Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Praida cilvēki

 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Sveiki! Man ir ļoti nesaprotami Praida cilvēki. Liela daļa kliedz, lai viņus atbalsta. Bet ko es redzu? Kur tur ir mīlestība? Kaut kādi jaunieši, kas nenormāli sakrāsojušies, uzvedās dīvaini un neadekvāti. Tur arī ir normāli cilvēki? Un kas ir šie, kas uzvedās slimi? Tie ir tiešām slimi cilvēki vai viņi vienkārši izrādās sociālajos tīklos lai dabūtu sekotājus? Es nesaprotu kā var tādu uzvedību un dzīvesstilu atbalstīt, ja tie izskatās kā narkomāni vai psihiski nelīdzsvaroti cilvēki. Tas ir biedējoši.
Ceru manu domu sapratāt 😁
21.06.2022 17:12 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Pa lielam pilnīgi pie kājas ko sabiedrība spiež, pēdējie gadi ir parādījuši, ka lielākā daļa tās sastāvs ar galvu nedraudzējas un ir bez loģiskās domāšanas.
Tas tāpat kā, ja neesi potējies, tad uzreiz skaities antivakseris, lai gan pats vārds “anti” jau nozīmē, ka esi pret, bez maz vai pretinieks, bet tāds neesmu, man vienkārši ir vienalga, kas grib lai dara, kas negrib nedara, ieturu neitralitāti, bet nē, pēc “sabiedrības” uzskatiem uzreiz esi antivakseris.
Tas pats ir ar šo, kamēr man nebāžas virsū ar savām gultas perversijām, būtībā man ir vienalga, lai savā. guļamistabā katrs dara ko grib, bet tā klaunrāde gan visa ir lieka un pie kājas ko “sabiedrība” domā, tas manas domas nemainīs.
22.06.2022 08:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
es zināju, ka no rīta ienākot - būs šitāds sviests :D
22.06.2022 08:42 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Man vienīgais, kas no visa šī nepatīk ir tas, ka lielākā sabiedrības daļa spiež par to priecāties un atbalstīt.
Ja neapriecājies par homoseksuālu cilvēku, tad automātiski tiksi ierindots pie homofobiem.
22.06.2022 01:03 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
isiite007
paldies! es laikam esmu par vecmodīga lai šo saprastu
Nē - tu vienkārši esi psihiski vesela. Domāju, ka meitenes šajā diskusijā tev palīdzēs mainīties.:D
21.06.2022 23:01 |
 
Reitings 262
Reģ: 02.04.2022
isiite007 @ 21.06.2022 18:40
paldies! es laikam esmu par vecmodīga lai šo saprastu ?

Jā! Ja godīgi, tu vienkārši izklausies pēc pensionāra. Latvijas Radio 1 katru darba dienu ap 12.45 ir brīvais mikrofons. Tur gandrīz vienmēr zvana pensionāri un aizkapa balsī sūdzās par visu, ko nesaprot. Varbūt pamēģini arī! Dažkārt radio žurnālisti sniedz vērtīgas atbildes:)
21.06.2022 22:55 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Zuziii
es nevienu homoseksuāļu pāri neesmu ne redzējusi ne dzirdējusi .
Tas tikai tāpēc, ka, paldies dievam, viņu vēl nav tik daudz, bet ieinteresētās puses aktīvi strādā, lai labotu šo pārpratumu... un zini, es labprātāk izvēlētos hetero pāri, kuri dzer nevis bi, kuru dēļ es sev 5 gados mainu dzimumu.
21.06.2022 22:34 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
YaeMiko
Back pill vispār saprati kāpēc pedofilijā un zoofilija ir noziegums? Izproti kā divi pieaugušie atšķiras no dzīvnieka un bērna? Consent, piekrišana, lemšana pār savu ķermeni tā ir atšķirība. Laikam tev brain rot pārāk liels lai saprastu.
Nu ASV arī daudzi viendzimuma pāri saviem mazajiem bērniem iestāsta, ka dzimuma maiņa ir normāla parādība un ka viņš(-a) pati lemj par savu ķermeni. Visi tavi "piekrišanas" un "lemšanas" argumenti pēc tādiem notikumiem šķiet ļoti smieklīgi, lai gan patiesībā nekā smieklīga tur nav...
Tāpat domā, ka tās mātes, kuras taisa abortu, baigi prasa savam bērnam, vai viņš grib dzimt un lemt par savu ķermeni?
21.06.2022 22:31 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Oho! Izrādās geji un lezbietes nestrīdās un nelieto alkoholu. Katru dienu uzzini kaut ko jaunu!

Vēlreiz atkārtošu, ka hiperbolizēju tīri lai izteiktu skaidrāk savu argumentu , bet cik dzīvē ir pārvietojoties pa Rīgu nācies redzēt pārdzērušos hetero pāri kur sieviete asarās bļauj un vīrietis izturas vardarbīgi , cik heteropāri ir redzēti degpunktā ka ar bērniem kaut kur aizturēti jo rāpo un apdraud tos bērnus , nu es nevienu homoseksuāļu pāri neesmu ne redzējusi ne dzirdējusi .
Labi viss man apnika ej troļļo kaut kur citur un tiešām no sirds iesaku psihiatru ( un tas nepadara cilvēku sliktāku , ja meklē palīdzību ) un iesaku arī palasīt lai saprastu visus terminus kas ir pretlikumīgi un kas nav!
21.06.2022 22:29 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Zuziii
Es priecājos, ka sievietes arī kādreiz gāja tieši tādos pašos gājienos, lai izcīnītu tiesības sev
Tevi neuzjautrina fakts, ka vairākums negribēja sev tās tiesības?
labprātāk būtu divu geju vai lezbiešu bērns
Nezin kāpēc mani tas it nemaz nepārsteidz.
ar prātu un man nekas netrūks
Yup! Tev līdz 5 gadiem iegalvotu, ka mainīt dzimumu ir normāli un tu jautrā galopā, kopā ar saviem vecākiem, dotos uz dzimuma maiņas nodaļu.:D
kur strīdi , alkohols
Oho! Izrādās geji un lezbietes nestrīdās un nelieto alkoholu. Katru dienu uzzini kaut ko jaunu!:D
21.06.2022 22:22 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Back pill vispār saprati kāpēc pedofilijā un zoofilija ir noziegums? Izproti kā divi pieaugušie atšķiras no dzīvnieka un bērna? Consent, piekrišana, lemšana pār savu ķermeni tā ir atšķirība. Laikam tev brain rot pārāk liels lai saprastu.
Bi stāsta par dzimuma maiņu? Biseksuaļi nav tie kas maina dzinumus. Tiem patik abi dzimumi. 😂
Un kas tur tāds ja kādam cilvēkam ir dzimuma dismorfija un nejūtas labi savā ādā?
21.06.2022 22:20 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
BlackPill @ 21.06.2022 22:12
Zuziii
Speciāli tādam apdāvinātam indivīdam, kā tev, izveidošu loģisku un secīgu "iekļaušanas" prop@gandas attīstības virknīti, lai tu saprastu, cik tas viss, kas tagad notiek ir bīstami un kā mēs pakāpeniski pārējam jaunā degradācijas līmenī. Sāku ar jaunāko. Feminisms-viendzimuma attiecības/laulība-transseksuālisms-...(tālāk, visticamāk ped0fīlija, zo0fīlija un, ļoti iespējams, izvarošana/nogalināšana).
Tas ir tikai pagaidām, jo mēs tak esam iekļaujoša sabiedrība, vai ne? Tev nešķiet, ka mēs varam ļoti aizskart ped0fīlu un/vai zo0fīlu jūtas, it īpaši jaunieviesto transseksuāļu/geju, lezbiešu tiesību gaismā?
Ja skatāmies uz ASV piemēru, tad liela daļa bi apzināti stāsta bērnam, ka dzimuma maiņa ir normāla parādība. Jā - viņi to apzinās, bet tas nepadara problēmu par mazāk aktuālu.
Vēl viena lieta. Vari, lūdzu, sākt biežāk izmantot pieturzīmes. Brīžiem ļoti grūti ir izprast tevis rakstīto.

Lūdzu aizej pie psihoterapetia jo acīmredzot Tu esi latentais gejs , kurš baidās par tādu palaidīs ies un pilnībā kļūs par tādu ! Tu 100% esi no tiem vīriešiem , kuri neslauka savu pakaļu un nemazgā to jo baidās ka uzreiz kļūs par geju pieskaroties ānusam (jo pieskaroties tak var iepatikties) tādēļ audzē ziemas ķiršus tur. (Ieteiktu no tādiem kā Tu sievietēm iet ar lielu līkumu ) 👍
21.06.2022 22:20 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
YaeMiko @ 21.06.2022 22:09
Mēs jau ar vīru smējāmies, ka pēc "dabiska ģimene" cilvēku domām tas praids izjauc ģimenes. Jap viss jāšķiras mums tagad būs. Bet labi mēs tā pat neskaitāmies dabiskā ģimene, jo bērnu nebūs. Laikam geji un lesbietes vainīgi pie tā ?

Nu tak tās lezbietes mani sakārdinaja , pametu vīru un lecu virsū pirmajai satiktajai sievietei , hetero cilvēki un ģimenes tak , pēc dazu labu domām turās uz puņķiem , kādas vīram gejs pavicinās dandāli un viss šis jau prom un nav ne bērnu ne ģimenes vairs . 😀😀😀😀
21.06.2022 22:14 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Zuziii
Speciāli tādam apdāvinātam indivīdam, kā tev, izveidošu loģisku un secīgu "iekļaušanas" prop@gandas attīstības virknīti, lai tu saprastu, cik tas viss, kas tagad notiek ir bīstami un kā mēs pakāpeniski pārējam jaunā degradācijas līmenī. Sāku ar jaunāko. Feminisms-viendzimuma attiecības/laulība-transseksuālisms-...(tālāk, visticamāk ped0fīlija, zo0fīlija un, ļoti iespējams, izvarošana/nogalināšana).
kur tiek iesaistīta viena puse pret savu gribu un ir nelegālas
Tas ir tikai pagaidām, jo mēs tak esam iekļaujoša sabiedrība, vai ne? Tev nešķiet, ka mēs varam ļoti aizskart ped0fīlu un/vai zo0fīlu jūtas, it īpaši jaunieviesto transseksuāļu/geju, lezbiešu tiesību gaismā?
hetero , homo, bi attiecībās ir divi pieauguši cilvēki kuri apzinās ko dara
Ja skatāmies uz ASV piemēru, tad liela daļa bi apzināti stāsta bērnam, ka dzimuma maiņa ir normāla parādība. Jā - viņi to apzinās, bet tas nepadara problēmu par mazāk aktuālu.
Vēl viena lieta. Vari, lūdzu, sākt biežāk izmantot pieturzīmes. Brīžiem ļoti grūti ir izprast tevis rakstīto.
21.06.2022 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
YaeMiko @ 21.06.2022 22:03

Vēl jau nepieminēja zoofīlus. Tas arī ir homofobu repertuāra kad sāka kā drīz atļaus pedofiliju. :D laikam neredz atšķirību starp diviem pieaugušajiem kuri abi piekrīt attiecībām un noziegumu.
Man drīz sāks degt acis😅 viņa komentāri ir jālasa uz izelpas😅
21.06.2022 22:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Mēs jau ar vīru smējāmies, ka pēc "dabiska ģimene" cilvēku domām tas praids izjauc ģimenes. Jap viss jāšķiras mums tagad būs. Bet labi mēs tā pat neskaitāmies dabiskā ģimene, jo bērnu nebūs. Laikam geji un lesbietes vainīgi pie tā 😂
21.06.2022 22:09 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
BlackPill @ 21.06.2022 21:55
Zuziii
Kur tu redzi aizslēgtas durvis? Aū! Pie mums nesen bija gājiens!
Ģimenes vērtības apdraud šādi faktori: fэminisms; likumi, kas ļauj viendzimuma pāriem/tr@nsvestītiem adoptēt bērnus; sieviešu seksuālās izklaidības un bērnu dzimuma maiņas reklamēšana utt.

Es pieļauju , ka Tu esi pusmūža nelaimīgs vecis , jo cita izskaidrojumā tam nav, vai tiešām ka tika minēts jautrības pēc citus kaitinot izliekoties par aprobežotu un stulbu! Es priecājos, ka sievietes arī kādreiz gāja tieši tādos pašos gājienos, lai izcīnītu tiesības sev būt personībai individuālai bez vīrieša un spēt balsot un ne tikai ! (Par šo vēl gari un dikti var stāstīt) bet kāda cilvēka tiesības uz mīlestību starp diviem pieaugušiem cilvēkiem manuprāt ir jāļauj lai vai kādā veidā tas būtu ! Un es tiešām labprātāk būtu divu geju vai lezbiešu bērns , kurš ir ievests ģimenē apzināti un ar prātu un man nekas netrūks , nekā divu hetero ģimenē , kur strīdi , alkohols un esmu piedzimusi piemēram jo gadījās dzērumā pa Jāņiem! ( es hiperbolizēju , lai saprastu domu , lai gan domāju ka velti , jo trollis paliek trollis)
21.06.2022 22:08 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Tu speciāli raksti tādus komentārus, lai uzsistu citiem asinis? Kā var likt vienā maisā homoseksuāļus ar noziedziniekiem?

Vēl jau nepieminēja zoofīlus. Tas arī ir homofobu repertuāra kad sāka kā drīz atļaus pedofiliju. :D laikam neredz atšķirību starp diviem pieaugušajiem kuri abi piekrīt attiecībām un noziegumu.
21.06.2022 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
BlackPill @ 21.06.2022 21:35

Domāju, ka ar laiku viņu paliks tikai vairāk. Vēl jau ped0fili un izv@rotāji nav sākuši cīnīties par savām tiesībām, bet kaut kad jau arī tas būs. Ja vieniem slimajiem piešķir tiesības, tad citi tiek apspiesti un, kā mēs zinām, cilvēkus nedrīkst apspiest...nu, ja neņem vērā, protams, cilvēkus, kuri pret šo balagānu iebilst.:D
Tu speciāli raksti tādus komentārus, lai uzsistu citiem asinis? Kā var likt vienā maisā homoseksuāļus ar noziedziniekiem?
21.06.2022 21:58 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Zuziii
Uzskatu ne mana darīšana ko kurš dara aiz aizslēgtām durvīm
Kur tu redzi aizslēgtas durvis? Aū! Pie mums nesen bija gājiens!
mīlestība starp cilvēkiem , kuri nevar radīt bērnus ir jāaizslēdz un apdraud “ģimenes vērtības “
Ģimenes vērtības apdraud šādi faktori: fэminisms; likumi, kas ļauj viendzimuma pāriem/tr@nsvestītiem adoptēt bērnus; sieviešu seksuālās izklaidības un bērnu dzimuma maiņas reklamēšana utt.
21.06.2022 21:55 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
BlackPill @ 21.06.2022 21:35

Domāju, ka ar laiku viņu paliks tikai vairāk. Vēl jau ped0fili un izv@rotāji nav sākuši cīnīties par savām tiesībām, bet kaut kad jau arī tas būs. Ja vieniem slimajiem piešķir tiesības, tad citi tiek apspiesti un, kā mēs zinām, cilvēkus nedrīkst apspiest...nu, ja neņem vērā, protams, cilvēkus, kuri pret šo balagānu iebilst.:D

Kur tādi idioti vēl nav izskausti ? Izvarošana un pedofilisms ( tas ir lietas kur tiek iesaistīta viena puse pret savu gribu un ir nelegālas ) bet hetero , homo, bi attiecībās ir divi pieauguši cilvēki kuri apzinās ko dara ! Ak Dievs neviens neliīdīs zem Taviem palagiem un neaizliegs puļķēt to nelaimīgo ku Tu tur ņem priekšā kā tas var apspiest kāda tiesības ( ak Dievs mans prāts nespēj saprast šos cilvekus kuri neizmanto smadzenes un loģisko domāšanu )
21.06.2022 21:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits