Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Andele Mandele

 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Sveikas meitenes!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kas notiek tajā Andelē Mandelē😁 Pirms pāris dienām piereģistrējos, lai varētu pārdot pāris savas jaunas un nelietotas preces. Ir pāris meitenes kuras man uzraksta, ka ņems, lai es rezervēju viņām preci un lai atsūtu savus rekvizītus, es ar labu sirdi visu sarunāju un izdaru, gaidu un beigās vai nu neatbild uz vēstulēm vai arī nobloķē. Kāpēc tāda attieksme?
19.01.2022 18:06 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
19.01.2022 18:11 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Ir pāris meitenes kuras man uzraksta, ka ņems, lai es rezervēju viņām preci un lai atsūtu savus rekvizītus, es ar labu sirdi visu sarunāju un izdaru, gaidu un beigās vai nu neatbild uz vēstulēm vai arī nobloķē.

Man arī tā vienreiz sanāca (kā pircējai) - pieteicos, paprasīju rekvizītus un izgāju, jo bija jāsteidzas prom. Drīz sapratu, ka tomēr preci negribēšu, bet aizmirsu ieiet atpakaļ un to paziņot. Pēc nedēļas ieeju andelē un skatos, ka pārdevēja mani vienkārši noņēmusi no rezervētāju saraksta :) Tā ka iespējams dažreiz no pircēja puses ir šis variants. Kāpēc bloķē, gan nezinu :D Varbūt kaut kāda stratēģija no to pašu izmēru un preču kategorijas pārdevēju puses, lai tavas un citu pārdevēju preces uzrādītos kā rezervētas...
19.01.2022 18:30 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Jaa, nevajag neko rezervet. Uz to nevar palauties, man ja labi 20% no visiem kuri gribeja rezervet ir nopirkusi. Japardod pirmajam realajam nemejam. Pirms suti rekvizitus, pajauta uz kurieni sutit un mob nr.. tad jau var sakt saprast cik nopietns nemejs.
19.01.2022 18:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Pamēģini ielikt ZIP bezmaksas https://m.zip.lv/lv/apgerbs-un-apavi/ drīz būs sludinājumi arī redzami šeit forumā un ziņās! ⏰
Pats sākums gan!
19.01.2022 18:39 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Andelē esmu ilgi,laikam gadus 3.
Lielakoties ir veiksmīgi viss.
Protams ir bijušas pāris pircējas,kas piesakās,bet tad pazūd,izdzēšu viņu pieteikumus un viss,tirgoju tālāk🙂
Pie profila ierakstīju info:
Nerezervēju preci,pārdodu tai,kas ātrāk sarunā darījumu.
19.01.2022 18:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Runājot par Andeli, jums neliekas, ka tās cenas ir kosmosā? Lietotas drēbes gandrīz tādā pašā cenā kā jaunas, reāli puse no tā visa veikalā ar atlaidi maksā lētāk :D
Saprotu, ka ja ir pieprasījums tad ir arī piedāvājums, un nav vērts cepties, bet nu bāc, kaitina
19.01.2022 19:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Andelē baigi atkarīgs no cilvēkiem. Es ļoti izvērtēju kam kaut ko pārdodu. Ja man atnāks pieteikums ar tekstu - "ņemu", tur uzreiz jau skaidrs,ka neko neņems, pieteicās tik tā, sporta pēc. Esmu savā info arī norādījusi,ka preces nerezervēju, atdodu pirmajam kurš pērk, mūsdienās visi app ir telefonā, ja kāds kaut ko tiešām grib pirkt tad nopērk uzreiz, bet visi tie bezjēdzīgie pieteikumi un rezervēšana ir zemē nomests laiks. Esmu andelē jau sešus gadus un ar daudz dažādiem cilvēkiem ir sanācis saskarties. Tur kā kurš.
Lula @ 19.01.2022 19:24
Runājot par Andeli, jums neliekas, ka tās cenas ir kosmosā? Lietotas drēbes gandrīz tādā pašā cenā kā jaunas, reāli puse no tā visa veikalā ar atlaidi maksā lētāk :D
Saprotu, ka ja ir pieprasījums tad ir arī piedāvājums, un nav vērts cepties, bet nu bāc, kaitina

Es gan pamatā tikai tirgojos, bet kaut kad papētiju timberland zābaku cenas un ziemas mēteļus, biju šokā, ko citi prasa par lietām ar izteikti redzamiem defektiem, brīžiem liekas, ka īsti ar galvu nedraudzējas. Vēl pieraksta, ka defekts lietošanai netraucē, nu varbūt netraucē, bet kapēc kādam pirkt vizuāli bojātu preci?
19.01.2022 19:32 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nu vai ne, arī par parastām H&M precēm tiek prasīts diezgan daudz, bet ja prece ir "firmīga", teiksim tie paši Timberland vai Guess utml, tad vispār cena kosmosā, arī par redzami nolietotām precēm.
19.01.2022 19:37 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Andele esmu gandriz 3 gadus. Tirgoju savas,draudzenes, masas un krustmeitas lietas. Parsvara viss jauns vai paris x uzvilkts,shis tas nesats bet laba stavokli. Ir ljoti labi brendi ka Gucci,Cesare Paccioti, Casadei,Missoni, Pinko...Letaki ka Guess,Miss Sixty,Diesel… un ari letais gals. Labak pardodas darga un videja brenda lietas. Letakas drebes ir izdevigak likt dazadas Facebook drebju pardoshanas grupas,jo Andele neatmaksajas sludinajuma cena plus ta pacelshana katru reizi par 10 centiem. Daudzas lietas esmu pardevusi tieshi pie sludinajuma pacelshanas. Ir jasaprot ari kura bridi to sludinajumu pacelt. No rita,pusdienlaika vai vakara? Es tirgojos gan Andele,gan Facebook. Esmu izmeginajusi kaut ko no darga gala ielikt ari ss.com,bet neaizgaja. Tur notirgoju tikai Italija pirkto dabigas adas meteli/trenci krievu izcelsmes sievietei. Un vel Gucci somu. Andele pieredze ar pircejiem parsvara ir pozitiva,bet shad tad gadas, ka kads piesakas,rezerve un pazud.Ir gadijies ta,ka reali potencialais pircejs ir aizmirsis un man uzraksta pec 3-4 dienam,atvainojas,ieskaita momentali naudu un darijums ir noslegts. Rezerveju tikai uz 1 dienu,jo iespejams,ka pircejam vienkarshi konta nav naudas,lai varetu veikt darijumu. Ja prasa kaut kadu terminju,piemeram nedelju lidz algai, atklati pasaku,ka nerezeveju un lai ieskatas mana profila vai perle vel ir pieejama algas sanjemshanas diena. Uz vairakam dienam esmu rezervejusi tikai personai,kura jau kaut ko no manis ir pirkusi un kurai uzticejos. Jo ir reizes kad pircejs,kursh ludz rezervet preci vai gandriz gatavs to njemt un paprasa pat konta numuru, peksnji atsakas un neko neuzraksta man…tadus blokjeju. Nu uzraksti,ka pardomaji vai atradi ko labaku. Ok. Besi ta attieksme. GRIBU GRIBU GRIBU REZERVE! Blokjeju ari tadus,kuri bez Labdien,bez “papljapashanas”, kura es varetu samazinat perles cenu,man uzraksta Piedavaju tadu summu ( un piedava bez maz vai uz pusi) vai Njemu,ja sutishana ir iekljauta. Besi tadi cilveki un tos momentali blokjeju. Shad tad pati esmu uzsaukusi sutishanu,jo patika pirceja attieksme. Atrs un konkrets. Mani ka pardeveju neviens potencialais pircejs nav blokjejis. Es blokjeju nenopietnos pircejus,jo es nevaru atcereties visus ,kas piesakas pie perlem. Negribu,lai tadas personas atkal piesakas,atsakas utt. Bet shobrid Andele ir ljoti ljoti liels panikums. Novembra beigas bija Melna piektdiena un nu jau atlaides un izpardoshanas. Kaut ko vareja pardot pirms ZM un Jauna gada. Tagad jaliek jau drebes pavasarim,pat vasarai. Ieskaties ari Andeles foruma. Skudinajumus tur likt nevar,bet vari piedavat savas perles, ja pec tadam ir interese. Man tur uzdevas notirgot diezgan daudz lietas. Jaskatas katru dienu tas forums.
19.01.2022 19:51 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Kad biju tur aktīva, max rezervēju preci uz 24h, ja neatbild pēc dienas, tad viss, pārdodu nākamai.
Kronis visam ir tad kad Tev pajautā “pieejams?” , Tu atbildi apstiprinoši un Tev vairs neko neatbild. Vnk ko, kāpēc!?
Tur vispār ir taaadi gadījumi bijuši, un tādas dāmas gadījušās, ak jel...
19.01.2022 19:53 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Runājot par Andeli, jums neliekas, ka tās cenas ir kosmosā? Lietotas drēbes gandrīz tādā pašā cenā kā jaunas, reāli puse no tā visa veikalā ar atlaidi maksā lētāk
Saprotu, ka ja ir pieprasījums tad ir arī piedāvājums, un nav vērts cepties, bet nu bāc, kaitina

Kādā ārpus Rīgas Humanā dažas sievietes pirmajā jaunā pieveduma (kad viss ir 5 eiro) dienā stāv ārā rindā labu laiku pirms atvēršanas, sapērk skaistākās vējjakas un vēl šo to un saliek andelē. Es nezinu, kādu uzcenojumu viņas uzliek andelē, bet daļai cilvēku tas ir kupi-prodai bizness, nevis vairs nevajadzīgo lietu pārdošana.
19.01.2022 20:12 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Aamelija @ 19.01.2022 20:12

Kādā ārpus Rīgas Humanā dažas sievietes pirmajā jaunā pieveduma (kad viss ir 5 eiro) dienā stāv ārā rindā labu laiku pirms atvēršanas, sapērk skaistākās vējjakas un vēl šo to un saliek andelē. Es nezinu, kādu uzcenojumu viņas uzliek andelē, bet daļai cilvēku tas ir kupi-prodai bizness, nevis vairs nevajadzīgo lietu pārdošana.

Šo te piekopa atverskapi.lv ziedu laikos.
19.01.2022 20:27 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Citreiz pat dāmas nepacentās izmazgāt humpalu smaku un sūtīja tik tā vien.
19.01.2022 20:28 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Lula @ 19.01.2022 19:24
Runājot par Andeli, jums neliekas, ka tās cenas ir kosmosā? Lietotas drēbes gandrīz tādā pašā cenā kā jaunas, reāli puse no tā visa veikalā ar atlaidi maksā lētāk :D
Saprotu, ka ja ir pieprasījums tad ir arī piedāvājums, un nav vērts cepties, bet nu bāc, kaitina

Es vairāk tirgoju kā pērku,jo cenas daudzkam ir kosmoss...
Patīk teksts-gandrīz kā jauna,bet redzs,ka ir gana noloetota,cena uzskrūvēta tāda pati,par kādu pirka😁
19.01.2022 21:18 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Cenas ir kosmosā, bet vajag arī pirkt ar prātu. Nu ok tie Timberland zābaki tikpat cik veikalā, uzspiestu sirsniņu un skatos kā pārdevēja laiž cenu lejā līdz mani apmierina. Ja kāds paņem pirms tam, vienalga, tāpat par lielu naudu nebūtu ņēmusi. Ja grib visu pa 5 eiro jāiet uz humanu pašam un jāmeklē lētas lietotas drēbes. Bet godīgi sakot labākās pērles tomēr noperku jaunas, nu nevalkājas man tas lietotās tik labi. Kādu laiku atpakaļ bija baigās drāmas, ka dāmas iepirka sinsay kleitas pa 5iečuku un aizlaida pa 15. Tad gan es būtu pārskaitusies.
Man andele palika aktuāla, kad sāku bērnu drēbes pārdot, jo novalkāt jau nevar.
Atverskapi tagad es saprotu pilnīgs klusums? Kādi 20 cilvēki online tik.
19.01.2022 21:33 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Nu , cenas ir kosmosa, jo tas preces neperk un tie sludinajumi radas mums. Labos piedavajumus atri izkjer, nepamanam, tapec liekas, ka reti ir labie diili.
Man atkal andeles administracija besi ara, regulari bloke sludinajumus, kur jauna prece, jo uzskata to par komercdarbibu. A naudinu par sludinajumu iekase. Labprat del shi nomainitu uz citu portalu, bet nu andele laikam ir tas popularakais.
19.01.2022 22:35 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Man vel besi ja ielieku piemeram, jaunu Guess dzemperi pa 45€, regulari raksta, ka pa 30€ nem. Dazhi kko sasapnojusies, vai tiesam kadreiz tas ta strada, ka uzreiz prasa tik lielu atlaidi un iedod ari?
19.01.2022 22:39 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Man atkal liekas neadekvātas cenas pašā Andeles profilā, kas tirgo simtiem drēbju. Novazātas zoles, bet cena kā veikalā.
20.01.2022 09:41 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Valdet @ 19.01.2022 22:39
Man vel besi ja ielieku piemeram, jaunu Guess dzemperi pa 45€, regulari raksta, ka pa 30€ nem. Dazhi kko sasapnojusies, vai tiesam kadreiz tas ta strada, ka uzreiz prasa tik lielu atlaidi un iedod ari?

Jaunus guess dzhemperus veel leetaak var nopirkt Juurmalas autletaa vai guess lapaa, kad izpaardoshanas. No rokaam guess pa 45 eiro? Tev kaa kivichienei guess laikam liels brends.
40-45 ir cena MK dzhemperiem no rokaam. Guess no rokaam pa 10-15. Pizdzets kaut kads.
20.01.2022 09:50 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Best secret autleta tikko jaunu eko adas jaku guess nopirku pa 41 eiro, hij pedeja palikusi, te, blje, no rokam dzhemperi andele 45 🤣🤣🤣🤣🤣zini, uz shis planetas eksiste autleti ari, nevienam nepish, pa cik tu to savu guess jaunu pirki veikala kad bijbjaunaa kolekcija.
20.01.2022 09:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits