Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Omniva55 @ 09.11.2022 15:42

Pazeminat latinu un tadel tikties ar kadu kuram ir berni?
Hm tada domasana jau sen nav cilvekiem ar kuriem es komuniceju . Aleksandr , es varu saderet ka jums ap 50 gadiem pec sadiem spriedelejumiem.
Turklat , MUSDIENU sieviete sevi un savu bernu noliks augstak par tadu ka tu , jo redz var gan par sevi pastavet , gan par bernu un nav vajadzigs neviens lupata blakus tikai tadel ka vajag un butu kada nereala lidzatkatiba …
Labs virietis vienmer bus labs virietis :)
Kāpēc labam, izskatīgam, veiksmīgam top vīrietim, kuram netrūkst sieviešu uzmanības vajadzētu tikties ar sievieti kurai ir bērni?
Otrā šķiras večiem kuriem nav baigi daudz opciju, tie arī ņems tās ar bērniem.
09.11.2022 15:55 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
Aleksandrs @ 09.11.2022 15:16

Tāpēc es vienmēr esmu teicis, ka sievietei ļoooti rūpīgi ir jāizvērtē ar ko taisa bērnus. Un te neiet runa par finansiālo pusi, jo tā mēdz būt mainīga, bet gan par rakstura saderību, vērtībām, dzīves uztveri un nākotnes mērķiem. Tas ka sākumā viss skaisti neko nenozīmē, jādomā ir 10 un 20 gadu periodā. Protams, neko jau 100% nevar paredzēt, bet tas lielā mērā mazinās iespēju, nonākt “otreizējā attiecību tirgū”, kur gribot negribot, bet sievietei ar bērniem būs daudz vairāk mīnusu, salīdzinot ar tādu kam to nav. Atsevišķiem izņēmumiem protams arī izdodas veiksmīgi izveidot jaunas attiecības, bet vairumam tad visticamāk nāksies pazemināt latiņu, un ņemt arī kādu šķirteni ar bērniem, daudz vecāku večuku vai vietējo dzērāju Jurku. Bet šis, manuprāt, ir līdz kādiem 40 gadiem, pēc tam jau bērnu fakts nevienam vairs īpaši neinteresē, to tāpat ir gandrīz visiem, citiem jau izauguši lieli un tik lielu lomu tas vairs nespēlē.

Pazeminat latinu un tadel tikties ar kadu kuram ir berni?
Hm tada domasana jau sen nav cilvekiem ar kuriem es komuniceju . Aleksandr , es varu saderet ka jums ap 50 gadiem pec sadiem spriedelejumiem.
Turklat , MUSDIENU sieviete sevi un savu bernu noliks augstak par tadu ka tu , jo redz var gan par sevi pastavet , gan par bernu un nav vajadzigs neviens lupata blakus tikai tadel ka vajag un butu kada nereala lidzatkatiba …
Labs virietis vienmer bus labs virietis :)
09.11.2022 15:42 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
Tie viriesi, kuri nespej pienemt citu bernus , mums sievietem tadi neesat vajadzigi:) Sieviete + bernins jau ir gimene , piedevam tadus izlaidusos, izlepusus radijumus pienemt sava gimenee? Lol nekad 😘
09.11.2022 15:33 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
.Eksperte. @ 09.11.2022 14:21

Un ko tad sievietei darīt? Palikt vecmeitās?
Mani brīžiem fascinē, ka sievieti pataisa par mazāk vērtīgāku attiecībās tieši tapēc, ka viņai ir bērns. Kas tad to bērnu uztaisa? Pati sev ar pirkstu? Es saprotu, ka vieglāk ir ar sievieti bez bērna. Vienkārši mulķīga liekas šī tāda kā noniecināšana un pazemināšana. Samet savu sēklu kur pagadās, un tad sievietei jāiznes tas krusts par rezultātu. Jāuzaudzina tas mazais pašai un tad vel izrādās, ka citiem tu neesi vajadzīga, jo tev ir "piekabe". Domāju, kā būtu paralēlā pasaulē, kur vīriešiem šķiroties būtu tās "piekabes" un mēs būtu tās, kas skandinātu, ka ar šitādiem večiem krāmēties negribam. ?

Tāpēc es vienmēr esmu teicis, ka sievietei ļoooti rūpīgi ir jāizvērtē ar ko taisa bērnus. Un te neiet runa par finansiālo pusi, jo tā mēdz būt mainīga, bet gan par rakstura saderību, vērtībām, dzīves uztveri un nākotnes mērķiem. Tas ka sākumā viss skaisti neko nenozīmē, jādomā ir 10 un 20 gadu periodā. Protams, neko jau 100% nevar paredzēt, bet tas lielā mērā mazinās iespēju, nonākt “otreizējā attiecību tirgū”, kur gribot negribot, bet sievietei ar bērniem būs daudz vairāk mīnusu, salīdzinot ar tādu kam to nav. Atsevišķiem izņēmumiem protams arī izdodas veiksmīgi izveidot jaunas attiecības, bet vairumam tad visticamāk nāksies pazemināt latiņu, un ņemt arī kādu šķirteni ar bērniem, daudz vecāku večuku vai vietējo dzērāju Jurku. Bet šis, manuprāt, ir līdz kādiem 40 gadiem, pēc tam jau bērnu fakts nevienam vairs īpaši neinteresē, to tāpat ir gandrīz visiem, citiem jau izauguši lieli un tik lielu lomu tas vairs nespēlē.
09.11.2022 15:16 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
.Eksperte. @ 09.11.2022 14:21

Un ko tad sievietei darīt? Palikt vecmeitās?
Mani brīžiem fascinē, ka sievieti pataisa par mazāk vērtīgāku attiecībās tieši tapēc, ka viņai ir bērns. Kas tad to bērnu uztaisa? Pati sev ar pirkstu? Es saprotu, ka vieglāk ir ar sievieti bez bērna. Vienkārši mulķīga liekas šī tāda kā noniecināšana un pazemināšana. Samet savu sēklu kur pagadās, un tad sievietei jāiznes tas krusts par rezultātu. Jāuzaudzina tas mazais pašai un tad vel izrādās, ka citiem tu neesi vajadzīga, jo tev ir "piekabe". Domāju, kā būtu paralēlā pasaulē, kur vīriešiem šķiroties būtu tās "piekabes" un mēs būtu tās, kas skandinātu, ka ar šitādiem večiem krāmēties negribam. ?

Cik atceros no citām diskusijām, arī sievietes nedod priekšroku vīriešiem ar bērniem no iepriekšējām attiecībām.
09.11.2022 14:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 09.11.2022 14:21

Un ko tad sievietei darīt? Palikt vecmeitās?
Mani brīžiem fascinē, ka sievieti pataisa par mazāk vērtīgāku attiecībās tieši tapēc, ka viņai ir bērns. Kas tad to bērnu uztaisa? Pati sev ar pirkstu? Es saprotu, ka vieglāk ir ar sievieti bez bērna. Vienkārši mulķīga liekas šī tāda kā noniecināšana un pazemināšana. Samet savu sēklu kur pagadās, un tad sievietei jāiznes tas krusts par rezultātu. Jāuzaudzina tas mazais pašai un tad vel izrādās, ka citiem tu neesi vajadzīga, jo tev ir "piekabe". Domāju, kā būtu paralēlā pasaulē, kur vīriešiem šķiroties būtu tās "piekabes" un mēs būtu tās, kas skandinātu, ka ar šitādiem večiem krāmēties negribam. ?
Vai nu ņemt kaķus vai pazemināt standartus, jo top vecis vairs nespīd.
09.11.2022 14:32 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 09.11.2022 11:53

Šī tēma te forumā ir malta krustu, šķērsu, bet izskatās, ka sievietes (protams, pārsvarā tikai sievietes kurām ir šis bērns hi hi) nesaprot, vai vienkārši izvēlas nesaprast, jo tā vieglāk dzīvot, kāpēc liela daļa vīriešu negrib sievieti, kurai ir bērns no iepriekšējām attiecībām.
Protams, kā jau vienmēr, tas tiek pasniegts ar tādu toni, ka vīrietis nav īsts vīrietis un ka viņam ir kaut kādi kompleksi un kas tik vēl nē. Kaut gan patiesībā viss ir ļoti vienkārši, loğiski un saprotami. 1. Gribot negribot šim vīrietim būs jārūpējas ar šo svešo bērnu. Var jau bravūrīgi teikt - "es pati maksāju par bērnu utt" bet tas realitātē tā nesatrādā. Agri vai vēlu vīrietis ar sievieti sāks dzīvot kopā, un vīrietim gribot vai negribot būs jāiegulda līdzekli bērna uzturēšanā, tas vnk ir neizbēgami. 2. Sievietes un bērna dzīvē vienmer būs viņa bioloğiskais tēvs. 3. Kas, manuprāt, ir pats, pats svarīgākais - māte vienmēr nostāsies bērna pusē, ja viņai nesakritīs domas ar vīrieti par "pareizu" audzināšanu. Šim jaunajam vīrietim vispār nav pilnīgi un galīgi nekādas legālas tiesības uz šo bērnu, jo viņš būtībā skaitās pilnīgi nekas. Vīrietis var ļoti pieķerties bērnam un audzināt kā "savu", bet ja kaut kas notiek vīrieša un sievietes savstarpējās attiecībās, tad sieviete var vnk aiziet prom ar visu bērnu un vīrīties tur pilnīgi neko nevarētu izdarīt, jo pēc likuma viņš bērnam neskaitās pilnīgi nekas.
Tā tad, apkopojot šos visus mīnusus un plusus (tieši tā, plusu nav), no vīrieša skata punkta, veidot attiecības ar sievieti, kurai ir jau bērns, tas vnk ir ļoti sūdīgs, neloğisks "darījums" un tam vispār nav pat mazākais sakars ar kaut kādiem kompleksies vai ko tik vēl māmuļas neizdomā, lai kauninātu vīriešus, kuri negrib sievieti ar "bagāžu". Kāpēc tikties ar vientuļajām mātēm, ja var tikties ar sievietēm, kurām bērnu nav? :)

Un ko tad sievietei darīt? Palikt vecmeitās?
Mani brīžiem fascinē, ka sievieti pataisa par mazāk vērtīgāku attiecībās tieši tapēc, ka viņai ir bērns. Kas tad to bērnu uztaisa? Pati sev ar pirkstu? Es saprotu, ka vieglāk ir ar sievieti bez bērna. Vienkārši mulķīga liekas šī tāda kā noniecināšana un pazemināšana. Samet savu sēklu kur pagadās, un tad sievietei jāiznes tas krusts par rezultātu. Jāuzaudzina tas mazais pašai un tad vel izrādās, ka citiem tu neesi vajadzīga, jo tev ir "piekabe". Domāju, kā būtu paralēlā pasaulē, kur vīriešiem šķiroties būtu tās "piekabes" un mēs būtu tās, kas skandinātu, ka ar šitādiem večiem krāmēties negribam. 😄
09.11.2022 14:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Šausmaz..Cik daudz kompleksu un aizspriedumu.
Bērns traucēklis..Nezinu man tā nekad nav bijis..Man laikam tik kādu vienu reizi kāds ir pateicis..Ai vai tev bērns..Tad diemžēl nē.Bet es tajā brīdī tā nošoķejos..Vabūt protams skatoties kādā vecumā ir tas bērns..Es par savu meitu pati rūpējos un viņas tēvs..Manam jaunajam vīrietim ir jāsāprot ,ka tā ir mana sastavdaļa un ja mīl mani, tad mani bērni ir neatņemama sastāvdaļa no manis.Un viņš var kļut par labu draugu bērnam..Es neuzskatu, ka bērni ir traucēklis.

Šī tēma te forumā ir malta krustu, šķērsu, bet izskatās, ka sievietes (protams, pārsvarā tikai sievietes kurām ir šis bērns hi hi) nesaprot, vai vienkārši izvēlas nesaprast, jo tā vieglāk dzīvot, kāpēc liela daļa vīriešu negrib sievieti, kurai ir bērns no iepriekšējām attiecībām.
Protams, kā jau vienmēr, tas tiek pasniegts ar tādu toni, ka vīrietis nav īsts vīrietis un ka viņam ir kaut kādi kompleksi un kas tik vēl nē. Kaut gan patiesībā viss ir ļoti vienkārši, loğiski un saprotami. 1. Gribot negribot šim vīrietim būs jārūpējas ar šo svešo bērnu. Var jau bravūrīgi teikt - "es pati maksāju par bērnu utt" bet tas realitātē tā nesatrādā. Agri vai vēlu vīrietis ar sievieti sāks dzīvot kopā, un vīrietim gribot vai negribot būs jāiegulda līdzekli bērna uzturēšanā, tas vnk ir neizbēgami. 2. Sievietes un bērna dzīvē vienmer būs viņa bioloğiskais tēvs. 3. Kas, manuprāt, ir pats, pats svarīgākais - māte vienmēr nostāsies bērna pusē, ja viņai nesakritīs domas ar vīrieti par "pareizu" audzināšanu. Šim jaunajam vīrietim vispār nav pilnīgi un galīgi nekādas legālas tiesības uz šo bērnu, jo viņš būtībā skaitās pilnīgi nekas. Vīrietis var ļoti pieķerties bērnam un audzināt kā "savu", bet ja kaut kas notiek vīrieša un sievietes savstarpējās attiecībās, tad sieviete var vnk aiziet prom ar visu bērnu un vīrīties tur pilnīgi neko nevarētu izdarīt, jo pēc likuma viņš bērnam neskaitās pilnīgi nekas.
Tā tad, apkopojot šos visus mīnusus un plusus (tieši tā, plusu nav), no vīrieša skata punkta, veidot attiecības ar sievieti, kurai ir jau bērns, tas vnk ir ļoti sūdīgs, neloğisks "darījums" un tam vispār nav pat mazākais sakars ar kaut kādiem kompleksies vai ko tik vēl māmuļas neizdomā, lai kauninātu vīriešus, kuri negrib sievieti ar "bagāžu". Kāpēc tikties ar vientuļajām mātēm, ja var tikties ar sievietēm, kurām bērnu nav? :)
09.11.2022 11:53 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
1. Gadus atpakal Riga, sarakstijos ar kadu puisi , pec bildes simpatisks . Dzive ieraudzit - vinam tiesam nebija viens PRIEKSEJAIS zobs un vins stadtija par busanu mentalajaa klinika……..un labakais bija tas ka mana labaa sirds piekrita izbraukt pec kafijas (es nezinu kadel 😅) un esot viena masina man bija neomogi, tik speju domat lai butu atrak aizvesta sveika un vesala majas lol 😝
2. Nakosais - viens no randiniem Diezgan atri eskaleejas lidz ar to izdomajam iet uz puisa majam “tuseet” talak . Viss vienkarsi bija random , tajaa vieta lai mums viss lidz TAM aizietu, vins izdomaja PLIKS virtuvee sedet un runat par dzivi…(reali olas utt vareja pipejot redzet un vins tik nopietni par visu runaa 😅 ) man pietika, bija parak akward un es izdomaju zvanit taksim lai man braucu Pakal , kaut ari nedzivoju talu no vina (vins teika, es jugla) . Taksis teica ka zvanis kad piebrauks un es ari atrak neskreju no dzivokla araa jo bija 2am nakti.
Taksis, zvana es skrienu araa no taa trakaa plikaa lol Un man izladejas telefons un izejot araa nekur taksi neredzu, augsaa uz trakaa dzivokli netieku jo prieksaa kods, nevienam vairs nevaru pazvaniit un redztaataa es skrienu sprintaa un majaam 😅
3. Ari likas sakarigs virietis, bet dzivee daudz vecaks un isaks par manim , nebija nekad pietam nolicis tiesiibas, bet soreiz es biju gudraka un sarunaju redzeties sava pusdienu partraukumaa 😅labi ka ta jo nacas pa rigas centru no tada atkratities.
Reali noplicis virietis ar mugureni……
Bet , viens fun fact …… taka vins man bija teicis ka visur ar kajam parvietojas, vismaz 3x ziema sastregumu laikaa redzu vinu stibiijot vienaa atrumaa ar trolejbusu, kur ieksa esmu es ….. zeme atveries 😅
09.11.2022 11:08 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Laris @ 08.11.2022 00:39

Katrs randiņš ir kā liela vilšanās ? veltīgi tērēts laiks, vienmēr nodomāju - būtu labāk citādāk to pavadījusi , ne uz randiņu ar briesmoni nākusi.
Piekrītu par to laika tēriņu, tāpēc jāmācās no kļūdām un jāorganizē randiņš tā lai būtu maksimāli maza iespēja kļūdīties un neveiksmes gadijumā pašam neko nezaudēt.
09.11.2022 10:28 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Bērns nav traucēklis - kamēr nemaisās pa kājām un nav jāfinansē (jaunajam joberim)
09.11.2022 09:51 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.10.2022
Šausmaz..Cik daudz kompleksu un aizspriedumu.
Bērns traucēklis..Nezinu man tā nekad nav bijis..Man laikam tik kādu vienu reizi kāds ir pateicis..Ai vai tev bērns..Tad diemžēl nē.Bet es tajā brīdī tā nošoķejos..Vabūt protams skatoties kādā vecumā ir tas bērns..Es par savu meitu pati rūpējos un viņas tēvs..Manam jaunajam vīrietim ir jāsāprot ,ka tā ir mana sastavdaļa un ja mīl mani, tad mani bērni ir neatņemama sastāvdaļa no manis.Un viņš var kļut par labu draugu bērnam..Es neuzskatu, ka bērni ir traucēklis.
Runājot par Bodoo un Tinder..Ko izmantoju jau pasen.Tinderī laikam ir vairāk tendēts uz vienas nakts sakariem.Badoo esmu satikusi jaukus puišus..Kā cilvēkus..Mūsdienās, ko nesaprotu, kā vīrieši ap 30..pēc..vēl nav sakārtojis savu dzīvi..Dzīvo pie vecākiem..Slikts darbs..Kas man uzreiz atkrīt.
Viens man spilgti palika atmiņā..satikos ar kādu čali, kas braukāja ar krutu BMW,visu laiku lielijās ar savu mašīnu,bet kad ieraudzīju,kur mitinās ..Vecā nolaistā dzīvoklī..Tad nesapratu prioritātes dzīvē cilvēkam:) Visbiežāk jau laikam uzreiz bieži saprotam kāds ir cilvēks,nepamanam sarkanos karodziņus,bet bieži ceram uz labāko:)
09.11.2022 09:40 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
iiieviiite @ 08.11.2022 08:35
mjā, interesanti. a daudzi vīrieši parasti negrib iet uz randiņiem, jo bieži jātērējas (man to divi brīvi vīriešu kārtas draugi teica un nav viņi tie nabagākie) ?. katru reizi ziedi, kāda pasēdēšana (tagad aukstā laikā jo īpaši), kafijas vai ēdiena uzsaukšana. katru reizi kāds 50.00 vismaz sanāks. un ja tie randiņi ir bieži un katru nedēļas nogali, tad pat pieticīgi rēķinot, mēnesī vairāki simti ?
neko nesaku, to visu var arī nedarīt, bet daudzām sievietēm tas ir svarīgi - uzmanība un tā, izredzes vīrietim noteikti labākas, ja tas viss būs.

Labākās izredzes saparoties ar mātīti.
09.11.2022 02:04 |
 
Reitings 10743
Reģ: 05.03.2020
mjā, interesanti. a daudzi vīrieši parasti negrib iet uz randiņiem, jo bieži jātērējas (man to divi brīvi vīriešu kārtas draugi teica un nav viņi tie nabagākie) 😀. katru reizi ziedi, kāda pasēdēšana (tagad aukstā laikā jo īpaši), kafijas vai ēdiena uzsaukšana. katru reizi kāds 50.00 vismaz sanāks. un ja tie randiņi ir bieži un katru nedēļas nogali, tad pat pieticīgi rēķinot, mēnesī vairāki simti 😀
neko nesaku, to visu var arī nedarīt, bet daudzām sievietēm tas ir svarīgi - uzmanība un tā, izredzes vīrietim noteikti labākas, ja tas viss būs.
08.11.2022 08:35 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.11.2022
minniethemouse @ 08.04.2022 10:43
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt ?. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās ?). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti ?????, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties ??????.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena ?.

Katrs randiņš ir kā liela vilšanās 😁 veltīgi tērēts laiks, vienmēr nodomāju - būtu labāk citādāk to pavadījusi , ne uz randiņu ar briesmoni nākusi.
08.11.2022 00:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.11.2022
Mārtiņš (uzvārds arī zināms)
38 gadi. Ne pieaudzis. Sākumā saruna ir nosaucama par sakarīgu, bet tad sāk rakstīt par sevis apmierināšanu. 😁 par randiņiem nerunā, uz tādiem nedodas, aicina vienīgi pie sevis ciemos.
08.11.2022 00:34 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Wordrobe666 @ 04.05.2022 18:44

Ir arī otradi- vīrieši, kas uzskata, ka ja sievietei nav mašīnas, tad viņa atkrīt jau... ?
Tie kuriem pašiem nav auto, citu iemeslu nevaru iedomāties :D
04.05.2022 18:49 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Mezavavere @ 23.04.2022 13:02
baac, Kapec tu brauci??? jā nav auto tadi uzreiz iet melnajā sarakstā?

Ir arī otradi- vīrieši, kas uzskata, ka ja sievietei nav mašīnas, tad viņa atkrīt jau... 😉
04.05.2022 18:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ieva333 @ 22.04.2022 22:53
Bija ari virietis ar mentalajam problemam, nesavaldiba, kliegsana uz mani. Ar to satikamies 5 -6 reizes, bet sapratu, ka man nav vajadizgs blakus nenormalais virietis, kurs jau 3.reize uzkliedz, jo esot mani jagaida (kaveju randinu).

Es saprastu, ja viņš sāktu kliegt, kāda 50 x randiņā ka kavē, bet ne 3.ja..🤣
04.05.2022 18:42 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Katey @ 23.04.2022 12:56
Man tāda sajūta ka vīriešu vienīgā vēlme ir nomirt vieniem aukstā gultā.
Man viens randiņš vilkās 2 minūtes max. Es teicu ka dzīvoju Pārdaugavā. Viņš izdomāja ka varētu aizket uz Ezīti miglā pie Alfas. Es itkā piekritu,bet biju jau dusmīga par to ka man sievietei jābrauc tāds gaisa gabals. Un vēl bija vecas bildes saliktas. Un es kā ieraudzīju viņu es viņam pateicu visu ko domāju. Un viņš saka,, Nu ta ko darisim a? Pagriezos un aizgāju.
baac, Kapec tu brauci?😀😀 jā nav auto tadi uzreiz iet melnajā sarakstā😀
23.04.2022 13:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits