Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bakalaura Darba uzsākšana

 
Reitings 2666
Reģ: 17.01.2021
Čau, čau! Esmu galīgi apjukusi šajā jautājumā 😅 varbūt padalīsieties ar pieredzi - kurā kursā jūs uzsākāt rakstīt bakalauru? Kā jāizvēlas pasniedzējz, pie kā rakstīt? Un citas lietiņas
06.02.2022 01:32 |
 
Reitings 37
Reģ: 03.01.2022
Sveika:)
Pašlaik esmu 4.kursā, bakalauru var rakstīt par to pašu tēmu, kuru esi rakstījusi kursa darbiem. Man sanāk kursa darbiem divas dažādas tēmas - no tajām izvēlēšos vienu un pētīšanai padziļinātāk.
Saksu par to domāt, kad beigsies otrā semestra lekcijas- vasarā. Jo pašlaik ir jāiet vēl prakse, jāraksta prakses atskaite un pēc tam jāraksta otrais kursa darbs.
06.02.2022 08:28 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Ja kursa darbi ir bijuši labi, Tev jau vajadzētu būt teorētiskajai daļai gravai - vai tādai, ka jāpieslīpē. Noteikti atkarīgs, ko Tu mācies.
06.02.2022 09:13 |
 
Reitings 42
Reģ: 08.01.2022
Kad es rakstīju bakalauru- mums tēmas vajadzēja izvēlēties no piedāvātajām (varēja arī savu, bet jābūt dzelžaini labai un nebijušai), pie tēmas uzreiz jau bija arī darba vadītājs. No vienas puses atviegloja visu ķēpu ar tēmas domāšanu.
06.02.2022 10:46 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Čau! Es rakstīšu par pēdējā kursa darba tēmu. Komisijas novērtējums bija labs, man tikai jāturpina. Jāuzlabo, jāpapildina. Bakalaurs jānodod maijā un man tagad skaitās prakses laiks, tāpēc vēl neesmu pieķērusies turpināšanai, bet kad pieķeršos, tad jau "aizies". Es pat nezinu, kādai apņēmībai jābūt, lai iesāktu bakalauru laicīgi 😀
06.02.2022 11:35 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Bakalaura darbu rakstīju pēdējā kursā, iesāku rudenī. Darba vadītāju vajadzēja izvēlēties pašiem, pēc tam jau sarunā ar darba vadītāju izdomā, kas tev ir tuvāk. Noteikti padomā, par ko tu vēlies rakstīt, tad izvēlies pasniedzēju, kas ir kompetents šajā jomā. Es izvēlējos diametrāli pretēju jomu un tēmu tai, par ko rakstīju studiju darbu.
Citur studentam neļauj izvēlēties vadītāju, automātiski iedalot kādu pasniedzēju. Tāpēc ir vērts noskaidrot, kāda sistēma ir tavā augstskolā.
06.02.2022 12:40 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
unicorngirl @ 06.02.2022 11:35
Čau! Es rakstīšu par pēdējā kursa darba tēmu. Komisijas novērtējums bija labs, man tikai jāturpina. Jāuzlabo, jāpapildina. Bakalaurs jānodod maijā un man tagad skaitās prakses laiks, tāpēc vēl neesmu pieķērusies turpināšanai, bet kad pieķeršos, tad jau "aizies". Es pat nezinu, kādai apņēmībai jābūt, lai iesāktu bakalauru laicīgi ?

Tu mani nomierināji! :D jo man ir tāpat, es turpināšu studiju darba tēmu, bet neesmu pieķērusies vēl un tagad man visublaiku tāds viegls stresins, ka nepaspesu, draudzene arī turpina un viņa jau uzrasktīja 5 jaunas lapas klāt, bet es neko....
Labi, ka ir kāds kam tāpat :)
06.02.2022 20:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)