Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paranoja attiecībās

 
Reitings 5
Reģ: 06.12.2021
Sveikas dāmas! 😊
Zinu jau zinu, ka daudzām te ir perfektie un vislabākie vīrieši, priekš manis mans vīrietis arī ir labākais, taču ir problēmas saistībā ar uzticību.
Gluži mūžību neesam kopā, ~7 mēneši, taču ir bijuši jau atgadījumi pēc kā gribas uzreiz pateikt visu labu, čau! Pēc tāda lielāka strīda, paziņoja, ka alkoholu vairs nelietos (jo saprata, ka visas problēmas tā dēļ), bet zinot visu kas noticis, es nevaru, ieraugot viņa telefonu, paiet garām tam. Ielienu, ieraugu kādu saraksti ar draugu par kaut kādiem noslēpumiem un uzreiz PARANOJA. Sākas strīdi, bļaušana, asaras un sirdī jūtos nodota. Draugs sāk pats ārdīties, ka grib arī savu privāto dzīvi un parunāties ar draugiem.
Iepriekšējās attiecības, kas ilga daudz ilgāk, beidzās uz līdzīgas notis. Bijušais draugs 24/7 kontrolēja, pārmetumi katru dienu, pēc kā es arī aizgāju.
Un tagad es saprotu, ka šajās attiecībās es esmu tas tirāns un tas ir BRIESMĪGI😀 Stulbākais, ka es saprotu, ka nav labi tā darīt un es pārspīlēju, bet neko tur nevaru darīt, katrs mazākais sīkums man liekas kā atkal kārtējā hu*na ko viņš dara, kaut gan galīgi neko sliktu negrib darīt!!
Ārpus visa šī, jūtu ka tas ir mans cilvēks, pilnība saderība it visā, taču pagātnes izklaidēšanās viņu vēl līdz galam nepamet.
Būtu forši, ja jūs uzrakstītu kādu viedokli no mana īsā stāstījuma - vai tāda ir normāla mana reakcija vai reāli paranoja😀 Un varbūt ja kāda ir tikusi tam pāri, būtu forši uzsist privātu klačiņu par šo😎
06.12.2021 05:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 06.12.2021
Runāju tik par savu paranoju, bet aizmirsu pieminēt, ka viņa grēki arī nav no tiem mazākajiem - rakstīšana citām meitenēm alkohola reibumā (pašā attiecību sākumā), pazušana uz divām dienām (alkohola reibumā) un visādi citādi pigori, tāpēc it kā jau liekas, ka mana paranoja ir pamatota, bet varbūt arī nav, neko nesaprotu🤬😁
06.12.2021 05:42 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Zilonitis @ 06.12.2021 05:42
Runāju tik par savu paranoju, bet aizmirsu pieminēt, ka viņa grēki arī nav no tiem mazākajiem - rakstīšana citām meitenēm alkohola reibumā (pašā attiecību sākumā), pazušana uz divām dienām (alkohola reibumā) un visādi citādi pigori, tāpēc it kā jau liekas, ka mana paranoja ir pamatota, bet varbūt arī nav, neko nesaprotu??

Kāpēc vispār veidot attiecības ar vīrieti,kurš sarakstās ar citām?
Tava neuzticība pati nekur nepazudīs,jo zemapziņā jūti,ka tas var atkārtoties un okšķerējot,kontrolējot viņu nekas nemainīsies.
Uzdod sev jautājumu,vai tu vari būt attiecībās ar cilvēku,kuram neuzticies?
06.12.2021 06:39 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Ja 7mēnešu ilgās attiecībās jums šitādi pigori nāk laukā, iesaku visu beigt.
06.12.2021 07:43 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Izlasi grāmatu "Sievietes, kuras mīl par daudz" un pirms veido attiecības, sakārto sevi.
06.12.2021 10:14 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Izej no šīm attiecībām un pirms ej nākamajās, kādu laiku padzīvo viena, iepazīsti sevi un sakārto.
06.12.2021 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Kāpēc vispār veidot attiecības ar vīrieti,kurš sarakstās ar citām?
Tava neuzticība pati nekur nepazudīs,jo zemapziņā jūti,ka tas var atkārtoties un okšķerējot,kontrolējot viņu nekas nemainīsies.
Uzdod sev jautājumu,vai tu vari būt attiecībās ar cilvēku,kuram neuzticies?

Tieši tā.
06.12.2021 10:54 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Izklausās, ka kontrolēšana/paranoja tev ir diezgan centrāla tēma attiecībās. Pirms tam tev neuzticējās, tagad tu neuzticies. No kurienes tam varētu augt kājas, tev ir idejas?
Katrā ziņā abos gadījumos izklausās neveselīgi:(
Tas, ka saki, ka visur sader izņemot mūžīgos strīdus par paranoju.... nū ko lai saka, tas nenozīmē, ka "viss ir kārtībā".
Es piemēram, neapsvērtu attiecības ar vīrieti kurš alkohola reibumā mainās un kuram vispār alkohola problēmas.. raksta citām un pazūd! Kāda tur vairs stabilitāte?! Tad jau paranoja ir rādītājs tam, ka viņam nevar uzticēties. Un mainīt tu viņu nevari. Neizklausās labi...
06.12.2021 11:32 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
7 mēneši tiešām nav nekas, Tavi izgājieni ir tik pat slikti kā viņa un būsim reāli ilgi Jūsu attiecības nepastāvēs, ja abi tā turpināsiet. Es Tev ieteiktu nedaudz sevi piebremzēt, būt tādai kāda biji, kad tikko sākāt tikties, neko neizrādīt un nekrist paranojās. Kādam taču jāsāk?Ja redzot kā Tu centies Tavs puisis nemainās, tad jā nav ko vilkt garumā. Ja viņš Tevis dēļ necenšas kaut ko savā dzīvē mainīt, tad Tu viņam neesi svarīga.
P.s Pati esmu kopā jau septīto gadu ar izbijušo tusētāju un varu teikt, ka cilvēki mainās, ja vien labi grib.
06.12.2021 11:33 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Nu kāpēc sievietes tik ļoooti cenšās un mīl par daudz.
06.12.2021 11:36 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Shameon @ 06.12.2021 11:36
Nu kāpēc sievietes tik ļoooti cenšās un mīl par daudz.

Viss atkarīgs no situācijas un cilvēka. Par tām, kas karājas katrās biksēs ir jau cits stāsts.
06.12.2021 12:04 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Ir viegli dod padomu - šķiries. Citiem pāriem pirmais gads ir rozā brilles, viss skaisti, cukuraini un rožaini, bet citiem ir tieši otrādi. Man ar vīrieti pirmais gads bija traģisks, nezinu kādēļ mēs nešķīrāmies, jo problēmas bija daudz un lielas, asaru jūra, bet kaut kāda iemesla dēļ tomēr mēs palikām kopā un tagad to nemaz ar nenožēloju. Vienkārši pirmajā gadā pielāgojāmies viens otram, abi nebijām nekādi enģeli, bet mainijamies abi divi.
Tev vienkārši ir jābeidz līst viņa telefonā, loģiski, ka vīrietim tas nepatīk. Drīz viņš sāks slēpt vēl vairāk no tevīm, jo kur garantija, ka Tu pat mazāko sīkumu ko ieraudzīsi viņa telefona neuztaisīsi par traģēdiju un skandālu. Viņam nav savas privātās telpas . Vienkārši chill, lai vai cik tas grūti nebūtu, ja vispār tiešām esi pārliecināta par attiecību turpināšanu.
06.12.2021 12:14 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
jamaika @ 06.12.2021 12:14
Ir viegli dod padomu - šķiries. Citiem pāriem pirmais gads ir rozā brilles, viss skaisti, cukuraini un rožaini, bet citiem ir tieši otrādi. Man ar vīrieti pirmais gads bija traģisks, nezinu kādēļ mēs nešķīrāmies, jo problēmas bija daudz un lielas, asaru jūra, bet kaut kāda iemesla dēļ tomēr mēs palikām kopā un tagad to nemaz ar nenožēloju. Vienkārši pirmajā gadā pielāgojāmies viens otram, abi nebijām nekādi enģeli, bet mainijamies abi divi.
Tev vienkārši ir jābeidz līst viņa telefonā, loģiski, ka vīrietim tas nepatīk. Drīz viņš sāks slēpt vēl vairāk no tevīm, jo kur garantija, ka Tu pat mazāko sīkumu ko ieraudzīsi viņa telefona neuztaisīsi par traģēdiju un skandālu. Viņam nav savas privātās telpas . Vienkārši chill, lai vai cik tas grūti nebūtu, ja vispār tiešām esi pārliecināta par attiecību turpināšanu.

Ir situācijas,kur nav uzreiz jāšķirās,bet ja attiecībās vīrietis sarakstās ar citām,tas nu gan ir iemesls neturpināt attiecības.
06.12.2021 12:52 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Kāds viņš ir sadzīvē? Jeb Jūs vēl nedzīvojat kopā? Domāju, vai viņš dzer arī ikdienā, esot viens vai tikai ar draugiem? Jo, ja vīrietis dzer viens pats aiz garlaicības un spēj piedzerties un stulbības darīt, tad viņam ir konkrēta alkohola atkarība un tādam pie narkologa ir jāiet un Tev jāmūk no viņa. :D
06.12.2021 15:44 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Zini, tu tiešām esi tas briesmonis un otrs cilvēks nav vainīgs. Neuzskati, ka viņam vajag kadu privāto telpu un jā viņam ir un būs savi noslēpumiņi?
Kad tu ar draudzenēm čato un kaut ko paņirdz no sadaļas-paskaties paskaties kāds džeks, tad uzreiz nekas. Tev ir jabut tad pilnigi svētai ,lai viņam ko parmestu. Beidz līst cita cilveka telefonā un taisit skandalu par katru sikumumu. Juuties nodota? Par ko gan? Ka vins ar deaugu kko čatojis?😂bezsakars. Vins tevi driz pametis un ar to shita disene beigsies. Dzivo tak vienkarshak un beidz gaidit to idealo kas tgd vel atsekos visam chiksem ig un neelpos vienu gaisu ar sievietem.
Kopa esat 7 meneshi un taada breka. Ne sieva ne nekā, bet tada pershanas un delj ka?😂trakums
07.12.2021 12:24 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Ja pieķerts rakstot citām, protams, ka teiks "sanāca dzērumā". Klasisks attaisnojums. Visas tās pazušanas, telefona slēpšanas. Eh, man jau liekas, ka sieviešu intuīcija uz tādām lietām ir spēcīga un izklausās, ka puisis ar savām darbībām neveicina uzticēšanos. Tā teikt, actions speak louder than words.
Zinu, ka sievietēm ir saprotoša sirds par nabadziņiem, kam sanāca piedzerties, jo dzīve grūta, un dzērumā sanācā kā sanāca... Un tad dzīvo mokās, domājot, kas patiesībā notika, varbūt krāpj, varbūt nemīl, varbūt es tā maita, kas par daudz piekasās.
Jūs esat kopā tikai 7 mēnešus un jau tādi pigori nāk ārā. Ja puisis ir neuzticams, ko viņš ar saviem darbiem jau ir parādijis, autore, cieni sevi un ej tālāk bez viņa. Tici man, būs kāds kas dzērumā vēlēsies rakstīt vien tev.
07.12.2021 13:35 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Es neveidotu attiecības ar cilvēku, kuram ir problēmas ar alkoholu, tāpēc grūti kaut ko ieteikt
07.12.2021 17:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Viņam problēmas ar alko, un Tev problēmas ar stalkošanu un neuzticību - izcils pāris.
7 mēnešos vispār nekam tādam nebūtu jānotiek, un būtu jādzīvo 7.debesīs
08.12.2021 17:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits