Tinder/Badoo stāstiņi

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Noteikti tamlīdzīgas tēmas ir bijušas, bet nu, man gribējās vēlreiz uztaisīt 😀. Padalāmies ar saviem stāstiņiem uz dzīves!
Es jau gadu esmu viena, un šobrīd grafiks ir tāds, ka esmu visu laiku aizņemta ar darbiem, plus, man ir tiešām baigais iekšējais bloks uz attiecībām, bet nu ko...atjaunoju profilu vienā no platformām, sāku rakstīties ar kaut kādu džeku(var teikt, pirmo, kas trāpījās 😀). Pēc nedēļas sarunājām satikties. Viņš atbrauca ar ričuku, ārā tieši bija ledus auksti 😀😀😀😀😀, mēs vnk divas stundas staigājām (es godīgi, jutos kā 15gadīga), riktīgi nosalām un ES(!!!) mums statjikā pirku kafijas, šim pat maks līdzi nebija.
Reāli tizli.
Tagad raksta katru dienu, bet es protams galīgi nesaprotu, kur tādas "attiecības" var virzīties 😀😀😀😀😀😀.
Lūdzu, pastāstiet kaut ko tādu, lai es nomierinos - ka ir arī trakāk.
P. S. Man šķiet, es nomiršu viena 😀.
08.04.2022 10:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 09.11.2022 21:44

Tā varētu būt, jo tu droši vien ar sievietēm netiecies :D Runa jau nav par to ko prasa, runa ir par to kāds tas pats prasītājs ir. Jāsaka, ka man ir bijuši randiņi, kur man ir jākož sev mēlē, lai restorānā nesāktu skaļi smieties, kad runa nonāk līdz tam, kādu, katrs partneri vēlētos :D Tagad, kad tu tā ieminējies, ir diezgan interesanti un smieklīgi attcerēties, uzlabo vakaru.

Nu ja tu pati esi bomzis bet gribi vīrieti, kas tev nodrošinās lukšurī lajf, tad gan jau tās ir nereālas ekspektācijas. Es tagad tā atcerējos savus randiņus, no savas pierdzes nevaru neko sliktu pateikt par vīriešiem un viņu prasībām. Godīguma labad jāatzīst, ka man šķiet vispār neko neprasija. 😄 Tapēc par vīriešiem arī tā grūti pateikt.
09.11.2022 21:48 |
 
Reitings 642
Reģ: 26.07.2022
Aleksandrs @ 09.11.2022 17:30

Cits daļēji, jā, bet tev nešķiet, ka ir vērojama korelācija kāpēc nenoliedzami lielais vairums tur ir ar bērniem?
Vai nav tā, ka tās bez bērniem tur tiek ātrāk un vairāk “izķertas”, tāpēc to tur nav tik daudz? Ja jau bērni tajā nespēlē nekādu lomu, kāpēc tur piemēram lielais vairums nav tikai melnmates vai tikai blondīnes? Varbūt tāpēc, ka matu krāsa tiešām nav svarīga, bet bērnu faktors gan? Vai arī uzskati, ka 90% līdz 30 gadiem vienkārši ir apbērnojušās? Tad jau mums ar demogrāfiju vispār nebūtu nekādas problēmas.

Tie ir tikai jusu noverojami :) tikpat labi es gadiem atpakal biju noverojusi ka tiesi brivi (gadiem!! ) , neko daudz sasniegusi un biskin divaini ( kaut ari katram mums kaadi putni galvaa ) tur Tinderi sedeja:)
Tad jau es labak izveletos kadu ar beerniem, neka tadu , kurs Nemaz izveidot labas, jegpilnas un noturet normalas attiecibas . Plus mana skatu punkta - Ja es iepazistos ar virieti lidz (teiksim 35 gadiem ) , kurs ne reizi nav bijis ilgstosas attiecibas un nav spejis sev nodibinat gimeni / maju/sakarigu darbu - tie ari nekad ta normali nevares jo tad jau sakas problemas ar pielaagosanos otram , un redz , jo vairak par sevi , jo gadiem ejot tas raksturs tads egoistiskaks paliek :)
Let’s be real - online aplikacijas ir vairak / mazak tikai laika kavesanai , pati esmu ta centusies iepazities (gadiem atpakal ) . Nav prieks manim , neko sakarigu neateadu , visi stasti bija kuriozi/ divaini / utt 😀 tacu , neko nesaku ja kada censas un ari atrod ko sakarigu , kaut kadam procentam jau jabut .
09.11.2022 21:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es laikam īsti nespēju iebraukt kas tieši ir tās nereālās ekspektācijas. Es nezinu, man nav pieredzes ar to, ko vairākums sieviešu prasa no vīrieša. Es māku atbildēt tikai par sevi.

Tā varētu būt, jo tu droši vien ar sievietēm netiecies :D Runa jau nav par to ko prasa, runa ir par to kāds tas pats prasītājs ir. Jāsaka, ka man ir bijuši randiņi, kur man ir jākož sev mēlē, lai restorānā nesāktu skaļi smieties, kad runa nonāk līdz tam, kādu, katrs partneri vēlētos :D Tagad, kad tu tā ieminējies, ir diezgan interesanti un smieklīgi attcerēties, uzlabo vakaru.
09.11.2022 21:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 09.11.2022 21:10

Nu es gan teiktu, ka tas nav viens un tas pats. Šādus tekstus vispār nevajag ņemt galvā, tā ir deguna bāšana citu darīšanās. Manuprāt, bērnu neesamība nav nekas nosodošs, labāk tā nekā, klaberēt apkārt vienai ar bērnu, nu vismaz es uz to tā skatos.
Nu es gan neteiktu, ka galvā kaut kas saslēdzas. Es, personīgi, esmu novērojis, ka tas saucamais "saslēdzas galvā" ir pielīdzināms ar "svilst pakaļa", tas ir, ka saprot, ka variantu kļūst ar vien mazāk un mazāk un tad tikai to tā pasniedz, ka "esmu beidzot nobriedis".
Labi mēs te runājam par sievietēm ar bērniem, ka ir grūtāk atrast partneri, bet vīriešiem jau arī nav tik viegli kā tas varētu šķist, es pat atlautos teikt, ka vīriešiem, kuri līdz kaut kādam zināmam vecumam nav kaut nedaudz dzīvē "izsitušies" ir pat grūtāk kaut ko sakarīgu atrast. Bet tur jau arī ir tas pats stāsts no sērijas - vīrietis tuvu 40g, strādā vēl joprojām par minimālo, dzīvo pie mammas vai īri 10km dzīvokli, bet grib jaunu skaistu sievieti, kura viņu apkalpos. Būtībā šis viss, kas tika apspriests pēdējas lapās iet uz abām pusēm ar nereālām ekspektācijām un visām tām izrietošajām sekām.

Es laikam īsti nespēju iebraukt kas tieši ir tās nereālās ekspektācijas. Es nezinu, man nav pieredzes ar to, ko vairākums sieviešu prasa no vīrieša. Es māku atbildēt tikai par sevi.
09.11.2022 21:33 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 09.11.2022 21:17

Nu pēc šī foruma spriežot, vispār jau TIKAI izvēlas tie vīrieši kam nav bērnu, jo redz gan tās kam ir bērnu, gan tās kam nav, grib tikai vīriešus bez bērniem, ar citiem uzreiz sarunu pārtraucot. ?

Es prasu jo šķiet neētiski, ja vīrietis, kam pašam ir bērns norakstītu sievieti ar bērnu.
09.11.2022 21:31 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Aleksandrs @ 09.11.2022 21:17

Nu pēc šī foruma spriežot, vispār jau TIKAI izvēlas tie vīrieši kam nav bērnu, jo redz gan tās kam ir bērnu, gan tās kam nav, grib tikai vīriešus bez bērniem, ar citiem uzreiz sarunu pārtraucot. ?

Tiešām esi piefiksējis tādas, kas pašas ir mātes, bet meklē vīrieti tikai bez bērniem? Nu, tur ir kukū, bet abos dzimumos ir visādas grupas, par kurām neticībā jārauc uzacis 😁
09.11.2022 21:21 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
.Eksperte. @ 09.11.2022 21:09

Nav tā, ka tie, kas izvēlas bez bērnu sievietes ir tie, kam ir pašiem bērni?

Nu pēc šī foruma spriežot, vispār jau TIKAI izvēlas tie vīrieši kam nav bērnu, jo redz gan tās kam ir bērnu, gan tās kam nav, grib tikai vīriešus bez bērniem, ar citiem uzreiz sarunu pārtraucot. 😄
09.11.2022 21:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja tev nav bērns savos, piemēram, 30 gados, tad kaut kas nav ar tevi riktīgi un visi pēc kārtas sāk prašņāt kad tad būs, vai tad nemaz negribās.
Grozies kā gribi, nav labi.

Nu es gan teiktu, ka tas nav viens un tas pats. Šādus tekstus vispār nevajag ņemt galvā, tā ir deguna bāšana citu darīšanās. Manuprāt, bērnu neesamība nav nekas nosodošs, labāk tā nekā, klaberēt apkārt vienai ar bērnu, nu vismaz es uz to tā skatos.
Un man, godīgi sakot šķiet, ka bērns kā nevajadzīga piekabe attiecībās šķiet tiem, kam pašiem bērnu nav un tuvākajā laikā neplāno. Mans paziņu loks rāda, ka kaut kādā vecumā vīrietim kaut kas tur galvā saslēdzas tā, ka tas bērns vairs netop par šķērsli. Gan jau šeit esošie vīrieši mācēs paskaidrot. Es varu minēt, ka viens no aspektiem ir tas, ka laika kļūst arvien mazāk un izvēle vairs nav tik liela, tapēc jāņem to kas ir. Bet man gribētos cerēt, ka līdz ar vecumu nāk arī viedums. Un beigās pašas pieredze rāda, ja nograuj pats savas robežas kaut kādos jautājumos, tad kļūst vieglāk dzīvot.

Nu es gan neteiktu, ka galvā kaut kas saslēdzas. Es, personīgi, esmu novērojis, ka tas saucamais "saslēdzas galvā" ir pielīdzināms ar "svilst pakaļa", tas ir, ka saprot, ka variantu kļūst ar vien mazāk un mazāk un tad tikai to tā pasniedz, ka "esmu beidzot nobriedis".
Labi mēs te runājam par sievietēm ar bērniem, ka ir grūtāk atrast partneri, bet vīriešiem jau arī nav tik viegli kā tas varētu šķist, es pat atlautos teikt, ka vīriešiem, kuri līdz kaut kādam zināmam vecumam nav kaut nedaudz dzīvē "izsitušies" ir pat grūtāk kaut ko sakarīgu atrast. Bet tur jau arī ir tas pats stāsts no sērijas - vīrietis tuvu 40g, strādā vēl joprojām par minimālo, dzīvo pie mammas vai īri 10km dzīvokli, bet grib jaunu skaistu sievieti, kura viņu apkalpos. Būtībā šis viss, kas tika apspriests pēdējas lapās iet uz abām pusēm ar nereālām ekspektācijām un visām tām izrietošajām sekām.
09.11.2022 21:10 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Neviens jau nesaka, ka neviena ar bērniem vairs nekad netiks pie vīrieša, protams, ka tiks, tikai tas ir daudz grūtāk, jo ja agrāk varbūt bija 10 kandidāti, tad tagad paliek 4, jo piemēram 6 labāk izvēlēsies tādu kam nav bērnu.

Nu redz, te jau ir reālistiski uzrakstīts.
09.11.2022 21:09 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 09.11.2022 21:02

Sava taisnība ir, bet par to, ka, kaut kas nav ritīgi, ja 30 gados nav bērnu jau parasti saka, kaut kādi vecāki cilvēki, sievietes kam pašām ir bērni utt., nevis tie, kas būtu kā potenciālie attiecibu partneri.
Un pati jau saki - izvēle kļūst mazāka, un jāņem to kas ir. Tā būtībā ir latiņas nolaišana, un par to arī ir runa, ka sievietes negrib to nolaist, cer uz princi, bet prinču loks ir ievērojami samazinājies, jo tiem citu bērns nešķiet nemaz tik pievilcīgs dzīves aicinājums. Neviens jau nesaka, ka neviena ar bērniem vairs nekad netiks pie vīrieša, protams, ka tiks, tikai tas ir daudz grūtāk, jo ja agrāk varbūt bija 10 kandidāti, tad tagad paliek 4, jo piemēram 6 labāk izvēlēsies tādu kam nav bērnu.

Nav tā, ka tie, kas izvēlas bez bērnu sievietes ir tie, kam ir pašiem bērni?
09.11.2022 21:09 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
.Eksperte. @ 09.11.2022 20:46
Vai nav dīvaini tajā pasaulē iekārtots? Tīri tā, filozofējot par dzīvi.
Ja tev ir bērns, tu neesi vairs tik iekārojama kā tad, ja esi bez bērna.
Ja tev nav bērns savos, piemēram, 30 gados, tad kaut kas nav ar tevi riktīgi un visi pēc kārtas sāk prašņāt kad tad būs, vai tad nemaz negribās.
Grozies kā gribi, nav labi.
Un man, godīgi sakot šķiet, ka bērns kā nevajadzīga piekabe attiecībās šķiet tiem, kam pašiem bērnu nav un tuvākajā laikā neplāno. Mans paziņu loks rāda, ka kaut kādā vecumā vīrietim kaut kas tur galvā saslēdzas tā, ka tas bērns vairs netop par šķērsli. Gan jau šeit esošie vīrieši mācēs paskaidrot. Es varu minēt, ka viens no aspektiem ir tas, ka laika kļūst arvien mazāk un izvēle vairs nav tik liela, tapēc jāņem to kas ir. Bet man gribētos cerēt, ka līdz ar vecumu nāk arī viedums. Un beigās pašas pieredze rāda, ja nograuj pats savas robežas kaut kādos jautājumos, tad kļūst vieglāk dzīvot.

Sava taisnība ir, bet par to, ka, kaut kas nav ritīgi, ja 30 gados nav bērnu jau parasti saka, kaut kādi vecāki cilvēki, sievietes kam pašām ir bērni utt., nevis tie, kas būtu kā potenciālie attiecibu partneri.
Un pati jau saki - izvēle kļūst mazāka, un jāņem to kas ir. Tā būtībā ir latiņas nolaišana, un par to arī ir runa, ka sievietes negrib to nolaist, cer uz princi, bet prinču loks ir ievērojami samazinājies, jo tiem citu bērns nešķiet nemaz tik pievilcīgs dzīves aicinājums. Neviens jau nesaka, ka neviena ar bērniem vairs nekad netiks pie vīrieša, protams, ka tiks, tikai tas ir daudz grūtāk, jo ja agrāk varbūt bija 10 kandidāti, tad tagad paliek 4, jo piemēram 6 labāk izvēlēsies tādu kam nav bērnu.
09.11.2022 21:02 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vai nav dīvaini tajā pasaulē iekārtots? Tīri tā, filozofējot par dzīvi.
Ja tev ir bērns, tu neesi vairs tik iekārojama kā tad, ja esi bez bērna.
Ja tev nav bērns savos, piemēram, 30 gados, tad kaut kas nav ar tevi riktīgi un visi pēc kārtas sāk prašņāt kad tad būs, vai tad nemaz negribās.
Grozies kā gribi, nav labi.
Un man, godīgi sakot šķiet, ka bērns kā nevajadzīga piekabe attiecībās šķiet tiem, kam pašiem bērnu nav un tuvākajā laikā neplāno. Mans paziņu loks rāda, ka kaut kādā vecumā vīrietim kaut kas tur galvā saslēdzas tā, ka tas bērns vairs netop par šķērsli. Gan jau šeit esošie vīrieši mācēs paskaidrot. Es varu minēt, ka viens no aspektiem ir tas, ka laika kļūst arvien mazāk un izvēle vairs nav tik liela, tapēc jāņem to kas ir. Bet man gribētos cerēt, ka līdz ar vecumu nāk arī viedums. Un beigās pašas pieredze rāda, ja nograuj pats savas robežas kaut kādos jautājumos, tad kļūst vieglāk dzīvot.
09.11.2022 20:46 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
IceCream @ 09.11.2022 20:29
Cik saprotu, Jelinskai tie 2 bērni turklāt ir tā, ka viens viņas un otrs exvīra, ko viņa audzinot kā savu. I pat ar tādu Fiļs paņēma.
Un viņa bijušajai Zāmuelei arī 2 meitas bija.

Fiła ir ar tik pretīgu raksturu un tāds skopulis, ka 3 sievas notina. Dullā Jelinska tik lec no ādas ārā.
09.11.2022 20:34 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Pilots Pēteris ar 3tk algu? Pilotam ar stāžu vismaz 10tk jābūt, kas par murgu. Tad jau visi, kas tīra zivis vai fasē dārzeñus ārzemēs un sagrābsra 3tk ir uz izkeršanu?
09.11.2022 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Cik saprotu, Jelinskai tie 2 bērni turklāt ir tā, ka viens viņas un otrs exvīra, ko viņa audzinot kā savu. I pat ar tādu Fiļs paņēma.
Un viņa bijušajai Zāmuelei arī 2 meitas bija.
09.11.2022 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Cik saprotu, Jelinskai tie 2 bērni turklāt ir tā, ka viens viņas un otrs exvīra, ko viņa audzinot kā savu. I pat ar tādu Fiļs paņēma.
Un viņa bijušajai Zāmuelei arī 2 meitas bija.
09.11.2022 20:29 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 09.11.2022 19:52

Tu atkal salīdzini nesalīdzināmas lietas. Ja šie gadījumi būtu kā nomra, vai ne tik reti, ka tu to pasniedz, tad sievietes šajā foruma diskusiju ievaros tik ļoti nepārdzīvotu un nešķoībos un nekauninātu vīriešus, kuri paziņo, ka nevēlas sievieti ar bērnu, jo par ko gan uztraukties, ka kāds "mīkstais" foruma vecis te kaut ko saka. Kāds Fiļa veidīgais jau gaida rindā ?
Es gan te neko vispār neminēju par Pētera izskatu ? Ja tu būtu vīrietis, tu gribētu saulieti par savu sievu? tīri zinkārības pēc jautāju.

Man nav bērnu un arī man vīrietis ar bērnu ir liels NĒ, un es arī iepazīšanās portālos uzreiz pārtrauktu sarunu tādā gadījumā.
Bet Latvijas ''slavenību'' dzīvju izklāsts presē mums rāda, ka nav tā, ka neviens veiksmīgais vīrietis neņems sievieti ar bērniem vai tas notiek tik reti kā vinnēt loterijā. Jo tādu ir pārāk daudz, lai sauktu par atsevišķiem izņēmumiem, tas arī viss.
Kas notiek tavā vai manā paziņu burbulī un mūsu uzskatos - tā nav visa sabiedrība, jāskatās plašāk.
Ja Sauliete būtu tik neiekārojama, tad viņa nebūtu bijusi ar 2 sportistiem, tātad kaut kas jau viņā ir. Par savu skatījumu grūti atbildēt, jo viņa ir diezgan vecāka par mani, tādēļ tīri subjektīvi neliekas tik pievilcīga kā sievietes manā vecumā.
09.11.2022 20:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un es tev saku, ka tas nav tik reti. Kā jau vīrietis tu droši vien vispār nelasi ziņas par Latvijas slavenībām un īsti neko nezini par influencerēm, kas pats par sevi nav slikti, bet tieši šajā diskusijā kaitē, jo nezini par to, ka no tā salīdzinoši augstā sabiedrības slāņa cik parādās ziņas, ka kāda sieviete ar bērniem šķīrusies, tik diezgan drīz viņa jau ir kāda uzņēmēja (ar izvēles iespējām) sānos, un tos galīgi nevar saukt par retiem izņēmuma gadījumiem.

Tu atkal salīdzini nesalīdzināmas lietas. Ja šie gadījumi būtu kā nomra, vai ne tik reti, ka tu to pasniedz, tad sievietes šajā foruma diskusiju ievaros tik ļoti nepārdzīvotu un nešķoībos un nekauninātu vīriešus, kuri paziņo, ka nevēlas sievieti ar bērnu, jo par ko gan uztraukties, ka kāds "mīkstais" foruma vecis te kaut ko saka. Kāds Fiļa veidīgais jau gaida rindā 🙃
Nu, protams, jo Pēteris ir īss resnis ar izkrītošiem matiem un sapuvušiem zobiem, ar viņu noteikti tik par samaksu uz stundu kāda var saņemties pārgulēt, tādēļ viņam nekas cits neatlika...

Es gan te neko vispār neminēju par Pētera izskatu 😕 Ja tu būtu vīrietis, tu gribētu saulieti par savu sievu? tīri zinkārības pēc jautāju.
09.11.2022 19:52 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Bet tu saproti, ka tie ir tie retie izņēmumi, kurus tu tik izmisīgi mēģini pataisīt par normu.

Un es tev saku, ka tas nav tik reti. Kā jau vīrietis tu droši vien vispār nelasi ziņas par Latvijas slavenībām un īsti neko nezini par influencerēm, kas pats par sevi nav slikti, bet tieši šajā diskusijā kaitē, jo nezini par to, ka no tā salīdzinoši augstā sabiedrības slāņa cik parādās ziņas, ka kāda sieviete ar bērniem šķīrusies, tik diezgan drīz viņa jau ir kāda uzņēmēja (ar izvēles iespējām) sānos, un tos galīgi nevar saukt par retiem izņēmuma gadījumiem.
Šeit gan es varētu pastrīdēties. Varbūt izklausīsies ļauni, bet es īsti nezinu, kam jābūt vīrieša galvā, lai izvēlētos saulieti (pat bez bērniem ) par savu sievieti. Varbūt tomēr nemaz nebija tā, ka varēja kaut ko izvēlēties

Nu, protams, jo Pēteris ir īss resnis ar izkrītošiem matiem un sapuvušiem zobiem, ar viņu noteikti tik par samaksu uz stundu kāda var saņemties pārgulēt, tādēļ viņam nekas cits neatlika...
09.11.2022 19:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Miljonārs Maligins arī varēja dabūt Elīnas vecuma bezbērnu sievieti, bet Elīnai jau bija bērns. Kambala nav miljonārs, bet virs valsts vidējā, priekš kam viņam vajadzēja precēt sievieti ar jau 3 meitām.... Pilots Pēteris ar savu 3k algu arī varēja būt ar kādu bezbērnu sievieti, nevis gadiem Saulieti ar jau 2 meitām. Un es varu turpināt un turpināt. Tas nav TIK reti, kā jūs to pasniedzat...

Bet tu saproti, ka tie ir tie retie izņēmumi, kurus tu tik izmisīgi mēģini pataisīt par normu. diezgan muļķīgi ir balstīt realitāti uz šiem retajiem gadījumiem. Tomēr ir jāskatās kā notiek biežāk, nevis meklēt izņēmumus. tad jau tik pat labi arī varētu teikt, ka visas sievietes atradīs miljardierus, paskat, Marka Zuckerberga sieva vispār nav glīta un viņš pats ir miljardieris. Vai tad tas automātiski nozīmē, ka bagātiem vīriešiem patīk neglītas sievietes? nu ne tak.
Pilots Pēteris ar savu 3k algu arī varēja būt ar kādu bezbērnu sievieti, nevis gadiem Saulieti ar jau 2 meitām.

Šeit gan es varētu pastrīdēties. Varbūt izklausīsies ļauni, bet es īsti nezinu, kam jābūt vīrieša galvā, lai izvēlētos saulieti (pat bez bērniem :D) par savu sievieti. Varbūt tomēr nemaz nebija tā, ka varēja kaut ko izvēlēties
09.11.2022 18:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits