Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liekais svars

 
Reitings 6
Reģ: 20.04.2023
Sveikas! Vēlējos padalīties ar savu pieredzi. Varbūt, kādai noder. Šobrīd manam dēliņam ir gandrīz divi gadi. Zīdīju dēlu līdz 1,2. Zīdīšanas laikā bija nenormāla apetīte, kā jau tas ir daudzām. Ēdu daudz, svars turējās normas robežās. Beidzot zīdīt mazuli, apetīte un tieksme pēc saldumiem saglabājās un svars ļoti strauji sāka kāpt. Es nekad neesmu bijusi ar lielu svaru, taču pēc barošanas svars bija tik liels, kā vēl nekad. Sāku ievērot, kā man šķita, pareizas ēšanas principus, taču svars īsti negribēja krist. :( mēģināju diētas, bet ilgāk par divām nedēļām nevarēju izturēt, vienmēr norāvos un viss nomestais uznāca dubultā. Ja nometu kilogramu, atpakaļ bija divi :(. Biju ieslīgusi pat nelielā depresijā, jo biju neapmierināta ar savu ķermeni. Nevarētu teikt, ka cīnījos ar svaru gadiem, bet šie daži mēneši, kas manī raisīja negatīvas sajūtas, bija pietiekami. Ko es darīju. Īstajā brīdī man draudzene ieteica vienu maratonu. Līdz šim biju piedaijusies tikai vienā, pirms kāzām. Bet šo, nevarētu salīdzināt ar to, ko dažus gadus atpakaļ izgāju. Maratonā man iemācīja, kā saprast, cik kalorijas ir jāuzņem tieši man, ka nav jāēd tikai vista un salāti, lai notievētu. Man palīdzēja saprast, kāpēc es gribu tik daudz “rīt”, ko darīt, lai to mainītu. Un ziniet, trīs nedēļas, kuras ēdu pēc dotās ēdienkartes, es nometu trīs kilogramus, iepriekš ne pa kam nekrita, parādījās labs garastāvoklis, pēc maratona turpināju ēst pēc dotās programmas un šobrīd esmu tievāka kā pirms kāzām. Kā jau minēju, pirms tam īsti nekad nav bijis liels svars.
Tagad laulību gredzenu nēsāju uz vidējā pirksta.
20.04.2023 13:45 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.04.2023
Esmu 160 cm īsa.
Pirms bērna svara bija 54/56kg
Uz kāzām bija 53kg
Pēc bērna un zīdīšanas svars bija 61kg. Uz manis tas izskatījās krietni vairāk.Man nekad nav bijis tik daudz.
Šobrīd svars man ir 49/50. Jūtos labi un komfortabli savā ķermenī 🙈 kā vidusskolā.
Ja kādai interesē - speciāliste kas vada maratonus ir Zane Salmane. Sazinājos ar viņu Instagram.
20.04.2023 13:46 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
Pašreklāma? :)
20.04.2023 15:10 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.04.2023
Tā nav nedz reklāma, nedz pašreklāma. Sākumā šaubījos, vai dalīties ar savu stāstu, taču šķita, varbūt kādai vēl ir tā, ka netiek galā ar svaru, tādēļ nolemu padalīties. Neviens nav spiests ieklausīties 😌🤷🏻‍♀️ Es zinu, ka kādam mans lielais svars var šķirst smieklīgs, taču priekš manis, manām ķermeņa aprisēm, dubultzoda, kurš parādās pie katra liekā kg, šos svars bija par augstu. 🥲 es vienkārši zinu to sajūtu, ka esi neapmierināta ar sevi, ka viss nepatīk, viss kaitina, nepatīk kā izskaties - ikdiena kļūst drūmāka. Bet ja mans stāsts kaut vai iedvesmos vismaz vienu cilvēku, ka nekas nav nolemts, ka ir risinājumi, tas jau būs man priecīgi. Nav jau jāiet pie konkrētā speciālista. Galvenais pie tā, kurš neuzsēdina uz diētas, bet palīdz izprast un sakārtot uzturu, lai patstāvīgi vari to ievērot.
20.04.2023 16:20 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
Cik naudiņas gribēsi par savu "veselīga uztura programmu"?
Ir cilvēki kas gadiem cīnās ar mistiskām svara problēmām, un tad vel uzrodas citas problēmas, - tikai ārsts, speciālists ar diplomu reāli var ko palīdzēt, kas pēcāk nes arī atbildību!
Šīs pašpasludinātās beibes- nu tracina, te herbalife, te NL, vel nez kas.
IR PROBLĒMAS EJAM PIE SPECIĀLISTA.
20.04.2023 16:58 |
 
Reitings 4122
Reģ: 01.03.2022
Ugunsmeita @ 20.04.2023 16:58
Cik naudiņas gribēsi par savu "veselīga uztura programmu"?
Ir cilvēki kas gadiem cīnās ar mistiskām svara problēmām, un tad vel uzrodas citas problēmas, - tikai ārsts, speciālists ar diplomu reāli var ko palīdzēt, kas pēcāk nes arī atbildību!
Šīs pašpasludinātās beibes- nu tracina, te herbalife, te NL, vel nez kas.
IR PROBLĒMAS EJAM PIE SPECIĀLISTA.

IR PROBLĒMAS EJAM PIE SPECIĀLISTA

Ja ir liela tieksme pēc saldumiem var pamēģināt lietot hroma vitamīnus. Pašlaik pati testēju teoriju
20.04.2023 17:03 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.04.2023
Ugunsmeita
Es varbūt nepareizi izteicos, bet tā doma ari ir, ja ir problēmas ar svaru, vērsties pie speciālista, kurš ir kompetents un kuram ir diploms. Neesmu ne par kādām diētām, kas bendē organismu. Saprotu, ka pati esmu bendējusi, bet diemžēl ne uzreiz tiku pie kompetenta speciālista, jo šķita, ka varu pati. Zane ir nutriciologs ar diplomu. Tāpēc jau arī pieminēju.
Par cenām. Varu pateikt tikai cik samaksāju par trīs nedēļu maratonu ar divām ēdienkartēm, ja interesē. Citu pakalpojumu cenas varat pameklēt, ja interesē. Redzu, ka tā jau šķiet, ka reklāma, tāpēc lieki nereklamēšu.
Kāpēc tieši šodien padalījos? Jo šodien, atgriežoties darbā, saņēmu daudz komplimentu un jūtos ļoti laimīga. 🤷🏻‍♀️😄 bet kā jau rakstiju vēl vienā komentārā, manī var arī neieklausīties. Katram sava galva uz pleciem 🤗
20.04.2023 17:19 |
 
Reitings 11026
Reģ: 18.08.2014
Ja ir liela tieksme pēc saldumiem var pamēģināt lietot hroma vitamīnus. Pašlaik pati testēju teoriju

Ja pēc kāda laika atceries, padalies vai novēroji izmaiņas!☺
20.04.2023 17:22 |
 
Reitings 654
Reģ: 09.01.2015
Man diemžēl Zanes maratons galīgi nederēja🤷‍♀️
20.04.2023 17:55 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Tā vietā, lai pārstātu negausīgi rīt, maksā par kaut kādiem maratoniem, jo pašas par tupu, vajag, lai kāds ar pirkstu iebaksta 🤣🤣🤣
20.04.2023 18:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.04.2023
Miuce

Varbūt Jums arī ir taisnība, taču dažreiz vajag, lai kāds iebaksta. 🤦🏻‍♀️ vismaz man
20.04.2023 18:24 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Es varbūt nepareizi izteicos, bet tā doma ari ir, ja ir problēmas ar svaru, vērsties pie speciālista, kurš ir kompetents un kuram ir diploms. Neesmu ne par kādām diētām, kas bendē organismu. Saprotu, ka pati esmu bendējusi, bet diemžēl ne uzreiz tiku pie kompetenta speciālista, jo šķita, ka varu pati. Zane ir nutriciologs ar diplomu.

Nutricioloģija ir pseidozinātne. Un ar ko tieši kaut kādi maratoni ir labāki par diētām? Tāds pats īstermiņa risinājums vien ir. Labāk aiziet pie normāla uztura speciālista, kam tiešām ir īsta izglītība, un strādāt pie ilgtermiņa risinājumiem, lai arī pēc kārtējā maratona neaizietu atpakaļ vecajās sliedēs.
20.04.2023 22:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits