem, kristietība šodien ir kļuvusi par masu reliģiju.
Ļoti ērti ir savus konkurentus nogalināt un par to no kristiešu Dieva saņemt svētību .

Baušļus Tu nezini. Melo pastāvīgi. Korānu esi studējis ievērojami vairāk nekā bībeli, par ko liecina Tavas padziļinātās zināšanas par Allāhu un ļoti virspusīgi izrāvumi no bībeles. Slavini cilvēku genocīdu, bet nosodi Dievu par kaut kādiem pašam neizprotamiem iemesliem. Var redzēt, ka Tev tiešām patīk asintiņas, jo tas iepriecina Tavu Allāhu. Viss ar Tevi skaidrs!
16.04.2024 15:22 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 16.04.2024 12:04

Man nav jābūt bibliski izglītotam un ābramiskajai sistēmai piederīgam, lai spriestu un publiski runātu par Bībelē un Korānā esošajām destrukcijām. Interneta laikmetā destrukcijas Bībelē var viegli atrast. It īpaši ja šīs destrukcijas Bībelē ir pētījis lērums cilvēku pirms manis. Es varu par kristietību spriest kā cilvēks no malas. Tīri vēsturiski kristiešiem nekas netraucēja marginalizēt pagānus. Un mani nekas netraucē aprunāt Bībeli un publiski iztirzāt skandalozākās Bībeles destrukcijas. Es ar reliģiju naudu nepelnu un netaisos pelnīt.

Nu tad mini tās destrukcijas! Parādi precīzus citātus no bībeles nevis kaut kādus izrāvumus, kā tas bija ar "spīdzināšanu", kur Tavi pieņēmumi bija gaužām aplami.
16.04.2024 15:43 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 16.04.2024 15:43

Nu tad mini tās destrukcijas! Parādi precīzus citātus no bībeles nevis kaut kādus izrāvumus, kā tas bija ar "spīdzināšanu", kur Tavi pieņēmumi bija gaužām aplami.

Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». . Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Septiņu tautu genocīds ebreju cilts Dieva Jahves vārdā!
16.04.2024 20:35 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 16.04.2024 15:22

Baušļus Tu nezini. Melo pastāvīgi. Korānu esi studējis ievērojami vairāk nekā bībeli, par ko liecina Tavas padziļinātās zināšanas par Allāhu un ļoti virspusīgi izrāvumi no bībeles. Slavini cilvēku genocīdu, bet nosodi Dievu par kaut kādiem pašam neizprotamiem iemesliem. Var redzēt, ka Tev tiešām patīk asintiņas, jo tas iepriecina Tavu Allāhu. Viss ar Tevi skaidrs!

Es neesmu musulmanis. Es esmu baltu pagāns, kurš tic senajiem Baltu tautu Dieviem un senajām Baltu tautu Dievietēm. Korāna viltus Dievam Allāham un kristietim Muhamedam es neticu. Islāms ir ābramiska reliģija kā jau kristietība. Un islāma invāziju Eiropā es neatbalstu. Esmu kategoriski pret islāmu.
16.04.2024 20:43 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 16.04.2024 20:43

Es neesmu musulmanis. Es esmu baltu pagāns, kurš tic senajiem Baltu tautu Dieviem un senajām Baltu tautu Dievietēm. Korāna viltus Dievam Allāham un kristietim Muhamedam es neticu. Islāms ir ābramiska reliģija kā jau kristietība. Un islāma invāziju Eiropā es neatbalstu. Esmu kategoriski pret islāmu.

Par islāma izplatību piekrītu, bet es nekādu atšķirību no islāma Tavos tekstos neredzu. Tā pati iznīcība un slepkavošana vien ir.
16.04.2024 23:37 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 16.04.2024 20:35

Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». . Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Septiņu tautu genocīds ebreju cilts Dieva Jahves vārdā!

Man šķiet, ka es diezgan skaidri Tev liku noprast, lai Tu man parādi bībelē jebkādu destrukciju. Tā vietā Tu man citē Mozus grāmatas...
16.04.2024 23:54 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 16.04.2024 20:35

Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». . Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Septiņu tautu genocīds ebreju cilts Dieva Jahves vārdā!

..., bet, ja nopietni, tad atbildot uz taviem citātiem - tas bija kā sods tām septiņām tautām, kuras bija paverdzinājušas izraēliešus, uzvedās amorāli, izvaroja, upurēja bērnus un visādi citādi grēkoja.
Skarbi? Piekrītu! Taču, ja neviens nebītos no Dieva soda par grēkošanu, tad cilvēki tā varētu rīkoties bezgalīgi un mēs šodien dzīvotu daudz nežēlīgākā pasaulē.
Piemēram, Tu esi labs piemērs. Tā kā Tu netici Dievam, tad Tavā uztverē nogalināt, turēt verdzībā un izvarot ir normāli, jo Tu no viņa nebīsties.
17.04.2024 01:24 |
 
Reitings 1256
Reģ: 15.07.2023
Latvian pagan @ 16.04.2024 11:58
«Aaron's sons Nadab and Abihu took their censers, put fire in them and added incense; and they offered unauthorized fire before the LORD, contrary to his command. So fire came out from the presence of the LORD and consumed them, and they died before the LORD.» Leviticus 10:1-2
Iegūts no: https://web.mit.edu/jywang/www/cef/Bible/NIV/NIV_Bible/LEV+10.html
Rabīna Ārona ( Korānā saukts par Harūnu) dēli bija Dieva Jahves priesteri tāpat kā viņu tēvs un onkulis. Ko izdarīja Dievs Jahve ar saviem priesteriem, kad tie nedaudz atkāpās no tradīcijas un neievēroja pareizu rituālistiku? Sadedzināja viņus dzīvus. Kristiešu Dievam dzīvi degoši cilvēki ir labi esam. Man no šāda Dieva ir riebums.

Vēl viens paragrāfs, kur uzskatāmi parādās, cik nopietni Dievs uztver to, kā pret viņu attiecas un kādas var būt sekas, ja neseko viņa norādījumiem. Viņiem kā tiešajiem Dieva un izraēliešu strapniekiem bija doti precīzi norādījumi, ko drīkst un ko nedrīkst darīt un ar kādu nopietnību tas viss būtu jāuztver. Tā vietā, viņi izdomāja piedzerties un izmantoja svešu uguni. Nežēlīgi? Jā. Taču to var pielīdzināt atmīnēšanas vienībai, kura ar cirvi ierastos nozieguma vietā un mēģinātu noskaidrot, kādam nolūkam domāts tas viens vadiņš ar sarkano lentīti.
17.04.2024 15:19 |
 
Reitings 343
Reģ: 25.02.2024
Elīzīte12345 @ 17.04.2024 01:24

..., bet, ja nopietni, tad atbildot uz taviem citātiem - tas bija kā sods tām septiņām tautām, kuras bija paverdzinājušas izraēliešus, uzvedās amorāli, izvaroja, upurēja bērnus un visādi citādi grēkoja.
Skarbi? Piekrītu! Taču, ja neviens nebītos no Dieva soda par grēkošanu, tad cilvēki tā varētu rīkoties bezgalīgi un mēs šodien dzīvotu daudz nežēlīgākā pasaulē.
Piemēram, Tu esi labs piemērs. Tā kā Tu netici Dievam, tad Tavā uztverē nogalināt, turēt verdzībā un izvarot ir normāli, jo Tu no viņa nebīsties.

Krievijas vēsturnieki par latviešiem ir sarakstījuši baisas lietas. Taču tas neattaisno Padomju Krieviju sakarā ar Latvijas Republikas okupāciju.
Šīs septiņas tautas tika ebreju tautas apmelotas, lai genocīts šķistu pieņemamāks, leģitīmāks. Un ebreju cilts Dievs Jahve, tas pats kristiešu Dievs, vadīja ebrejus genocīdiskā karā pret kaimiņtautām. Tagad Latvijā ebreju Dievam ir veltītas sinagogas, baznīcas un pa kādai mošejai. Bet mūsu natīvajiem, autothonajiem Baltu tautu Dieviem/Dievietēm tempļu nav, nav arī svētvietu. Tradīcija ir zudusi, tradīcija ir kristiešu iznīcināta. Es esmu seno Dievu pusē un iestājos par vēsturisko patiesību. Es iestājos par vecās Eiropas politeiskajām reliģijām neopagānisma formā. Un, protams, par demokrātiju un mūsdienu Eiropas vispārpieņemtajām cilvēciskajām vērtībām. Tā ir mana pārliecība.
17.04.2024 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits