Karmas Latvieši-Go3

 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lai nebūtu jaklejo pa citam diskusijām.varat diskutēt ,izteikt savu viedokli.Šodien pirmā serija go3.
30.08.2022 10:55 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Kairi @ 31.08.2022 02:15
Visi Ķirpi, Kubasovas, Ļenas un co ir izcili pārdevēji. Viņi nepārdod savu produktu,bet gan risinājumu cilvēku problēmām. Nejūties skaista dieviete? Diānai ir kursiks. Bizness ir uz kraha robežas? Lienei ir kursiks. Arī Ķirps pārdod risinājumu cilvēkam,kas iespējams ir saņēmis atteikumus vai nepatīkamas atbildes tradicionālajā medicīnā. Kamēr pirmie divi ir vairāk tā teikt iegribu problēmas,tomēr,ja tas skar veselību,ja esi strupceļā un nezini kā sev vai savam tuviniekam palīdzēt- esi gatavs ķerties pie pēdējā salmiņa un mesties dziedniecībā pie tādiem kā Ķirps…. Man besī šarlotāni un tie,kas grib izbraukt uz naivu,sāpinātu,izmisušu cilvēku rēķina…bet ko dara pati Sprinģe? Vai tad viņa arī tagad neizbrauc, tikai uz citas auditorijas fona? Viņa varēja to video materiālu publicēt profesionālā video ierakstā Youtube, gluži kā savulaik Kivčs publicēja savu No Bullshit Experience… bet Sprinģe to publicē apmaksātā platformā,kur bez abonēšanas maksas nemaz netiksi klāt. Ticu,ka šodien ļoti daudzi izvilka savas bankas kartes,lai iegādātos abonementu,kas viņiem principā vispār nav vajadzīgs,ja vien ne šī filma. Pavisam noteikti,ka Spriņģei arī peso atlec ne tikai platformai. Kur loģika? Un nevajag teikt,ka platforma ir paredzēta,lai piesaistītu vairāk skatītājus…, viss Twitteris šo gaidīja, Youtoube salasītu pietiekamu acu skaitu. Laiks atzīt,ka šajā dzīvē pilnīgi katrs ir ieinteresēts nopelnīt ar ko nu kurš māk. Un mums, cilvēkiem, ir vienkārš jāmāk filtrēt informācija.

O jā, Spriņģe pati nav nekāds eņģelis vai labais tēls. Tieši otrādi - pēc Cov propagandas man ir skaidrs, ka viņa nedarbojas "cilvēku labā". Iespējams, ka tieši šis arī ir pasūtījums latviešu naidošanā un šķelšanā.
Bet tā kā man daudzi LV influenceri liekas krāpnieki un nodarbojas ar negodīgu biznesu, tad pofig, kas viņus atmasko - kaut vai Spriņģe
31.08.2022 08:14 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
cmyk @ 30.08.2022 21:54

šitā tie šarlatāni atsijājas. kāpēc būtu jānozūd, ja “papīri tīri”?:)) vēl kāds varētu pieķerties aya waska rituālu organizatoriem, masveida narkotiku lietošana…
starpcitu, pati Juta ir piedalījusies aya waska rituālā 😁
31.08.2022 08:14 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Huppoo @ 31.08.2022 08:14
starpcitu, pati Juta ir piedalījusies aya waska rituālā ?

piedalījusies nēesmu, bet no malas esmu redzējusi. Latvijā arī saradušies nelegālie aya waskieši, lai tvarsta tos!
31.08.2022 09:48 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tik labs raidījums, bet tikpat daudz neatbalstoši komentāri. Influenceri un cilvēki kā tādi latvijā sāka dzīvot pārāk lielā visatļautībā sludinot pilnīgu bulšitu izītu no gaisa. Konkrēti par Jāni runājot, cik maz cilvēkam vajadzēja, lai pazustu ar galiem, kas tikai pierāda viņa negodīgo komercpraksi. Paldies Ingai par šo darbu, vismaz par vienu...būs mazāk.
31.08.2022 10:17 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Bet tā kā man daudzi LV influenceri liekas krāpnieki un nodarbojas ar negodīgu biznesu, tad pofig, kas viņus atmasko - kaut vai Spriņģe

es mēģinu saprast, kas ir tas nelegālais bizness?
Omsone izlasa grāmatu un tad to info pārdod kursa veidā (cik meitenes te runājušas) nu kas tur ir nelegāls?Žurnālsti ari savas recenzijas par teatri pardod.
Es piekritu, ka Arturs un Liene jau par daudz uzsedas uz cilveku maciniem, bet kur ir logiska domasana - man pat skaidrs, ka edot melnu ogli un dzerot to viņa maisījumu - sūds (atvainojiet) iznāks melns.
31.08.2022 11:01 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Jacqueline @ 31.08.2022 10:17
Tik labs raidījums, bet tikpat daudz neatbalstoši komentāri. Influenceri un cilvēki kā tādi latvijā sāka dzīvot pārāk lielā visatļautībā sludinot pilnīgu bulšitu izītu no gaisa. Konkrēti par Jāni runājot, cik maz cilvēkam vajadzēja, lai pazustu ar galiem, kas tikai pierāda viņa negodīgo komercpraksi. Paldies Ingai par šo darbu, vismaz par vienu...būs mazāk.
Nevis influenceri dzīvo pārāk lielā visatļautībā, bet cilvēki vairs nelieto savas smadzenes kristiskai domāšanai. Tic visam ko redz FB un IG. Tā ir lielākā mūsdienu problēm un Spriņģe to neatrisinās. 😁 Bet varbūt kādai daļai cilvēku liks aizdomāties gan.
31.08.2022 11:21 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Huppoo @ 31.08.2022 11:21
Nevis influenceri dzīvo pārāk lielā visatļautībā, bet cilvēki vairs nelieto savas smadzenes kristiskai domāšanai. Tic visam ko redz FB un IG. Tā ir lielākā mūsdienu problēm un Spriņģe to neatrisinās. ? Bet varbūt kādai daļai cilvēku liks aizdomāties gan.

Man patika tas, ko Kairi minēja, ka viņi cenšās izbraukt uz izmisuša cilvēka rēķina, kuri ķerās pie pēdējā salmiņa.
31.08.2022 12:00 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
31.08.2022 12:02 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Skatos, ka jāpasakās Spriņģei, ka forumā būs arī kāda cita aktīva diskusija, kas ir mazliet jēdzīgāka par paštonējošā pleķu un silikonu šķībuma mērīšanas diskusijām 😁
31.08.2022 12:53 |
 
Reitings 4
Reģ: 31.08.2022
Diskusiju raisoša epizode, bet, manuprāt, diez gan vāja. Tikai "haips" un instagram klipi, bet tā īsti nekas netiek pateikts. Lielākoties uzsvars likts uz vienu ļoti apšaubāmu dziedināšanas metodi, bet tādas pasaulē netrūkst. Tā pat kā to, kas cenšas ar "ziedojumiem" apiet nodokļus. Ok, kaut ko piepušķojis par cietumu un izglītību, bet tie tādi sīkumu, kas īsti neko nemaina. Interesanti, ka izlaidusi faktu par avāriju, kas it kā ir Ķirpa lielais trumpis. Pieminēt, ka varējis uzspiest 170kg stieni un izlaist viņa dzīvi mainošo autoavāriju un iespaidīgo atveseļošanos. Vāji.
Ja tik daudzi cieš no viņa, tad pavāc nu kaut dažas intervijas ar cilvēkiem, kas sūdzas, ka ir apkrāpti. Lai cilvēki redz.
Labi, viņš arī pieminēja, ka pasauli vada ķirzakas, bet tas tik daudziem paskrējis garām un arī Spriņģe īsti neiespringa to patirzāt.
4/10 - cerams, ka paliks interesantāk..
31.08.2022 16:06 |
 
Reitings 8646
Reģ: 06.07.2022
Jacqueline @ 31.08.2022 12:02

šito viņa noteikti teica par Mika Ozoliņa izteikumiem... ne par Spriņģes filmu
https://www.delfi.lv/izklaide/sovbizness/stils/miks-ozolins-neglaimojosi-raksturo-kadreizejo-draudzeni-zeltinu.d?id=54688424
31.08.2022 17:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
DuraParastaa @ 31.08.2022 16:06
Diskusiju raisoša epizode, bet, manuprāt, diez gan vāja. Tikai "haips" un instagram klipi, bet tā īsti nekas netiek pateikts. Lielākoties uzsvars likts uz vienu ļoti apšaubāmu dziedināšanas metodi, bet tādas pasaulē netrūkst. Tā pat kā to, kas cenšas ar "ziedojumiem" apiet nodokļus. Ok, kaut ko piepušķojis par cietumu un izglītību, bet tie tādi sīkumu, kas īsti neko nemaina. Interesanti, ka izlaidusi faktu par avāriju, kas it kā ir Ķirpa lielais trumpis. Pieminēt, ka varējis uzspiest 170kg stieni un izlaist viņa dzīvi mainošo autoavāriju un iespaidīgo atveseļošanos. Vāji.
Ja tik daudzi cieš no viņa, tad pavāc nu kaut dažas intervijas ar cilvēkiem, kas sūdzas, ka ir apkrāpti. Lai cilvēki redz.
Labi, viņš arī pieminēja, ka pasauli vada ķirzakas, bet tas tik daudziem paskrējis garām un arī Spriņģe īsti neiespringa to patirzāt.
4/10 - cerams, ka paliks interesantāk..

nu nezinu, man liekas, ka bija diezgan labi. Tomēr atspēkoja to, ka viņam nav medicīniskā izglītība un zināšanas, uzdeva jautājumus no kuriem viņš citkārt izvairītos. Un kā var zināt, pierādīt, ka tā avārija ir vai nav patiesība?
31.08.2022 19:01 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Ieva333 @ 31.08.2022 11:01

es mēģinu saprast, kas ir tas nelegālais bizness?
Omsone izlasa grāmatu un tad to info pārdod kursa veidā (cik meitenes te runājušas) nu kas tur ir nelegāls?Žurnālsti ari savas recenzijas par teatri pardod.
Es piekritu, ka Arturs un Liene jau par daudz uzsedas uz cilveku maciniem, bet kur ir logiska domasana - man pat skaidrs, ka edot melnu ogli un dzerot to viņa maisījumu - sūds (atvainojiet) iznāks melns.

Es neteicu nelegālais, bet negodīgs. Neētisks. Tāpēc, ka pamatā ķer cilvēkus, kas ir izmisuši/depresīvi/nelaimīgi.
No otras puses, esam pieauguši cilvēki un paši atbildīgi par to, kur tērējam naudu. Ja esi aita, tad tevi apcirps un tā ir tava problēma 😬
Bet vispār man šķiet, ka zem Ieva333 tomēr slēpjas kāda influencere - sapņu pārdevēja, jo Ieva tik ļoti aizstāv :)
31.08.2022 19:09 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Bet vispār man šķiet, ka zem Ieva333 tomēr slēpjas kāda influencere - sapņu pārdevēja, jo Ieva tik ļoti aizstāv

jaaaa, esmu, izvelies kura 😀😀😀😀😀 Tu noteikti esi Springe, jo esi pret influenceriem, kuri pardod savas zinasanas. Kads pardod receptes ka cept pankukas, kads izlasa gramatu un pardod gramatas saturu.... 😛😛😛😛😛😛😛
31.08.2022 19:28 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.08.2022
Kāpēc ir tik liela pārliecība, ka cilvēki ar šādu biznesu ķer cilvēkus, kuri ir izmisuši? Jā. Kaut kāds procents varētu būt… izslēgt nevar. Bet, ja cilvēks ir iemācījies vai uzzinājis ko jaunu, varbūt pats vēl kādus kursus izgājis, grāmatas par to lasījis nu vārdu sakot - kaut ko jaunu apguvis. Un viņš tam pieiet nopietni. Nevis ķersta muļķus, bet tiešām mēģina palīdzēt ar šo metodi, kuru zina in kurai pats tic. Un par cik ieguldīts laiks, lai to apgūtu, arī naudu paprasa. Un neapkrāpj jau žoiska, visi zina cik un par ko maksās. Un tad atsaucas cilvēki kuri nepavisam nav izmisuši, bet varbūt arī tic tādām lietām (koučingiem, vibrācijām, serpentiem utt), grib pamēģināt. Varbūt vnk interesē.
Nedomāju, ka var tā visu norakstīt uz to, ka tur piedalās izmisuši cilvēki un viņus apkrāpj. Tas ir tas pats Sprinģes spožās žurnālistikas gājiens - pieņemu hipotēzi un ar visām varītēm cenšos to pierādīt, liekot mīksto uz pretargumentiem.
31.08.2022 20:24 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Ja kadai intresanti par to avariju.FB 2021 gada ieraksts viņa profilā.sakums iedvesmojoss 3 menesos tika uz kajam,kaut arsti nedeva lielas ceribas.Sākumā saka gavēt atteicas no pārtikas, tad ar milzīgu domu spēku aizvērtām acim vingroja.tālāk man negribejas klausities.Komentari ari saldi jo saldi.
31.08.2022 20:48 |
 
Reitings 4
Reģ: 31.08.2022
Lula @ 31.08.2022 19:01

nu nezinu, man liekas, ka bija diezgan labi. Tomēr atspēkoja to, ka viņam nav medicīniskā izglītība un zināšanas, uzdeva jautājumus no kuriem viņš citkārt izvairītos. Un kā var zināt, pierādīt, ka tā avārija ir vai nav patiesība?

Ok, viņam nav vajadzīgie sertifikāti, bet nav jau tā, ka viņš būtu ārts, kas iefiltrējies slimnīcā. Cilvēki paši izvēlas pie viņa iet un viņš palīdzot ar “ dabas dotajām zināšanām”, kā pats to dēvē.
Ja ir aizdoma, ka avārija varētu būt izdomājums, tad tieši tā būtu lieta ko rakt un pacelt gaismā.
Kā jau minēju tādi skaļi izteikumi, bet īsti no satura tur nav nekā īpaša. Ja jau šarlatāns, kas apkrāpj cilvēkus un riskē ar citu cilvēku veselību, tad gribētos redzēt kaut ko nopietnāku.
31.08.2022 21:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Molly777 @ 31.08.2022 20:24
Kāpēc ir tik liela pārliecība, ka cilvēki ar šādu biznesu ķer cilvēkus, kuri ir izmisuši? Jā. Kaut kāds procents varētu būt… izslēgt nevar. Bet, ja cilvēks ir iemācījies vai uzzinājis ko jaunu, varbūt pats vēl kādus kursus izgājis, grāmatas par to lasījis nu vārdu sakot - kaut ko jaunu apguvis. Un viņš tam pieiet nopietni. Nevis ķersta muļķus, bet tiešām mēģina palīdzēt ar šo metodi, kuru zina in kurai pats tic. Un par cik ieguldīts laiks, lai to apgūtu, arī naudu paprasa. Un neapkrāpj jau žoiska, visi zina cik un par ko maksās. Un tad atsaucas cilvēki kuri nepavisam nav izmisuši, bet varbūt arī tic tādām lietām (koučingiem, vibrācijām, serpentiem utt), grib pamēģināt. Varbūt vnk interesē.
Nedomāju, ka var tā visu norakstīt uz to, ka tur piedalās izmisuši cilvēki un viņus apkrāpj. Tas ir tas pats Sprinģes spožās žurnālistikas gājiens - pieņemu hipotēzi un ar visām varītēm cenšos to pierādīt, liekot mīksto uz pretargumentiem.

Laikam atkarīgs cik lielos apmēros tas notiek. Tā kā ASV trakie televangelists, pilnīgs ārprāts, cilvēki visu dzīvi atdod sektai un atsakās no tradicionālās medicīnas.
Man arī liekas, ka samaksāt pārdesmi eur, lai pamēģinātu kaut ko jaunu nav nekas traks. Cilvēks pats samaksāja, pats vainīgs, arī ja aplauzās. Manifestācijas utml ir okei, dzīvi nebojā.
Domāju, ka viss paliek nopietni tad kad kāds sāk apgalvot, ka viņa prasmes var izārstēt visas kaites un ārstiem nevar uzticēties.
31.08.2022 21:10 |
 
Reitings 1742
Reģ: 04.01.2022
Kā jums šķiet, kas būs nākamie “varoņi”?
Uresina
Kubasova
Milzarāja
Kas tur vēl pavīdēja?
31.08.2022 21:30 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Kā jums šķiet, kas būs nākamie “varoņi”?
Uresina
Kubasova
Milzarāja

gan jau ka Linde.... parejiem sapnu pardevejiem maz sekotaju.
31.08.2022 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits