Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viriesu iedzersana

 
Reitings 1932
Reģ: 28.04.2019
Vai jus ticat viriesu pasedesanai, iedzersanai starp viriesiem? Es, piemeram, neticu. Es esmu jauna mamina, un es ar lielam aizdomam esmu, kad izdzirdu, kad manejais grib piektdiena, sestdiena tikties ar kaut kadiem vechiem un iedzert. Es zinu kadi ir cilveki, kad vini iedzer vini vel uzsauc un tad pasaka, a davaj aiziesim uz vel vienu baru, klubu utt. Vai jus uzticetos savai otrai pusitei? It ipasi, ja butu situacija, kad esat mamina ar zidaini rokas 24/7. Ka jus atreagetu? Vai jus gribetu, ka jusu virietis panem jus lidzi kaut reizi uz tiem dzerstiniem, lai iepazitos ar tiem 'draugiem' un paskatities vai tiesam vins nemelo. Kad nebiju precejusies, tad man bija tiri vienalga, jo zinaju, ka parastas attiecibas, kur bf-gf situacija un vel bez berniem, da es pati aizietu ar draudzenem iedzert, parunat, patuset. Bet kad jau ir lauliba un nav jau vairs bezbernu cilveks, nu nafig? Es piemeram neiebilstu ar viru aiziet patuset kopa, uz baru iedzert, bet lidz ko vinam kaut kadi peksni jauni draugi uzrodas, aj nu nav tak jabrinas, ka man varbut ir neuzticiba? Mes sievietes esam ar intuiciju, un skatamies uz pasauli ar lielakam aizdomam, neka viriesi, kas ir diez ko naivi un neatsaka iedzert vel un vel, lidz ko piedzeras lidz nelabumam. Veletos uzzinat, ka jus uz so visu situaciju skataties.
20.01.2022 12:05 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Santa1992 @ 20.01.2022 23:03
Piekūns totāli izgāzās ar savu komentāru, ka sievietes ceļ paniku kur tas nav. Atklāšu mazu noslēpumu - ja Tev neinteresē/neliekas svarīgas otra cilvēka jūtas tad vienmēr tā liksies, ka bez pamata. Bet tā ir Tava personīga aprobežotība, ne otra cilvēka problēma.

Var jau piesieties tam komentāram, galu galā vīrieši arī mēdz celt paniku tur, kur nevajag. Tomēr vidēji sievietes to dara biežāk.
Kas attiecas uz tavu piebildi - manā uzskatā par saviem putniem primāri atbildīgs ir katrs pats. Līdz ar to tā galvenokārt arī ir konkrētā indivīda problēma, ne apkārt esošo cilvēku. Un to, cik ļoti sadzīvot vai palīdzēt tikt galā ar šī cilvēka putniem, tad arī katrs apkārt esošais var lemt pats.
22.01.2022 12:58 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Karlsone @ 21.01.2022 02:42
Pārskrēju ar aci pāri citiem komentāriem, nesaprotu, ko tur daudzas pārmet.
Es arī justos stulbi, ja man būtu mazs bērns un vecis kaut kur vazātos apkārt dzerstīdamies. Bērniņš ir atbildība, abu vecāku atbildība.Kas tie par stacijas gājieniem vecim? Paskatieties Instagram Ievu Florenci un viņas vīru, vai Renāru Zeltiņu un viņa sievu. Ok, pat ja tur ir reizēm šķebinoši perfekti laimīgi viss, tad vai šis, autores stāsts var pretendēt kaut uz vidusceļu...nu nē..Tur vīrietis neciena sievieti, bērna mammu. Iesēdies komforta zonā kā augonis. Autore varbūt arī nemāk domrakstu valodā runāt, bet normāla sieviete, normāla sāpe.

+++
Šeit es varu pilnībā piekrist!
Bērnu rada divi cilvēki un rūpes par jaundzimušo ir jāuzņemās abiem vecākiem. Turklāt, tas ir pilnīgs čau, ja vīrs un bērna tēvs regulāri pēc piektdienas tusiņa nākamajā dienā pampst līdz sešiem vakarā un nepavada laiku ar savu ģimeni, jo viņam ir paģiras. Un, ja vīrietim pēkšņi ir uzradušies kaut kādi mistiski jauni draugi ar kuriem viņš katru brīvu brīdi plēšās kopā iet uz klubiņu atpūsties un Tevi ar viņiem negrib iepazīstināt, tad tie nav nekādi draugi, bet cita sieviete. Tāds vīrietis nav nekas vairāk par egoistisku lupatu un man ir ļoti žēl Tevis un Tava bērniņa. 😔
21.01.2022 17:08 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Izlasīju vēlreiz un tu minēji ka iet nekur tusēties negribi nu ok! Bet nu tev galvā pašai ir tāda putra, kas tev pašai arī ir jāsakārto. Prasi lai tev vīrietis palīdz. Es savējam nekaunos prasīt palīdzību kad viņš ir mājās un viņš pieceļas un palīdz. Sākumā man arī bija dusmas uz viņu bet tad sapratu- nu par ko?! Es esmu mamma un man kā mammai ir tas laiks vairāk ar bērnu jāpavada kamēr vīrs darbā.
21.01.2022 16:47 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sorry sla bet tie tavi teksti vispār ir ar depresijas novirzi kopš tev piedzima bērns. Bērns nav vainīgs ka nevari iet patusēt. Tāpēc jau vienmēr saka izbaudi jaunību un par bērniem domā kad esi iztrakojies un tam gatavs. Man personīgi negribētos mainīt laiku ar bērnu pret kaut kādu tusu klubā. Neko jaunu tur neredzēšu un garām nepalaidīšu. Tas ka tavam džekam nav mainījusies ļoti ikdiena ir skaidrs, jo diemžēl māte ir tā kas pavada vairāk laiku ar bērnu. Izbaudi pēcdzemdību atvaļinājumu un laiku kad bērns aug!
21.01.2022 16:36 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Pārskrēju ar aci pāri citiem komentāriem, nesaprotu, ko tur daudzas pārmet.
Es arī justos stulbi, ja man būtu mazs bērns un vecis kaut kur vazātos apkārt dzerstīdamies. Bērniņš ir atbildība, abu vecāku atbildība.Kas tie par stacijas gājieniem vecim? Paskatieties Instagram Ievu Florenci un viņas vīru, vai Renāru Zeltiņu un viņa sievu. Ok, pat ja tur ir reizēm šķebinoši perfekti laimīgi viss, tad vai šis, autores stāsts var pretendēt kaut uz vidusceļu...nu nē..Tur vīrietis neciena sievieti, bērna mammu. Iesēdies komforta zonā kā augonis. Autore varbūt arī nemāk domrakstu valodā runāt, bet normāla sieviete, normāla sāpe.
21.01.2022 02:42 |
 
Reitings 46
Reģ: 26.12.2021
Izklausies loti jauna un nenobriedusi. Tas ir tikai normāli ka džeks atpūšas, atlaiž ar čomiem ikpalaikam, tas taču nav katru dienu vai ne? Atrodi sev hobiju un nodarbošanos, draudzenes ar kurām kaut tās 2x nedēlā arī aiziet atlaist un beidz zāģēt veci. Un pats galvenais atceries - ja viņs citur pavada vairāk laika, kā mājās, tātad tur jūtas saprastāks, mīlētāks.
Padomā pie savas attieksmes. Nu nav visam, kad piedzimst sīkais jārinko tikai ap sīko.
21.01.2022 01:45 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Pārskrēju ar aci pāri citiem komentāriem, nesaprotu, ko tur daudzas pārmet.
Es arī justos stulbi, ja man būtu mazs bērns un vecis kaut kur vazātos apkārt dzerstīdamies. Bērniņš ir atbildība, abu vecāku atbildība.Kas tie par stacijas gājieniem vecim? Paskatieties Instagram Ievu Florenci un viņas vīru, vai Renāru Zeltiņu un viņa sievu. Ok, pat ja tur ir reizēm šķebinoši perfekti laimīgi viss, tad vai šis, autores stāsts var pretendēt kaut uz vidusceļu...nu nē..Tur vīrietis neciena sievieti, bērna mammu. Iesēdies komforta zonā kā augonis. Autore varbūt arī nemāk domrakstu valodā runāt, bet normāla sieviete, normāla sāpe.
21.01.2022 00:24 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Citu rakstīto nelasīju.
Tava pēcdzemdību depresija saucas- Tavs vīrietis.
Ja viņš būtu mīlošs, palīdzētu ņemties ar bērnu un nevazātos apkārt, tad 100% nebūtu ne šīs diskusijas, ne citu negatīvu domu.
Jā, satikties ar draugiem, nav problēmu, bet ne jau nodzert visu nakti un, tad nošņākt līdz plkst. 18:00
Šeit bez zāģēšanas ir nopietni jāparunā.
Izklausās, ka viņam nav atbildības sajūtas, vai ļoti liels pofigisms uz visu.
Viņam jāsaprot, ka ilgi tā vairs nevar turpināties.
Tākā es šī vīrieša pusē notiek to neesmu.
20.01.2022 23:42 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
woman_wonderland @ 20.01.2022 14:33
viņai vīrs nav latvietis ?

Ai nu tos tekstus izlasīt nav iespējams. Apsveicu ikvienu, kurš spēja uztvert tos viņas sadzejojumus. Pārlaidu pāri acis vnk un izdarīju savus secinājumus.
Un man ir viedoklis tikai par latvju attiecībām, tikai tādus pazīstu, par tādiem lasīts utt. Logiski, ka citās tautās arī dzer utt. Vnk šeit sievietei patīk ciest. Un palubom viņa tur to visu sevī un vecis pat nenojauš, ka viņai kaut kas nepatīk.
20.01.2022 23:13 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Piekūns totāli izgāzās ar savu komentāru, ka sievietes ceļ paniku kur tas nav. Atklāšu mazu noslēpumu - ja Tev neinteresē/neliekas svarīgas otra cilvēka jūtas tad vienmēr tā liksies, ka bez pamata. Bet tā ir Tava personīga aprobežotība, ne otra cilvēka problēma.
20.01.2022 23:03 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.11.2021
Iespējams paudīšu nepopulāru viedokli. Noteikti neatbalstu dzeršanu utt. Pati pa lielam esmu baigā mājāssēdētāja. Un kad mani kaut kur aicina, īpaši iet patusēt (labi, gandriz neaicina) tad tradicionāli atsakos. Kad uz mājām uz kādu laiku tika atvests māsasdēls, uzreiz kļuvu par piekdiena- jātusē un no mājām bēgošo cilvēku. Mani personīgi bērns ģimenē ļoti nogurdina. Un weekendā bija tā, ka gribējās svinēt, iet ārā cilvekos. Nu, tāda kā sajūta, ka ir nodzīvots līdz nedēļas nogalei, nezinu beidzies 3. pasaules, vai kas tāds. Bija tas adrenalīns, azarts iet un darīt, iet svinēt utt, ko parasti uzskatīju par stulbu.Agrāk kritizēju angļu jaunās māmiņas, kas vīkendos nogrūda sīkos uz vecākiem un pašas tusēja. Un vecāki bija tik saprotoši un katru nedēļu pieskatīja. Bet tad, tad es absolūti sapratu anglietes. Un labi, ka ir tādi saprotoši vecāki. Domāju ka arī tev un tavam vīrietim jādod iespēja atslēgties un atpūsties no mazā. Varu saprast tavu draugu. Īsi gan nezinu par to iedzeršanu un dagu kompāniju. Bet visu laiku būt pakārtotam bērnam? Visi to spēj tikai līdz zināmai robežai.Domāju, ka labi ka iziet, jo savādāk neizturētu un sabruktu, vai sāktos kašķi un izjuktu attiecības. Bet visu laiku būt pakārtota bērnam.
Un vēl domāju, ka tev pašai jāiziet ārā. Bez bērna. Ar draugu. Ar draudzenēm. Ar radiniekiem. Aizbrauc kaut kur. Atslēdzies no bērna. Varbūt tev sīkā dēļ tāda saasināta uztvere. Informē draugu, ja viņš viens iziet ārā, tad viņam jādod tāda pati iespēja arī tev, respektīvi vienam pašam jāpieskata bērns kamēr tu izklaidējies. Varbūt tad kad pati atpūtīsies un atslēgsies arī attieksme pret to, ka draugs iziet mainīsies.
Varbūt tev zemapziņā ir skaudība, '' kāpēc man ir jābūt upura pozīcijā un visa dzīve jāpaārto bērnam, bet viņš var atļauties to un to?'' Tas ir saprotami un normāli. Bet verbūt tā vietā, lai zāgētu draugu mēģini iegūt ko sev pozitīvu- iespēju atslēgties citā vidē.Tas ir svarīgi.
20.01.2022 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 2678
Reģ: 29.01.2009
Pati personīgi mierīgu sirdi laižu savu vīrieti satikties ar draugiem, mans prāts ir mierigs, bet vins arī nekad nav man devis iemeslu domāt citadak. Ja būtu pretēji, iespējams, arī reaģētu asāk.

👌👌👌
20.01.2022 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 2678
Reģ: 29.01.2009
Es domāt, ka tev tur tāda paranoja rauj. Neuzticies? Tad kāpēc precējies, taisīji bērnu?
Iet ārā vīriešiem ir dabīgi, jo tas ir veids kā viņi nolaiž tvaiku (sievietes iepērkas un raksta forumos).
Ja uzplīsies viņam visu laiku līdz un džeku vakaru, tad ātri tiešām paliksi viena ar bērnu.
20.01.2022 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Sākšu, ka man tāda vīrieša uzvedība nav pieņemama. Bet - No sākuma viņš netusēja tā? Weekendus pavadīja mājās? Vai kardināli mainījās tikai ar bērna piedzimšanu? Es par to, ka NAV jāpieņem no zila gaisa un savas iedomu pasaules fakts, ka viņš pēkšņi mainīsies. Ja vazājā apkārt ar un bez Tevis, tad gan jau to darīs arī turpmāk. Sievietei ir pašai jādomā līdzi ar ko bērnu taisa. Precējušies vai ne - starpība nekāda.
Te pēc novērojumiem (līdzīgu situāciju) varu teikt, ka viss izklausās pēc beigu sākuma. Te pat ne ar draugiem turpina tikties, te vnk dzer un tusē ar pofig ko. Viņš nav ģimenē.
20.01.2022 22:13 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Ko tur ticēt, pašam patīk ar draugiem pasēdēt. Arī pasēdēt kompānijās, kurās var iepazīt jaunus cilvēkus man nav iebildumu. Un pēc tam satusēt ar ar jauniepazītajiem cilvēkiem. Draudzene par to morāli arī nelasa, ja vien neesmu atnācis mājās ļoti pārdzēris jēgu. Līdz uz saviem pasākumiem arī speciāli neņemu, jo pati pārāk negrib (kad grib, tad cita runa) un ir veselīgi patusēt atsevišķi. Viens draugs visu laiku ņem līdz draudzeni un man tas tomēr neliekas īsti OK. Iespējams pati draudzene gribētu palikt mierīgi atpūsties mājās.
Par izturēšanos pēc dzemdībām, arī vīriešiem ir liels stress un nāk virsū depresija, jo dzīve mainās ļoti krasi. Un, tas, ka sievietei ir grūtāk, maģiski nepadara situāciju vieglāku. Līdz ar to būtu labi, ja gan viens, gan otrs varētu brīvi izkratīt, kas uz sirds un tik savstarpēji saprasti. Ne vīrietis konstanti tikt zāģēts par to, ka viņš dara vai nedara to vai šito.
sla @ 20.01.2022 12:10
Aj es neciesu, kad viriesi saka, ka mes sievietes celam paniku tur kur nevajag. Tas viniem ir atmazkas.

Pēc pieredzes, saskaroties ar sievietēm sev apkārt, tā bieži vien arī ir.
20.01.2022 20:35 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Autore ir vai nu trollis vai arī ļoti vieglprātīga dāmīte. Jau kādu laiku pamanu, ka viņai kaut kādas interesantas situācijas. Vienā diskusijā raksta kaut ko par attiecībām ar šķīrušos vīrieti, kuram nav vēl trīsdesmit, bet jau 3 bērni. Tad vēl grūtniecības diskusijās bija jautājumi, kādas pazīmes grūtniecībai, ka grib bērniņu, kaut gan tad pat laikam nebija skolu beigusi. Uzskatīja, la ir baigi pieredzējusi attiecībās, jo ar vīriešiem satikusies kopš 14 (laikam) gadu vecuma. Pēc pāris mēnešiem šī jau precējusies ar kaut kādu tikko iepazītu čali, jo taro kārtis tā teica. Viņš nav latvietis, citas rases pārstāvis, dzīvoja citā kontinentā. Nu tad padomājiet, kas tur galvā darās, ja šis viss ir taisnība 😁 Ka tik vecim tā nebija aprēķina laulība un tagad lai tiek galā ar ļoti gribēto bērnu pati
20.01.2022 20:01 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Pati personīgi mierīgu sirdi laižu savu vīrieti satikties ar draugiem, mans prāts ir mierigs, bet vins arī nekad nav man devis iemeslu domāt citadak. Ja būtu pretēji, iespējams, arī reaģētu asāk.
Autorei iesaku- Tev pašai jāsaprot, ko esi gatava pieņemt un/vai piedot. Vins sava būtība tāpat visticamāk nemainīsies. Ja esi ar šo visu gatava sadzīvot, nu tad neko, ja nē, lielā runāšana, ja netiek saprasts un uzklausīts- Tu jau saproti..
20.01.2022 19:50 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
sla @ 20.01.2022 15:43

Diemzel visas tautibas ir dzeraji. Tas ir tads tups steriotips, ka tikai latviesiem ir sadas attiecibas. Ne, Latvija ari var but labi, gadigi tevi berniem, kas 50% laiku iegulda, un ari preteji loti daudz gadijumi, kad ta nav. Ta ka sis situacijas notiek visur, neatkarigi no tautibas.

Ir kas piekopj līdzīgu attiecību modeli,kāds ir bijis viņu ģimenē.
Bet neveselīgu attiecību un šķiršanos man šķiet būtu mazāk,ja daudzi būtu apzinātāki veidojot attiecības un ģimeni.
Un ir iespēja attiecību sākuma periodā saprast otra redzējumu uz lietām un izprast,vai abiem ir līdzīgi uzskati.Bet bieži "rozā briļļu" periodā nepamana nesaderību par daudzām lietām un dzīvo ilūzijās,ka otrs mainīsies utt.
20.01.2022 19:50 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Liekas nedaudz divaini, ka tik daudzi metas aizstāvēt vīrieti vai, ka pati vainīga, ka esi noskumusi, jābūt tādai, šādai, tad vīrietis arī nebēgs prom. Protams, sava daļa taisnības tur ir, bet normāls, nobriedis vīrietis, kas ciena savu sievieti šādus gājienus neveiktu, bet atbalstītu savu sievieti kā vien spēj. Redzot, ka viņa netiek galā ar emocijām, iespejams, ir pēcdzemdību depresija, viņai vēl jāsavācas viņa priekšā, lai nebēg no mājām? Cmon. Tas arī ir tas atbalsts brīžos, kad ir grūti un pats varbūt nespēj tikt galā, nevis vienkarsi aiziet ar čomiem pasēdēt, lai nav jāskatās uz to bēdu čupu.
Godīgi, pēc autores tekstiem par dažādām situācijām, nedaudz liekas, ka viņam ir narcistiskas personības nosliece, un tādiem jau nekad nebūs pa pratam, vainas sajūta par visu tiek iepotēta otram, lai ka centies, emocionālās manipulācijas iet uz urrā.
20.01.2022 19:47 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Atbildot uz pašu pirmo jautājumu, tad, jā, es ticu (? jocīgi izmantot šādā konceptā/jautājumā) vīriešu pasēdēšanām. Es īsti nesaprotu, kam tur var neticēt? Katram cilvēkam ir draugi/ vajadzība pēc lielākas vai mazākas socializēšanās, ar vai bez alko.
Vai es uzticos savam vīram? Jā, jo tādēļ viņš ir mans vīrs, ka uzticos. Un neko nemaina fakts, ka mums ir bērns. Viņš drīkst iet ballēties/ uz restorānu/ tikties ar jebkura dzimuma cilvēkiem, tāpat kā es.
Jau pirmajā autores ierakstā, redzu problēmu - "pirms laulībām man bija vienalga par tusiņiem", bet "pēc laulībām nu nafig". Vai tas vīrietis vispār saprot Tavu loģiku? Varbūt cilvēks vienkārši nedadomājas līdz tam, varbūt viņš nav empātiskākajām personībām un viņam neaiziet paprasīt Tev: "eu, sla, uzzvani draudzenēm, varbūt kāda grib ar Tevi šodien uz vīna glāzi iziet". Un galu galā, ar laulībām/ bērniem sociālā dzīve nebeidzas, tas ir jāsaprot.
Neaizstāvu piedzeršanos līdz pohu līmenim, bet varbūt viņam kādi 20mit? Tad ar nav cool, bet nu "māksla dzert" pieklājīgi ir jāmāk, piedzeršanās man besij, bet diemžēļ to tikai katrs indivīds pats var labot un iemācīties.
Pēdējais - caur daudziem teksiem Tev, sla, skan cauri tāda fāze kā pāraprūpe. Palasi par to, pamācies, varbūt kaut kas norezonē. Un atceries, ka ja gribi iziet pati ārā, lai vīrs ar Tevi pavada vairāk laiku, vai jebko citu - ir jārunā! Ir jākomunicē, citādāk nevar.
20.01.2022 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits