Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu stāvoklī, bet draugs krāpj

 
Reitings 1
Reģ: 05.01.2022
Sveikas.
Tikko vienlaicīgi manā dzīvē divi negaidīti pavērsieni. Esmu stāvoklī un 2 dienas vēlāk uzzināju, ka manam draugam (attiecības 3 gadus) ir cita. Tāda aizdoma man jau bija, pēdējā laikā interesanti uzvedās, pēkšņi vēlu strādāja. Bet nu tgd vēl grūtniecība
Šobrīd vienīga doma galvā aborts. Esmu pašā, pašā sākumā, gadi vēl tikai 23, strādāju, bet viena bērnu nespētu uzturēt un vēl iedomājoties to stresu, kas šobrīd jāpārciešs.
Negribu nosodošus viedokļus, bet padalaties
1) vai kāda ir bijusi pilnīgi viena ar mazo jau no pirmajām grūtniecības nedēļām;
2) der arī aborta pieredze
05.01.2022 14:59 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
Santaf, nosūtīju Tev vēstuli, apskaties, lūdzu:)
18.01.2022 20:30 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
ganeša @ 17.01.2022 09:07
Tēmas autore, Tu ko beigās izlēmi???
Kaitinoši, ka iesāk tēmu un pēc tam ar galiem pazūd. ?

Uzsāka diskusiju un pazuda,nav rādījusies vairs....
17.01.2022 11:14 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Es arī vēlētos zināt ,ko meitene izlēma?????
17.01.2022 11:05 |
 
Reitings 1822
Reģ: 09.12.2021
Tēmas autore, Tu ko beigās izlēmi???
Kaitinoši, ka iesāk tēmu un pēc tam ar galiem pazūd. 😀
17.01.2022 09:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 31.05.2014
Tiešām saprotu, ko jūti..
Es savos 20 gados pat nespēju veikt abortu. Tagad to nenožēloju. Mācījos, darba nav. Paņēmu akadēmisko gadu 6 tajā mēnesī.
Jāskatās protams vai Tev būs atbalsts no ģimenes, man ļoti palīdzēja gan mani radinieki, gan bērna tēva radinieki.
Mans bērns man ir bijis tikai dzenulis šajā dzīvē.
Ar bērna tēvu nav jābūt kopā, lai izaudzinātu bērnu.
Būs cilvēki, kas teiks taisi abortu un būs cilvēki, kas teiks netaisi. Pieņemt lēmumu vari tikai tu pati. Man var teikt pat zvaigznes sastājas tā, lai es neuztaisītu abortu. Un šobrīd varu pateikt, ka noteikti nožēlotu, ja uztaisītu. Bet pat ja izlem par labu abortam tā ir tava izvēle un tava dzīve.
17.01.2022 08:47 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Es šāda situācija izvēlētos abortu, mani vecāki pierunāja saglabāt grūtniecību, bet tas bija tik smagi vienai.
06.01.2022 23:48 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Nepiekrītu, ka jāatjauno attiecības ar bērna tēvu. Neticu, ka viņš mainītos pēc bērna piedzimšanas. Jā, sākumā varbūt būtu apgarots, priecātos, čubinātu gan mazo, gan viņa mammu, bet ilgtermiņā šaubos, ka tur kas sanāktu. Ja reiz ilgāku laiku bija paralēlās attiecības, tad pret autori diez vai ir mīlestība. Ar laiku viss atgrieztos vecajās sliedēs ar krāpšanu, jo šaubos, ka vīrietis spētu nekrāpt sievieti, kamēr viņa kādā dzīves posmā velta vairāk laika mazajam, nekā vīrietim, ir sagurusi utt. Pēc tam būtu tikai lielākas ciešanas visiem. Protams, ir procents, ka viss sanāktu, bet šajā situācijā tas ir pārāk mazs, manuprāt. Varbūt, ja tas būtu vienas nakts sakars ar citu sievieti, tad lielākā pozitīva iznākuma iespēja.
Turklāt sieviete tikai lieku pārdzīvotu par katru nepareizu vīrieša rīcību, ausoties, vai atkal nav gadījušies sānsoļi. Vai to vajag sievietei gaidībās?
Šajā gadījumā labāk veikt abortu, ja nav ne radinieku, ne citas palīdzības un atbalsta.
06.01.2022 23:33 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Ļoti skarba situācija,bet jāapsver realitāte, ka ar bērnu ir lieki izdevumi. Es uzreiz nopietni pārrunātu visu ar bērna tēvu ko darīt, neklusētu. Ja viņš nekādu atbalstu nesniegtu un neviens cits palīdzēt nevarētu tad diemžēl skumjākais nobeigums.. Bet ja tev ir ģimene kas ar mieru palīdzēt tad viss vēl būtu okay. Jo bērns ir arī morālā atbildība un viss pārējais kas ap to saistās. Ja saproti, ka neesi tam gatava tad izdari izvēli pati..
06.01.2022 23:16 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.03.2021
Netaisi abortu. Vīrieši var nākt un iet, bet bērns būs tavs visu dzīvi. Cilvēki šķiras arī tad, kad ir pieauguši bērni. Tā ir dzīvība, un dāvana. Tā mazā dvēselīte nav pie tā vainīga.
No savas pieredzes - esmu precējusies, man ir 3.5 mēn vecs bērns un varu pateikt tikai to, ka tādu mīlestību tu nejutīsi ne pret vienu citu. Tieši ar mīlestību var iziet cauri visām grūtībām. 🙂
06.01.2022 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Debestiņa @ 06.01.2022 11:39
nu kamēr nepateiksi, neuzzināsi. Nav ko te filosofēt varbūt mainīsies,varbūt nē.
Vispirms ir jāizrunājas un tad jādomā tālāk. Varbut arī nemainīsies, bet viņš piedāvā bērnu paturēt un rupēties, kaut arī nepalikt kopā
°
Ja vīrietis krāpj, tur nav ko runāt. Sastāstīs naivajai meitenei pilnas ausis, labi zinot, ka bērns jāiznēsā, jāriskē ar savu veselību un dzīvību + viņš jāuztur jāuztur ir viņai. Uzturlīdzekļu piedzīšana un - ja vairākus gadus ir kārtīgi maksāti, var sākt runāt. Pa to laiku meitenei varbūt būs paveicies satikt sakarīgu vīrieti.
06.01.2022 19:24 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Lula @ 05.01.2022 21:24

oj nesākam gan te sēt to uzskatu, ka pēc bērniem vīrietis pēkšņi mainīsies :D:D
Tā daudzas attiecības sabrauc auzās, cerot, ka pēc bērniņa jau nu viss būs citādāk.
nu kamēr nepateiksi, neuzzināsi. Nav ko te filosofēt varbūt mainīsies,varbūt nē.
Vispirms ir jāizrunājas un tad jādomā tālāk. Varbut arī nemainīsies, bet viņš piedāvā bērnu paturēt un rupēties, kaut arī nepalikt kopā
06.01.2022 11:39 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
No savas pieredzes - man gan ir attiecības ar bērna tēvu - es noteikti izvēlētos bērniņu paturēt. Ja tā būtu mana izvele, bet par cik tā ir tava izvēle, tad tev ir jāsajūt pašai kā tu pati jūties. Vai tu vēlies bērnu? Varu piekrist @boots , ka bērni nemaz neizmaksā kosmosu. Krūts piens tev ir no dabas (protams, ja nav kādi sarežģijumi) , gulēt var kopā ar mazo, drēbes ļoti daudz mammu atdod ( es pati esmu saņēmusi un pati daudz atdodu citām mammam), visu pārējo mazajam nevajag. Viņam vajadzēs tevi. Ja tu mentāli esi gatava (lai gan šeit es varu pateikt, ka es vispār nebiju gatava bērnam, grūtniecība man likās murgs, un dažbrīd esot stāvoklī pat domāju, ka nožēloju, ka paturēju. Bet kad mazā piedzima... ahh tā reāli ir vislielākā, patiesākā mīlestība ko var dzīves laikā sajut ❤️) bet jā, tomēr jabūt pašai ar to sajūtu, ka tu vēlies bērniņu. Noteikti vari sarakstīt pati visus plusus un mīnusus. Tā ir tava izvēle. Un atceries, ka bērnu tēvam IR jāmaksā alimenti. Un valsts izmaksā gan pabalstu, gan vēlāk katru mēnesi nāk summa. Protams, nav jau nekādi tūkstoši, bet noteikti varēsiet izdzīvot. Ja vēl ir ģimene, kas var palīdzēt, tad vispār neredzu problēmu.
05.01.2022 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Ja nespējat bērnu uzturēt, diemžēl aborts. Mūsdienu medicīna atļauj to veikt ar minimāliem riskiem. Ja dzemdē, tad no vīrieša, uz kuru vari paļauties un esi nodrošinājusies uz pārticīgu nākotni Tev un bērniņam.
05.01.2022 23:16 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
Yes, esmu bijusi tieši tādā situācijā, +/- tādā pašā vecumā. Pametu uzrezi kā uzzināju, viena biju visu grūtniecību un pirmos bērna dzīves gadus. Mans bērns ir mans lielākais dzīves ieguvums, nekad neesmu nožēlojusi savu izvēli. Strādāju, darīju, mīlēju savu bērnu un dzīve pati salika visu pa plauktiņiem.
05.01.2022 23:01 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Netaisi abortu.
05.01.2022 22:59 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
lote_te @ 05.01.2022 22:24

Beidziet rakstīt šīs muļķības visos forumos, kuras jaunās māmiņas uztver kā vispasaules taisnību ar savām hormonu vētrām. Ja jūs zinātu, cik daudziem vīriešiem sievietes ar bērniem nav šķērslis… Un nē, viņiem nav ne pedofīliskas vai jebkādi citādi slimas novirzes!
Man nav škērslis, nav jau mans bērns.
05.01.2022 22:37 |
 
Reitings 1394
Reģ: 26.06.2019
Nu, un jaunas attiecības arī būs grūti atrast, jo kurš normāls vīrietis gan gribēs veidot attiecības ar sievieti ar mazu zīdaini? Man vismaz tāds vīrietis šķistu aizdomīgs.

Beidziet rakstīt šīs muļķības visos forumos, kuras jaunās māmiņas uztver kā vispasaules taisnību ar savām hormonu vētrām. Ja jūs zinātu, cik daudziem vīriešiem sievietes ar bērniem nav šķērslis… Un nē, viņiem nav ne pedofīliskas vai jebkādi citādi slimas novirzes!
05.01.2022 22:24 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Lovisa @ 05.01.2022 18:14

Kā bērns var sabojāt dzīvi? Ļoti vienkārši. Ja šis bērns ir no nevēlama cilvēka, tad bērns tev visu mūžu atgādinās par šo personu un liela iespēja, ka to bērnu nemīlēsi tik ļoti kā mīlētu bērnu, kas būtu no mīļotā cilvēka. Tad vēl finansiālais aspekts. Vienai pašai būs ļoti grūti tikt galā, karjeru arī īsti neizveidosi ar mazu bērnu. Var jau, protams, uzgrūst sīko vecvecākiem, bet es uzskatu, ka tā darīt nedrīkst, ja piedzemdēji, tad pašai arī jārūpējas, tieši tāpēc vecākiem jābūt diviem. Nu, un jaunas attiecības arī būs grūti atrast, jo kurš normāls vīrietis gan gribēs veidot attiecības ar sievieti ar mazu zīdaini? Man vismaz tāds vīrietis šķistu aizdomīgs. Un vēl simtiem citu iemeslu. Kādēļ gan mocīt sevi, ja daudz racionālāk būtu bērnu radīt tad, kad atrodi cilvēku, ar kuru tiešām vēlies bērnu un zini, ka viņš tevi nepametīs (protams, to nekad nevar zināt, bet nu tomēr, ja kaut kādas spriestspējas ir, tad saproti diezgan ātri kam var uzticēties un kam nē).
Protams, ja galvenais mērķis dzīvē ir radīt sīko un pilnīgi vienalga kurš ir tēvs, tad jā, tad tik uz priekšu, dzemdē! Man, piemēram, svarīgāks ir mīļotais cilvēks un tikai tad es varu sākt apsvērt tādu iespēju par bērniem. Un, ja izrādīsies, ka bērnu mums nevar būt, tad tas nebūs nekāds pasaules gals un iemesls šķirties, bet godīgi sakot, drīzāk atvieglojums. Bet nu jā, es saprotu, ka lielākai daļai tomēr galvenais ir ka tik bēbis. Vīrietis, tas tik tāds aksesuārs, kurš palīdz tikt pie bēbja un uztur, bet bez kura principā var iztikt.

Kā bērns var sabojāt dzīvi,nu es nekad nesapratīšu...
Sieviete ir kļūdījusies ar vīrieša izvēli,tad tā ir sievietes atbildība.
Tas,ka tēvs ir kretīns,krāpējs utml.,bērns nav pie tā vainīgs.
Protams, ir labāk,ka bērniņš dzimst mīlošā ģimenē,bet dzīvē gadās visādi.
05.01.2022 21:41 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 05.01.2022 21:21
Mani fascinē šie teksti...
"Man ir bērniņš no pasaules lielākā idiota. "
Es pieļauju ka meitene pati nav diži labāka, ja ar tādu sagājās un vēl pārgulēja.

Īstā cilvēka daba ne vienmēr ir uzreiz redzama,tas ar laiku parādās.
05.01.2022 21:34 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 05.01.2022 21:21
Mani fascinē šie teksti...
"Man ir bērniņš no pasaules lielākā idiota. "
Es pieļauju ka meitene pati nav diži labāka, ja ar tādu sagājās un vēl pārgulēja.

nu ko tu te apvaino cilvēkus, liecies mierā
05.01.2022 21:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits