Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
Un Linard, par to, ka tava ex izsviestu tavas drēbes policijai arī būtu pofig
14.11.2023 00:39 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.11.2023
es šajā situācijā atbalstu minēto puisi . viņš nevēlējās pirkt paketes un tas ir normāli . varbūt viņam tajā dienā darbā bija sabojāts garastāvoklis , tpc gadījās , ka viņš ar kliegšanu pasaka autorei , ka nevēlas pirkt paketes . un par minētā puiša draudzeni varu spriest , ka no bērnības draudzība starp pretējo dzimumu pastāv . ja tagad savā vecumā pēkšni sadraudzētos , tad vrb nē , bet ja draudzība ir jau no bērnības , tad tā spēj pastāvēt .
14.11.2023 00:50 |
 
Reitings 533
Reģ: 28.01.2023
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:50
es šajā situācijā atbalstu minēto puisi . viņš nevēlējās pirkt paketes un tas ir normāli . varbūt viņam tajā dienā darbā bija sabojāts garastāvoklis , tpc gadījās , ka viņš ar kliegšanu pasaka autorei , ka nevēlas pirkt paketes . un par minētā puiša draudzeni varu spriest , ka no bērnības draudzība starp pretējo dzimumu pastāv . ja tagad savā vecumā pēkšni sadraudzētos , tad vrb nē , bet ja draudzība ir jau no bērnības , tad tā spēj pastāvēt .
nu ir starpība vai tu atcērt kaut ko jo slikts garīgais vai kas un pec 30min atvainojies, vai vel vakarā suti audio ziņas diršot virsū
14.11.2023 00:52 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.11.2023
autorei nevajadzēja stāstīt tik privātas lietas tik tiešām . tpc strīdu iesākusi ir viņa pati . un par mantu izmešanu un pazemojumiem interneta vidē var sūdzēties policijā mierīgi . man ir pazīstamie policijā pašai , tpc zinu .
14.11.2023 00:53 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:50
es šajā situācijā atbalstu minēto puisi . viņš nevēlējās pirkt paketes un tas ir normāli . varbūt viņam tajā dienā darbā bija sabojāts garastāvoklis , tpc gadījās , ka viņš ar kliegšanu pasaka autorei , ka nevēlas pirkt paketes . un par minētā puiša draudzeni varu spriest , ka no bērnības draudzība starp pretējo dzimumu pastāv . ja tagad savā vecumā pēkšni sadraudzētos , tad vrb nē , bet ja draudzība ir jau no bērnības , tad tā spēj pastāvēt .

Dita, vismaz rakstību varēji pamainīt. 🤣🤣🤣
Dāmas, salīdzinat Ditas komentārus ar šo tikko uztaisīto profilu. 🤣
14.11.2023 00:55 |
 
Reitings 4903
Reģ: 27.03.2023
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:53
autorei nevajadzēja stāstīt tik privātas lietas tik tiešām . tpc strīdu iesākusi ir viņa pati . un par mantu izmešanu un pazemojumiem interneta vidē var sūdzēties policijā mierīgi . man ir pazīstamie policijā pašai , tpc zinu .

Ko Tu neteiksi 5 minūšu jaunais izceptais profils :D
14.11.2023 00:56 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Mariciņa @ 13.11.2023 22:40

Mantām viņš pakaļ šovakar neatnāca. Kad uzrakstīju ziņu "Kāpēc neatnāci?" Viņš atbildēja, ka atnāks šonedēļ, kad pats to vēlēsies, nevis kad es viņam uzspiedīšu, jo viņš neesot zem tupeles un lai aizeju vēl pasūdzos internetā un, ja būšot es izmetusi vai nozagusi kaut vienu viņa lietu, tad būs iesniegums policijā no viņa par mani.
pirmkārt, lai viņš varētu pierādīt ka kaut kas ir pazudis, nozags utt. ir jābūt neapgāžamiem pierādījumiem vai pieņemšanas/nodošanas aktam, kas skaidri saprotams ka ievācoties kopdzīvē nebūs.😁 jo tad jau es arī varu pateikt ka pie tevis mājās stāvēja mans koferis ar naudu un tagad gaidu, kad atdosi.
Un lai būtu drošāk, vai nu tiešām nodod kādam, kas nodos viņam, vai uzraksti termiņu ka piemēram līdz 16.11. viņam jāsavāc mantas, pretējā gadījumā tiks izmestas. Brīdināts būs, pretenzijas nevarēs celt.
14.11.2023 00:56 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.11.2023
AgateAgate @ 14.11.2023 00:55

Dita, vismaz rakstību varēji pamainīt. ???
Dāmas, salīdzinat Ditas komentārus ar šo tikko uztaisīto profilu. ?

es neesmu nekāda Dita . interneta vidē nav redzams rokraksts , daudzi cilvēki raksta vienādi . tas , ka atbalstu minēto puisi , neliecina , ka uzreiz mani jātura aizdomās . tad jau arī Ghost ir Dita , jo viņš aizstāvēja puisi
14.11.2023 00:57 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
AgateAgate @ 14.11.2023 00:55

Dita, vismaz rakstību varēji pamainīt. ???
Dāmas, salīdzinat Ditas komentārus ar šo tikko uztaisīto profilu. ?

Reāli, 1:1 teksti un rakstīšanas stils. Nu nevar viņa rimties un nāk te sevi vēl vairāk apkaunot.
14.11.2023 00:58 |
 
Reitings 21
Reģ: 14.11.2023
kitijaarmazok @ 14.11.2023 00:58

Reāli, 1:1 teksti un rakstīšanas stils. Nu nevar viņa rimties un nāk te sevi vēl vairāk apkaunot.

es neesmu Dita . forumu lasu jau sen , bet bez reģistrēšanās . mani ieinteresēja šī tēma un es nolēmu reģistrēties . beidzat redzēt to kā nav , tādā gadījumā jaapmeklē psihoterapeits .
14.11.2023 01:01 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:50
es šajā situācijā atbalstu minēto puisi . viņš nevēlējās pirkt paketes un tas ir normāli . varbūt viņam tajā dienā darbā bija sabojāts garastāvoklis , tpc gadījās , ka viņš ar kliegšanu pasaka autorei , ka nevēlas pirkt paketes . un par minētā puiša draudzeni varu spriest , ka no bērnības draudzība starp pretējo dzimumu pastāv . ja tagad savā vecumā pēkšni sadraudzētos , tad vrb nē , bet ja draudzība ir jau no bērnības , tad tā spēj pastāvēt .
draudzība utt. Ir viena lieta, bet vārdus minējāt Jūs, nevis posta autore.
Pluss, ja uz Jums kādreiz uzkliegs vīrietis vai piemēram iesitīs, atceries- varbūt viņam darbā bija slikta diena. 😁
Un ir tāds teiciens, parādi savus draugus un es pateikšu, kas esi tu. Nu šeit jau ir viss skaidrs no abām pusēm.
14.11.2023 01:06 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:53
autorei nevajadzēja stāstīt tik privātas lietas tik tiešām . tpc strīdu iesākusi ir viņa pati . un par mantu izmešanu un pazemojumiem interneta vidē var sūdzēties policijā mierīgi . man ir pazīstamie policijā pašai , tpc zinu .
“tik privātas lietas” varētu teikt, ja viņa būtu minējusi, ka mans puisis VĀRDA UZVĀRDS, dara šo un to (un tiešām izklāstītu kaut ko privāru). Autore, nevienā vietā neatklāja nekādu personīgu informāciju, bet kāda cita gan☝
Un šie “man pazīstamie policijā” 😁 es varu 100% apgalvot ka pret autori neko neuzsāks, nemaz nevar uzsākt, jo tieši viņa neko nav pārkāpusi, bet cita persona gan. Vienīgais ko šīs divas personas (puisis un bērnības draudzene) var izdarīt ir ne tikai forumā sevi apkaunot, padraudēt ar policiju, bet apkaunot arī policijā sevi.
Autore- lūdzu dari zināmu personai līdz kuram datumam savākt mantas, iedod vismaz 3 dienas. Rakstot norādi datumu.
14.11.2023 01:16 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
atvērtasarunām @ 14.11.2023 01:01

es neesmu Dita . forumu lasu jau sen , bet bez reģistrēšanās . mani ieinteresēja šī tēma un es nolēmu reģistrēties . beidzat redzēt to kā nav , tādā gadījumā jaapmeklē psihoterapeits .
vienīgais kuram būtu viņš jaapmeklē esat Jūs. Un vajadzētu saprast kādēļ.
14.11.2023 01:19 |
 
Reitings 533
Reģ: 28.01.2023
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:53
autorei nevajadzēja stāstīt tik privātas lietas tik tiešām . tpc strīdu iesākusi ir viņa pati . un par mantu izmešanu un pazemojumiem interneta vidē var sūdzēties policijā mierīgi . man ir pazīstamie policijā pašai , tpc zinu .
nu tev pilns rubulis ir vai kas ? Vai Marika pateica vārdus ? -Nē. Vai Marika pateica personas kodu? -Nē. Šeit problēmas par to būs Ditai. Šis ir forums. Paskaties uz didras tēmu, cik reizes tā nav sūdzējusies un? Kaut kas ir noticis ar to diskusiju? Kādam ir uzlikts sods? Policija sez un meklē kādu? Nesmīdini tak. Sis ir FORUMS . Jebkurš drīkst stāstīt tik, cik vēlas un uzskata par drīkstēšanu.
Tiešām liekas ka kādam šeit ir galva sasita pamatīgi
14.11.2023 01:23 |
 
Reitings 810
Reģ: 03.11.2023
atvērtasarunām @ 14.11.2023 01:01

es neesmu Dita . forumu lasu jau sen , bet bez reģistrēšanās . mani ieinteresēja šī tēma un es nolēmu reģistrēties . beidzat redzēt to kā nav , tādā gadījumā jaapmeklē psihoterapeits .

neapkauno sevi Dita, vai kā tevi tur sauc
14.11.2023 01:33 |
 
Reitings 810
Reģ: 03.11.2023
man vispār sāk likties, vai tikai tā meiča nebija side-chick Linardam. Nevis tikai draudzene bet jau reāli otra meitene
14.11.2023 01:36 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Džinga @ 14.11.2023 01:36
man vispār sāk likties, vai tikai tā meiča nebija side-chick Linardam. Nevis tikai draudzene bet jau reāli otra meitene
lai kas viņa viņam arī būtu, galvenais ka posta autore diezgan laicīgi ieraudzīga īstās sejas un nesāks pilnvērtīgas attiecības ar šādu cilvēku.
Katrā ļaunumā savs labums.
Pēc laika jau visi aizmirsīs šo tēmu, bet posta autore būs sevi pasargājusi no šāda cilvēka. Tā tam vienkārši bija jānotiek.
Galvenais, lai autore dara zināmu puisim, līdz kuram paņemt mantas, kā arī viņam jāievēro tas, ka naktī viņš nevar ierasties, jo tā ir miera traucēšana. Gadījumā ja persona ierodas naktī, zvani policijai. (Nu tas gadījumā ja kas, jo no tādiem viss ko var sagaidīt)
Nepakļaujies nekādām iebiedēšanām.
14.11.2023 01:45 |
 
Reitings 499
Reģ: 31.12.2013
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:50
es šajā situācijā atbalstu minēto puisi . viņš nevēlējās pirkt paketes un tas ir normāli . varbūt viņam tajā dienā darbā bija sabojāts garastāvoklis , tpc gadījās , ka viņš ar kliegšanu pasaka autorei , ka nevēlas pirkt paketes . un par minētā puiša draudzeni varu spriest , ka no bērnības draudzība starp pretējo dzimumu pastāv . ja tagad savā vecumā pēkšni sadraudzētos , tad vrb nē , bet ja draudzība ir jau no bērnības , tad tā spēj pastāvēt .
liecies mierā, labāk uzraksti linardam
14.11.2023 02:47 |
 
Reitings 14365
Reģ: 29.08.2022
Nu gan, Ditiņa tiešām nav stipri gudra. Reti kurš cilvēks liek atstarpes starp vārdiem interpunkcijas zīmēm, kā arī tas, ka uzreiz ir pavēles pārējām “beidzat (vispār gan beidziet) redzēt to, kā nav” . Kaislīgā draudzības aizstāvēšana un kopumā Linarda aizstāvēšana.
atvērtasarunām @ 14.11.2023 00:53
autorei nevajadzēja stāstīt tik privātas lietas tik tiešām . tpc strīdu iesākusi ir viņa pati . un par mantu izmešanu un pazemojumiem interneta vidē var sūdzēties policijā mierīgi . man ir pazīstamie policijā pašai , tpc zinu .

Uz papīra policija tas būtu jādara, bet realitātē tā nav. Policija diez vai krāmēsies ar to, ka džeku apsprieda Dievietes forumā 😁
14.11.2023 06:24 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Te pat vairs nav tēma par paketēm, normāls vīrietis, pat ja būtu mēnešreižu/pakešu fobija/nepatika mierīgi pateiktu, ka nejūtas ērti, ka aizvedīs uz veikalu, lai nopērk pati. Tas pats par miskasti, ja tāda jūtība, var jau sapakot higiēnas maisiños. Bet to var piekopt ar LABU cilvēku, pieñemt kā īpatnību, ja cilvēks izturas ar cieñu kopumā. Te jau ir tēma par psihiski nenosvērtu potenciālo varmāka ar tik pat debīlu bērnības draudzenīti.
Sīkais kverplis apsaukājas, lamājas, savas dzeravñas līmenī płerkst par mentiem un draud. Wow. Lai tik turpina, tādi kverpłi čurā biksēs, kad patiešām nonāk līdz policijai. Priecājies, ka no tāda mēsla tiki vałā, tagad bij paketes un apsaukāšana, pie jebkāda nākošā konflikta 100% būtu dūre sejā. Tur pat īsti pieskaitāms neizklausās, lai vienkārši pateiktu, ka nevēlas pirkt sieviešu higiēnas lietas, uzvedas kā plānprātīgais.
Lai savāc savas panckas, tām nav jāatrodas svešā īpašumā, nav ne vīrs, ne tur deklarēts, lielais iesniegumu rakstītājs, šaurpieris totāls un bezintelekta agresīvs tumsoña.
14.11.2023 06:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits