Viriesu iedzersana

 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Vai jus ticat viriesu pasedesanai, iedzersanai starp viriesiem? Es, piemeram, neticu. Es esmu jauna mamina, un es ar lielam aizdomam esmu, kad izdzirdu, kad manejais grib piektdiena, sestdiena tikties ar kaut kadiem vechiem un iedzert. Es zinu kadi ir cilveki, kad vini iedzer vini vel uzsauc un tad pasaka, a davaj aiziesim uz vel vienu baru, klubu utt. Vai jus uzticetos savai otrai pusitei? It ipasi, ja butu situacija, kad esat mamina ar zidaini rokas 24/7. Ka jus atreagetu? Vai jus gribetu, ka jusu virietis panem jus lidzi kaut reizi uz tiem dzerstiniem, lai iepazitos ar tiem 'draugiem' un paskatities vai tiesam vins nemelo. Kad nebiju precejusies, tad man bija tiri vienalga, jo zinaju, ka parastas attiecibas, kur bf-gf situacija un vel bez berniem, da es pati aizietu ar draudzenem iedzert, parunat, patuset. Bet kad jau ir lauliba un nav jau vairs bezbernu cilveks, nu nafig? Es piemeram neiebilstu ar viru aiziet patuset kopa, uz baru iedzert, bet lidz ko vinam kaut kadi peksni jauni draugi uzrodas, aj nu nav tak jabrinas, ka man varbut ir neuzticiba? Mes sievietes esam ar intuiciju, un skatamies uz pasauli ar lielakam aizdomam, neka viriesi, kas ir diez ko naivi un neatsaka iedzert vel un vel, lidz ko piedzeras lidz nelabumam. Veletos uzzinat, ka jus uz so visu situaciju skataties.
20.01.2022 12:05 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Kapec tad virietis var katras brivdienas? Tas butu normali, ja mes sarunatu, ka vins kadu brivdienu panem visas rupes uz sevi, un es dabutu atputu pa nedelu, pa veikaliem ar meitenem, iedzert vinus. Bet sanak, ka virietim tas ir normali pielikt maz pules ar bernu laiku pavadit, un piedzerties ta, ka nepiecelties nakamaja diena. Nu ja, ka es jau mineju, sievietes vienmer tiks nosoditas, jo viriesiem visu drikst. Sievietes viriesus ir izlutinajusas, vinu mammas. Bet man ka matei tiek pateikts - man jabut otra loma.

Nē, vīrietim nedrīkst visu, bet tā ir jūsu savstarpējā komunikācija. Ja Tu esi uzņēmusies visu uz sevi, tad diemžēl pati vainīga, jā. Vīrietis ir izlutināts. Ja Tu gan grūtniecības laikā, gan pēcdzemdību periodā esi depresīva, raudulīga, un nemeklē palīdzību, bet visu novel uz vīrieti - arī ir jābūt gatavai, ka viņš no mājām bēgs prom. Meklē palīdzību! Ej uz terapiju, saved galvu kārtībā, jo te izklausās pilnīgs ku-kū.
Bet kopumā sajūta, ka diviem bērniem ir piedzimis bērns, un tagad ne viens, ne otrs īsti negrib uzņemties atbildību. Pienākumus NORMĀLĀ ģimenē pat izrunāt nevajag - vīrietis palīdz sievietei un otrādi.
20.01.2022 12:52 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Annija35 @ 20.01.2022 12:42
Varbūt viņa uzvedība mainījās pēc bērna piedzimšanas,jo tava uzmanība ir tikkai bērnam?

Ne, nav visa uzmaniba tikai bernam. Es pieversu vinam uzmanibu vel joprojam tik daudz cik pirms berna. Es katru dienu esmu sakopta. Es pieversu visam uzmanibu, tapec ari esmu parslogota, jo es daru visu - mates pienakumus, sievas pienakumus, milnieces pienakumus. Bet izskatas, ka vins to nenoverte, un negrib mani vispar saprast, ka es jutos, kad vins ar fishy cilvekiem grib tikties, un mums tik maz laika kopa sanak.
20.01.2022 12:52 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Andie @ 20.01.2022 12:50
Mierīgi esi mēģiņajusi ar viņu runāt, lai iepazīstina ar tiem jaunajiem draugiem?
Mierīgi izklāstīt savu redzes punktu, bez apvainojumiem, drāmām, un ka vēlies iepazīties ar viņa draugiem.
Un iesaisti viņu vairāk ar bērnu, piemēram, mans brālis un viņa sieva ir reāli 50 uz 50 audzināšanā, lai nav tā ja 1 vel visu jau no 1dienas, jo viņi atklāti par to runāja, bez uzbraucieniem, bet mierīgi.

Ja, bet neizskatas, ka vins to grib darit, tapec man ari ir aizdomas, vai tie vispar tur tikai viriesi ir. Nesaprotu kur vinam ir problemas iepazistinat ar savu sievu, kopa pavadit laiku. Es pati esmu vairak atverta draudzibam ar viriesiem, neka sievietem. Loti labi satieku ar abiem dzimumiem, bet man ir bijusi vairak draugi viriesi dzives laika.
20.01.2022 12:54 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
lote_te @ 20.01.2022 12:52

Nē, vīrietim nedrīkst visu, bet tā ir jūsu savstarpējā komunikācija. Ja Tu esi uzņēmusies visu uz sevi, tad diemžēl pati vainīga, jā. Vīrietis ir izlutināts. Ja Tu gan grūtniecības laikā, gan pēcdzemdību periodā esi depresīva, raudulīga, un nemeklē palīdzību, bet visu novel uz vīrieti - arī ir jābūt gatavai, ka viņš no mājām bēgs prom. Meklē palīdzību! Ej uz terapiju, saved galvu kārtībā, jo te izklausās pilnīgs ku-kū.
Bet kopumā sajūta, ka diviem bērniem ir piedzimis bērns, un tagad ne viens, ne otrs īsti negrib uzņemties atbildību. Pienākumus NORMĀLĀ ģimenē pat izrunāt nevajag - vīrietis palīdz sievietei un otrādi.

Es biju depresiva un raudaju, jo es jutu, ka vins krapa. Tapec tikai. Man nebutu depresija, ja vins nebutu ta licis man justies. Un palika vins agresivs, jo vins noraidija manas aizdomas. Es redzeju vina telefona sieviesu zinjas, dzestas, un vins meloja, ka nekas nav.
20.01.2022 12:56 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
lote_te @ 20.01.2022 12:52

Nē, vīrietim nedrīkst visu, bet tā ir jūsu savstarpējā komunikācija. Ja Tu esi uzņēmusies visu uz sevi, tad diemžēl pati vainīga, jā. Vīrietis ir izlutināts. Ja Tu gan grūtniecības laikā, gan pēcdzemdību periodā esi depresīva, raudulīga, un nemeklē palīdzību, bet visu novel uz vīrieti - arī ir jābūt gatavai, ka viņš no mājām bēgs prom. Meklē palīdzību! Ej uz terapiju, saved galvu kārtībā, jo te izklausās pilnīgs ku-kū.
Bet kopumā sajūta, ka diviem bērniem ir piedzimis bērns, un tagad ne viens, ne otrs īsti negrib uzņemties atbildību. Pienākumus NORMĀLĀ ģimenē pat izrunāt nevajag - vīrietis palīdz sievietei un otrādi.

Piekrītu+++
20.01.2022 12:58 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
sla @ 20.01.2022 12:56

Es biju depresiva un raudaju, jo es jutu, ka vins krapa. Tapec tikai. Man nebutu depresija, ja vins nebutu ta licis man justies. Un palika vins agresivs, jo vins noraidija manas aizdomas. Es redzeju vina telefona sieviesu zinjas, dzestas, un vins meloja, ka nekas nav.

Tad kāpēc tu esi ar viņu kopā?
Ja ir tāda attieksme no viņa?
Ar strīdiem,kontrolēšanu utml.lietām jums attiecības tikkai pasliktināsies.
Tas ir murgs dzīvot tādā stresainā stāvoklī,ar domām vai tik nekrāpj utt.
20.01.2022 13:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dažas te pārāk ļoti mēģina visu novelt uz viņu pašu.
Come on, jābūt stiprai, pašpietiekamai, pašai jātiek galā ar savu depresiju, jāvelta uzmanību vīrietim ne tikai bēram (un zinot, ka vīrietis baigi ar bērnu nepalīdz, kā tad vispār var atrast laiku abiem?? )
Un ja netiec ar sevi galā, tad nebrīnies, ka viņš mūk prom uz bāriem. Vnk kooo?? Ja neesi super sieva, mamma un mīļākā, tad nebrīnies, ka vīrietis notinas? Viņam taču arī jāuzņemas atbildību, rūpes, arī jāpalīdz bērna mammai, ja tiešām tā ir pēcdzembību depresija (un tur vajag palīdzību, vienai sakārtot savu galvu ir grūti, arī saņemties aiziet pie ārsta)
Protams nav okei arī aizliegt bērna tēvam paballēties un atpūsties, bet ja apakšā ir neuzticība, depresija, izdegšana, tad tas ir jau citādāk.
Es piekrītu, ka vajag NORMĀLI, izrunāties, lēnām, pateikt, kas sāp, kas traucē. Ja tiec uzklausīta, tad mēģiniet visu uzlabot. Ja netiec uzklausīta, tad varbūt jā, jāpadomā vai ir vērts saglabāt tādas attiecības. Bet ir arī pašai jābūt gatavai panākt vēl pāris soļus pretī kaut kādās jomās, kur iepriekš to negribēji darīt.
20.01.2022 13:22 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Come on, jābūt stiprai, pašpietiekamai, pašai jātiek galā ar savu depresiju, jāvelta uzmanību vīrietim ne tikai bēram (un zinot, ka vīrietis baigi ar bērnu nepalīdz, kā tad vispār var atrast laiku abiem?? )

Neviens neteica, ka viņai pašai ir jātiek ar to galā, bet depresijai ir jāmeklē palīdzība un tieši to arī šeit ieteica. Tā no zila gaisa nepazudīs, vīrs arī nepalīdzēs, depresija ir slimība un to ārstē, nevis raud un trako. Lai gan autores teksti man liek domāt, ka tie ir hormoni, kuri trako, nenobriedis prāts abiem un pilnīgi neveselīgas attiecības. Iedomas vs realitāte.
20.01.2022 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Cik vecs bērniņš? Cik daudz laika vīrietis pavada ar bērnu ikdienā?
20.01.2022 13:33 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Tipiskās latviešu attiecības. Vecis dzer, sieva sēž mājās ar bērniem. Un tā tie gadi paiet, nelaimīgi.
20.01.2022 14:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
bumbu @ 20.01.2022 14:07
Tipiskās latviešu attiecības. Vecis dzer, sieva sēž mājās ar bērniem. Un tā tie gadi paiet, nelaimīgi.
viņai vīrs nav latvietis 😖
20.01.2022 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Es arī nevarētu būt kopā ar alko lietotāju jo pati nelietoju un lielo ballīšu zvēru arī nevarētu būt kopā. Mani gluži vienkārši izbesītu, ja otrā pusīte pārvilktos mājās nakti un pamostos pēc tam 6 vakarā!
Ieteiktu izrunāties jums abiem. Vienojoties abi savā starpā radiet kompromisu cik bieži var veltīt laiku draugiem un cik bieži lai velta laiku tev un bērnam.
Atklāsi arī to vai tavam vīram svarīgāki ir draugi un iedzeršanas vai ģimene
20.01.2022 15:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sievietēm tieši pievelk šādi dzērāji - badboy
Es nedzeru/nepīpēju man nav sievietes... sakritība?
20.01.2022 15:03 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Klau, a moš ka nav jāprecas un jātaisa bērni ar knapi pazīstamu cilvēku? Ko tad tu gaidīji? Pati ļoti gribēji bērnu no da jebkura tikko skolu pabeigusi. Sasteidzi visu, tagad domā, kā risināt. Pati rakstīji, ka apprecējies un nedzīvojāt pat kopā ilgu laiku, jo viņš dzīvoja cik tur tūkstošus km tālu. Vai jau sapinies visās savās rakstītajās muļķībās?
20.01.2022 15:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
lote_te @ 20.01.2022 13:31

Neviens neteica, ka viņai pašai ir jātiek ar to galā, bet depresijai ir jāmeklē palīdzība un tieši to arī šeit ieteica. Tā no zila gaisa nepazudīs, vīrs arī nepalīdzēs, depresija ir slimība un to ārstē, nevis raud un trako. Lai gan autores teksti man liek domāt, ka tie ir hormoni, kuri trako, nenobriedis prāts abiem un pilnīgi neveselīgas attiecības. Iedomas vs realitāte.

Es tev piekrītu.
20.01.2022 15:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
bumbu @ 20.01.2022 14:07
Tipiskās latviešu attiecības. Vecis dzer, sieva sēž mājās ar bērniem. Un tā tie gadi paiet, nelaimīgi.

jā jā, tikai latviešiem tā gadās
20.01.2022 15:22 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
sla @ 30.01.2021 12:33

Nē, jo uzticējos sajūtām un intuīcijām. Mēs ilgu laiku runājām un bijām labi iepazinušies. Es pirms tikšanās zīlēju uz taro kārtīm, un bija labs lasījums. Nedzīvojam kopā, jo viņam ir darbs citā kontinentā. Visdrīzāk man būs jāpārvācas.

Laikam taro kārtīm tomēr nebija taisnība 😁
20.01.2022 15:38 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
bumbu @ 20.01.2022 14:07
Tipiskās latviešu attiecības. Vecis dzer, sieva sēž mājās ar bērniem. Un tā tie gadi paiet, nelaimīgi.

Diemzel visas tautibas ir dzeraji. Tas ir tads tups steriotips, ka tikai latviesiem ir sadas attiecibas. Ne, Latvija ari var but labi, gadigi tevi berniem, kas 50% laiku iegulda, un ari preteji loti daudz gadijumi, kad ta nav. Ta ka sis situacijas notiek visur, neatkarigi no tautibas.
20.01.2022 15:43 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Pama @ 20.01.2022 15:16
Klau, a moš ka nav jāprecas un jātaisa bērni ar knapi pazīstamu cilvēku? Ko tad tu gaidīji? Pati ļoti gribēji bērnu no da jebkura tikko skolu pabeigusi. Sasteidzi visu, tagad domā, kā risināt. Pati rakstīji, ka apprecējies un nedzīvojāt pat kopā ilgu laiku, jo viņš dzīvoja cik tur tūkstošus km tālu. Vai jau sapinies visās savās rakstītajās muļķībās?

Es neparvacos, un labi ka ta, jo es vienmer varu 2.5 h brauciena atbraukt uz Latviju, un viss te ir tuvu, gimene, radinieki. Vins parvacas te un dzivojam UK. Mes ilgu laiku nebijam kopa, jo tiesi sanaca pa celam lokdauni, un ierobezojumi. Smagi, bet tas sanaca neplanoti. Man pasai planos bija appreceties, uztaisit karjeru, un pec daziem gadiem pieversties gimenei, bet sanaca viss otradi. Ja, varbut esmu jauna un naiva, bet nu vins ir vecaks par mani, un ar roza brillem, es iespejams neieraudziju attiecibu sakuma vina minusus, jo tas ka vins mil iedzert es pamaniju, bet es domaju, ka ar laulibu vins mazliet nomierinasies, un vairs ta iedzersana nebus tik aktuala, nu vismaz nejau lidz poham, kad man brivdienas paliek stundas bez vina, un jagaida kad vins pamodisies. Es ar berna ienaksanu dzive paliku pieaugusaka, nopietnaka, bet vins ne, izskatas, ka vins vel joprojam berna prata.
20.01.2022 15:56 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Atbildot uz pašu pirmo jautājumu, tad, jā, es ticu (? jocīgi izmantot šādā konceptā/jautājumā) vīriešu pasēdēšanām. Es īsti nesaprotu, kam tur var neticēt? Katram cilvēkam ir draugi/ vajadzība pēc lielākas vai mazākas socializēšanās, ar vai bez alko.
Vai es uzticos savam vīram? Jā, jo tādēļ viņš ir mans vīrs, ka uzticos. Un neko nemaina fakts, ka mums ir bērns. Viņš drīkst iet ballēties/ uz restorānu/ tikties ar jebkura dzimuma cilvēkiem, tāpat kā es.
Jau pirmajā autores ierakstā, redzu problēmu - "pirms laulībām man bija vienalga par tusiņiem", bet "pēc laulībām nu nafig". Vai tas vīrietis vispār saprot Tavu loģiku? Varbūt cilvēks vienkārši nedadomājas līdz tam, varbūt viņš nav empātiskākajām personībām un viņam neaiziet paprasīt Tev: "eu, sla, uzzvani draudzenēm, varbūt kāda grib ar Tevi šodien uz vīna glāzi iziet". Un galu galā, ar laulībām/ bērniem sociālā dzīve nebeidzas, tas ir jāsaprot.
Neaizstāvu piedzeršanos līdz pohu līmenim, bet varbūt viņam kādi 20mit? Tad ar nav cool, bet nu "māksla dzert" pieklājīgi ir jāmāk, piedzeršanās man besij, bet diemžēļ to tikai katrs indivīds pats var labot un iemācīties.
Pēdējais - caur daudziem teksiem Tev, sla, skan cauri tāda fāze kā pāraprūpe. Palasi par to, pamācies, varbūt kaut kas norezonē. Un atceries, ka ja gribi iziet pati ārā, lai vīrs ar Tevi pavada vairāk laiku, vai jebko citu - ir jārunā! Ir jākomunicē, citādāk nevar.
20.01.2022 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits