Lūgums draugam.

 
Reitings 234
Reģ: 12.11.2023
Čau!
Ar draugu esam attiecībās 5 mēnešus. Jau nedēļu dzīvojam kopā. Viņš tāpat katru vakaru brauca pie manis pēc darba, tāpēc nolēmām, ka lai nav jābraukā, sāksim dzīvot kopā.
Viss ir kārtībā, bet.. Vakar es viņam iedevu sarakstu ar produktiem, kas jānopērk. Sarakstā bija paketes. Viņš ieraudzīja, ka sarakstā ir paketes un sāka teikt, cik tas ir pretīgi, ko par viņu padomās čomi, ka viņš pērk paketes, viņš to nedarīšot, netaisoties sevi apkaunot, ka man esot kājas, lai es pati tās aizietu nopirkt. Pamatīgi viņš uzvilkās par tādu sīkumu un pirmo reizi kliedza uz manis pa visu attiecību laiku. Saprotu, ka nesen bija tēma par paketēm, bet es neesmu trollis, viņš patiešām atteicās tās iegādāties. Iepriekšējās attiecībās draugs mierīgi varēja uz veikalu aiziet nopirkt man paketes, tāpēc man šķita, ka tas ir pilnīgi normāls lūgums. Tagad domāju, vai tiešām esmu izvēlējusies īsto vīrieti, kurš šādi reaģē. Saprotu, ka dīvaini spriest par cilvēku pēc tā, ka viņš atteicās nopirkt paketes, bet tiešām kaut kā nepatīkami man kļuva. Vai tomēr man nevajadzēja lūgt viņam to darīt un tas ir normāli, ka viņš atteicās? Šķiet es par daudz overthinkoju par šo. 😄
12.11.2023 20:05 |
 
Reitings 810
Reģ: 03.11.2023
kitijaarmazok @ 13.11.2023 13:05

Aizsūti tos balss ierakstus viņa mammai vai tētim , lai redz kādu dēliņu izaudzinājuši.
Vispār traki apzināties, ka sabiedrībā tādi vīrieši ,kas gatavi sievieti sist mēnešreižu dēļ.

Domāju, ka te viņai primāri vajag padomāt par savu drošību. Jā, autorei būtu tiesības viņam un viņa draugiem smērēt sejā kāds viņš ir kretīns, bet jāapzinās, ka viņš tomēr zina dzīvesvietu un draud. Labāk ātri tikt vaļā no mantām tā lai viss droši.
Labi, ka brālis būs klāt vakarā. Es pat teiktu, lai paņem līdzi vēl kādu draugu labāk.
13.11.2023 13:08 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Marikas vīrietis max lohs un viņa draudzene Dita arī 😂 Un Dita izgāzās kā veca sēta, cepums tai, kura uzrakstīja Linardam.
Par tēmu - jā, man arī ir gadījies, ka sajūta tādā pakaļā, ka sāpju dēļ nevar izlīst no gultas un vienreiz dzīvē vīrs bez emocijām ir nopircis nepieciešamo. Viss. Bez lielām ceremonijām vai kā tamlīdzīgi, jo tā ir parasta lieta. Tomēr es pati to neuztveru kā normu un neekspektētu vīrieti katru mēnesi sevi apgādāt ar tamponiem un paketēm. Izņēmuma kārtā tas ir normāli un attieksme “fujjj, mēnešreizes, iuuuu” ir visai bērnišķīga, protams, ja vien sieviete savas pilnās paketes neizlīmē pret sienām. Tad tur cita runa.
Tāpat - ja sekss mēnešreižu laikā Ditai šķiet netīrs - tur kaut kas ļoti nogājis greizi seksuājā audzināšanā vai ir bijusi kāda trauma.
Bet tādiem “vīriešiem” kā Ghost rotavīrusa gadījumā vēlu pašiem skriet uz veikalu pēc WC papīra, jo taču fui. Kāpēc lai sievietei ar tādu būtu jāapgādā kāds? Ko par viņu padomās?
Kopumā - Marika, tin miglu no visa šitā bērnudārza un tu būsi tikai ieguvēja 😂
13.11.2023 13:11 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Motherofdragons @ 13.11.2023 13:03
Vēl ir variants pateikt, ka tu visu viņa verbālo caureju pārsūtīsi viņa čomiem, ja viņš uzdrošināsies tev tuvoties kaut pa kilometru vai atkārtot draudus kaut vēl vienu reizi.
nevajag jau nolaisties līdz viņu līmenim. Vnk atdot mantas, nobloķēt un miers. Lai vāras paši savā sulā.
Jauna meitene, atradīs sev psihiski normālu vīrieti.
13.11.2023 13:18 |
 
Patīk
Reitings 1756
Reģ: 24.05.2019
Nav slikta doma aizsūtīt viņa balss ierakstus viņa vecākiem. Ja es būtu ar viņiem iepazīstināta, 100% aizsūtītu.
Kopā ar pierādījumiem, ka tā viņa draudzenīte ar niku Dita izvazāja Linarda vārdu pa internetu, nevis autore. Lai dēliņš nepaspēj pastāstīt savu versiju.
13.11.2023 13:19 |
 
Reitings 810
Reģ: 03.11.2023
Motherofdragons @ 13.11.2023 13:19
Nav slikta doma aizsūtīt viņa balss ierakstus viņa vecākiem. Ja es būtu ar viņiem iepazīstināta, 100% aizsūtītu.
Kopā ar pierādījumiem, ka tā viņa draudzenīte ar niku Dita izvazāja Linarda vārdu pa internetu, nevis autore. Lai dēliņš nepaspēj pastāstīt savu versiju.

Nu ja ir izaudzināts tāds dēliņs, tad vecāki tik pat labi arī autori var nosaukt par pamuļķi un uzskatīt, ka viņai nav nekāda taisnība tajā visā. Tā kā nevajag taisīt sev liekas problēmas, lai kaut ko pierādītu.
13.11.2023 13:21 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Bet tādiem “vīriešiem” kā Ghost rotavīrusa gadījumā vēlu pašiem skriet uz veikalu pēc WC papīra, jo taču fui. Kāpēc lai sievietei ar tādu būtu jāapgādā kāds? Ko par viņu padomās?

Es pirms kādiem 5+ gadiem dabuju vēdera vīrusu. Tā laika boifrendam teicu lai aizbrauc uz aptieku, izstāsta simptomus un nopērk kaut ko. Zini ko viņš izdarija? Tā vietā lai atvestu man zāles, šis mani pašu veda uz aptieku, es tur tāda nekāda, ar sliktu dūšu un sajūtu ka bikses tlt pietaisīšu ta nopirku ko man vajag, a vot atpakaļceļā viņam riepas ar bij jāuzpumpē. 🤣
Stāstu es to tapēc, ka reāli ir vīriešu suga, kurai empātija ir iztrūkstošais elements. Un es te nerunāju par visādu dejošanu riņķī pie pirmā puņķa.
13.11.2023 13:21 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Džinga @ 13.11.2023 13:21

Nu ja ir izaudzināts tāds dēliņs, tad vecāki tik pat labi arī autori var nosaukt par pamuļķi un uzskatīt, ka viņai nav nekāda taisnība tajā visā. Tā kā nevajag taisīt sev liekas problēmas, lai kaut ko pierādītu.

Piekrītu, nav ko to kaku kustināt. Tā jau smird pa visu pagastu.
13.11.2023 13:22 |
 
Reitings 3838
Reģ: 27.06.2014
GhostGG @ 13.11.2023 12:23
Visa lielā brēka būtu izpalikusi, ja autore varētu izdarīt vnk pašsaprotamas lietas, kā, piemēram, nopirkt sev paketes. Visas te raksta, kas tad vīrietim grūti to izdarīt?, bet kas tad sievietēm to pašām ir grūti izdarīt, ņemot vērā, ka tā ir viņu privātā lieta? Nav te runa par to vai tas ir dabīgi vai nē, ka sievies asiņo, bet gan par to, ka ir tomēr lietas, kuras var arī paturēt pie sevis un nedomāju, ka kādam vīrietim interesē, vai viņš grib dzirdēt kaut ko par sieviešu mēnešreizēm.
Tiešām nebrīnītos, ja te lielākā daļa ar saviem večiem apspriež vakaros savus menstruālos ciklus un izdalījumus no maksts. Ko zini, varbūt arī pēc poda izstāsta, kādas konsistences klucis tika "nolikts", jo tas tak ir dabīgi ne? Visi tak kakājam.
Kliegt, protams, nevajadzēja, to es neataisnoju.

Tu gadījumā neesi no tās pašas sociopātu brandžas? Viens no Linarda čomiem?
Nu reāli cik lielam sociopātam jābūt lai mērķtiecīgi piereģistrētos sieviešu forumā, izdomātu nickneimu, atrastu profila bildi un pievienotu, caurām dienām te sēdētu un lasītu sieviešu tēmas, tā teikt, spīdzinātu pats sevi un vēl atrastu laiku aktīvi iesaistīties diskusijās. Pilnīgs vājprāts! Tev, čalīt, nav jāstrādā? Drošvien, pie mammas dzīvo, kura nodrošina Tavu dzīvi.
13.11.2023 13:22 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Vispār labi, ka Marika jau pēc nedēļas kopā dzīvošanas uzzināja kāds tas Linards psihopāts. Jo ja sākās šis viss par paketēm, tad agrāk vai vēlāk tāpat būtu par kaut ko aizsvīlies un iekrāvis.
13.11.2023 13:26 |
 
Reitings 7604
Reģ: 16.02.2021
GhostGG @ 13.11.2023 12:23
Visa lielā brēka būtu izpalikusi, ja autore varētu izdarīt vnk pašsaprotamas lietas, kā, piemēram, nopirkt sev paketes. Visas te raksta, kas tad vīrietim grūti to izdarīt?, bet kas tad sievietēm to pašām ir grūti izdarīt, ņemot vērā, ka tā ir viņu privātā lieta? Nav te runa par to vai tas ir dabīgi vai nē, ka sievies asiņo, bet gan par to, ka ir tomēr lietas, kuras var arī paturēt pie sevis un nedomāju, ka kādam vīrietim interesē, vai viņš grib dzirdēt kaut ko par sieviešu mēnešreizēm.
Tiešām nebrīnītos, ja te lielākā daļa ar saviem večiem apspriež vakaros savus menstruālos ciklus un izdalījumus no maksts. Ko zini, varbūt arī pēc poda izstāsta, kādas konsistences klucis tika "nolikts", jo tas tak ir dabīgi ne? Visi tak kakājam.
Kliegt, protams, nevajadzēja, to es neataisnoju.

Sievietes arī 99% gadījumu sev pašas sagādā paketes un tamponus, vienkārši pieauguši cilvēku kopdzīvē visbiežāk būs situācija vismaz 1x, kad sieviete palūgs nopirkt. Ok, Tev neviena nav prasījusi, es nevienam arī vēl neesmu prasījusi, bet citur tas notiek un ir kopumā normāli palūgt, ja ir steidzami. Var pateikt, ka negrib pirkt - aizvedīšu Tevi uz veikalu vai aizbrauc lūdzu pati, atbrauc līdzi, tas arī būtu ok. Bet nav arī uzreiz otrs Tevis minētais grāvis, ka ja sieviete atļaujas palūgt nopirk vienreiz paketes, tad stabili arī klāsta visu par savu vēdera izeju un maksts izdalījumiem, liek vīrietim kopā ar viņu skaitīt cikla dienas un citas muļķības, sievietes par mēnešreizēm skaļi mājās neklaigā. Vīriešiem ikdienā vienkārši nav ekvivalents higiēnas produkts vajadzīgs, jo, ja arī vīrietim vajadzētu kādu tādu paketēm līdzvērtīgu produktu, tad stabili paši nejustos neērti sievietei palūgt nopirkt.
13.11.2023 13:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3878
Reģ: 31.10.2010
Pelnrukšķīte @ 13.11.2023 12:42

Vispār, normālam vīrietim būtu jāzin viss par savas sievietes ciklu. Tad nebūtu tekstu - viņa ragana, neizturama. A moš paseko līdzi un esi iejūtīgāks konkrētos periodos. Piepalīdzi.
Un, kad es iedomājos, ka tādi aprobežotie, kā tu, kuri drāžas ar 200 beibēm, bet uzskata, ka par viņu ciklu nekas nav jāzin, reiz būs tēvi arī jaunām sievietēm, kurām būs jākaunās no sava ķermeņa un cikla.
Un jā, mēnešreizes var sākties arī pēkšņi un 10/11 gados. Ko darīsi ar meitu, kurai pirmo reizi sāksies esot kopā ar tevi un bez mammas palīdzīgās rokas?

O jā. Ļoti gribas cerēt, ka tādiem "vīriešiem" nav meitu un nekad nebūs.
13.11.2023 13:45 |
 
Reitings 7604
Reģ: 16.02.2021
Un nevajag neko pārsūtīt ne L draugiem, ne vecākiem, tas ir tāds Ditas līmenis. Atdod mantas ar kādu kopā, nomaini slēdzeni un block viņam. Ja viņš ir lauku pāķis, viņam tāpat visticamāk nav ne finanšu resursu, ne prātiņa, lai pret Tevi ko reāli iesāktu. Pavārīsies savā sulā un aizskries pie Ditas, viņa ir vienīgā, ar ko viņš šo savu apkaunojošo konfliktu var apspriest, varbūt satuvināsies un atradīs viens otru.
13.11.2023 13:49 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Mariciņa @ 13.11.2023 12:58

Viņam ir 5 tie čomi. Viens ir pat ļoti sakarīgs. Baidos rakstīt viņam, jo Linards ļoti streso par to, ka kāds no viņa čomiem uzzināšot un bail man kā viņš reaģēs.

Ko plosās. Lai paplosa Ditu, tā taču muti izvirināja.
13.11.2023 13:56 |
 
Reitings 1355
Reģ: 13.11.2023
Čali pamest, viņa draudzeni ignorēt, viņa draugiem nerakstīt.
Mēnešreizes ir dabiska lieta, atvainojos, bet čurāšana, kakāšana arī. Vai puišiem tualetes papīru arī kauns pirkt? Ko darīs, kad autiņus būs jāmaina? Vai tas būs sieviešu pienākums?
Man tādu problēmu dzīvē nav bijis, vienmēr sanācis būt attiecībās ar cilvēkiem, kas uz tādām lietām skatās vēsi - ja vajag, var nopirkt paketes, runāt par mēnešreizēm, nodarboties ar seksu mēnešreižu laikā. Kad bija veselības problēmas, aptiekā pirka vēl "apkaunojošākas" lietas par paketēm.
13.11.2023 14:01 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Mariciņa @ 13.11.2023 12:58

Viņam ir 5 tie čomi. Viens ir pat ļoti sakarīgs. Baidos rakstīt viņam, jo Linards ļoti streso par to, ka kāds no viņa čomiem uzzināšot un bail man kā viņš reaģēs.

Uzzinās PAR KO? Par kkādu debilu foruma drāmu? Par paketēm? Kuram tas vispār kremt??? Viņš kaut kāds politiķis, pašmāju slavenība? Man sāk šķist, ka šī vispār ir fake tēma. Vai arī tu esi sagājusi kopā ar viszemākās pakāpes vienšūni. Jebkurā gadījumā - izdari secinājumus un dzīvo tālāk.
13.11.2023 14:04 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
te gan ir zema līmeņa cilvēki , kuri atļaujas vēl Linarda vecākus nolikt . jūs esat pretekles un slimiķes . un tiešām būtu pelnijušas , ka par jums uzraksta iesniegumu par to , ka publiski pazemojat cilvēkus . labāk vairs šo forumu slimo neapmeklēšu . negribu būt starp tādām slimajām . un jūs Linardu un mani nepazīstat , lai bruktu mums virsū . ok , negribēja nopirkt paketes , bija slikts garīgais , uzkliedza , kam negadās . uzreiz tpc jācep tēma forumā un publiski jāpazemo ? nu lol .🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
13.11.2023 14:15 |
 
Reitings 2764
Reģ: 05.09.2023
Vienīgie divi zema līmeņa vienšūņi esat jūs abi divi. 😁
13.11.2023 14:17 |
 
Reitings 69
Reģ: 19.01.2023
dietiskais.cukurs @ 13.11.2023 14:04

Uzzinās PAR KO? Par kkādu debilu foruma drāmu? Par paketēm? Kuram tas vispār kremt??? Viņš kaut kāds politiķis, pašmāju slavenība? Man sāk šķist, ka šī vispār ir fake tēma. Vai arī tu esi sagājusi kopā ar viszemākās pakāpes vienšūni. Jebkurā gadījumā - izdari secinājumus un dzīvo tālāk.

Ir tāds "vīriešu" tips,kuriem ir ļoti svarīgs draugu jeb tā saucamo čomu viedoklis. Viņu acīs viņi grib izskatīties perfekti,lai gan patiesībā ir riktīgi mēsli. Tādi nespēj neko izdarīt citiem vīriešiem,tāpēc izgāž to savu "varonību" uz sievietēm.
13.11.2023 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1378
Reģ: 13.02.2009
🍿🍿🍿
Bet posta autorei novēlu izturību. Pēc šāda kadra vēlu drīz vien satikt prātā pieaugušu un sakarīgu vīrieti.
13.11.2023 14:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3878
Reģ: 31.10.2010
Pirms te atnāci tu, šī diskusija bija anonīma un neviens nezināja, par kādiem cilvēkiem ir runa. Tad ieradies tu un izpļurkstēji vārdus. Soooo....paskaties spogulī un ieraudzīsi, kurš pie šī plot twist ir vainīgs.
13.11.2023 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits