Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 1295
Reģ: 13.11.2023
Vilmara @ 20.12.2023 17:04

https://lvportals.lv/viedokli/339625-personu-ar-psihiskiem-un-uzvedibas-traucejumiem-registrs-ierobezo-ja-pastav-risks-2022
Pastāv ar noteiktām slimībām slimojošu personu reģistrs. Cilvēkam, kam dzīvē plašāki plāni, jācenšas visiem spēkiem nekad šajā reģistrā nenokļūt. Ir cilvēki, kuri nekad neiet pie psihiatra tikai tāpēc, lai tā informācija nekur nefiksētos. Tāpēc daudzi dod priekšroku psihoterapeitiem, jo par viņu apmeklējumu informācija nekādos reģistros nekad netiks iekļauta.

Izlasot rakstu (kaut vai tikai kopsavilkumu) - tur tieši atspēko, ka tas ir mīts, ka tas reģistrs iekļauj visus, kuri nonāk pie psihiatra (tikai tos, kam uzliek diagnozi - psihiatram ne obligāti vajag likt diagnozi uzreiz) un ka tas kaut kā traucē - izņemot tur, kur tas ir loģiski (ieroči). Tur raksta - tas ir tāds pats datu kopums kā informācija par cukura diabēta slimniekiem vai kādas citas slimības. Ir arī nepsihiskas slimības, ar kurām kaut kādus darbus nevar veikt, uz ātro nepateikšu, bet nu kaut vai arodveselībā pārbauda muguras veselības riskus darbam pie datora.
Vienkārši nav saprotami, kāpēc ļoti specifisku lietu (ka varētu būt problēmas darbam iekšlietu struktūrās) velc klāt pie cilvēkiem, kam ar šādām lietām nav un nebūs darīšanas. Šo izlasot daudzi var nobīties, jo padomās, ka nepaņems strādāt kaut kādā vietā, kur par to vispār nav jābaidās.
20.12.2023 18:06 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
chihiro @ 20.12.2023 18:06

Izlasot rakstu (kaut vai tikai kopsavilkumu) - tur tieši atspēko, ka tas ir mīts, ka tas reģistrs iekļauj visus, kuri nonāk pie psihiatra (tikai tos, kam uzliek diagnozi - psihiatram ne obligāti vajag likt diagnozi uzreiz) un ka tas kaut kā traucē - izņemot tur, kur tas ir loģiski (ieroči). Tur raksta - tas ir tāds pats datu kopums kā informācija par cukura diabēta slimniekiem vai kādas citas slimības. Ir arī nepsihiskas slimības, ar kurām kaut kādus darbus nevar veikt, uz ātro nepateikšu, bet nu kaut vai arodveselībā pārbauda muguras veselības riskus darbam pie datora.
Vienkārši nav saprotami, kāpēc ļoti specifisku lietu (ka varētu būt problēmas darbam iekšlietu struktūrās) velc klāt pie cilvēkiem, kam ar šādām lietām nav un nebūs darīšanas. Šo izlasot daudzi var nobīties, jo padomās, ka nepaņems strādāt kaut kādā vietā, kur par to vispār nav jābaidās.

Ja nepamanīji, tad atbildēju dāmai, kura atzinās, ka viņas kartiņā ir ieraksts par psihiatra apmeklējumu.
Cilvēki ļoti dažādi attiecas pret psihiatra apmeklējumiem. Arī šajā diskusijā redzams, ka vieni domā, ka tas ir OK, citi bēg kā velns no krusta.
Jebkurā gadījumā Mārcim nevajadzēja to teikt presē. Ex-sieva diez vai cels pret viņu prasību tiesā par šādas informācijas izpaušanu, bet nosēdums paliks uz ilgiem gadiem.
20.12.2023 19:06 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.10.2023
Kalnos @ 20.12.2023 17:23
ak tad Rūta jau psihiski slima ja?
Tad lai bērnus pārbauda , tie ar Jūdzim slimi psihiski .

Ja nebūtu psihiski slima, vai tādus postus fb liktu? Vai kāds vesels cilvēks sūta savus ģimenes strīdu audio Lato Lapsam? Tas ar izsaka visu! Pati šos sūdus ievārija un ko gaidīja , ka neviens neko neteiks? Pasakiet , kur bez anonīmiem interneta komentētāju aizstāvjiem ir publisks atbalsts un aizstāvība Rūtai, kaut vai no grupas biedru sievām utt! Visi tak kopā bija ģimene! Kur solidārais atbalsts no sieviešu puses? Kaut vai no maz apmaksātās darbavietas kāds atbalsta pleciņš? Labi, to sektanti Siguldas neskaitam..
20.12.2023 19:55 |
 
Reitings 22
Reģ: 14.11.2023
Man liekas, ka jebkurai normalai sievietei būtu depresija, ja būtu apprecējusies ar to joberi Mārci. Ja Rūta būtu slikta māte, tie bērni jau sen būtu atņemti - 18 gadi laulībā. Drīzāk izskatās, ka Rūta vienkārši vairs nav pietiekoši pievilcīga.
Ja vēl Rūta pāreva savu dzīvokli, tad tam Mārcim tas viņai bija jānodrošina. Kas tas pa laulības līgumu, ja Mārcim paliek māja un Rūtai nekas.
Raksti presē par Irinu Maliginu jau liecina, ka Mārcis ir egoists un guļ ar visām.
Žēl Rūtas - tomēr 3 bērni un 18 gadi laulībā, kamēr Mārcim jaunā mīla
20.12.2023 20:51 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.10.2023
Annanik @ 20.12.2023 20:51
Man liekas, ka jebkurai normalai sievietei būtu depresija, ja būtu apprecējusies ar to joberi Mārci. Ja Rūta būtu slikta māte, tie bērni jau sen būtu atņemti - 18 gadi laulībā. Drīzāk izskatās, ka Rūta vienkārši vairs nav pietiekoši pievilcīga.
Ja vēl Rūta pāreva savu dzīvokli, tad tam Mārcim tas viņai bija jānodrošina. Kas tas pa laulības līgumu, ja Mārcim paliek māja un Rūtai nekas.
Raksti presē par Irinu Maliginu jau liecina, ka Mārcis ir egoists un guļ ar visām.
Žēl Rūtas - tomēr 3 bērni un 18 gadi laulībā, kamēr Mārcim jaunā mīla
piemēram, ja Jums visu laiku kārtu klāt birku “joberis” vai otrādi vecis močītu sievu , kas dzied, pa “mauku “?
Vai tā nav emocionālā vardarbība?!
Līdz arī pašļūc, ja jau visu laiku to piekabina, bet ja tie miljoni sieviešu būtu- tad jau būtu mums visiem, kaut anonīmi, tas zināms!
Nu Maligina, nu vēl divas , tagad trešā, vienkārši , gan jau kā kāja paslīdēja, tā pa godīgo atzinās un no mājas tika lidināts ārā,,, citi pa kluso ko tik nesadara🤯
Un, Tak zināja ko prec? Zināja visus riskus, un man šķiet , vienam “svētajam tēvam” , Judzis varētu alu pienest-kādus varoņdarbus baznīcas pārstāvji veic…
20.12.2023 21:15 |
 
Reitings 177
Reģ: 14.02.2022
Es esmu Mārča pusē, jo nu pēdējā laikā var tik bieži novērot, ka patiesībā sievietes ir tādas manipulatores un sagroza visus faktus. Tā pati Strūberga lieta, Johny Depp lieta... Sieviete var atļauties visu, zāģēt, pārmest, cita pat iesist, un kad vīrities vairs nevar izturēt un pasaka pretī, tad redz viņš ir emocionāli vardarbīgs. Man pat privāti ir zināmi gadījumi, kur vīrietis ir gādīgs, labs tēvs, bet līdz ko grib šķirties, tā sieviete skrien uz policiju un prasa tuvošanas aizliegumu viņa mājai, kuru viņš pats ģimenei nopirka. Nav vienmēr vīrietis tas sliktais, turklāt cilvēks pazaudē darbu, cieš viņa reputācija, lai gan vaina pat nav pierādīta...Žēl Mārča un arī citu vīriešu, ar kuriem tā izrīkojas
20.12.2023 22:02 |
 
Reitings 1295
Reģ: 13.11.2023
Relaxxxxxx @ 20.12.2023 19:55

Ja nebūtu psihiski slima, vai tādus postus fb liktu? Vai kāds vesels cilvēks sūta savus ģimenes strīdu audio Lato Lapsam? Tas ar izsaka visu! Pati šos sūdus ievārija un ko gaidīja , ka neviens neko neteiks? Pasakiet , kur bez anonīmiem interneta komentētāju aizstāvjiem ir publisks atbalsts un aizstāvība Rūtai, kaut vai no grupas biedru sievām utt! Visi tak kopā bija ģimene! Kur solidārais atbalsts no sieviešu puses? Kaut vai no maz apmaksātās darbavietas kāds atbalsta pleciņš? Labi, to sektanti Siguldas neskaitam..

Tas, ko es esmu redzējusi Facebook un X - ir Rūtu atbalstoši ieraksti. Ne sektanti, ne putinisti, ne medicīnas noliedzēji. Parasti, normāli cilvēki, gan nepubliski, gan nedaudz vairāk publiski. Par Mārča atbalstītājiem uzzināju tikai no šīs diskusijas, ka visas tās Rajeckas un citi.
20.12.2023 22:49 |
 
Reitings 3776
Reģ: 10.01.2023
sokoladeszemene @ 20.12.2023 22:02
Es esmu Mārča pusē, jo nu pēdējā laikā var tik bieži novērot, ka patiesībā sievietes ir tādas manipulatores un sagroza visus faktus. Tā pati Strūberga lieta, Johny Depp lieta... Sieviete var atļauties visu, zāģēt, pārmest, cita pat iesist, un kad vīrities vairs nevar izturēt un pasaka pretī, tad redz viņš ir emocionāli vardarbīgs. Man pat privāti ir zināmi gadījumi, kur vīrietis ir gādīgs, labs tēvs, bet līdz ko grib šķirties, tā sieviete skrien uz policiju un prasa tuvošanas aizliegumu viņa mājai, kuru viņš pats ģimenei nopirka. Nav vienmēr vīrietis tas sliktais, turklāt cilvēks pazaudē darbu, cieš viņa reputācija, lai gan vaina pat nav pierādīta...Žēl Mārča un arī citu vīriešu, ar kuriem tā izrīkojas
varat likt mīnusus cik vēlaties, bet piekrītu komentāra autorei…
20.12.2023 23:52 |
 
Reitings 3776
Reģ: 10.01.2023
chihiro @ 20.12.2023 18:06

Izlasot rakstu (kaut vai tikai kopsavilkumu) - tur tieši atspēko, ka tas ir mīts, ka tas reģistrs iekļauj visus, kuri nonāk pie psihiatra (tikai tos, kam uzliek diagnozi - psihiatram ne obligāti vajag likt diagnozi uzreiz) un ka tas kaut kā traucē - izņemot tur, kur tas ir loģiski (ieroči). Tur raksta - tas ir tāds pats datu kopums kā informācija par cukura diabēta slimniekiem vai kādas citas slimības. Ir arī nepsihiskas slimības, ar kurām kaut kādus darbus nevar veikt, uz ātro nepateikšu, bet nu kaut vai arodveselībā pārbauda muguras veselības riskus darbam pie datora.
Vienkārši nav saprotami, kāpēc ļoti specifisku lietu (ka varētu būt problēmas darbam iekšlietu struktūrās) velc klāt pie cilvēkiem, kam ar šādām lietām nav un nebūs darīšanas. Šo izlasot daudzi var nobīties, jo padomās, ka nepaņems strādāt kaut kādā vietā, kur par to vispār nav jābaidās.
jesus! Cilvēki lasa un izlasa to, ko vēlas.
Varbūt, ja esi policists vai tuvu tam amatam stāvoša persona, tad darba vietai ir opcija noskaidrot, jo viņiem vnk jāzina.
Atkārtošos vēlreiz ir narkomānu un alkašu reģistrs, bet tam tak ar netiek visi klàt.
20.12.2023 23:57 |
 
Reitings 3776
Reģ: 10.01.2023
Kalnos @ 20.12.2023 17:23
ak tad Rūta jau psihiski slima ja?
Tad lai bērnus pārbauda , tie ar Jūdzim slimi psihiski .
nav jau teikts, ka pārmantojas..
Ņem visu vieglāk
20.12.2023 23:58 |
 
Reitings 22
Reģ: 14.11.2023
sokoladeszemene @ 20.12.2023 22:02
Es esmu Mārča pusē, jo nu pēdējā laikā var tik bieži novērot, ka patiesībā sievietes ir tādas manipulatores un sagroza visus faktus. Tā pati Strūberga lieta, Johny Depp lieta... Sieviete var atļauties visu, zāģēt, pārmest, cita pat iesist, un kad vīrities vairs nevar izturēt un pasaka pretī, tad redz viņš ir emocionāli vardarbīgs. Man pat privāti ir zināmi gadījumi, kur vīrietis ir gādīgs, labs tēvs, bet līdz ko grib šķirties, tā sieviete skrien uz policiju un prasa tuvošanas aizliegumu viņa mājai, kuru viņš pats ģimenei nopirka. Nav vienmēr vīrietis tas sliktais, turklāt cilvēks pazaudē darbu, cieš viņa reputācija, lai gan vaina pat nav pierādīta...Žēl Mārča un arī citu vīriešu, ar kuriem tā izrīkojas

Es domāju, ka raksti par romānu ar Irinu Maliginu, aizdomas par viņas abortu un romāns ar Līvu ir pietiekošs iemesls, kas pierāda cik slikts bija Mārcis.
Kad uzzināju, ka Rūta pārdeva savi dzīvokli, patiesībā šokējoši cik sieviete ir neaizsargāta - Mārcim taču bija jānodrošina tas dzīvoklis, kur ar bērniem dzīvot, bet Mārcis tā vietā atņem visu un izmet sievu uz ielas.
Raksti par Olainfarm afēram, viss ir pret Mārci
21.12.2023 00:12 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Kad uzzināju, ka Rūta pārdeva savi dzīvokli, patiesībā šokējoši cik sieviete ir neaizsargāta

Halòòò, labrīt! Tu no kuras planētas mums? Tagad tik saprati, ka sievietei jāparūpējas par sevi finansiāli un materiāli, lai nepaliek pliku pakaļu? Dzīvokli kapēc pārdeva? Jo māju sagribēja? Tas ir stulbums no Rūtas puses.
21.12.2023 06:26 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Annanik @ 20.12.2023 20:51
Man liekas, ka jebkurai normalai sievietei būtu depresija, ja būtu apprecējusies ar to joberi Mārci. Ja Rūta būtu slikta māte, tie bērni jau sen būtu atņemti - 18 gadi laulībā. Drīzāk izskatās, ka Rūta vienkārši vairs nav pietiekoši pievilcīga.
Ja vēl Rūta pāreva savu dzīvokli, tad tam Mārcim tas viņai bija jānodrošina. Kas tas pa laulības līgumu, ja Mārcim paliek māja un Rūtai nekas.
Raksti presē par Irinu Maliginu jau liecina, ka Mārcis ir egoists un guļ ar visām.
Žēl Rūtas - tomēr 3 bērni un 18 gadi laulībā, kamēr Mārcim jaunā mīla

Viņu ar varu izprecināja vecāki un lika palikt laulībā? Joberis, cūka un nekrietnelis, bet dikti mīļš visus 18 gadus. Tas precīzi tāpat kā man kolēģu pārītis, kur vecis dzer. Sieva tik zāģē, ka dzer, bet ja es būtu tā veča vietā, es arī tādas sievas dēļ dzertu zinot, kā viņa darbā izpildās. Un neko, dzīvo. Patīk acīmredzot vienam otru bakstīt gadiem. Rūta arī sen jau varēja vagu paraut. Mārcis tāpat.
21.12.2023 06:30 |
 
Reitings 22
Reģ: 14.11.2023
SarmaD @ 21.12.2023 06:30

Viņu ar varu izprecināja vecāki un lika palikt laulībā? Joberis, cūka un nekrietnelis, bet dikti mīļš visus 18 gadus. Tas precīzi tāpat kā man kolēģu pārītis, kur vecis dzer. Sieva tik zāģē, ka dzer, bet ja es būtu tā veča vietā, es arī tādas sievas dēļ dzertu zinot, kā viņa darbā izpildās. Un neko, dzīvo. Patīk acīmredzot vienam otru bakstīt gadiem. Rūta arī sen jau varēja vagu paraut. Mārcis tāpat.

Tu diemžēl izklausies pēc Mārča.
Zinu vienu citu pāri, kur vīrietis sievieti izmeta uz ielas, jo atrada jaunāku. Tur tiešām tas cilvēks komunicēja tik pretīgi kā tu.
Sieviete šādās attiecībās ir neizsargāta.
21.12.2023 08:13 |
 
Reitings 177
Reģ: 14.02.2022
Annanik @ 21.12.2023 08:13

Tu diemžēl izklausies pēc Mārča.
Zinu vienu citu pāri, kur vīrietis sievieti izmeta uz ielas, jo atrada jaunāku. Tur tiešām tas cilvēks komunicēja tik pretīgi kā tu.
Sieviete šādās attiecībās ir neizsargāta.
Tik tiešām sievietes vienmēr ir tās neaizsargātākās un nabadzītes, viņām ne par ko nav jādomā :D Viņas tā vienkārši paņem un izmet uz ielas
21.12.2023 08:20 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Annanik @ 21.12.2023 08:13

Tu diemžēl izklausies pēc Mārča.
Zinu vienu citu pāri, kur vīrietis sievieti izmeta uz ielas, jo atrada jaunāku. Tur tiešām tas cilvēks komunicēja tik pretīgi kā tu.
Sieviete šādās attiecībās ir neizsargāta.

Neaizsargāta tapēc, ka dura. Jebkurai sievietei jebkādās attiecībās primāri ir jāparūpējas par sevi pašu, jo risks būt vientuļajai mātei ir diezgan liels. Pārdot dzīvokli mājas vārdā ir tīrākā muļķība. Tas, ka izmet sievieti ar bērniem dēļ citas ir cūcība un elementārai cieņai pret bērnu māti ir jābūt. Taču Rūtas gadijumā viņa pati sev puslīdz izraka bedri. Un jau sāka rakt tad, kad viņa paņēma to dižjākli atpakaļ rokas atplezdama.
21.12.2023 09:26 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
SarmaD @ 21.12.2023 06:26

Halòòò, labrīt! Tu no kuras planētas mums? Tagad tik saprati, ka sievietei jāparūpējas par sevi finansiāli un materiāli, lai nepaliek pliku pakaļu? Dzīvokli kapēc pārdeva? Jo māju sagribēja? Tas ir stulbums no Rūtas puses.

Nē, tas gluži nav stulbums, ka pārdeva dzīvokli, lai būtu māja (pirmā) Ķekavā. Ļoti bieži tā ir, ka viens laulātais pārdod sev pirms laulības piederošo mantu, lai būtu nauda citam, lielākam NĪ. Slikti ir, ja juridiski neko nesakārto, nefiksē kaut kādā veidā to savu ieguldījumu laulības laikā. Tad šķiroties to var zaudēt, pat kompensācija nepienāksies no otra laulātā. Arī Rūtas vecākiem, ja deva naudu zemes iegādei, vajadzēja to fiksēt, lai vēlāk šķiršanās gadījumā viņu ieguldījums nepaliek Mārcim. Arī esmu ieguldījusi, lai būtu ģimenei NĪ, kur dzīvot, bet viss uz mana vārda un ir laulību līgums tāds, ka pat vīra kreditori ne centa nedabūs no manas mantas. Visu var sakārtot sievai par labu, ja kustina smadzenes.
21.12.2023 09:27 |
 
Reitings 1295
Reģ: 13.11.2023
sokoladeszemene @ 21.12.2023 08:20
Tik tiešām sievietes vienmēr ir tās neaizsargātākās un nabadzītes, viņām ne par ko nav jādomā :D Viņas tā vienkārši paņem un izmet uz ielas

Neredzu neko smieklīgu. Attiecībās, kur ir mazi bērni un ja vēl papildus sieviete nestrādā vai strādā slikti apmaksātu darbu, tad viņas tiešām ir mazaizsargātas.
21.12.2023 09:29 |
 
Reitings 1409
Reģ: 07.09.2023
Annanik @ 21.12.2023 00:12

Es domāju, ka raksti par romānu ar Irinu Maliginu, aizdomas par viņas abortu un romāns ar Līvu ir pietiekošs iemesls, kas pierāda cik slikts bija Mārcis.
Kad uzzināju, ka Rūta pārdeva savi dzīvokli, patiesībā šokējoši cik sieviete ir neaizsargāta - Mārcim taču bija jānodrošina tas dzīvoklis, kur ar bērniem dzīvot, bet Mārcis tā vietā atņem visu un izmet sievu uz ielas.
Raksti par Olainfarm afēram, viss ir pret Mārci

Piekrītu. Tas, ka viņš būdams laulībā (lai arī kāda tā nebūtu) atklāti uzsāka romānu ar citu, neko labu neliecina par viņa ētikas un morāles principiem. Sākumā šķiries, tad dari ko gribi.
Pat īsti nezinu, ko Maligina, būdama ļoti pievilcīga un bagāta sieviete, viņā saskatīja - ne pārāk glīts ar vidusmēra ienākumiem muzikantelis (un piedevām vēl juridiski nebrīvs)
21.12.2023 09:51 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Gaby Moreno @ 21.12.2023 09:51

Piekrītu. Tas, ka viņš būdams laulībā (lai arī kāda tā nebūtu) atklāti uzsāka romānu ar citu, neko labu neliecina par viņa ētikas un morāles principiem. Sākumā šķiries, tad dari ko gribi.
Pat īsti nezinu, ko Maligina, būdama ļoti pievilcīga un bagāta sieviete, viņā saskatīja - ne pārāk glīts ar vidusmēra ienākumiem muzikantelis (un piedevām vēl juridiski nebrīvs)

Mazie narcisēni māk apburt sievietes. To arī viņi izmanto savā labā. Tipiska narcisa iezīme.
21.12.2023 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits