Vīra māte / drauga māte

 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Sveikas! Zinu, šī tēma gan jau apspriesta vairākas reizes. Bet gribēju palūgt padomu, savādāk es drīz palikšu traka ar notiekošo.
Esmu kopā ar draugu 8 gadus, mums ir nepilnus gadus vecs bērns un drīzumā būs otrs. Tikko kā piedzima pirmais bērns drauga māte visu laiku brauc šeit ciemos, kas man tracina. Tagad jau viss ir aizgājis tik tālu ka draugs vairs nekur nevēlas ar mani vai bērnu tikai aizbraukt, bet ja brauc viņa māte tad viņš ir gatavs ņemt un braukt un darīt. Esmu runājusi vairākas reizes, esam pat līdz pamatīgam strīdam aizgājuši, bet tāpat neko viņš nesaprot, stulbs. Viņa māte priekšā pakaļā. Es tiešām vairs nezinu ko darīt, ka atvērt cilvēkam acis lai viņš saprot pietiek mātes un parauj tak nabas saiti. Ko Jūs darītu?
22.07.2022 09:18 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.07.2022
Kad gaidīju pirmo bērniņu, tiešām ļoti vēlējos lai ir sakārtota ģimene tīri likumiski. Bet šobrīd gaidot otro un skatoties visu kas notiek, ja mani tagad vai vēlāk bildinatu, no manas puses atbilde būtu NE. Es neredzu nākotni, ja pa vidu ir viņa.
Šobrīd tā arī esmu nolēmusi, ja viņa māte, tad es aicinu kādu no savas puses. Tā visu laiku, līdz atjēgsies.
Šovakar ņemu un runāju ar draugu. Stāstīju visu kas uz sirds... rezultāts 0.
Es sākumā mīļi palūdzu vai nevar kādu laiku nebraukt māte, pastāstīju visus iemeslus ko un kāpēc. Nesaprata....
Es saprotu ka viņa ir daudz augstāka vērtē nevis kā es. Kaut esmu vienu dzemdējusi un otru tūlīt dzemdēšu. Es esmu nekas.
Šobrīd tiešām ir liela viela pārdomām par aiziešanu. Noteikti ne tagad, bet domāju, tas notiks pēc dzemdībām. Jo tūlīt man finišs un knapi varu kur vairs paiet, puncis tik liels.
Bet izmaiņām jābūt. Ja savos gados nevar saprast, ka nabassaite kura tiek pārgriezta dzemdību zale arī jāpagriež dzīvē, tad man nav ko darīt vairs.
Apzinos vienai audzināt 2 būs grūti,. Bet labāk tā, nekā mūžam dzīvot trijatā ar māti.
24.07.2022 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Lind @ 24.07.2022 23:05
Kad gaidīju pirmo bērniņu, tiešām ļoti vēlējos lai ir sakārtota ģimene tīri likumiski. Bet šobrīd gaidot otro un skatoties visu kas notiek, ja mani tagad vai vēlāk bildinatu, no manas puses atbilde būtu NE. Es neredzu nākotni, ja pa vidu ir viņa.
Šobrīd tā arī esmu nolēmusi, ja viņa māte, tad es aicinu kādu no savas puses. Tā visu laiku, līdz atjēgsies.
Šovakar ņemu un runāju ar draugu. Stāstīju visu kas uz sirds... rezultāts 0.
Es sākumā mīļi palūdzu vai nevar kādu laiku nebraukt māte, pastāstīju visus iemeslus ko un kāpēc. Nesaprata....
Es saprotu ka viņa ir daudz augstāka vērtē nevis kā es. Kaut esmu vienu dzemdējusi un otru tūlīt dzemdēšu. Es esmu nekas.
Šobrīd tiešām ir liela viela pārdomām par aiziešanu. Noteikti ne tagad, bet domāju, tas notiks pēc dzemdībām. Jo tūlīt man finišs un knapi varu kur vairs paiet, puncis tik liels.
Bet izmaiņām jābūt. Ja savos gados nevar saprast, ka nabassaite kura tiek pārgriezta dzemdību zale arī jāpagriež dzīvē, tad man nav ko darīt vairs.
Apzinos vienai audzināt 2 būs grūti,. Bet labāk tā, nekā mūžam dzīvot trijatā ar māti.
Tev vispār ir kur aiziet vienai ar 2 bērniem? Varbūt iesākumam padzīvot šķirti, lai puisis apciemo tevi, bez mammas. Ja dzīvo pie puiša, tad mamma var nākt bez ierunām, bet, ja puisis nāks pie tevis, tad tu būsi tiesīga mammu nelaist. Varbūt tad kāda apziņa pusim nāks. Vispār traki, bet vainiga ir mamma nevis puisis. Īsti prasīt puisim nogriezt mammu vispār no jūsu dzīves nevar. Mamma tomēr paliek mamma, lai arī kāda viņa būtu.
24.07.2022 23:35 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Spanic @ 24.07.2022 23:35
Tev vispār ir kur aiziet vienai ar 2 bērniem? Varbūt iesākumam padzīvot šķirti, lai puisis apciemo tevi, bez mammas. Ja dzīvo pie puiša, tad mamma var nākt bez ierunām, bet, ja puisis nāks pie tevis, tad tu būsi tiesīga mammu nelaist. Varbūt tad kāda apziņa pusim nāks. Vispār traki, bet vainiga ir mamma nevis puisis. Īsti prasīt puisim nogriezt mammu vispār no jūsu dzīves nevar. Mamma tomēr paliek mamma, lai arī kāda viņa būtu.

Atkal šī muļķīgā frāze, ka mamma ir un paliek mamma. Nu nav tā! Nav normāli bāzties bērnu dzīvēs. Un vaina ir vīrietī, jo viņam jānosprauž robežas, kur māte var līst un kur nē. Nav jāsadzīvo ar toksiskiem cilvēkiem tikai tāpēc, ka tie ir tavi radinieki.
25.07.2022 11:47 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Spanic @ 24.07.2022 23:35
Tev vispār ir kur aiziet vienai ar 2 bērniem? Varbūt iesākumam padzīvot šķirti, lai puisis apciemo tevi, bez mammas. Ja dzīvo pie puiša, tad mamma var nākt bez ierunām, bet, ja puisis nāks pie tevis, tad tu būsi tiesīga mammu nelaist. Varbūt tad kāda apziņa pusim nāks. Vispār traki, bet vainiga ir mamma nevis puisis. Īsti prasīt puisim nogriezt mammu vispār no jūsu dzīves nevar. Mamma tomēr paliek mamma, lai arī kāda viņa būtu.

Mamma nav mamma lai vai kāda būtu. Mamma ir pieaudzis cilvēks, kuram ir jārespektē citu pieaugušu cilvēku privātās dzīves, pat ja tie ir viņas bērni.
25.07.2022 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
.Eksperte. @ 25.07.2022 12:35

Mamma nav mamma lai vai kāda būtu. Mamma ir pieaudzis cilvēks, kuram ir jārespektē citu pieaugušu cilvēku privātās dzīves, pat ja tie ir viņas bērni.
Kurā momentā es teicu, ka vajag sadzīvot ar mammu, un paciest visas viņas muļķības? Es teicu, ka nogriezt mammu vispār no puiša dzīves nedrīkst, jo tā ir miesīga māte. Es teicu, ka vajag ierobežot viņas vizītes! Ja puisis to nevar, tad lai to dara autore. Apsaukāt čali par memmesdēliņu, jo viņam ir bijusi tāda audzināšana? Kā cilvēks var vienas dienas laikā izmanīt to, ko viņam ir ieaudzinājuši pāris desmitus gadu? Vienas dienas laikā manīt visas dzīves uztveri. Jūs nu gan forši izskaties par svešu cilvēku radiniekiem. Savējos jūs arī izslēdzat no savas dzīves?
25.07.2022 13:47 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Spanic @ 25.07.2022 13:47
Kurā momentā es teicu, ka vajag sadzīvot ar mammu, un paciest visas viņas muļķības? Es teicu, ka nogriezt mammu vispār no puiša dzīves nedrīkst, jo tā ir miesīga māte. Es teicu, ka vajag ierobežot viņas vizītes! Ja puisis to nevar, tad lai to dara autore. Apsaukāt čali par memmesdēliņu, jo viņam ir bijusi tāda audzināšana? Kā cilvēks var vienas dienas laikā izmanīt to, ko viņam ir ieaudzinājuši pāris desmitus gadu? Vienas dienas laikā manīt visas dzīves uztveri. Jūs nu gan forši izskaties par svešu cilvēku radiniekiem. Savējos jūs arī izslēdzat no savas dzīves?

Es atbildēšu tikai uz pašu svarīgāko. Jā. Ja man kāds traucē manu mieru, es to izslēdzu. Neatkarīgi no tā, kas viņš/viņa ir.
25.07.2022 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
Pirmkārt, Tu esi tikai draudzene. Pēc 8 gadu kopdzīves Tev jau būtu jābūt sievas statusā. Tad arī teikšana būtu citādāka.
Nepieciešams respekts no mātes puses, kurš pret 'draudzeni' nav iespējams.
Lai draugs prec un parāda mātei, ka dzīve iet uz priekšu.
Ja vēlies ar memmes dēliņu krāmēties.
25.07.2022 16:11 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Spanic @ 24.07.2022 23:35
Tev vispār ir kur aiziet vienai ar 2 bērniem? Varbūt iesākumam padzīvot šķirti, lai puisis apciemo tevi, bez mammas. Ja dzīvo pie puiša, tad mamma var nākt bez ierunām, bet, ja puisis nāks pie tevis, tad tu būsi tiesīga mammu nelaist. Varbūt tad kāda apziņa pusim nāks. Vispār traki, bet vainiga ir mamma nevis puisis. Īsti prasīt puisim nogriezt mammu vispār no jūsu dzīves nevar. Mamma tomēr paliek mamma, lai arī kāda viņa būtu.

Mamma ir izaudzinājusi tādu dēlu,jā,bet viņš ir pieaudzis vīrietis un jau tēvs,ja māte mūžīgi neplītos iekšā viņa ģimenē,tad noteikti būtu citādāk viss.
Viņa pati nesaprot,kur ir robežas.
Vīrieša mamma ir toksisks cilvēks un ar tādiem pēc iespējas mazāk kontakts jāuztur,vienalga cik tuvs cilvēks.
25.07.2022 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits