Pirmās attiecības, mīlestiba

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Šodiien garastāvoklis par to padomāt :)
Cik gados jums bija pirmās attiecības? Un cik ilgi ilga? Vai sapazīstinājāt ar vecākiem vai iztikāt?
Kāds bija šķiršanās iemesls?
05.05.2022 23:16 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 08.05.2022 12:19
Uz ko citu var vēl balstīt? Sex ir nr. 1
Priekš kā cita vīrietim ir vajadzīga GF?

Tev nav bijušas ilgtermiņa attiecības,līdz ar to nav arī sapratnes kas ir vajadzīgs attiecībās.
Attiecības balstītas primāri uz seksu vien,nav un nebūs pilnvērtīgas attiecības.
08.05.2022 13:57 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Annija35 @ 08.05.2022 13:57

Tev nav bijušas ilgtermiņa attiecības,līdz ar to nav arī sapratnes kas ir vajadzīgs attiecībās.
Attiecības balstītas primāri uz seksu vien,nav un nebūs pilnvērtīgas attiecības.
Tas ir tas kas man vajadzīgs, galvenais lai Tu esi simpātiska un regulāri griboša.
Tiklīdz tas nav, man pazūd interese.
Es tev nelieku gatavot, tīrīt un vēl sazino ko, tikai tās divas lietas.
Tas jums sievietēm svarīgi lai būtu viss kaut kas cits.
Jo ar seksu vien nepietiek.
08.05.2022 14:31 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tiešām ir jābojā diskusija, atbildot cilvēkam, kurš acīmredzami provocē un netaisās klausīties citu viedokļos? Nē, vienmēr atradīsies kāda, kura izdomās par visām varītēm pierādīt savu taisnību, kaut redzams, ka tas ir bez rezultātiem. Cenšos izprast loģiku. Pašas atbild, tad sūdzas, ka diskusija aizgāja neceļos.
Ja par tēmu, tad pirmās attiecības bija 19 gados, ilga pusgadu. Ar vecākiem neiepazīstināju, jo jutu, ka attiecības nebūs ilgas un man pret viņu nav lielu jūtu. Man īsti nav bijusi tā lielā, skaistā iemīlēšanās, kur taureņi lido pa gaisu, nevari aizmirst cilvēku utt. Iepriekšējās attiecības sākās mierīgi, bet nebiju īsti iemīlējusies, kā arī attiecīgi nemīlēju cilvēku. Biju kopā, jo puisis bija labs, uzticams, arī apkārtējie teica, ka "nepamet tādu puisi, tādi uz ceļa nemētājas, kur tu vēl tādu atradīsi". Tā arī turējos pie viņa, kaut arī nebija jūtu, bet bija tā sajūta, ka ir miers, tu vari uzticēties viņam, ka viņš manī ir iemīlējies, kā arī pārliecināju sevi, ka vajag klausīties citus, jo viņiem ir taisnība par to, ka nedrīkstu pamest tādu puisi. Ar laiku sapratu, ka vairs nevajag ne sevi, ne viņu mocīt, jo ar laiku sāka kaitināt pat muļķīgākie sīkumi, piemēram, tas, kā viņš runā, ēd, smejas, kā arī izvairījos no viņa skūpstiem, pieskārieniem. Izšķīrāmies, viņš pēc tam izplatīja neglītas runas, piemēram, ka izmantoju viņu attiecību laikā (tā arī nesapratu, ko viņš ar to domāja, jo finansiālajā ziņā neko no viņa neprasīju, paļāvos tikai uz sevi), kā arī esmu egoiste, kā atļāvos viņu pamest.
Tagadējās attiecības uzskatu par savu pirmo mīlestību, kaut arī nav bijusi tā lielā iemīlēšanās un tauriņi. Viss sākās mierīgi, pakāpeniski, tagad jūtu stabilitāti, mieru un to sajūtu, ka esi atradis to cilvēku, ar kuru vari būt tāds, kāds esi - smieties par dumjiem jokiem, skraidīt ar apakšbiksēm uz galvas pa dzīvokli, uzvesties kā garīgi atpalikušiem, izbaudīt ciešos apskāvienus, just bezgala lielu laimi, kad tevi sabučo uz pieres un saka, ka mīl, kā arī daudzus citus sīkumus.
08.05.2022 14:32 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Pirmās un līdz šim vienīgās attiecības uzsāku 21 gada vecumā. Pēc nepilniem trim gadiem tomēr izšķīrāmies. Tāda konkrēta šķiršanās iemesla nebija, tādēļ arī tik ļoti grūti vēl joprojām tikt tam pāri. Ārpus darba nekā cita, ne draugu, ne hobiju man nav, tādēļ ceru, ka vienkārši laiks sadziedēs rētas.
08.05.2022 16:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elisa_M @ 08.05.2022 16:52
Pirmās un līdz šim vienīgās attiecības uzsāku 21 gada vecumā. Pēc nepilniem trim gadiem tomēr izšķīrāmies. Tāda konkrēta šķiršanās iemesla nebija, tādēļ arī tik ļoti grūti vēl joprojām tikt tam pāri. Ārpus darba nekā cita, ne draugu, ne hobiju man nav, tādēļ ceru, ka vienkārši laiks sadziedēs rētas.

Vot es saprotu tevi. Man arī ārpus darba tikai mājas un viss. Dažreiz traki gruzīgi, bet kaut kad jau tas pāries.
08.05.2022 16:58 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
BlackPill @ 08.05.2022 09:51

Paldies, bet pieklājīgi noraidīšu piedāvājumu! Mani neinteresē pagraba ekspertu viedoklis.
Pievienojos Santai un pavēlu tev vairs neatbildēt uz manis rakstīto! Tu tikai velti tērē manu laiku...

Mana pirmā pavēle mūžā. 😀
08.05.2022 16:59 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 08.05.2022 16:58

Vot es saprotu tevi. Man arī ārpus darba tikai mājas un viss. Dažreiz traki gruzīgi, bet kaut kad jau tas pāries.
Kā var nebūtu hobiji? Kāda tad ir jēga dzīvot? Man jau sen būtu depresija pie tāda scenārija.
Un nesaprotu kā tas var pāriet, (gruzīgums) ja jūs neko nedariet lietas labā.
08.05.2022 17:03 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tām kurām nav hobija vai draugu - kāpēc gruzīties ja tā ir jūsu personīgā izvēle? Neviens neliedz to mainīt :) es nepārmetu, tikai interesējos.
08.05.2022 17:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 08.05.2022 17:03
Kā var nebūtu hobiji? Kāda tad ir jēga dzīvot? Man jau sen būtu depresija pie tāda scenārija.
Un nesaprotu kā tas var pāriet, (gruzīgums) ja jūs neko nedariet lietas labā.

Nu mani personīgi reti kas spēj aizraut. Man hobijam ir jābūt jēdzīgam. Es neredzu jēgu, piemēram, taisīt lipināt dimanta bildītes, kas reiz bija modē, un man viņas plauktā stāv čupām. Tam hobijam ir jābūt ar pievienoto vērtību. Tapēc arī nav, jo neesmu vel tādu atradusi.
08.05.2022 19:46 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
.Eksperte. @ 08.05.2022 19:46

Nu mani personīgi reti kas spēj aizraut. Man hobijam ir jābūt jēdzīgam. Es neredzu jēgu, piemēram, taisīt lipināt dimanta bildītes, kas reiz bija modē, un man viņas plauktā stāv čupām. Tam hobijam ir jābūt ar pievienoto vērtību. Tapēc arī nav, jo neesmu vel tādu atradusi.

Man ir tāpat! Man draudzene aizraujas ar mandalu krāsošanu, mani tas neaizrauj. Nu izkrāso vienu, kontālsk? Ne jau visu dzīvi krāsosi
08.05.2022 22:18 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.05.2022
16.opā 2.g.bet tad viņš aizbrauca strādāt uz ārzemēm un pamazām uguntiņa izplēnēja.vecāki pazina jo ciemos nāca.
09.05.2022 09:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits