Mīla kemperī

 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Davai taisam atsevišķu diskusiju par šo. Kā jums patīk?
Patīk, ka šī sezona ir interesanta, attiecības un tā.
Tā Iluta ir reāli liels red flag, ikdiena ar tādu attiecībās varētu būt sarežģīta.
Kristers fui, pabučojās ar Kristu un uzreiz skrien pie kaut kādas Elīzas kopā 😁 bet vispār liekas, ka viņi tur visi regulāri pārāk iedzēruši ir. Ir interesanti pasekot līdzi…
02.03.2023 19:52 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Man liekas, ka viņu šovs turpinās un šī skandalozā "šķiršanās" ir daļa no tā, abi sarunājuši to, jo nekādu reālu attiecību taču nebija.
Skaidrs, ka Janai ir bagāti vīrieši, var būt visāda vecuma.
Bet man Dāvids liekas nesakarīgāks par Janu. Nezinu, cik viņam gadu, bet dzirdēju, ka meitas esot jau normālā vecumā un mātes neļaujot ar viņu satikties. Viņš ir pārāk aizrāvies ar uzdzīvi, nepieaudzis, uzmanību alkstošs, man nav pierādījumu, bet liekas, ka lielu daļu no saviem stāstiem par armiju utt izdomā.
14.06.2023 16:10 |
 
Reitings 15820
Reģ: 16.04.2023
Uvavy @ 14.06.2023 16:10
Man liekas, ka viņu šovs turpinās un šī skandalozā "šķiršanās" ir daļa no tā, abi sarunājuši to, jo nekādu reālu attiecību taču nebija.
Skaidrs, ka Janai ir bagāti vīrieši, var būt visāda vecuma.
Bet man Dāvids liekas nesakarīgāks par Janu. Nezinu, cik viņam gadu, bet dzirdēju, ka meitas esot jau normālā vecumā un mātes neļaujot ar viņu satikties. Viņš ir pārāk aizrāvies ar uzdzīvi, nepieaudzis, uzmanību alkstošs, man nav pierādījumu, bet liekas, ka lielu daļu no saviem stāstiem par armiju utt izdomā.

Sarunā ar tefteli (Kiviču) teica, ka ir 33 gadus vecs.
14.06.2023 16:15 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Nav jau baigais vecums, bet tomēr, ja 33 gados vienīgās intereses ir piedzerties un lepoties ar to. Kaut ko nedaudz par tām izdzīvošanas lietām un tagad šovmens. Tāda uzvedība vairāk derētu 20 gados. Mana prognoze: tāds pats arī paliks 43 gados.
Piemēram, salīdzinot ar Mīla kemperī arī piedalījās Puzikovs, kam ir 34 gadi. Ir profesija - policists, ir aizraušanās - dziedāšana, šovos piedalās vairāk savai mūzikas reklāmai (es uzskatu, ka Mīla kemperī tādēļ viņš bija), nav dzirdēts, ka dzertu vai skandalētu.
Arī nezinu, cik Janai gadu, bet liekas, ka viņa ar savām ietekmeļu, onlyfans utt gaitām pelna vairāk nekā Dāvids, nav arī apkaunojusi sevi šovā ar dzeršanu, nav bērnu utt.
14.06.2023 16:21 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
vnk yanai un dàvidam bija gan jau kaislīgs sex un vini iekàri un kaisli sajauca ar iemīlēšanos.neticu ka to vini tēloja
14.06.2023 21:12 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Nu labi, pēc Janas storijiem Franču rivjērā uz laivas ar Pradas apaviem un saulenēm sāku ticēt, ka viņa tiekas ar tētukiem 😀
14.06.2023 22:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits