Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
Reitings 1335
Reģ: 19.07.2019
Es būtu piesardzīga ar mantu izmešanu miskastē, mazums tādiem idiotiem saiet kaut kas galvā un ciest var autore. Palasot, kādus murgus viņš runā kopā ar savu draudzenīti, nebūtu pārsteigta, ja viņš sadomātu atriebties autorei kopā ar saviem čomiem.
Es mēģinātu sarunāt ar brāli nogādāt mantas uz tā bijušā mājām, pasakot, lai savāc mantas uzreiz bez nekādām atrunām. Ja atsakās, tad aizved pie viņa vecākiem vai kāda no viņa draugiem (teici, ka viens no tās kompānijas ir diezgan sakarīgs).
14.11.2023 10:08 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.06.2022
Labi, es kļūdījos, kad atradu Linardu fb un uzrakstīju viņam, jo tagad es arī saņemu draudus par to, kas notiks, ja viņa čomi kautko uzzinās:D
14.11.2023 10:11 |
 
Reitings 1335
Reģ: 19.07.2019
Tā aizbildināšanās ar saviem čomiem atgādina kaut kāda pusaugu puņķa uzvedību, slēpjoties aiz spēcīgāku draugu mugurām, kad pašam trīc ļipa un bail kaut ko nopietnāku pasākt. :D
14.11.2023 10:14 |
 
Reitings 3838
Reģ: 27.06.2014
TimeToDream @ 14.11.2023 10:08
Es būtu piesardzīga ar mantu izmešanu miskastē, mazums tādiem idiotiem saiet kaut kas galvā un ciest var autore. Palasot, kādus murgus viņš runā kopā ar savu draudzenīti, nebūtu pārsteigta, ja viņš sadomātu atriebties autorei kopā ar saviem čomiem.
Es mēģinātu sarunāt ar brāli nogādāt mantas uz tā bijušā mājām, pasakot, lai savāc mantas uzreiz bez nekādām atrunām. Ja atsakās, tad aizved pie viņa vecākiem vai kāda no viņa draugiem (teici, ka viens no tās kompānijas ir diezgan sakarīgs).

Nu kādēļ lai kāds viņam uz paplātes vestu mantas? Jūs jocīgas esat? Es viņas samestu maisā un izliktu kāpņu telpā. Juridiski viņa mantas vairs nav viņa mantas. Nav kur nomest kur pagadās!
Ja nav daudz to parpalu nu tad max ko es darītu, saliktu misenes maisā un ar pakomātu nosūtītu uz deklarēto adresi.
14.11.2023 10:14 |
 
Patīk
Reitings 1756
Reģ: 24.05.2019
Laimucs @ 14.11.2023 10:11
Labi, es kļūdījos, kad atradu Linardu fb un uzrakstīju viņam, jo tagad es arī saņemu draudus par to, kas notiks, ja viņa čomi kautko uzzinās:D

Jāpublicē saldā pārīša vārdus un visiem jāsāk viņiem rakstīt, lai iet izrēķinās ar mums visiem 😄
14.11.2023 10:14 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Es domāju, ka šis viss tik drīz nebeigsies, ja jau pat mātei pasūdzējies un ar mantu vākšanu nesteidzas. Visticamāk vēl ilgi verbālo caureju no viņiem abiem saņemsi. Ja jums vēl kopējas paziņas vai zina tavas draudzenes 100% vēl sāks par tevi visādas baumas un nesmukumus stāstīt. Nuņņas ego iedragāts,tagad ķeras pie katra salmiņa.
14.11.2023 10:17 |
 
Patīk
Reitings 1756
Reģ: 24.05.2019
Mariciņa @ 14.11.2023 09:59
Paldies par atbalstu, meitenes! Šobrīd jūtos patiešām kā murgā. Vēl tikko viss bija kārtībā, bet tagad Linards ar savu draudzenīti mani terorizē. Esmu ļoti veselīgi domājošs cilvēks un miermīlīga, tāpēc uguni nedzēšu ar uguni, bet mana pacietība nebūs mūžīga.
Nevēlējos te pieminēt Linarda vecākus, lai tas kaut kā arī netiek pagriezts pret mani, jo tagad ir tā - es publiski esot forumā uzrakstījusi Linarda vārdu un izstāstījusi par mūsu strīdu publiski, es esot te pazemojusi un izsmējusi viņu komentāros, rakstīju, ka apzagšu viņu un pārējo izmetīšu miskastē. Bet Linarda mamma man arī vakar vakarā uzrakstīja, ka es esot riebīga, jo pati piedāvāju Linardam dzīvot pie sevis, viņš manis dēļ atteicās no sava īrētā dzīvokļa un tagad viņš tiek manis dēļ izmests uz ielas.

Es ceru, ka tu atbildēji viņai ar Linarda balss ziņām, lai redz, kā viņas jaukais puisītis uzvedas.
14.11.2023 10:17 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Nu vot blin marika pati sev dziivi sapisa. Saaka ar to ka uzrakstiija te to teemu. Ja vinas calis taads jutigs losis tad nevajadzeja te neko rakstit. Ja nebutu rakstijusi te teemu tad dita nebutu atpazinusi un viss sis nesaktos.
14.11.2023 10:17 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Un slavenaa sarmad ar jaucas kur neprasa
14.11.2023 10:18 |
 
Reitings 4903
Reģ: 27.03.2023
Kā to Lindardu var atrast?
14.11.2023 10:20 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Tapec marika nemeklee vainigos jo vainiga esi tu pati . Tu so putru iesaki tev ari vina ir jaizstrebj beidz te sudzeties un ciksteet kada cieteja tagad esi
14.11.2023 10:20 |
 
Reitings 3838
Reģ: 27.06.2014
Par tā primāta draudiem. Ielādē VP aplikāciju, visu aizpildi, apraksti, tur ir gatavas iesnieguma formas. Un ja viņš Tev tuvojas vai vēlreiz draud - uzreiz aktivizē iesniegumu un miers! Viena poga un iesniegums ir policijā. Un nekādas mantas nevienam nekur nav jāved. Tad vēl lielāka iespēja, ka kāds piesavinājies savā auto u.tml. Misenes maiss - visas parpalas tur - un ārā aiz durvīm. Gribēs savākt, lai savāc. Negribēs - sētnieks izmetīs un balle beigta. Klauns, godavārds.
14.11.2023 10:21 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Blin cikses tak kur ir jusu smadzene??! Beidzat aizstavet to cikstetaju mariku vina teelo upuri. Vrb pati ir varmaaka kura cali noveda tik taalu ka vins uzkliedza un tagad vinam aizgaaja ciet. Ko jus zinat? Jus nebijat klat. Sitadas cikstetajas neuztveru nopietni
14.11.2023 10:24 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
Arahne @ 14.11.2023 10:21
Par tā primāta draudiem. Ielādē VP aplikāciju, visu aizpildi, apraksti, tur ir gatavas iesnieguma formas. Un ja viņš Tev tuvojas vai vēlreiz draud - uzreiz aktivizē iesniegumu un miers! Viena poga un iesniegums ir policijā. Un nekādas mantas nevienam nekur nav jāved. Tad vēl lielāka iespēja, ka kāds piesavinājies savā auto u.tml. Misenes maiss - visas parpalas tur - un ārā aiz durvīm. Gribēs savākt, lai savāc. Negribēs - sētnieks izmetīs un balle beigta. Klauns, godavārds.

Arahne, paldies, ka uzlaboji man noskaņojumu darbā, es sāku smieties, kad izlasīju, ka nosauci Linardu par primātu, jo precīzāku vārdu par viņu nevar pateikt🤣🤣🤣
14.11.2023 10:26 |
 
Reitings 52
Reģ: 25.04.2023
NeheitoManiParTaisnibu @ 14.11.2023 10:24
Blin cikses tak kur ir jusu smadzene??! Beidzat aizstavet to cikstetaju mariku vina teelo upuri. Vrb pati ir varmaaka kura cali noveda tik taalu ka vins uzkliedza un tagad vinam aizgaaja ciet. Ko jus zinat? Jus nebijat klat. Sitadas cikstetajas neuztveru nopietni

+ Es arī par to aizdomājos,jo tā pa lielam,ko mēs zinām par viņu attiecībām? Neko. Iespējams tā Marika katru dienu Linardam kaut ko pārmeta,aizvainoja,aizskāra. Džeks uzvilkās un uzkliedza viņai. Bieži ir tā,ka tās,kuras tēlo upurus,patiesībā pašas ir tās,kuras moka citus.
14.11.2023 10:30 |
 
Reitings 14365
Reģ: 29.08.2022
NeheitoManiParTaisnibu @ 14.11.2023 10:20
Tapec marika nemeklee vainigos jo vainiga esi tu pati . Tu so putru iesaki tev ari vina ir jaizstrebj beidz te sudzeties un ciksteet kada cieteja tagad esi

Kur tiek meklēti vainīgie? Marika nevienā brīdī nav nevienu vainojusi. Ne sevi, ne Linardu, ne Ditu, ne citus. Piedod, bet tev latviešu valodas lasītprasme ir zemākajā līmenī apgūta?
NeheitoManiParTaisnibu @ 14.11.2023 10:17
Nu vot blin marika pati sev dziivi sapisa. Saaka ar to ka uzrakstiija te to teemu. Ja vinas calis taads jutigs losis tad nevajadzeja te neko rakstit. Ja nebutu rakstijusi te teemu tad dita nebutu atpazinusi un viss sis nesaktos.

Kāda sabojāta dzīve? Domā, ka viņa ilgi pārdzīvos un paliks vecmeitās? Viņa nav 5€ banknote, lai patiktu visiem. Linards, Dita un visi citi visu mūžu turpinās vārīties savā sulā, kamēr Marika pati tālāk dzīvos savu dzīvi. Būs laimīga, mierīga un nestresos par to, ka ir tikai cilvēks.
Ja mēs tagad sākam norādīt ar pirkstiem, tad vainīga ir “Dita”. Kurš viņai lika kaut ko teikt? Tik grūti bija paklusēt? Tas, ka viņa un Linards ir kompleksaini, nenozīmē, ka Marika ir pie kaut kā vainīga. Visas pašas liekam sadzīviskas tēmas, ja labi grib, mūsu radi un draugi var mūs atpazīt, bet to nedara! Es esmu atpazinusi cilvēkus pēc anonīmām diskusijām te un citur, bet nekad neesmu teikusi “Ak, Anna, tā tak tu. Ak, tu šmulīgā cūka, šitādu tēmu ielikt internetā. Tūlīt uzrakstīšu par šo tavai mammai Vijai un tantei Mārai.” Un nē, es nezinu Annu ar mammu Viju un tanti Māru. Tie ir izdomāti cilvēki.
14.11.2023 10:31 |
 
Reitings 14365
Reģ: 29.08.2022
Eliiinaaa22 @ 14.11.2023 10:30

+ Es arī par to aizdomājos,jo tā pa lielam,ko mēs zinām par viņu attiecībām? Neko. Iespējams tā Marika katru dienu Linardam kaut ko pārmeta,aizvainoja,aizskāra. Džeks uzvilkās un uzkliedza viņai. Bieži ir tā,ka tās,kuras tēlo upurus,patiesībā pašas ir tās,kuras moka citus.

Nu, nu. Ņemot vērā “Ditiņas” atklātību, nebija ne vārda par emocionālo vardarbību Marikas un Linarda attiecībās. Ja tāda būtu bijusi, “Ditiņa” pa visu forumu būtu izbazūnējusi, ka Marika traka sieviete, kas auro caurām dienām. Kā redzams, “Ditai” nav nekāda filtra attiecībā uz visu šo tēmu.
14.11.2023 10:33 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.06.2022
Sarma atsaucies te veel truukst tava nevajadziiga viedokla
14.11.2023 10:35 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Autore, sava miera labad iesaku saglabāt viņa sūtītās ziņas un ierakstīt viņa audiofailus. Tulīt un tagad nomaini slēdzeni, ja nu kas gadās. Mantas melnos maisos un ārā pie musara. Nofočē un aizsūti viņam bildi kur tās var savākt. Ja jau viņš var bez tām iztikt šobrīd, tad iztiks arī bez, ja kāds bomārs paķers sev. Acīmredzami tur nav nekas viņam tik svarīgs un nepieciešams. Pēc foto nosūtīšanas bloķē nummuru, arī viņa čomu un vecāku nummurus, tāpat arī Facebook lai nav jābojā sev garīgais lasot to teroru. Ātri vien no tāda mīzala var atkratīties un sev nervus nečakarēt.
14.11.2023 10:41 |
 
Reitings 3838
Reģ: 27.06.2014
NeheitoManiParTaisnibu @ 14.11.2023 10:24
Blin cikses tak kur ir jusu smadzene??! Beidzat aizstavet to cikstetaju mariku vina teelo upuri. Vrb pati ir varmaaka kura cali noveda tik taalu ka vins uzkliedza un tagad vinam aizgaaja ciet. Ko jus zinat? Jus nebijat klat. Sitadas cikstetajas neuztveru nopietni

Jā, jā. Nabaga novestais Linards, kurš pārvācās dzīvot pie draudzenes. Mammīte vēl tagad pārdzīvo, ka pazaudējis īres dzīvokli. Man viņa mātes vietā būtu kauns, ka mans izlaidenis dzīvo pie draudzenes nevis draudzene pie viņa. Nākamais ir visi viņa draudi un balss ziņas. Tur visi no vienas un tās pašas neizglītotu ļaužu kompaškas.
14.11.2023 10:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits