Cik jāpelna lai būtu normāla ģimene?

 
Reitings 32
Reģ: 23.11.2023
Darbā viens kļuva par tēvu un es ar savu "negatīvismu" iesāku diskusiju par to cik būtu jāpelna lai būtu normāla funkcinējoša ģimene, un vecāki nevis būtu novergojušies pelēki dēļ bērna bet finances būtu gana lai pietiek gan bērnam gan savai labklājībai? Viņi man saka ka ar tā čaļa algu (pēc nodokļiem 700) pietiekot, Es atkal uzskatu lai normāli dzīvotu un bērnu audzinātu vajag vismaz 3000 eiro, viss kas ir zem tā ir knapināšanās. Jo es uzskatu ja cilvēks vēlās veidot ģimeni viņam ir jābūt gana lieliem ienākumiem lai pietiktu tā bērna audzināšanai, barošanai, drēbem, saviem hobijiem un brīvā laika pavadīšanai, privātā auto uzturēšanai, visiem rēķiniem, un no tiem ienākumiem ir vēl jāpaliek pāri, protams ēdienam un kādiem neparedzētiem gadījumiem. 700 eiro pat 1000 eiro, pat 1500 eiro tam ir krietni par maz.
kā jūs uz to skataties?
05.12.2023 15:15 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Cilvēku vērtību saraksta priekšgalā ir ģimene, mīlestība, veselība, izglítíba, karjeta, nauda… Svarīgi nosacījumi apmierinātībai. Un ja tas viss ir un vienkārši naudas vietā ir daudz naudas, tad ir pavisam patīkami!
08.12.2023 01:07 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
aaaaja @ 07.12.2023 19:54

pilnīgi pie kājas tādas pabiras kā tu ???

Var redzēt, tāpēc jau tu gaidīji manu atvainošanos, jo jūties svarīga mātīte ar divām augstākajām(piefantazets klāt) lai paceltu savu ego. Jo citi tavu ego nepalielina. Uztaisi sev foruma aprakstus par to kā pelni 4000 gadā mēs tev ticēsim.
08.12.2023 00:07 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Elizabeteputnos @ 07.12.2023 20:39
jā, ir trauma un pa daļai piekrītu - tas ir kaut kas, pie kā strādāt un ir jau iesākts darīt. Neteikšu, ka tā nav, jo tā ir.
That being said - es esmu akla, vai Tu vnk nevėlies redzėt, kā akul katrā otrajā komentārā nodir* nabadzību, traumas un vēl izsaka komentārus ka tā tak nevarot būt un nav taisnība?

Liela daļa akul komentāri nav jāņem pa pilnu, jo pārsvarā tā ir ironija vai provokācija, lai uzjautrinātos, pa retam iemetot kādu vērtīgu domu.
07.12.2023 22:26 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
SarmaD @ 07.12.2023 18:50

Elizabete, es tagad iziešu no trololo personības un teikšu tev pilnīgi nopietni. Man liekas, ka tevī tava bērnībā izdzīvotā nabadzība ir iedzinusi traumas, kuras tu izdzīvo vel tagad. Tavs citētais akul komentārs man nolasijās kā vienkārša ironija no viņa puses, kuru tu savu traumu dēļ uztvēri kā uzbrukumu. Tev jāstrādā ar trigeriem, lai komentāri nav tavas pašas pašsajūtas bojājoši. Un es zinu, ka tu tagad lasot domā fetmena slaveno teicienu "it kā tu, m*
Elizabete, es tagad iziešu no trololo personības un teikšu tev pilnīgi nopietni. Man liekas, ka tevī tava bērnībā izdzīvotā nabadzība ir iedzinusi traumas, kuras tu izdzīvo vel tagad. Tavs citētais akul komentārs man nolasijās kā vienkārša ironija no viņa puses, kuru tu savu traumu dēļ uztvēri kā uzbrukumu. Tev jāstrādā ar trigeriem, lai komentāri nav tavas pašas pašsajūtas bojājoši. Un es zinu, ka tu tagad lasot domā fetmena slaveno teicienu "it kā tu, mka kaut ko zinātu". Bet tici, es arī esmu redzējusi, piedzīvojusi, dzirdējusi daudz. Un mēs neesam vienīgās. Novēlu tev tiešām, reāli no sirds, saprast kā vari būt vislabākā sevis versija un dzīvot brīvu sirdi.
jā, ir trauma un pa daļai piekrītu - tas ir kaut kas, pie kā strādāt un ir jau iesākts darīt. Neteikšu, ka tā nav, jo tā ir.
That being said - es esmu akla, vai Tu vnk nevėlies redzėt, kā akul katrā otrajā komentārā nodir* nabadzību, traumas un vēl izsaka komentārus ka tā tak nevarot būt un nav taisnība?
07.12.2023 20:39 |
 
Reitings 677
Reģ: 06.12.2023
Neza000 @ 07.12.2023 17:56

Turpinājums meitenei ar divām augstākajām ?Tev laikam urīns ir sakāpis galvā, biš par daudz no sevis esi iedomājusies, anonīmā forumā. Varu pateikt, ka tev ir drošvien galvas traucējumi, kāds narcisistisks sindroms varbūt? Tu atvainosies ātrāk man un citiem, nekā es tev. Augstākās izglītības pabirai. Iedomājusies no sevis nez ko. Tādas kā tevi cilvēki ātri pieliks pie vietas. ??

par ko man tev atvainoties? es varu tikai just līdzi visiem, kam jāeksistē tavā tuvumā. šausmas, kādas čūskas apkārt dzīvo. šīs kā reiz ir no tās sērijas, kas sit savus bērnus, vīrus un vēl jauniešiem no logiem kliedz neglītas frāzes. tev viss atnāks atpakaļ, ko esi pelnījusi, neskrien laikam pa priekšu.
07.12.2023 20:02 |
 
Reitings 677
Reģ: 06.12.2023
Neza000 @ 07.12.2023 17:44

Es un atvainoties tev kaut kādai foruma pabirai? Netaisos. Tu neesi nekas! Un tu neesi nekāda zvaigzne ?? vai kā uzreiz aizskrēja nomainīt bildīti!! Sabijies ka tevi uzskata par dumju cilvēku. Zinu es šitās ar divām augstākajām. Nesmīdini, labi ja tev 12 klases pabeigtas.

es bildes katru dienu šeit mainīšu un nevis tāpēc, ka vienai divnieku karalienei skauž kāda izglītība, bet tāpēc, ka ES tā vēlos 😁
varam sarunāt tikšanos dzīvē, iedošu abus diplomus rokā paturēt, tas tev noteikti būs kas jauns un nejustas emocijas, jo vienīgais papīrs, ko noteikti pati esi turējusi rokās, ir tevis pašas adopcijas dokumenti. bučas, mēslu vabole 😘
07.12.2023 19:57 |
 
Reitings 677
Reģ: 06.12.2023
Neza000 @ 07.12.2023 18:01

Atvainoties es tev neiešu, skaidrot arī nē. Slimam cilvēkam kā tev. Diemžēl ar saprašanu nav labi, toties uhh kā ietekmē citu viedoklis tevi. Apčurājies tu pilnīgi

pilnīgi pie kājas tādas pabiras kā tu 😁😁😁
07.12.2023 19:54 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Forums norauj komentāram beigas.
07.12.2023 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Vēl gribētu piebilst, ka bieži bērniem, kuru vecāki pelna DAUDZ un bērnam ir ViSS paši dzīvē neko nesasniedz, jo nav tā “izsalkuma pēc naudas”. Loti daudzi skolasbiedri (īpaši puiši) no bagātām gimenēm beigās aizgāja lielos necelos… protams, tas nav vienmēr, bet nedomāju, ka nauda nosaka visu.
07.12.2023 18:56 |
 
Reitings 2758
Reģ: 05.09.2023
Elizabeteputnos @ 07.12.2023 18:38
bez jokiem, vari lūdzu paskaidrot, kāpēc Tu izsmej manu piedzīvoto ko šeit atļāvos pastāstīt? Es uzaugu ļoti trūcīgi, tas ir kaut kas tāds ko normāls, vesels cilvēks izsmej? Tu ej pa ielu un redzi bērnu pieticīgā izskatā, arī smejies? Pie tam tas, ko es runāju nebija kkāds "oi mamma nenopirka jaunāko aifonu", izlutinātu sīko runas, jo to vēl saprastu, ka mazliet iesmej par izlutinātiem bērniem. Es nekad nelamājos, bet draudziņ, Tu esi pilnīgs lohs. Tā ka pilnīgi zemāks par zemi lohs. Latviešiem šis ir raksturīgi - ja pats neesmu piedzīvojis/redzējis, tad tas nozīmē, ka šī sitiācija neeksistē. Tu esi vnk pretīgs cilvēks. Vari neatbildēt un neko nesaki, vnk aiztaisi muti. Ja nevari neko sarunai vērtīgu pielikt, tad vismaz neatvemsti samazgas.

Elizabete, es tagad iziešu no trololo personības un teikšu tev pilnīgi nopietni. Man liekas, ka tevī tava bērnībā izdzīvotā nabadzība ir iedzinusi traumas, kuras tu izdzīvo vel tagad. Tavs citētais akul komentārs man nolasijās kā vienkārša ironija no viņa puses, kuru tu savu traumu dēļ uztvēri kā uzbrukumu. Tev jāstrādā ar trigeriem, lai komentāri nav tavas pašas pašsajūtas bojājoši. Un es zinu, ka tu tagad lasot domā fetmena slaveno teicienu "it kā tu, m*
Elizabeteputnos @ 07.12.2023 18:38
bez jokiem, vari lūdzu paskaidrot, kāpēc Tu izsmej manu piedzīvoto ko šeit atļāvos pastāstīt? Es uzaugu ļoti trūcīgi, tas ir kaut kas tāds ko normāls, vesels cilvēks izsmej? Tu ej pa ielu un redzi bērnu pieticīgā izskatā, arī smejies? Pie tam tas, ko es runāju nebija kkāds "oi mamma nenopirka jaunāko aifonu", izlutinātu sīko runas, jo to vēl saprastu, ka mazliet iesmej par izlutinātiem bērniem. Es nekad nelamājos, bet draudziņ, Tu esi pilnīgs lohs. Tā ka pilnīgi zemāks par zemi lohs. Latviešiem šis ir raksturīgi - ja pats neesmu piedzīvojis/redzējis, tad tas nozīmē, ka šī sitiācija neeksistē. Tu esi vnk pretīgs cilvēks. Vari neatbildēt un neko nesaki, vnk aiztaisi muti. Ja nevari neko sarunai vērtīgu pielikt, tad vismaz neatvemsti samazgas.

Elizabete, es tagad iziešu no trololo personības un teikšu tev pilnīgi nopietni. Man liekas, ka tevī tava bērnībā izdzīvotā nabadzība ir iedzinusi traumas, kuras tu izdzīvo vel tagad. Tavs citētais akul komentārs man nolasijās kā vienkārša ironija no viņa puses, kuru tu savu traumu dēļ uztvēri kā uzbrukumu. Tev jāstrādā ar trigeriem, lai komentāri nav tavas pašas pašsajūtas bojājoši. Un es zinu, ka tu tagad lasot domā fetmena slaveno teicienu "it kā tu, mka kaut ko zinātu". Bet tici, es arī esmu redzējusi, piedzīvojusi, dzirdējusi daudz. Un mēs neesam vienīgās. Novēlu tev tiešām, reāli no sirds, saprast kā vari būt vislabākā sevis versija un dzīvot brīvu sirdi.
07.12.2023 18:50 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
akul12 @ 07.12.2023 12:30

Jāizsaka līdzjūtība, 30k/ 2/ 12= 1250 eiro katram mēnesī.
Ar šādu algu bērniem neko nevar atļauties nabadziņiem jāstaigā ar maziem zābakiem un bez pamperiem ?
Tikai pie 70k var sākt domāt par 1 bērnu ?
bez jokiem, vari lūdzu paskaidrot, kāpēc Tu izsmej manu piedzīvoto ko šeit atļāvos pastāstīt? Es uzaugu ļoti trūcīgi, tas ir kaut kas tāds ko normāls, vesels cilvēks izsmej? Tu ej pa ielu un redzi bērnu pieticīgā izskatā, arī smejies? Pie tam tas, ko es runāju nebija kkāds "oi mamma nenopirka jaunāko aifonu", izlutinātu sīko runas, jo to vēl saprastu, ka mazliet iesmej par izlutinātiem bērniem. Es nekad nelamājos, bet draudziņ, Tu esi pilnīgs lohs. Tā ka pilnīgi zemāks par zemi lohs. Latviešiem šis ir raksturīgi - ja pats neesmu piedzīvojis/redzējis, tad tas nozīmē, ka šī sitiācija neeksistē. Tu esi vnk pretīgs cilvēks. Vari neatbildēt un neko nesaki, vnk aiztaisi muti. Ja nevari neko sarunai vērtīgu pielikt, tad vismaz neatvemsti samazgas.
07.12.2023 18:38 |
 
Reitings 555
Reģ: 09.06.2023
Neza000 @ 07.12.2023 17:56

Turpinājums meitenei ar divām augstākajām ?Tev laikam urīns ir sakāpis galvā, biš par daudz no sevis esi iedomājusies, anonīmā forumā. Varu pateikt, ka tev ir drošvien galvas traucējumi, kāds narcisistisks sindroms varbūt? Tu atvainosies ātrāk man un citiem, nekā es tev. Augstākās izglītības pabirai. Iedomājusies no sevis nez ko. Tādas kā tevi cilvēki ātri pieliks pie vietas. ??

Aizej atsūkā sev, jo neviena cita tev to nedarīs 🤣 nervi paliks mierīgāki 🤣🤣🤣
07.12.2023 18:36 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
aaaaja @ 07.12.2023 10:34

Skaidrot neko neiešu, pateicu no savas pieredzes. Satiktie cilvēki ir no dažādām vietām- gan pasākumiem, saviesībām, arī darbā sastaptie. Šeit nebiju domājusi nekādus tinderus, tur cilvēkiem vispār smadzeņu vietā vakuums.

Atvainoties es tev neiešu, skaidrot arī nē. Slimam cilvēkam kā tev. Diemžēl ar saprašanu nav labi, toties uhh kā ietekmē citu viedoklis tevi. Apčurājies tu pilnīgi
07.12.2023 18:01 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Neza000 @ 07.12.2023 17:44

Es un atvainoties tev kaut kādai foruma pabirai? Netaisos. Tu neesi nekas! Un tu neesi nekāda zvaigzne ?? vai kā uzreiz aizskrēja nomainīt bildīti!! Sabijies ka tevi uzskata par dumju cilvēku. Zinu es šitās ar divām augstākajām. Nesmīdini, labi ja tev 12 klases pabeigtas.

Turpinājums meitenei ar divām augstākajām 😂Tev laikam urīns ir sakāpis galvā, biš par daudz no sevis esi iedomājusies, anonīmā forumā. Varu pateikt, ka tev ir drošvien galvas traucējumi, kāds narcisistisks sindroms varbūt? Tu atvainosies ātrāk man un citiem, nekā es tev. Augstākās izglītības pabirai. Iedomājusies no sevis nez ko. Tādas kā tevi cilvēki ātri pieliks pie vietas. 😂😂
07.12.2023 17:56 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
aaaaja @ 07.12.2023 10:30

kopš kura laika par izglītību spriež pēc anonīmu cilvēku pulcēšanās vietas lietotāju un bildi? es varu šeit lietot jebkādu vārdu/attēlu, neesmu šeit nākusi publiskoties. Bet ja tev personīgi kādas problēmas, varam sazināties privāti, varēsi atvainoties par savu muļķīgo spriedelējumu :)

Es un atvainoties tev kaut kādai foruma pabirai? Netaisos. Tu neesi nekas! Un tu neesi nekāda zvaigzne 🤣🤣 vai kā uzreiz aizskrēja nomainīt bildīti!! Sabijies ka tevi uzskata par dumju cilvēku. Zinu es šitās ar divām augstākajām. Nesmīdini, labi ja tev 12 klases pabeigtas.
07.12.2023 17:44 |
 
Reitings 231
Reģ: 04.12.2023
Silverxangel @ 07.12.2023 10:34
Man ar vīru alga kopā sastāda 30k gadā.
Ceļojam 2x gadā, pērkam un ēdam ko gribam. Meitas iet dārgos treniņos. Mans darbs ir grūts, bet ja vēlētos ko manīt, tad baidos, ka mums nepietiktu.

Tiešām, kā jūs vispār uzdrošinājāties ar tādām algām ražot bērnus? Tur taču īsti nesanāk ne brenda drēbes, ne jaunākie iphone modeļi. Bērnus droši vien skolā/bērnudārzā par to apsmej un tie jūtas kā bomži, bērnība ir sabojāta un trauma uz mūžu.
07.12.2023 12:46 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Silverxangel @ 07.12.2023 10:34
Man ar vīru alga kopā sastāda 30k gadā.
Ceļojam 2x gadā, pērkam un ēdam ko gribam. Meitas iet dārgos treniņos. Mans darbs ir grūts, bet ja vēlētos ko manīt, tad baidos, ka mums nepietiktu.

Jāizsaka līdzjūtība, 30k/ 2/ 12= 1250 eiro katram mēnesī.
Ar šādu algu bērniem neko nevar atļauties nabadziņiem jāstaigā ar maziem zābakiem un bez pamperiem 😭
Tikai pie 70k var sākt domāt par 1 bērnu 😁
07.12.2023 12:30 |
 
Reitings 231
Reģ: 04.12.2023
Neza000 @ 07.12.2023 01:53
.
Šaubos vai tava alga ir pat 700 eur, pirms nodokļiem

Kurš vispār rēķina algu pirms nodokļiem, ja neskaita darba sludinājumus. Kāda no tā jēga, ja 2000 eur vēl izklausās diezgan labi, tad uz rokas 1300 vairs nemaz tik daudz neliekas. Lietas jāsauc īstajos vārdos, tātad summa, kas ielec tavā kontā, nevis kaut kādi mistiski cipari, ko neredzēt kā savas ausis.
07.12.2023 12:04 |
 
Reitings 280
Reģ: 04.01.2021
Man ar vīru alga kopā sastāda 30k gadā.
Ceļojam 2x gadā, pērkam un ēdam ko gribam. Meitas iet dārgos treniņos. Mans darbs ir grūts, bet ja vēlētos ko manīt, tad baidos, ka mums nepietiktu.
07.12.2023 10:34 |
 
Reitings 677
Reģ: 06.12.2023
Neza000 @ 07.12.2023 10:00

Par kādu vecuma grupu mēs runājam? Ar augstāko izgl. Vai bez? Kur apgrozās.pārāk skopa informācija.

Skaidrot neko neiešu, pateicu no savas pieredzes. Satiktie cilvēki ir no dažādām vietām- gan pasākumiem, saviesībām, arī darbā sastaptie. Šeit nebiju domājusi nekādus tinderus, tur cilvēkiem vispār smadzeņu vietā vakuums.
07.12.2023 10:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits