Nevainīgs

 
Reitings 4
Reģ: 19.06.2022
Sveiki. Man ir 25 gadi un es esmu nevainīgs. Ko man darīt? Es esmu nedaudz ar lieko svaru, bet nav arī tā, ka būtu pilnībā izplūdis. Ar sportu kaut ko nodarbojos, eju uz svaru zāli reizēm. Neteiktu, ka esmu neizskatīgs. Manuprāt, diezgan decent esmu. Problēma tāda, ka nespēju pieiet un saņemties uzsākt sarunu ar dāmām, kuras man iesimpatizējas (pat, kad esmu nedaudz iedzēris, pat tad nevaru)...Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri...Jo es negribu tikt atšūts arī tagad, jo man tas būs sāpīgi...Esmu emocionāls, reizēm ir domas par pašnāvību. Tinderis ir un citas iepazīšanās vietnes, bet tur man nav socies diezko labi...Reizēm ir matchs, bet dāma neatbild, vai unmatcho uzreiz vai parakstās kādu laiku un tad neatbild. Reizēm ir dāmas ar kurām vispārt nav par ko runāt.
19.06.2022 15:02 |
 
Reitings 2738
Reģ: 05.09.2023
Es saprotu, ka labāk netikties ar tetovētājas un nagu meistares,

Pareizi, tās jau ir tās, kas taisa tos pretīgos asmeņus tām resnajām Maximas kasierēm. 😀 Dīvainā. 😀
29.09.2023 20:23 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
SarmaD @ 29.09.2023 20:23

Pareizi, tās jau ir tās, kas taisa tos pretīgos asmeņus tām resnajām Maximas kasierēm. ? Dīvainā. ?

Ne tāpēc. Tāpēc, ka tādas nagu un skropstu meistares ir savairojušās, pārāk daudz un visur. Lai izmācītos par nagu meistari daudz prāta un izglītības nevajag. Mans viedoklis. 😙 Dīvainā SarmaD
29.09.2023 20:26 |
 
Reitings 2738
Reģ: 05.09.2023
profile picture @ 29.09.2023 20:26

Ne tāpēc. Tāpēc, ka tādas nagu un skropstu meistares ir savairojušās, pārāk daudz un visur. Lai izmācītos par nagu meistari daudz prāta un izglītības nevajag. Mans viedoklis. ? Dīvainā SarmaD

Lai nāktu un dirsu par visām profesijām un sievietēm kopumā vajag vel mazāk kā manikīra meistarei. 😀
29.09.2023 20:40 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
profile picture @ 29.09.2023 20:14
lietotājs teksts @ 29.09.2023,
Lai izvēlētos sievieti ar augstājo izglītību, pašam ir tādai jābūt. Melno darbu darītāji netiekas ar tādām sievietēm.
Kas vainas frizierei un mākslas skolu beidzējām? Es saprotu, ka labāk netikties ar tetovētājas un nagu meistares, visādas skropstu meistares. Paskaidro sīkāk, kāpēc tajās profesijās ir problēma!?
Ja bērns iet tehnikumā, tad alimenti jamaksā līdz 21 gadam. Tas ir vēl 3 gadi papildus pēc pilngadības iestāšanās jāmaksā. Visiem nav 18 gadi tikai jāmaksā.

Mākslas skolu beidzējas pat darbu nevar atrast savā 'profesijā'... Tā ir iznīkstoša nozare kur cits citu kopē, un tagad jau AI var paveikt to, ko viņi 100x labāk un unikālāk. Esmu redzējis dažādus noslēgumu darbus un nezinu ko viņi tur vispār dara.. Zīmēt daži māk, bet talanta, radošuma daudziem trūkst. Tas papīrs beigās nekur nederīgs.
Šis bija viens no LMA studentu 'mākslas darbiem':

Par nagu meistarēm tur taisnība, Krievijā šis ir ļoti populāri kur pusmūža sievietes savos VK kontos posto kādas 500 bildes pēc kārtas ar nagiem un skropstām, ko savā dzīvoklī taisa citām.
29.09.2023 21:41 |
 
Reitings 2738
Reģ: 05.09.2023
lietotājs @ 29.09.2023 21:41

Mākslas skolu beidzējas pat darbu nevar atrast savā 'profesijā'... Tā ir iznīkstoša nozare kur cits citu kopē, un tagad jau AI var paveikt to, ko viņi 100x labāk un unikālāk. Esmu redzējis dažādus noslēgumu darbus un nezinu ko viņi tur vispār dara.. Zīmēt daži māk, bet talanta, radošuma daudziem trūkst. Tas papīrs beigās nekur nederīgs.
Šis bija viens no LMA studentu 'mākslas darbiem':
Par nagu meistarēm tur taisnība, Krievijā šis ir ļoti populāri kur pusmūža sievietes savos VK kontos posto kādas 500 bildes pēc kārtas ar nagiem un skropstām, ko savā dzīvoklī taisa citām.

Kādā sakarā jāsalīdzina LV ar RU? 🤣
29.09.2023 21:49 |
 
Reitings 885
Reģ: 19.08.2023
Vajag meklēt sievieti, kurai ir vismaz bakalaura grāds; labāk no RSU - ārstes (tik ne fizioterapeites)

Kas vainas fizioterapeitēm? Zinu meiteni, kas šobrīd studē un ir ļoti gudra, gan skaista, kā arī nav vieglas naudas meklētāja.
29.09.2023 22:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!