Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs domājiet par transgenderismu bumu FB?

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Tātad jau pāris dienas savā Facebook joslā redzu, ka tiek palaistas ziņas ka, ja bērniem skolās mācīs par trans cilvēkiem, bērni ir noinstruēti iet mājās un vecāki nāks uz skolu skaidroties. Kā arī tas iesniegums kas peld pa visu Facebook, kuru ir jāizpilda un jāiznes skolas direktoram. Un draudi ka tiks iejaukta policija.
Kāds ir jūsu viedoklis šajā jautājumā? Bet bez kašķiem lūdzu, respektēsim viens otru.
..
Man pašai bērnu nav. Bet es respektēju visus cilvēkus un šad tad palasu kaut ko lai neatpaliktu no 'jaunās pasaules'. Vai mēs esam atpalikuši no mūsdienīgās pasaules vai tomēr naids un nepatika pret šiem cilvēkiem ir pamatots?
Neesmu nekad saskārusies ar kādu no šiem cilvēkiem. Arī neheitoju viņus, jo man nav rīcībā tik daudz informācijas lai varētu pamatot vai dzimumu maiņa ir dabas fenomens, vai kārtējā 'mode'
Taču Meksikā bija veikts pētījums, ka vīriešu un sieviešu smadzenes ir drastiski atšķirīgas un tā kā dzimumorgāni veidojas atsevišķi no smadzenēm, ir iespējams ka piem vīrieša ķermenī strādā smadzenes kā sievietei. arī dabā ir novērots (čūskās, ķirzakās un dažās zivīs) ka tēviņi var pēkšņi kļūt par mātītēm.
Atbildot uz pašas uzdotu jautājumu, ja man būtu bērni vai es pieļautu ka skolās apcilā šo tēmu? Atkarīgs kā to pasniedz. Bet mazākās klasēs to nav jēga pieminēt, jo bērni vienkārši tam ir par mazu vēl. Vidusskolniekiem veselības mācībā- iespējams.
Vienkārši es neuzskatu ka tas pagaidām ir pamatīgi izpētīts vai cilvēkos tas ir jauns fenomens vai tomēr 21 gs iegriba.
Kā jūs domājiet vai tagad tas kas klejo pa FB un vecāku neapmierinātība ir pamatota?
16.09.2023 16:09 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Elīzīte12345 @ 29.09.2023 22:24
...un tagad nedaudz ļoti melna humora (ja to tā var nosaukt) par tēmu.
Satiekas divi vīrieši un sāk diskutēt par sievietēm.
1: Klau, nesen noskaidroju, ka sievietēm fiziski pievilcīgi šķiet tikai 10% vīriešu.
2: Tiešām? Kur Tu to noskaidroji.
1: To informāciju ikviens var noskaidrot iepazīšanās vietnēs.
2: Nu traki!
1: Protams! Tas nozīmē, ka 90%, tātad mums, būs milzīgās grūtības atrast sev sievieti. Nezinu pat ko iesākt.
2. nedaudz padomā.
2: Neuztraucies! Man ir risinājums!
1: Nu?
2: Par Stambulas konvenciju esi dzirdējis...??


30.09.2023 02:21 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
Neko nedomāju man veinalga.Man nav laika tādām muļķībām, bet acīmredzot citiem ir.
30.09.2023 00:39 |
 
Reitings 1175
Reģ: 15.07.2023
...un tagad nedaudz ļoti melna humora (ja to tā var nosaukt) par tēmu.
Satiekas divi vīrieši un sāk diskutēt par sievietēm.
1: Klau, nesen noskaidroju, ka sievietēm fiziski pievilcīgi šķiet tikai 10% vīriešu.
2: Tiešām? Kur Tu to noskaidroji.
1: To informāciju ikviens var noskaidrot iepazīšanās vietnēs.
2: Nu traki!
1: Protams! Tas nozīmē, ka 90%, tātad mums, būs milzīgās grūtības atrast sev sievieti. Nezinu pat ko iesākt.
2. nedaudz padomā.
2: Neuztraucies! Man ir risinājums!
1: Nu?
2: Par Stambulas konvenciju esi dzirdējis...?😬
29.09.2023 22:24 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.08.2023
Ka arī, man nepatīk tas koncepts kā skolā grib to stāstīt. Nevis : ir tādi cilvēki, viņi jūtas tā un tā, viņi var darīt to vai to. Bet vairāk to pasniedz : ja TU nejuties sava ādā, tas ir normāli, TEV ir tādas un tādas iespējas un izvēles.. nu gan jau sapratāt. Un tā nav stagnācija. Es zinu, ka ir tādi cilvēki, mani bērni zinās un cienīs/respektēs to. Bet tas, ka es negribu, lai manam bērnam skolā to māca kaut kāda tante no mala, kas varbūt pati pat nesajēdz tos visus terminus, ir tiešām divaini.
Labāk atgriežamies obligāto veselības mācību. Liela daļa pusaugu puišu pat nezina, kas ir mēnešreizes. Kā var palikt stāvoklī. STS. Kā pareizi apkopt majas apstākļos brūci, ja sagriezies. Kur vērsties pēc psiholoģiskas palīdzības. Utml.
29.09.2023 09:36 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.08.2023
Ļoti piekrītu knabsab katram vārdam.
Diezgan dīvaini salīdzināt to, kas notiek dabā ar mums, cilvēkiem, un teikt: “redz,ja dabā tā ir, tas ir normāli”
Dabā stārķi izmet no ligzdas vājākos stārķēnus vai ja jūt, ka nespēs pabarot. Zirneklienes melnās atraitnes dažkārt mēdz apēst otra dzimuma zirnekļus (tas ir mīts, ka ta notiek visu laiku, bet gadījumi mēdz būt), kāmji mēdz apēst piedzimušos kāmīšus. Nu tad aiziet, sākam mest ārā bērnus no mājas,utt, jo DaBā tAk tĀ nOtIeK…
Kāpēc jāmet iekšā kaut kādi piemēri par GARNELĒM, KLAUNZIVĪM…. :D cammon. Tad pat manis pieminētais stārķis ir tuvāk cilvēkam.. bet izmest priekšdzimušu bērniņu no 5 stāva tak nav norma?! Vai tiem, kas pielīdzina mūs garnelēm, arī ta būtu norma?
Uzskatu, ka sabiedrība tiešām ir daudz vairāk cilvēku, kurus vajadzētu pieņemt, par ko skolā jārunā(nedublešos, bet knabsab 10/10 pateica)
Jā, protams, arī es saviem bērniem stāstīšu, ka ir tādi cilvēki, kas izvēlas mainit dzimumu,un priekš viņiem tas ir okay. Bet būsim reāli, es nezinu nevienu cilvēku, kas nolēmis mainit dzimumu un viņam dzīve/ģimene/attiecības ar citiem viss ir bijis ideāli. Tā problēma ir dziļāk cilvēka, tas ir dziļāk par to, kas ir starp kājām, vai ir krūtis, utt. Neviens nepiedzimst nepareizajā ķermeni, mēs visi esam unikāli tādi, kadi esam. Var justies nepareizaja, jo kā jau minēju, tas problēmas ir meklējamas dauuuudz dziļāk, un citreiz vieglāk ir nomainīt dzimumu, nekā risināt problēmas sevi, ar ģimeni, ar draugiem utml. Protams, notiekti ir arī cilvēki, kam viss ir ideāli un viņi nolēmuši mainit dzimumu, bet nu nezinu, cik % bieži tas ir.
29.09.2023 09:36 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Kā jūs reaģētu ja šādas sievietes atrastos sieviešu tualetē un lūrētu uz jums caur durvju šķirbām?


29.09.2023 00:14 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Linduxis @ 26.09.2023 13:15
Cik labi, ka uzpeld arī tiešām sakarīgi, veselā saprātā balstīti viedokļi: https://www.mammamuntetiem.lv/gimene-un-attiecibas/intervijas/58757/biologs-aivars-cirulis-eksiste-tikai-divi-dzimumi-virietis-un-sieviete-zinatnieks-nosauc-punktus-kas-berniem-par-seksualitati-ir-jamaca-skolas?fbclid=IwAR1lKZM6pq8ubBcvSf8_Pz1NpGCyonyLTsXZ89LQ5W0PKYql4kFspImTzQQ_aem_AWLnZ40tF_TisWUoNHRSzB6gQMMuBlw8IvxFk4VYSmwvb6TcdBS9C9nbVEuKd4Ep5Z8

https://www.mammamuntetiem.lv/gimene-un-attiecibas/intervijas/58757/biologs-aivars-cirulis-eksiste-tikai-divi-dzimumi-virietis-un-sieviete-zinatnieks-nosauc-punktus-kas-berniem-par-seksualitati-ir-jamaca-skolas?fbclid=IwAR1lKZM6pq8ubBcvSf8_Pz1NpGCyonyLTsXZ89LQ5W0PKYql4kFspImTzQQ_aem_AWLnZ40tF_TisWUoNHRSzB6gQMMuBlw8IvxFk4VYSmwvb6TcdBS9C9nbVEuKd4Ep5Z8
Ieliku uzreiz atveramu saiti.
26.09.2023 18:17 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
https://www.la.lv/video-piz-kaut-kadas-divas-lezbas-apprecejas-soctiklos-izplucas-zigis-un-sendija-gabriela-oficiere
Rupji, bet Žigis pareizi vien saka.
Apnicis, ka, atverot ziņu portālus, pilns ar mazo meža dīvainīšu aprakstiem. Baigais gadsimta notikums un visai valstij jāzina to, ka kāda pašpasludināta skaistule uzpumpējusi pīļu lūpas vai pēcpusi, vai arī zilīši vai rozā meitenes apprecējušies. Žurnālistiem vairs laikam nav par ko rakstīt.
26.09.2023 18:13 |
 
Reitings 250
Reģ: 17.05.2022
Cik labi, ka uzpeld arī tiešām sakarīgi, veselā saprātā balstīti viedokļi: https://www.mammamuntetiem.lv/gimene-un-attiecibas/intervijas/58757/biologs-aivars-cirulis-eksiste-tikai-divi-dzimumi-virietis-un-sieviete-zinatnieks-nosauc-punktus-kas-berniem-par-seksualitati-ir-jamaca-skolas?fbclid=IwAR1lKZM6pq8ubBcvSf8_Pz1NpGCyonyLTsXZ89LQ5W0PKYql4kFspImTzQQ_aem_AWLnZ40tF_TisWUoNHRSzB6gQMMuBlw8IvxFk4VYSmwvb6TcdBS9C9nbVEuKd4Ep5Z8
26.09.2023 13:15 |
 
Reitings 250
Reģ: 17.05.2022
Knabsab @ 17.09.2023 19:32
Mums ir tik daudz cilvēku ar kustību traucējumiem, smagām genetiskām slimībām, bērni ar autismu utt utt. Man pietrūkst visā šajā diskusijā par iekļaujošu vidi, fokuss uz visām sabiedrības grupām, kas "atšķiras no normālā". Saviem bērniem mācu iejūtību pret visiem. Man šķiet, ka izcelt tikai vienas grupas "problēmu" ir ļoti neētiski. Kamēr uz ielas un pie sabiedriskām ēkām infrastruktūra nav piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem - kā mēs kā sabiedrība vispār varam domāt par jebko citu?
Cik jums darbos ir kolēģi, kas ir "dīvaini". Man tādi ir vairāki, kas ir ģēniji savā profesijā, bet ar milzīgām problēmām spējā socializēties. Vai mēs mākam būt iekļaujoši pret tādiem cilvēkiem? Manuprāt tēmai par iekļaujošu vidi mācību saturā būtu jāiekļauj pilnīgi visas tēmas, nevis īpaši jāizceļ kāda konkrēta.
Es par saviem bērniem esmu droša, esam daudz runājuši par visu, ticu, ka viņas iecietīgi izturēsies pret citiem un apzinos, kas tas ir mans, kā vecāka pienākums, bērniem ieaudzināt empātiju, kā arī izglītot par seksualitātes jautājumiem (kuros es pati esmu ļoti liberāla).
Tai pašā laikā, sorry not sorry, bet ja manu meitu (skolnieču) ģērbtuvē vēlēsies uzturēties bioloģiskais vīrietis, attaisnojoties, ka viņš identificējas kā 12 gadīga meitene, es to nekādi nespēšu pieņemt.
Precīzi! Teicami formulēts viedoklis.
17.09.2023 21:44 |
 
Reitings 2755
Reģ: 05.09.2023
Knabsab @ 17.09.2023 19:32
Mums ir tik daudz cilvēku ar kustību traucējumiem, smagām genetiskām slimībām, bērni ar autismu utt utt. Man pietrūkst visā šajā diskusijā par iekļaujošu vidi, fokuss uz visām sabiedrības grupām, kas "atšķiras no normālā". Saviem bērniem mācu iejūtību pret visiem. Man šķiet, ka izcelt tikai vienas grupas "problēmu" ir ļoti neētiski. Kamēr uz ielas un pie sabiedriskām ēkām infrastruktūra nav piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem - kā mēs kā sabiedrība vispār varam domāt par jebko citu?
Cik jums darbos ir kolēģi, kas ir "dīvaini". Man tādi ir vairāki, kas ir ģēniji savā profesijā, bet ar milzīgām problēmām spējā socializēties. Vai mēs mākam būt iekļaujoši pret tādiem cilvēkiem? Manuprāt tēmai par iekļaujošu vidi mācību saturā būtu jāiekļauj pilnīgi visas tēmas, nevis īpaši jāizceļ kāda konkrēta.
Es par saviem bērniem esmu droša, esam daudz runājuši par visu, ticu, ka viņas iecietīgi izturēsies pret citiem un apzinos, kas tas ir mans, kā vecāka pienākums, bērniem ieaudzināt empātiju, kā arī izglītot par seksualitātes jautājumiem (kuros es pati esmu ļoti liberāla).
Tai pašā laikā, sorry not sorry, bet ja manu meitu (skolnieču) ģērbtuvē vēlēsies uzturēties bioloģiskais vīrietis, attaisnojoties, ka viņš identificējas kā 12 gadīga meitene, es to nekādi nespēšu pieņemt.

Nesen redzēju tādu kā akciju par dažādo kurpju uzvilkšanu, lai sabiedrība iejustos to ādā, kas ir mazliet atšķirīgāki kā pārējie un būtu iekļaujošāki. Man momentāli ienāca prātā cilvēki ar kustību traucējumiem un saslimšanām. Manuprāt ļoti jauks veids kā paust atbalstu šiem cilvēkiem.
17.09.2023 20:33 |
 
Reitings 11568
Reģ: 29.04.2022
Mums ir tik daudz cilvēku ar kustību traucējumiem, smagām genetiskām slimībām, bērni ar autismu utt utt. Man pietrūkst visā šajā diskusijā par iekļaujošu vidi, fokuss uz visām sabiedrības grupām, kas "atšķiras no normālā". Saviem bērniem mācu iejūtību pret visiem. Man šķiet, ka izcelt tikai vienas grupas "problēmu" ir ļoti neētiski. Kamēr uz ielas un pie sabiedriskām ēkām infrastruktūra nav piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem - kā mēs kā sabiedrība vispār varam domāt par jebko citu?
Cik jums darbos ir kolēģi, kas ir "dīvaini". Man tādi ir vairāki, kas ir ģēniji savā profesijā, bet ar milzīgām problēmām spējā socializēties. Vai mēs mākam būt iekļaujoši pret tādiem cilvēkiem? Manuprāt tēmai par iekļaujošu vidi mācību saturā būtu jāiekļauj pilnīgi visas tēmas, nevis īpaši jāizceļ kāda konkrēta.
Es par saviem bērniem esmu droša, esam daudz runājuši par visu, ticu, ka viņas iecietīgi izturēsies pret citiem un apzinos, kas tas ir mans, kā vecāka pienākums, bērniem ieaudzināt empātiju, kā arī izglītot par seksualitātes jautājumiem (kuros es pati esmu ļoti liberāla).
Tai pašā laikā, sorry not sorry, bet ja manu meitu (skolnieču) ģērbtuvē vēlēsies uzturēties bioloģiskais vīrietis, attaisnojoties, ka viņš identificējas kā 12 gadīga meitene, es to nekādi nespēšu pieņemt.
17.09.2023 19:32 |
 
Reitings 1420
Reģ: 13.09.2021
Jupiter @ 17.09.2023 16:19
A ko, pēc tavām domām, vecāki zina labāk? Manējie centās mani izaudzināt par homofobu "kā pienākas" un nekas no tā nesanāca un tikai zaudēta cieņa manās acīs.

Es nezinu kas bija tev. Vairāk biju domājusi , ka tikai vecaki ir tiesigi izlemt kad un vai vajag runāt. Nevis kkāds random darbinieks , kurš pēc tam tiek atstādināts ar disciplinārsodu, Čakša atvainojas , prezidents arī , ka soooriii tomēr nebija labs materiāls.
17.09.2023 17:33 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
krista01 @ 17.09.2023 17:00

Vispār šī ir laba tēma. Manos skolas gados arī tā sportošana bija būtībā tikai skraidīšana, tikai kardio. Kas arī nav ļoti labi, manuprāt. Puišiem varbūt citādi.

Tautas bumbu spēlējām kopā visa klase. Stafetes bija visiem kopā. Viss pārējais sporta zālē atsevišķi - pus zāle puišiem un pus zāle meitenēm. Stadionā visi kopā skrējām krosu 5 apļus (2km) un ziemā bija slēpošana Šmerļa mežā. Skolā bija baseins, bet to maz sanāca apmeklēt, jo tika slēgts remontam. Meitenēm fizkultūrā zālē bija vingrojumi, kūleņu mešana, augstlēkšana, lēkšana pār buku, tāllēkšana, bija jāvar uztaisīt tiltiņu, jāgriež ap vidukli riņķis, jātaisa vēderprese. Vēl arī līdzsvara vingrinājumi uz baļķa. Basketbols bija maz un pus zālē. Ārā skrējām 100m sprintu. Varbūt kaut ko piemirsu nosaukt. Jā, un gandrīz visu vērtēja ar atzīmi.
17.09.2023 17:32 |
 
Reitings 2755
Reģ: 05.09.2023
krista01 @ 17.09.2023 17:25

Tā kā pazīstu dažus gejus, tad pirmajiem teikumiem nevaru piekrist. Tur ir tāds pats sadalījums kā pārējā sabiedrībā - aktīvisti, kas par katru cenu grib šīs tēmas dabūt skolās un visur citur, un tad tie kas ir pret to visu un uzskata, ka aktīvisti tikai uzkurina sabiedrību pret gejiem. Gejiem Latvijā ir pilnīgi normāla dzīve. Kas par to čīkst ir tāda pati kategorija kā feministes, kas uzskata, ka sievietes Latvijā ir jau nu nenormāli apspiestas. Aktīvisti un kaut kāda saikne ar realitāti ir grūti savienojami jēdzieni.

Nu tāpat ir visās kategorijās, jā. Tas heits nerodas pret tiem, kas dzīvo to savu dzīvi. Viņi nevienus neaiztiek. Tieši šie aktīvisti rada šo burzmu, šo haipu. Pareizi tu saki, ar feminismu ir tieši tāpat, arī ar vegāniem, reliģioziem cilvēkiem. Nu ar visu, kas domā, ka viņu dzīves pārliecība ir tā pareizā un tapēc citiem to ir jāpieņem kā vienīgā pareizība.
17.09.2023 17:29 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
SarmaD @ 17.09.2023 17:15

Analoģiski tā pat jūtas geji un gan jau nēģeri teiktu to pašu. Apspiesti, noniecināti, nesaprasti. Mūžīgie dzīves cietēji, neviens viņus nesaprot. Un negrib saprast. Savās mājās dari ko gribi, guli ar ko gribi, identificējies kā gribi. Manā pasaulē, kas nav tik sačakarēta, viss ir vienkāršāk. Un ir necieņa gaidīt, ka es pieņemšu kādu kā Ilzīti, ja es zinu ka tas ir Andrītis. Man nav jāpieņem citu cilvēku ticība un pārliecības. Un šis naids un riebums rodas tajā brīdī, kad šie geji un transi iziet ielās un saka, ka tagad visiem viņus ir jāpieņem. Un mēs, tie kas nepieņem, esam neadekvāti, nevis Andris, kurš griež sev nost krānu.

Tā kā pazīstu dažus gejus, tad pirmajiem teikumiem nevaru piekrist. Tur ir tāds pats sadalījums kā pārējā sabiedrībā - aktīvisti, kas par katru cenu grib šīs tēmas dabūt skolās un visur citur, un tad tie kas ir pret to visu un uzskata, ka aktīvisti tikai uzkurina sabiedrību pret gejiem. Gejiem Latvijā ir pilnīgi normāla dzīve. Kas par to čīkst ir tāda pati kategorija kā feministes, kas uzskata, ka sievietes Latvijā ir jau nu nenormāli apspiestas. Aktīvisti un kaut kāda saikne ar realitāti ir grūti savienojami jēdzieni.
17.09.2023 17:25 |
 
Reitings 2755
Reģ: 05.09.2023
Jupiter @ 17.09.2023 17:00
Atklanoties no šīs diskusijas, ko tūlīt pārņems incelu bars es tikai gribu vērst uzmanību uz faktu, ka - ja pat cilvēki, kas atbalsta trans cilvēkus un viņu pieņemšanu sabiedrībā tiek tik agresīvi apsaukāti un noniecināti - iedomājieties kā tas ir dzīvot kā transpersonai tādā sabiedrībā.

Analoģiski tā pat jūtas geji un gan jau nēģeri teiktu to pašu. Apspiesti, noniecināti, nesaprasti. Mūžīgie dzīves cietēji, neviens viņus nesaprot. Un negrib saprast. Savās mājās dari ko gribi, guli ar ko gribi, identificējies kā gribi. Manā pasaulē, kas nav tik sačakarēta, viss ir vienkāršāk. Un ir necieņa gaidīt, ka es pieņemšu kādu kā Ilzīti, ja es zinu ka tas ir Andrītis. Man nav jāpieņem citu cilvēku ticība un pārliecības. Un šis naids un riebums rodas tajā brīdī, kad šie geji un transi iziet ielās un saka, ka tagad visiem viņus ir jāpieņem. Un mēs, tie kas nepieņem, esam neadekvāti, nevis Andris, kurš griež sev nost krānu.
17.09.2023 17:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.09.2023
Jupiter @ 17.09.2023 17:00
Atklanoties no šīs diskusijas, ko tūlīt pārņems incelu bars es tikai gribu vērst uzmanību uz faktu, ka - ja pat cilvēki, kas atbalsta trans cilvēkus un viņu pieņemšanu sabiedrībā tiek tik agresīvi apsaukāti un noniecināti - iedomājieties kā tas ir dzīvot kā transpersonai tādā sabiedrībā.

"Inceli mani apsaukā, palīdziet kāds" :D Neviens jau tevi te ne par ko tādu nesauca. Kāpēc tu vari saukt cilvēkus par inceliem, bet citi cilvēki tevi apsaukāt gan nedrīkstētu? Tepat lapas augšā stāstīji, cik aprobežoti un atpalikuši ir lielākā daļa latviešu, bet tagad tēlo kaut kādu lielo pieklājību.
17.09.2023 17:09 |
 
Reitings 2755
Reģ: 05.09.2023
Jupiter @ 17.09.2023 16:54
Nu, es personiski uzskatu, ka esmu labs cilvēks... Es nezinu, no kurienes tādi aizvainojoši "paskat, kas sanāca" komentāri....

Ar "paskat kas sanāca" nebija domāts tu kā rezultāts, bet gan attieksme pret vecākiem. Un nesāc tik tagad argumentēt ar x, y un z, es tāpat saprotu, ka necieņa neveidojas aiz tā, ka tavi vecāki audzinājuši tevi par homofobu. Atšķirība ir tajā, ka tu esi pieaudzis cilvēks un spējīgs izlemt, vai tu atbalsti Andrīša pārtapšanu par Ilzīti vai nē. Bērns ir visneaizsargātākā kategorija un skola ir vieta, kurā viņš sevī uzsūc to, ko viņam pasniedz. Kapēc gan nevarētu tā vietā papildus izglītot par tiešām noderīgo?
17.09.2023 17:04 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Jupiter @ 17.09.2023 16:54
Nu, es personiski uzskatu, ka esmu labs cilvēks... Es nezinu, no kurienes tādi aizvainojoši "paskat, kas sanāca" komentāri....

Neviens nenoliedz, ka tev ir labsirdīga dvēsele. Bet diemžēl smagi trūkst elementāras loģikas un analītiskās spējas. Šī problēma vēršas plašumā, tādēļ arī ir tik grūti uzturēt sakarīgu diskusiju, jo vilciens noskrien no sliedēm (emocijas, anekdotāla pieredze, nu jau bēdīgi slavenās garneles...)
17.09.2023 17:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits