Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevainīgs

 
Reitings 4
Reģ: 19.06.2022
Sveiki. Man ir 25 gadi un es esmu nevainīgs. Ko man darīt? Es esmu nedaudz ar lieko svaru, bet nav arī tā, ka būtu pilnībā izplūdis. Ar sportu kaut ko nodarbojos, eju uz svaru zāli reizēm. Neteiktu, ka esmu neizskatīgs. Manuprāt, diezgan decent esmu. Problēma tāda, ka nespēju pieiet un saņemties uzsākt sarunu ar dāmām, kuras man iesimpatizējas (pat, kad esmu nedaudz iedzēris, pat tad nevaru)...Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri...Jo es negribu tikt atšūts arī tagad, jo man tas būs sāpīgi...Esmu emocionāls, reizēm ir domas par pašnāvību. Tinderis ir un citas iepazīšanās vietnes, bet tur man nav socies diezko labi...Reizēm ir matchs, bet dāma neatbild, vai unmatcho uzreiz vai parakstās kādu laiku un tad neatbild. Reizēm ir dāmas ar kurām vispārt nav par ko runāt.
19.06.2022 15:02 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pirms sākt attiecības, vispirms būtu jātiek galā ar šo:
Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri...

Izklausās pēc zema pašvērtējuma/nepārliecinātības,tas arī traucē.
19.06.2022 15:11 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
HappyMascot
Lai tev būtu vieglāk, uzskaitīšu katru problēmu un iespējamo tās risinājumu. "Iespējamo", jo mūsdienās pat puslīdz izskatīgam vīrietim ir ļoti grūti/neiespējami atrast sev normālu partneri. Tomēr tu jau to atbildi nekad tā arī neuzzināsi, ja neizdarīsi visu, kas ir tavos spēkos, lai sevi uzlabotu.
nedaudz ar lieko svaru
Sieviešu acīs tas ir milzīgs mīnuss, kura dēļ tevi potenciāli var novērtēt par 1-3 ballēm zemāk nekā tu būtu patiesībā. Iesaku sākt risināt šo problēmu maksimāli ātri.
Neteiktu, ka esmu neizskatīgs.
Tātad, pēc taviem vārdien, robežās no 5-6 ballēm. Mīnus 1-3 balles liekā svara dēļ, kas tevi var potenciāli "novirzīt" uz sub5 jeb inceliem, kur iespējamība kaut ko izveidot pat teorētiski ir 0%. Taču, lai gūtu objektīvāku priekšstatu par savu aptuveno pagaidu situāciju, ieteiktu "uzmest aci" kādam WheatWaffles video, kur viņš analizē vīriešu sejas.
nespēju pieiet un saņemties uzsākt sarunu ar dāmām,
Te nu nav lielas izvēles. Gribot, negribot iesaku sākt pamazām sevi izaicināt un "izlauzties" no komforta zonas. Man arī agrāk bija milzīgas komunikācijas problēmas un, kaut kādā ziņā, pat bailes no pretējā dzimuma, jo vienmēr biju viņas uzskatījis par jaukām, mīlošām, nevainīgām, vīriešus cienošām utt. būtnēm. Tā teikt, dzīvoju pasaku pasaulē. Jo ātrāk tu no šīs pasaules izlauzīsies, jo labāk.
pat, kad esmu nedaudz iedzēris, pat tad nevaru
Zinu! Tas ir ļoti smagi, bet tev nāksies sevi pārvarēt. Ja tevi šis fakts mierina, tad iespējamība, ka tevi atšūs ir ļoti tuvu 100%, bet nu es uz to, drīzāk, skatītos, kā pasākumiem savu komunikācijas spēju uzlabošanai. Uztver to vairāk kā spēli!
Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri
Tev ir jāsaprot, ka skola un pieauguša cilvēka dzīve ir divas pilnīgi atšķirīgas pasaules. Es jau šo esmu minējis iepriekš, bet ja tu nepiedosi sev un saviem nelabvēļiem visas pieļautās kļūdas, tas tevi mocīs līdz tava mūža beigām.
Esmu emocionāls, reizēm ir domas par pašnāvību.
Ja tev ir tādas domas, tad ieteiktu ar steigu tev zaudēt "nevainību" ar profesionāli. Mans draugs atņēma sev dzīvību, tā arī ne reizi to nepamēginot un atstājot aiz sevis daudz sāpinātu radu, draugu un savus vecākus. Nepieļauj to pašu kļūdu! Sekss ir ļoti pārvērtēts, bet ja tu jūti, ka tev tā ļoti pietrūkst, tad iesaku vērsties pie profesionāles nevis gaidīt līdz mūža beigām vienu vienīgo, kura, iespējams, tā arī neatnāks!
Tinderis ir un citas iepazīšanās vietnes, bet tur man nav socies diezko labi
Par iepazīšanās vietnēm vari pilnībā aizmirst! Sievietes tur meklē tikai top 10% vīriešu (t.i. atlase notiek tikai pēc fiziskajiem parametriem: seja, auguma garums, ķermenis un, retos gadījumos, materiālais stāvoklis).
Atbrīvosies no liekā svara un, iespējams, nedaudz uzlabosi savu reitingu (t.i. līdz 5-6 ballēm). Negalvoju, ka tas tevi izglābs, jo, kā jau minēju, mūsdienu sievietēm ir nesamērīgi augstas prasības, bet nu vismaz tev būs kaut kādas teorētiskas iespējas kaut ko izveidot.
Man ir 25 gadi un es esmu nevainīgs.
25 gadi ir pluss, jo tu vēl esi salīdzinoši jauns, bet tas, ka tev nav seksuālās pieredzes, gan tevi var "salauzt". Tāpēc es tev ieteiktu pirmo reizi to izdarīt ar profesionāli. Mans ļoti labs draugs "aizgāja" tā arī ne reizi neizmēģinot un nepārliecinoties, ka sekss ir ļoti pārvērtēts.
Ja neņem vērā fiziskos parametrus, kurus mēs varam ietekmēt ļoti minimāli, vēl jāņem vērā tādas ikdienišķas lietas, kā higiēna. Reizēm sievietes atļaujas atšūt pat ļoti izskatīgus vīriešus tikai tāpēc, ka viņiem no mutes "nāk" nepatīkama smaka. Tātad regulāra duša, rūpes par zobiem, matiem, kā arī vīrišķīgas smaržas "nāks" tikai par labu.
19.06.2022 17:21 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Kādēļ ir tik ļoti jāiespringst par to, ka nevainīgs? Tik daudz šādu tēmu forumā... Kas tavā dzīvē mainīsies, ja, teiksim, šonakt tev būs vienas nakts sakars? Nu negriežas visa dzīve ap seksu, kā jau te minēja, tas ir ļoti pārvērtēts.
Ja tevi tas kaut kā mierina, tad es kā sieviete, iepazīstoties ar vīrieti, uzskatītu to par plusu, ka vīrietis nav bijis ar citām. Arī, ja vīrietim būtu 30 gadu vai vairāk.
Neveiksmes Tinderī vispār nav jāuztver nopietni, jo tur "atlase" notiek pēc bildītēm. Tu taču neesi tikai "bildīte"? Ieteicamā pieeja Tinderim būtu "tā ir tikai mobilā telefona spēlīte".
Psiholoģiskās problēmas no skolas laikiem ir ļoti daudziem cilvēkiem, tu neesi viens. Atceroties savu kretīnisko skolu, aptuveni desmitā daļa bērnu īsākā vai garākā laika periodā tika izņirgta. Neko daudz šeit ieteikt nevarēšu, kā vien to, ka būs vien jāpārvar sevi un jāuzņemas "risks" tikt atraidītam. Pamēģini spriest loģiski, kas traks notiks, ja kāda nepazīstama vecene tevi atšūs?😀
19.06.2022 20:32 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Ja ir liekais svars, tad vismaz pie apģērba ļoti jāpiedomā. Mūsdienīgas, modernas drēbes un apavi, nevis netīri tirgus džinsi ar izsēdētu dibenu un melnas biroja kurpes ar smailiem purniem. Labs matu griezums, viegls iedegums. Kopti zobi, pats gludi skūts, nekādas sviedru smakas. Arī ar lieko svaru var izskatīties labi.
Un tas svars jādabū nost. Labs augums atmaksājas :)
Iesaku tomēr meklēt meiteni tuvējā lokā- darbs, studijas utt.
Zema pašapziņa arī nav nepārvarams netikums.
Diemžēl realitātē tomēr ir kaut kādi baigie putni, kas meitenes atbaida. Rupjība, stulbi joki, prastums, galēji uzskati...
19.06.2022 20:55 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja tavs vienīgais mērķis ir dabūt seksu lai nebūtu nevainīgs tad ir sievietes kuram samaksā un viss tiks darīts.
Ja ir vēlme satikt draudzeni ar ko veidot attiecības tad sāc ar to ka neieciklējies par to nevainību. Tas ir tikai vārds un glorificēta lieta no pagājušā gadsimta.
Sāc ar sevis pilnveidošanu, tā pat neviena pie tevis neskries.
19.06.2022 20:57 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Anta2021
Rupjība, stulbi joki, prastums, galēji uzskati...
Ja vīrietis ir ļoti izskatīgs un gara auguma, tad ne rupjība, ne prastums viņam netraucēs. Par galējiem uzskatiem gan piekrītu. Turklāt "galējos" katrs saprot pa savam.
19.06.2022 21:33 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
YaeMiko
Tas ir tikai vārds un glorificēta lieta no pagājušā gadsimta.
Nu, attiecībā uz sievietēm, es gan neteiktu, ka tas ir tikai vārds. Uz vīriešiem - jā. Jo vīrietim lielāka seksuālā pieredze, jo viņš ir pieprasītāks.
19.06.2022 21:36 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Sveiks! Uz nevainības zaudēšanu jau nu nevajadzētu ieciklēties (viss nāks ar laiku - dabiski), jo sasteigtība nekad nenoved ne pie kā laba (vairumā gadījumu.) Bet tā viss atbilst man (līdzīga situācija.) Uzraksti man! (Nē, es nopietni.) 🙂
19.06.2022 23:57 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
HappyMascot @ 19.06.2022 15:02
Sveiki. Man ir 25 gadi un es esmu nevainīgs. Ko man darīt? Es esmu nedaudz ar lieko svaru, bet nav arī tā, ka būtu pilnībā izplūdis. Ar sportu kaut ko nodarbojos, eju uz svaru zāli reizēm. Neteiktu, ka esmu neizskatīgs. Manuprāt, diezgan decent esmu. Problēma tāda, ka nespēju pieiet un saņemties uzsākt sarunu ar dāmām, kuras man iesimpatizējas (pat, kad esmu nedaudz iedzēris, pat tad nevaru)...Jo agrāk esmu ticis atraidīts/atšūts daudz, apsmiets no meiteņu puses, skolas laikos vēl...Un man ir kaut kāda psiholoğiska problēma iespējams, netieku tam pāri...Jo es negribu tikt atšūts arī tagad, jo man tas būs sāpīgi...Esmu emocionāls, reizēm ir domas par pašnāvību. Tinderis ir un citas iepazīšanās vietnes, bet tur man nav socies diezko labi...Reizēm ir matchs, bet dāma neatbild, vai unmatcho uzreiz vai parakstās kādu laiku un tad neatbild. Reizēm ir dāmas ar kurām vispārt nav par ko runāt.

Varu ieteikt meklēt kādu patīkamu prostitūtu savā vecumā ar ko iegūt kādu pieredzi. Bieži vien ir tādas, kas specializējas pirmajās reizēs ar vīriešiem un tev palīdzēs ar to tikt galā. Tev nav ne par ko jādomā šajā gadījumā, nekā ar parastām meitenēm kas ar tevi nekad mūžā nemaz nerunātu un nemaz neuzskatītu par cilvēku. Prostitūta jau zin ar kādu mērķi tu tiecies un tur viss ok, ne par ko nav jādomā.
Visdrīzāk ar visu pārējo tev ies grūti, ja neesi varējis pienācīgi piesaistīt sievieti, ja tev pašas nenāk klāt un neuzbāžas no vidusskolas laikiem, nozīmē, ka tu esi diezgan nederīgs uz kopējā sabiedrības fona, ja vien nebūs labi ienākumi, varēsi kādu veikala kasieri dabūt kas ar tevi dzīvo un ir jau ar bērnu no iepriekšējas laulības.
07.09.2023 21:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
lietotājs @ 07.09.2023 21:26

Varu ieteikt meklēt kādu patīkamu prostitūtu savā vecumā ar ko iegūt kādu pieredzi. Bieži vien ir tādas, kas specializējas pirmajās reizēs ar vīriešiem un tev palīdzēs ar to tikt galā. Tev nav ne par ko jādomā šajā gadījumā, nekā ar parastām meitenēm kas ar tevi nekad mūžā nemaz nerunātu un nemaz neuzskatītu par cilvēku. Prostitūta jau zin ar kādu mērķi tu tiecies un tur viss ok, ne par ko nav jādomā.
Visdrīzāk ar visu pārējo tev ies grūti, ja neesi varējis pienācīgi piesaistīt sievieti, ja tev pašas nenāk klāt un neuzbāžas no vidusskolas laikiem, nozīmē, ka tu esi diezgan nederīgs uz kopējā sabiedrības fona, ja vien nebūs labi ienākumi, varēsi kādu veikala kasieri dabūt kas ar tevi dzīvo un ir jau ar bērnu no iepriekšējas laulības.

cik ilgi rakājies vecajās diskusijās līdz atradi ko meklēji?
07.09.2023 21:38 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
Lai veidotos kaut kāda komunikācija, bez pieiešanas klāt un sarunas uzsākšanas cauri netiksi. Nevar stāvēt uz vietas un gaidīt, kad lietas notiks pašas no sevis. Pats kaut ko vēlies? Pašam jārīkojas.
08.09.2023 14:35 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
Man drīz 32 gadi un nevainīgs. Tākā 25 gadi nav nekāds pasaules gals. Ja esi no lielākas pilsētas kur ir kautkāda veida patstāviga socializēšanas starp cilvēkiem, stude vai strādā kolektivā kur ir sievietes, arī ar to nedaudz lieko svaru ja būsi draudzigs nevis uzvedīsies kā incels tad sapazisies ar kadu.
09.09.2023 10:03 |
 
Reitings 17082
Reģ: 27.11.2018
Ja nespej pieiet klat, nespej uzturet safunu pat online, tad atliek tik prostituta, vai ari nelec aigstak par savu dirsu, ja visas atsuj, nevar ta but, ej megini.
09.09.2023 10:07 |
 
Reitings 17082
Reģ: 27.11.2018
Nedaudz liekais svars vispar nav problema, problema te galva
09.09.2023 10:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Chris083 @ 09.09.2023 10:03
Man drīz 32 gadi un nevainīgs. Tākā 25 gadi nav nekāds pasaules gals. Ja esi no lielākas pilsētas kur ir kautkāda veida patstāviga socializēšanas starp cilvēkiem, stude vai strādā kolektivā kur ir sievietes, arī ar to nedaudz lieko svaru ja būsi draudzigs nevis uzvedīsies kā incels tad sapazisies ar kadu.

😁 '32'.... Ar šādu pasīvo domāšanu nodzīvosi līdz 50 un būsi turpat kur tagad.
10.09.2023 21:56 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
lietotājs @ 10.09.2023 21:56

? '32'.... Ar šādu pasīvo domāšanu nodzīvosi līdz 50 un būsi turpat kur tagad.

nav man ne laika ne enerģijas skraidīt apkārt pa pasauli un mēģinat koļīt sievietes. Nēesmu ofisa krēslā pirdējs, esmu metinātājs. fiziski smags darbs no pirmdienas līdz piektdiena un brīvdienās kā zombijs cenšos atgūt kautkādu enerģiju lai atkal no pirmdienas lidz piektdienai dzelžus cilātu...
11.09.2023 18:45 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Chris083 @ 11.09.2023 18:45

nav man ne laika ne enerģijas skraidīt apkārt pa pasauli un mēģinat koļīt sievietes. Nēesmu ofisa krēslā pirdējs, esmu metinātājs. fiziski smags darbs no pirmdienas līdz piektdiena un brīvdienās kā zombijs cenšos atgūt kautkādu enerģiju lai atkal no pirmdienas lidz piektdienai dzelžus cilātu...
Citi gan kaut kā pamanās tikt pie draudzenēm-gan celtnieki, gan ķirurgi pēc 12 stundu maiņas. Pazīstamie metinātāji arī visi precēti un ar bērnu bariņu, tā ka ar to sfēru viss kārtībā 😁
Ja tik dūšīgi strādā, tad vismaz naudu būsi iekrājis. Nebūs mammai jāprasa, lai meitenei randiņā kafiju izmaksātu.
11.09.2023 19:04 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
LuckyStrike @ 11.09.2023 19:04
Citi gan kaut kā pamanās tikt pie draudzenēm-gan celtnieki, gan ķirurgi pēc 12 stundu maiņas. Pazīstamie metinātāji arī visi precēti un ar bērnu bariņu, tā ka ar to sfēru viss kārtībā ?
Ja tik dūšīgi strādā, tad vismaz naudu būsi iekrājis. Nebūs mammai jāprasa, lai meitenei randiņā kafiju izmaksātu.

Mammai sen jau naudu neprasu :) Zinu ka ir tādi cilvēki, nav viņu dzīve nekāda paradīze ar tām sievām un draudzenēm. Čaļi novergo darbā, tad jāvelta laiks sievietēm, kad tad paliek tas laiks pašam? Pats pēc savas pieredzes, zinu gan celtniekus ar sievam un bērniem gan citus metinātājus ar sievām un bērniem, Tukši cilvēki, nav par ko ar viņiem runāt, nekādu hobiju, nekada aizraušanās, tikai eksisē lai strādātu un uzturētu to sievieti.. Nav mans dzīves aicinājums.
11.09.2023 19:39 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Chris083 @ 11.09.2023 19:39

Mammai sen jau naudu neprasu :) Zinu ka ir tādi cilvēki, nav viņu dzīve nekāda paradīze ar tām sievām un draudzenēm. Čaļi novergo darbā, tad jāvelta laiks sievietēm, kad tad paliek tas laiks pašam? Pats pēc savas pieredzes, zinu gan celtniekus ar sievam un bērniem gan citus metinātājus ar sievām un bērniem, Tukši cilvēki, nav par ko ar viņiem runāt, nekādu hobiju, nekada aizraušanās, tikai eksisē lai strādātu un uzturētu to sievieti.. Nav mans dzīves aicinājums.
Nav jau jāprec zeltrace vai uzturama invalīde, pietiekami daudzas prot strādāt pašas un gan jau ir interesantas, ar saviem hobijiem. Viņas pašas prot sevi izklaidēt.
11.09.2023 21:25 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Chris083 @ 11.09.2023 19:39

Mammai sen jau naudu neprasu :) Zinu ka ir tādi cilvēki, nav viņu dzīve nekāda paradīze ar tām sievām un draudzenēm. Čaļi novergo darbā, tad jāvelta laiks sievietēm, kad tad paliek tas laiks pašam? Pats pēc savas pieredzes, zinu gan celtniekus ar sievam un bērniem gan citus metinātājus ar sievām un bērniem, Tukši cilvēki, nav par ko ar viņiem runāt, nekādu hobiju, nekada aizraušanās, tikai eksisē lai strādātu un uzturētu to sievieti.. Nav mans dzīves aicinājums.
Saki kā ir - tu sievieti gribēdams nevari dabūt. Bet centies sev iestāstīt, ka priekš sievietes un ģimenes dzīves esi pārāk labs, aizņemts un svarīgs. Vēl mēģini sev iestāstīt, ka tev zināmo precēto vīriešu dzīves ir nožēlojamas, lai vieglāk būtu samierināties, ka tev nekas no tā nav. Un par ko ar tevi pašu runāt, ja pa lielam eksistē tikai, lai cilātu savus smagos dzelžus 5 dienas nedēļa un ir tik traki, ka pēc tam divas dienas enerģija jāatgūst.
12.09.2023 01:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits