Sofia Stuzhuk

 
Reitings 4
Reģ: 25.06.2022
Ko domājat par Sofijas šķiršanos ar latvieti? Viņs bija precējies?
25.06.2022 18:19 |
 
Reitings 738
Reģ: 03.11.2022
Bija,bija baseins. Uz točiņu aizgāja kādā brīdī un hopp!
09.03.2023 20:38 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Pinky winky @ 09.03.2023 20:37
Hmmm,es laikam kaut ko nesapratu,lasīju viņas dzemdību stāstu un tur rakstīts,ka šai sākās dzemdības un tur rakstīts: “Nevarēju aizmigt, bet gribēju atpūsties. Mēs ar Antonu vienkārši ļoti spēcīgi mīlējām viens otru. “Aizlidoju”, kaut kur kosmosā, gandrīz stundu nebija kontrakcijas, vai arī tās izjutu citādāk,” tā Stužuka.
Sorry,viņa ko vēl ar seksu kontrakciju starplaikā nodarbojās??? Man tā nolasās pēc raksta tv3.lv
Es veci vnk noklapētu,ja man pieskartos tādā brīdi??
jā, es arī sapratu,ka viņiem tur bija kaut kas.😅
09.03.2023 20:46 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Pinky winky @ 09.03.2023 20:38
Bija,bija baseins. Uz točiņu aizgāja kādā brīdī un hopp!
итоге я на корточках начала звать понимая, что меня уже тужит.
Говорю «головка, я не поймаю».
Антон держал меня и говорил «всё хорошо, давай ещё немного, я уже вижу головку».
За 2 потуги 1 - голова и 2я - остальная Вася) я вытужила малышку Антону на руки.
Взяла малышку к себе на грудь и пошла с ней в бассейн уже рожать плаценту.
Ja saproti krievu valodu,tad te,manuprāt, viņa pasaka ka uz baseinu jau gājusi ar mazo. Ja piedzima baseinā kāpēc tad iet uz viņu?😅 nu es tā sapratu
09.03.2023 20:48 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
gribuiemestkapeiku @ 09.03.2023 20:48
итоге я на корточках начала звать понимая, что меня уже тужит.
Говорю «головка, я не поймаю».
Антон держал меня и говорил «всё хорошо, давай ещё немного, я уже вижу головку».
За 2 потуги 1 - голова и 2я - остальная Вася) я вытужила малышку Антону на руки.
Взяла малышку к себе на грудь и пошла с ней в бассейн уже рожать плаценту.
Ja saproti krievu valodu,tad te,manuprāt, viņa pasaka ka uz baseinu jau gājusi ar mazo. Ja piedzima baseinā kāpēc tad iet uz viņu?? nu es tā sapratu

Placenta vēl
Vispār man respekt Antonam. Kāds cits gan jau noģībis būtu. Ceru, ka nepalika trauma
10.03.2023 00:20 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Mušpapīrs @ 10.03.2023 00:20

Placenta vēl
Vispār man respekt Antonam. Kāds cits gan jau noģībis būtu. Ceru, ka nepalika trauma
jā! Placenta. Bet pats bēbītis dzima vannasistabā,ne baseinā, te jau notika viens no tiem punktiem,kad noliedza,kad nekas nevar noiet greizi🤣
Bet nu, cik jau Antons stiprs un to izturēja, cik vienkārši pats fakts nostrādāja,ka vajag! Jo nu kā savadāk? Ja ne viņš,tas bebītis ar galvu uz leju lidotu…dzemdējoša sieviete nekādīti nevarēs noreaģēt un ķert vēl bēbīti. tur pat variantu īsti nebija. Bet es nezinu. Kā puisis viņa gados var apņemties tādu lielu ģimeni,tā ir tāaaada atbildība…
10.03.2023 01:28 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
gribuiemestkapeiku @ 10.03.2023 01:28
jā! Placenta. Bet pats bēbītis dzima vannasistabā,ne baseinā, te jau notika viens no tiem punktiem,kad noliedza,kad nekas nevar noiet greizi?
Bet nu, cik jau Antons stiprs un to izturēja, cik vienkārši pats fakts nostrādāja,ka vajag! Jo nu kā savadāk? Ja ne viņš,tas bebītis ar galvu uz leju lidotu…dzemdējoša sieviete nekādīti nevarēs noreaģēt un ķert vēl bēbīti. tur pat variantu īsti nebija. Bet es nezinu. Kā puisis viņa gados var apņemties tādu lielu ģimeni,tā ir tāaaada atbildība…
Un cik sapratu, plānots būs vēl viens bērns jo ratus gribējusi sarkanus,bet Antons teicis labāk neitrālus, ja nu puika būs nākamais. 😄
10.03.2023 07:11 |
 
Reitings 6227
Reģ: 14.12.2022
Skatos un brīnos kā tā Stužuka to bērnu nēsā, tā kā neattīstītajās Āfrikas valstīs🙈 Pliks jau kuro dienu ievīstīts tik kaut kādā lupatā, galvenais tik nofilmēt vairāk storijus😳 sīkajam kājas un rokas plikas karājās kā tādam vardēnam, galva kaut kur kūļājās. Vispār brīnos kādēļ pirms tam virināja skapjus ar zīdaiņu drēbītēm? Pat nesaprotu kādēļ bērns nevar mierīgi kaut kur gulēt komfortā, bet miegā gulošs visur uz vienas rokas jātaskā priekš storijiem tikai? Tad jau rodās priekštats, ka citā laikā klāt nepieiet, pārējais viss uz aukli. Vai tikai man tā šķiet ja zīdainis aizmieg, viņam jāļauj normāli pagulēt?
10.03.2023 13:36 |
 
Reitings 6227
Reģ: 14.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 09.03.2023 20:46
jā, es arī sapratu,ka viņiem tur bija kaut kas.?
Nu ja viņiem tur tiešām dzemdību laikā sekss bija, tad nu manuprāt tas ir trakums. Sanāk Antons ar lo..kli bērnam galvu bakstīja?🙈 tur taču viss kad sākās ir vaļā un man šķiet bērnam galviņu var sataustīt. Vai Antonam pavisam maziņš🤔
10.03.2023 13:41 |
 
Reitings 6227
Reģ: 14.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 10.03.2023 01:28
jā! Placenta. Bet pats bēbītis dzima vannasistabā,ne baseinā, te jau notika viens no tiem punktiem,kad noliedza,kad nekas nevar noiet greizi?
Bet nu, cik jau Antons stiprs un to izturēja, cik vienkārši pats fakts nostrādāja,ka vajag! Jo nu kā savadāk? Ja ne viņš,tas bebītis ar galvu uz leju lidotu…dzemdējoša sieviete nekādīti nevarēs noreaģēt un ķert vēl bēbīti. tur pat variantu īsti nebija. Bet es nezinu. Kā puisis viņa gados var apņemties tādu lielu ģimeni,tā ir tāaaada atbildība…
Oj ko tik dēļ haipa nesadirsīs (atvainojos par izteicienu), tad kad dzemdības pagājušas un ir tapis izdomātais dzemdību stāsts😂 Tak uzreiz pēc dzemdībām bija ielikti daži storiji (ātri gan tapa izdzēsti), kur teica atpūtīšos un visu uzrakstīšu pastāstīšu. Tikai tajos dažos storijos pastāstīja, ka viņas dūla vai vecmāte atskrēja nakts laikā un visu izdarīja😃 Tagad visu izrādās Antons🤔 Kas tad viņu filmēja vannā kad Antons blakus stāvēja, ne jau tak bērni? Tādēļ jau arī nav tā dzemdību storija, ka vecmāte visu darīja. Ja būtu viss kā viņa muld tad to placentas spiedienu arī nofilmētu, ja no vannas bija spējīga ar bēbi uz rokām līdz baseinam aiziet.
10.03.2023 13:52 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
Gardenia @ 10.03.2023 13:41
Nu ja viņiem tur tiešām dzemdību laikā sekss bija, tad nu manuprāt tas ir trakums. Sanāk Antons ar lo..kli bērnam galvu bakstīja?? tur taču viss kad sākās ir vaļā un man šķiet bērnam galviņu var sataustīt. Vai Antonam pavisam maziņš?
ak jēziņ🙈🤣🤣
11.03.2023 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 1027
Reģ: 20.05.2013
Gardenia @ 10.03.2023 13:41
Nu ja viņiem tur tiešām dzemdību laikā sekss bija, tad nu manuprāt tas ir trakums. Sanāk Antons ar lo..kli bērnam galvu bakstīja?? tur taču viss kad sākās ir vaļā un man šķiet bērnam galviņu var sataustīt. Vai Antonam pavisam maziņš?
vispār apbrīnojami , ka VĒL TĀDĀ BRĪDĪ domā par seksu. Pirmkārt tas ir milzīgs stress par to, kas sagaida , kādas būs dzemdības , turklāt tajās sāpes tak gribas nevis seksu bet nosist kādu 😃
12.03.2023 08:48 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Gardenia @ 10.03.2023 13:52
Oj ko tik dēļ haipa nesadirsīs (atvainojos par izteicienu), tad kad dzemdības pagājušas un ir tapis izdomātais dzemdību stāsts? Tak uzreiz pēc dzemdībām bija ielikti daži storiji (ātri gan tapa izdzēsti), kur teica atpūtīšos un visu uzrakstīšu pastāstīšu. Tikai tajos dažos storijos pastāstīja, ka viņas dūla vai vecmāte atskrēja nakts laikā un visu izdarīja? Tagad visu izrādās Antons? Kas tad viņu filmēja vannā kad Antons blakus stāvēja, ne jau tak bērni? Tādēļ jau arī nav tā dzemdību storija, ka vecmāte visu darīja. Ja būtu viss kā viņa muld tad to placentas spiedienu arī nofilmētu, ja no vannas bija spējīga ar bēbi uz rokām līdz baseinam aiziet.

Tur tiešām tas viņas apraksts izklausās pēc fantāzijām.
12.03.2023 12:08 |
 
Reitings 6227
Reģ: 14.12.2022
Berry5 @ 12.03.2023 12:08

Tur tiešām tas viņas apraksts izklausās pēc fantāzijām.
Viņai viss ir fantāzija, līdzīgi kā Didriksonei😂 arī brīžiem muldēja visu pati, visu pati vai ar Antonu. Bija redzēti pat storiji iepriekš, ka aukļu nav. Tāpat haipam vīrs miris, tas nekas, ka ar vīru bija labu laiku kā šķīrusies un viņam cita bija. Vienkārši kruti izklausās priekš ietekmeles. Cik nožēlojami ielikt sakumā storiju ar pateicību vecmātei kura naktī atbraukusi 2st. Pirms dzemdībām un pēc tam pasaku par Antonu sacerēt.
12.03.2023 17:38 |
 
Reitings 8684
Reģ: 06.07.2022
Klau, nu bet tak apprecējušies tomēr :) Man palicis iespaids, ka visa tā drāma ar to, ka pirms mēneša pateicis, ka negrib precēties, bija speciāli uzhaipota drāma. Stužuka visu dara, lai tikai par viņu runātu
18.03.2023 13:55 |
 
Reitings 8684
Reģ: 06.07.2022
Un domāju arī, ka neko ilga šī laulība nebūs. Tāda sajūta, ka šī ģimene viņai ir vnk projekts.
18.03.2023 13:56 |
 
Reitings 6227
Reģ: 14.12.2022
EmilijaArm @ 18.03.2023 13:55
Klau, nu bet tak apprecējušies tomēr :) Man palicis iespaids, ka visa tā drāma ar to, ka pirms mēneša pateicis, ka negrib precēties, bija speciāli uzhaipota drāma. Stužuka visu dara, lai tikai par viņu runātu
Noteikti, iesniedza zagsā doķus un paziņoja, ka precēt negrib, lai vairotu interesi sekotājiem. Tak tā piņņāšana, ka Antons šo pametis arī bija haips, man dradzene šamējos bija redzējusi kopā tajā pašā dienā laimīgus kopā. 😀 ļoti ticams arī tas, ka Antons pats tiešām bija mājā iemetis to molotova kokteili ko izmeklēšanas laikā bija piefiksējušas kaimiņu kameras. Kokteilis jau arī bija tikai viens, ne vairāki kā viņa to pasniedza. Savādāk maz ticams, ka šī plika ar milzīgu vēderu bizotu apkārt mājai un filmētu. No policijas jau sen bija ziņas, ka viss atklāts, bet viņa par to ne vārda nesaka. Biju pat uzrakstījusi viņai šo jautājumu, pilnīgs ignors. Tā dāma tak bija pat vainīgos it kā "zinājusi" kaut kādas sievietes no LV. Tas viss haips domāts viņas krievu publikai. Ar vīru kurš nomira arī tas pats, viņi tak bija šķīrušies un viņam cita bija.
18.03.2023 18:25 |
 
Reitings 8684
Reģ: 06.07.2022
Nu nav tā, ka viņa izdomāja tos kokteiļus - divus cilvēkus Valsts policija ir arestējusi, gan jau drīz uzrādīs apsūdzību. Un tie divi cilvēki nav Stužuka un Antons :)
18.03.2023 18:41 |
 
Reitings 6227
Reģ: 14.12.2022
EmilijaArm @ 18.03.2023 18:41
Nu nav tā, ka viņa izdomāja tos kokteiļus - divus cilvēkus Valsts policija ir arestējusi, gan jau drīz uzrādīs apsūdzību. Un tie divi cilvēki nav Stužuka un Antons :)
Paldies tagad zināšu, vismaz kaut ko nebūs samelojusi.
18.03.2023 18:49 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Man izbrīna, viņas mūžīga tieksme visu savu dzīvi publicēt instagrama storijos, tas reāli, izskatās nedaudz slimi, ka arī var redzēt, ka Antonu, tas ļoti bieži nogurdina viņš, laikam pie sevis domā, nu, bļe atpisies taču ar to kameru.
Atceros, ka viņa savas iepriekšējas dzemdības translēja tiešraide savā profilā, pat youtube tas, viss tika nopludināts, nezinu, ka ar tagadējam, ceru nerādīja šo mākslas performanci atkal.
18.03.2023 19:28 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Pirms pāris dienam teica,ka viņu tēriņi mēnesī ir 15-20k. Es varbūt daudz ko nesaprotu un nezinu, bet kur pie mums var tik daudz tērēt?😅 saprotu,ka ģimene liela, bet es sekoju vienai blogerei,kurai 3 dēli, iet privātskolās, abi ar vīru iziet uz restorāniem (dārgo galu) braukā ceļojumos,mājās vispār negatavo un arī ir palīgi,kas uzkopj un viņai šodien uzjautāja,cik reāli ir tie tēriņi. Viņa arī nemācēja pateikt,kur var iztērēt tik lielu summu😅
24.04.2023 11:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits