Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevainīgs

 
Reitings 4
Reģ: 19.06.2022
Sveiki. Man ir 25 gadi un es esmu nevainīgs. Ko man darīt? Es esmu nedaudz ar lieko svaru, bet nav arī tā, ka būtu pilnībā izplūdis. Ar sportu kaut ko nodarbojos, eju uz svaru zāli reizēm. Neteiktu, ka esmu neizskatīgs. Manuprāt, diezgan decent esmu. Problēma tāda, ka nespēju pieiet un saņemties uzsākt sarunu ar dāmām, kuras man iesimpatizējas (pat, kad esmu nedaudz iedzēris, pat tad nevaru)...Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri...Jo es negribu tikt atšūts arī tagad, jo man tas būs sāpīgi...Esmu emocionāls, reizēm ir domas par pašnāvību. Tinderis ir un citas iepazīšanās vietnes, bet tur man nav socies diezko labi...Reizēm ir matchs, bet dāma neatbild, vai unmatcho uzreiz vai parakstās kādu laiku un tad neatbild. Reizēm ir dāmas ar kurām vispārt nav par ko runāt.
19.06.2022 15:02 |
 
Reitings 859
Reģ: 19.08.2023
Vajag meklēt sievieti, kurai ir vismaz bakalaura grāds; labāk no RSU - ārstes (tik ne fizioterapeites)

Kas vainas fizioterapeitēm? Zinu meiteni, kas šobrīd studē un ir ļoti gudra, gan skaista, kā arī nav vieglas naudas meklētāja.
29.09.2023 22:03 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
lietotājs @ 29.09.2023 21:41

Mākslas skolu beidzējas pat darbu nevar atrast savā 'profesijā'... Tā ir iznīkstoša nozare kur cits citu kopē, un tagad jau AI var paveikt to, ko viņi 100x labāk un unikālāk. Esmu redzējis dažādus noslēgumu darbus un nezinu ko viņi tur vispār dara.. Zīmēt daži māk, bet talanta, radošuma daudziem trūkst. Tas papīrs beigās nekur nederīgs.
Šis bija viens no LMA studentu 'mākslas darbiem':
Par nagu meistarēm tur taisnība, Krievijā šis ir ļoti populāri kur pusmūža sievietes savos VK kontos posto kādas 500 bildes pēc kārtas ar nagiem un skropstām, ko savā dzīvoklī taisa citām.

Kādā sakarā jāsalīdzina LV ar RU? 🤣
29.09.2023 21:49 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
profile picture @ 29.09.2023 20:14
lietotājs teksts @ 29.09.2023,
Lai izvēlētos sievieti ar augstājo izglītību, pašam ir tādai jābūt. Melno darbu darītāji netiekas ar tādām sievietēm.
Kas vainas frizierei un mākslas skolu beidzējām? Es saprotu, ka labāk netikties ar tetovētājas un nagu meistares, visādas skropstu meistares. Paskaidro sīkāk, kāpēc tajās profesijās ir problēma!?
Ja bērns iet tehnikumā, tad alimenti jamaksā līdz 21 gadam. Tas ir vēl 3 gadi papildus pēc pilngadības iestāšanās jāmaksā. Visiem nav 18 gadi tikai jāmaksā.

Mākslas skolu beidzējas pat darbu nevar atrast savā 'profesijā'... Tā ir iznīkstoša nozare kur cits citu kopē, un tagad jau AI var paveikt to, ko viņi 100x labāk un unikālāk. Esmu redzējis dažādus noslēgumu darbus un nezinu ko viņi tur vispār dara.. Zīmēt daži māk, bet talanta, radošuma daudziem trūkst. Tas papīrs beigās nekur nederīgs.
Šis bija viens no LMA studentu 'mākslas darbiem':

Par nagu meistarēm tur taisnība, Krievijā šis ir ļoti populāri kur pusmūža sievietes savos VK kontos posto kādas 500 bildes pēc kārtas ar nagiem un skropstām, ko savā dzīvoklī taisa citām.
29.09.2023 21:41 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
profile picture @ 29.09.2023 20:26

Ne tāpēc. Tāpēc, ka tādas nagu un skropstu meistares ir savairojušās, pārāk daudz un visur. Lai izmācītos par nagu meistari daudz prāta un izglītības nevajag. Mans viedoklis. ? Dīvainā SarmaD

Lai nāktu un dirsu par visām profesijām un sievietēm kopumā vajag vel mazāk kā manikīra meistarei. 😀
29.09.2023 20:40 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
SarmaD @ 29.09.2023 20:23

Pareizi, tās jau ir tās, kas taisa tos pretīgos asmeņus tām resnajām Maximas kasierēm. ? Dīvainā. ?

Ne tāpēc. Tāpēc, ka tādas nagu un skropstu meistares ir savairojušās, pārāk daudz un visur. Lai izmācītos par nagu meistari daudz prāta un izglītības nevajag. Mans viedoklis. 😙 Dīvainā SarmaD
29.09.2023 20:26 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Es saprotu, ka labāk netikties ar tetovētājas un nagu meistares,

Pareizi, tās jau ir tās, kas taisa tos pretīgos asmeņus tām resnajām Maximas kasierēm. 😀 Dīvainā. 😀
29.09.2023 20:23 |
 
Reitings 115
Reģ: 21.06.2023
lietotājs teksts @ 29.09.2023,
Lai izvēlētos sievieti ar augstājo izglītību, pašam ir tādai jābūt. Melno darbu darītāji netiekas ar tādām sievietēm.
Tas ko varu teikt ir, labāk gan neskaties uz tādām, kas strādā par tetovētājām, frizierēm, regulārām sporta zāles apmeklētājām, vingrotājām, dejotājām, medmāsām, mākslas skolu beidzējām (LMA, LKA u.c.), u.c. (domu saprati cerams) - milzīgs red flag.

Kas vainas frizierei un mākslas skolu beidzējām? Es saprotu, ka labāk netikties ar tetovētājas un nagu meistares, visādas skropstu meistares. Paskaidro sīkāk, kāpēc tajās profesijās ir problēma!?
Var sanākt, ka dabūsi bērnu, būsi piesiets tādai, un alimenti būs jāmaksā vēl 18 gadus... Tāpēc labāk kārtīgi izvērtēt

Ja bērns iet tehnikumā, tad alimenti jamaksā līdz 21 gadam. Tas ir vēl 3 gadi papildus pēc pilngadības iestāšanās jāmaksā. Visiem nav 18 gadi tikai jāmaksā.
29.09.2023 20:14 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Chris083 @ 11.09.2023 19:39

Mammai sen jau naudu neprasu :) Zinu ka ir tādi cilvēki, nav viņu dzīve nekāda paradīze ar tām sievām un draudzenēm. Čaļi novergo darbā, tad jāvelta laiks sievietēm, kad tad paliek tas laiks pašam? Pats pēc savas pieredzes, zinu gan celtniekus ar sievam un bērniem gan citus metinātājus ar sievām un bērniem, Tukši cilvēki, nav par ko ar viņiem runāt, nekādu hobiju, nekada aizraušanās, tikai eksisē lai strādātu un uzturētu to sievieti.. Nav mans dzīves aicinājums.

Vajag meklēt sievieti, kurai ir vismaz bakalaura grāds; labāk no RSU - ārstes (tik ne fizioterapeites) vai RTU - mehāniķes, inženieres, LU - visu izņemot sociālās fakultātes, tad viņa necerēs dzīvoties tikai uz tavu naudu jo viņa audzināta ar mentalitāti, ka dzīvē vajag izmantot galvu un piespiesties kaut ko paveikt, izsisties, ne tikai eksistēt. Pārsvarā šīs sievietes augušas normālās ģimenēs.
Tas ko varu teikt ir, labāk gan neskaties uz tādām, kas strādā par tetovētājām, frizierēm, regulārām sporta zāles apmeklētājām, vingrotājām, dejotājām, medmāsām, mākslas skolu beidzējām (LMA, LKA u.c.), u.c. (domu saprati cerams) - milzīgs red flag.
Zinu, ka ir daudz jaunās kas cer tikai uz vīra naudu atlikušo dzīvi dzīvot, ar tām labāk neielaisties uz ilgāku laiku (jā, viņas var būt izskatīgas.. bet). Var sanākt, ka dabūsi bērnu, būsi piesiets tādai, un alimenti būs jāmaksā vēl 18 gadus... Tāpēc labāk kārtīgi izvērtēt.
29.09.2023 04:40 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
sparkii @ 15.09.2023 15:05
neuztrauc gan. jo šo diskusiju es neizveidoju, bet toreiz ziemā diskusiju izveidoju tīri lai pastītos kā cilvēki reaģē uz to ka ir pieauguši cilvēki kas vēl skaitās nevainīgi, un principā manas domas par negatīvu reakciju apstiprinājās.

Šī atbilde nāk no cita nika, tātad tev ir divi profili. Skatijos šī profila veidotās diskusijas, tās tikai par un ap seksu. Vai nu esi kārtīgi izmisis vai arī vienkārši patīk troļļot.
15.09.2023 16:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 15.06.2023
GhostGG @ 15.09.2023 12:36

Piedod, draugs, bet šis galīgi neiet kopā ar tavu izveidotu diskusiju. Cilvēkam, kurš ir tik "īpaš" un, kuram neuztrauc tas, ko vecie kuiļi saka, un kurš ir apmierināts ar dzīvi bez sievietēm, nav jātaisa diskusijas par nevainību, lai pārliecinātos, vai tas ir normāli, vai nav. Tevi šis jautājums uztrauc un tu to ļoti labi zemapziņa apzinies.
neuztrauc gan. jo šo diskusiju es neizveidoju, bet toreiz ziemā diskusiju izveidoju tīri lai pastītos kā cilvēki reaģē uz to ka ir pieauguši cilvēki kas vēl skaitās nevainīgi, un principā manas domas par negatīvu reakciju apstiprinājās.
15.09.2023 15:05 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
man vienkārši dzīvē ir citas vērtības. Ir daudz čaļi kuriem tikko kā pubertāte sākās galvenā un vienīgā interese bija tikai skriet pakaļ meitenem un mēģināt pārgulēt. Es savos pubertātes gados tā vietā lai ietu uz kautkādām skolas disenēm, izglitojos par auto moto tēmam, iemacijos stradat ar instrumentiem, kautko labot būvēt veidot. Man bija aizrādījumi, atceros 14 gados pie garažas metināju kautko savam motorollerim garām gāja veči prasa cik man gadi, atbildēju 14, tie man pateica ka tas nav normāli tik jaunam metināt ka man jāiet uz pilsētu meitenes ķert. Man atkal likās ka tas nav normāli ka tadi kuiļi neko citu dzive nejēdz kā nod*razties...

Piedod, draugs, bet šis galīgi neiet kopā ar tavu izveidotu diskusiju. Cilvēkam, kurš ir tik "īpaš" un, kuram neuztrauc tas, ko vecie kuiļi saka, un kurš ir apmierināts ar dzīvi bez sievietēm, nav jātaisa diskusijas par nevainību, lai pārliecinātos, vai tas ir normāli, vai nav. Tevi šis jautājums uztrauc un tu to ļoti labi zemapziņa apzinies.
15.09.2023 12:36 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Chris083 @ 15.09.2023 11:30
man vienkārši dzīvē ir citas vērtības. Ir daudz čaļi kuriem tikko kā pubertāte sākās galvenā un vienīgā interese bija tikai skriet pakaļ meitenem un mēģināt pārgulēt. Es savos pubertātes gados tā vietā lai ietu uz kautkādām skolas disenēm, izglitojos par auto moto tēmam, iemacijos stradat ar instrumentiem, kautko labot būvēt veidot. Man bija aizrādījumi, atceros 14 gados pie garažas metināju kautko savam motorollerim garām gāja veči prasa cik man gadi, atbildēju 14, tie man pateica ka tas nav normāli tik jaunam metināt ka man jāiet uz pilsētu meitenes ķert. Man atkal likās ka tas nav normāli ka tadi kuiļi neko citu dzive nejēdz kā nod*razties...
Wow, cik tu esi īpašs un citāds, ne tāds kā visi pārējie! Pilnīgi uz “pick-me girl” velk. ❤️
15.09.2023 11:54 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
GhostGG @ 13.09.2023 10:17
No vienas puses var saprast Chris, ko raksta. Ja nekad nav bijis sekss ar sievieti, tad nav jau ar ko salīdzināt un nemaz nenojauuš ko zaudē. Tāpēc varbūt arī viņam varētu sķist, ka tas nekas īpašs nav un neko īsti zaudējis nav dzīvojot bez seksa dzīvi.
man vienkārši dzīvē ir citas vērtības. Ir daudz čaļi kuriem tikko kā pubertāte sākās galvenā un vienīgā interese bija tikai skriet pakaļ meitenem un mēģināt pārgulēt. Es savos pubertātes gados tā vietā lai ietu uz kautkādām skolas disenēm, izglitojos par auto moto tēmam, iemacijos stradat ar instrumentiem, kautko labot būvēt veidot. Man bija aizrādījumi, atceros 14 gados pie garažas metināju kautko savam motorollerim garām gāja veči prasa cik man gadi, atbildēju 14, tie man pateica ka tas nav normāli tik jaunam metināt ka man jāiet uz pilsētu meitenes ķert. Man atkal likās ka tas nav normāli ka tadi kuiļi neko citu dzive nejēdz kā nod*razties...
15.09.2023 11:30 |
 
Reitings 1109
Reģ: 15.07.2023
lietotājs @ 13.09.2023 16:09

Par erasmus jau sen skaidrs, ka tas ir party mode 24/7.. Bet ko darīt ar neglītajām erasmus sievietēm?...

Sāksim ar to, ka neglītu sieviešu nav. Par to liecina iepazīšanās vietņu statistika. Tur pat vecmāmiņas spēj sev atrast vienas nakts sakarus.
Atbildot uz jautājumu, mazāk glītām sievietēm tāpat jāļauj piedalīties, jo viņu gēni kombinācijā ar ļoti izskatīgu vīriešu gēniem var "radīt" sievietes. Piekrītu, ka vīriešu atvases gadījumā tur uzreiz varētu to bērnu atdot adopcijai, bet nu tas jau ir otršķirīgi.
13.09.2023 17:30 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Elīzīte12345 @ 13.09.2023 01:12

Ļoti labs padoms izskatīgajiem čaļiem. Viņiem tiešām vajadzētu kļūt aktīvākiem.
Neglītajiem gan vajadzētu liegt piekļuvi Erasmus programmai, jo no viņiem tāpat nav nekādas jēgas un visi par viņiem slepus ierēc.?

Par erasmus jau sen skaidrs, ka tas ir party mode 24/7.. Bet ko darīt ar neglītajām erasmus sievietēm?...
13.09.2023 16:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
No vienas puses var saprast Chris, ko raksta. Ja nekad nav bijis sekss ar sievieti, tad nav jau ar ko salīdzināt un nemaz nenojauuš ko zaudē. Tāpēc varbūt arī viņam varētu sķist, ka tas nekas īpašs nav un neko īsti zaudējis nav dzīvojot bez seksa dzīvi.
13.09.2023 10:17 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Aizej un nopērc prostitūtu, nevis gaudo sieviešu forumā. Un kalendārā apskaties, kurā gadsimtā dzīvojam. Par nevainībām varēja pļerkstēt kaut kādas jaunuvju pansionāta audzēknes n-tos gadsimtus atpakaļ, kad visi tika izprecināti knapi legālo vecumu sasnieguši. Mūsdienu pasaulē vairs nav jāpļerkst par nevainībām, esi pilngadīgs, rīcībspējīgs? Tad ej un noorganizē sev seksu par naudu, ja vēlies seksu. Viss.
13.09.2023 10:06 |
 
Reitings 1109
Reģ: 15.07.2023
Axex @ 12.09.2023 12:35
Jauniešiem līdz 30.gadiem Latvijā ir dažādas organizācijas, apmaiņas programmas un citi bezmaksas semināri, kursi. Vajag pameklēt internetā, kas notiek tuvējā apkārtnē, tad varēs atbrīvoties no kautrīguma un kompleksiem ļoti ātri. Universitātē mācoties var aizbraukt Erasmus mācībās, ieraudzīt dažādus cilvēkus, atbrīvoties no kompleksiem, jo būsi spiest komunicēt ar svešiem cilvēkiem, tad arī ātri vien draudzene uzradīsies, kæ arī jauni draugi. Sievietēm arī patīk, ka vīrieši ir aktīvi, izrāda iniciatīvu.

Ļoti labs padoms izskatīgajiem čaļiem. Viņiem tiešām vajadzētu kļūt aktīvākiem.
Neglītajiem gan vajadzētu liegt piekļuvi Erasmus programmai, jo no viņiem tāpat nav nekādas jēgas un visi par viņiem slepus ierēc.😁
13.09.2023 01:12 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
Otiiilija @ 12.09.2023 13:48
tad sedi un droci talak kur probelma, tas vienozimigi prasa mazak piepuli ka dabut sexu???
itkā tas dzīvē būtu pats svarīgākais...
12.09.2023 15:36 |
 
Reitings 17011
Reģ: 27.11.2018
Chris083 @ 12.09.2023 12:43
taisnība. Tikai es kad "novergoju" to nedēļu es brivdienas vnk atpūšos, precetie un aizņemtie kad "novergo" to nedēļu viņiem sievietes jāved uz ogres zilajiem kalniem un vel sazin kur, tā tās brīvdienas paiet un nespej atjegties kad atkal jau pirmdiena klāt.
tad sedi un droci talak kur probelma, tas vienozimigi prasa mazak piepuli ka dabut sexu😂😂🙄
12.09.2023 13:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits