Upuris un Varmāka

 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Sveiki!! 🙂✋
Mani ieinteresēja tēma upuris un varmāka..
Gan emocionālajā plānā, gan fiziskajā.
Vēlētos uzzināt ko vairāk par upura un varmākas attiecību dinamiku..
Vai jums ir kādi piemēri no paziņām/draugiem,kur esat redzējuši šadas vardarbīgas attiecības?
Un kādi ir tie galvenie iemesli, kādēļ cilvēks izvēlas būt par upuri?
Vai ir taisnība, ka varmākas ir kadreiz bijuši upuri?
Būtu interesanti diskutēt par šo tėmu.🤔
17.05.2023 00:54 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Nekā Tu to laulību neizglābsi. Tas cilvēks ir narciss. Viņš ir Tevi apprecējis un padarījis grūtu, tātad pakļāvis tādiem apstākļiem, ka Tu esi viņa īpašums un Tev īsti nav iespējams aiziet, tāpēc viņš var uzvesties un darīt kā grib.
Otrs, lielākā kļūda ir šiem cilvēkiem piedēvēt spēju just kā normālai empātiskai būtnei. Cilvēkiem, kas šādi rīkojas, NAV vainas sajūtas, ka izdarījis ko sliktu, tāpat arī nav līdzjūtības. Ja, teiksim, ir tāds moments, kad reāli būs pāršāvis pār strīpu, tad arī augšminētās īpašības neieslēgsies. Tajā momentā viss tiks pavērsts pret upuri, ka tieši tas ar savu nepieļaujamo uzvedību ir izprovocējis visu attieksmi, un ja tas upuris nebūtu tik neciešams, dumjš utt, tad viņš, baltais pūkainais varmāka nekad neko tādu mūžam.
31.05.2023 09:17 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.04.2023
Viņš ir Tevi apprecējis un padarījis grūtu

Precās divi. Neesot blakus, nevaram zināt reālos apstākļus, bet arī sievietei ir sava atbildība par lēmumu laulāties.
Taču laulības fakts sargā bērnu un sievieti uzturlīdzekļu saņemšanai - https://lvportals.lv/skaidrojumi/243563-paternitate-berna-izcelsanas-noteiksana-2012
31.05.2023 09:41 |
 
Reitings 21
Reģ: 19.04.2023
Sievietei ieteiktu konsultēties sieviešu krīzes centros, piemēram Martā. Profesionāls emocionāls atbalsts tev noderēs jebkurā gadījumā.
31.05.2023 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
auriteau @ 31.05.2023 09:41

Precās divi. Neesot blakus, nevaram zināt reālos apstākļus, bet arī sievietei ir sava atbildība par lēmumu laulāties.
Taču laulības fakts sargā bērnu un sievieti uzturlīdzekļu saņemšanai - https://lvportals.lv/skaidrojumi/243563-paternitate-berna-izcelsanas-noteiksana-2012

Es to minēju no viņa aspekta.
Kā jau rakstīju, pati lielākā kļūda ir domāt, ka šiem varmākām prāts darbojas kā normālam cilvēkam ar normālām emocijām.
31.05.2023 10:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
ja izteicu savu bēdu, pateica,ka zinu kur durvis

Kad es savam ex, pateicu, to kas mani neapmierina, ko vajadzētu mainīt, tad man pretī, bija atbilde. -nu tad meklē labāku. Ej meklē citu. Kā šo psiholoģiski sauc? 😄Es pat nezinu, bet tas apmēram nozimē, nu ja tevi kautkass, manī vai musu atteicībās manā ricībā, neapmierina, tad ej prom. No manis, jo es neko nemainīšu, nozime-vai nu pieņem un paliec jeb ja nepatīk, tad ej prom. Manuprāt, tas nav normālas, veselīgas attiecības un otra attieksme, kurš parāda, ka neko nemainīs, ka ir pofig uzliek miksto un staigā. Vai nubtu pielāgojies man jeb ej prom! Narciss jeb egoists? 😄Vai abi divi?
Nesen vel dzirdēju frāzi- es nepielāgojos vecenēm, viņas pielāgojas man. Ja nē, tad attā.Vai nu būs pa viņa prātam jeb nebūs vispār,šo teica viens pazīstams cilvēks -vīrietis, 38 gadi, sportisks, trenējās, sporto, LV, baigi augstās domās par sevīm.piedalās šovos, reklamė sevi,grib būt populārs.
01.06.2023 04:13 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
es nepielāgojos vecenēm, viņas pielāgojas man. Ja nē, tad attā

Manuprāt, veselīgās atriecībās abi kautkādā merā pielāgojas viens otram, varbūt viens nedaudz mazāk, otra drusku vairāk, bet ja viens tik pielāgojas, kamēr otrs neko netaisās pieņemt, tad tur nekas nevar sanākt.
01.06.2023 04:26 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Beverly Hilza @ 01.06.2023 04:26

Manuprāt, veselīgās atriecībās abi kautkādā merā pielāgojas viens otram, varbūt viens nedaudz mazāk, otra drusku vairāk, bet ja viens tik pielāgojas, kamēr otrs neko netaisās pieņemt, tad tur nekas nevar sanākt.

Vai ne, šis skaisti teikts.
Besī ka dāmas, savos 25-30 saka "es pirmā nerakstīšu, man nekas nav sevī jāmaina, es jau neko tāadu nepateicu". Mīlulīt, attiecībās, vismaz ilgstošās, šie teksti ir jāizmirst! Abiem ir jāaug, abiem jāpielāgojas. īpaši ja partneris godīgi pasaka kas ir vai nav kārtībā.
01.06.2023 11:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits