Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1343
Reģ: 01.08.2021
amaia @ 06.07.2022 20:40

Tie ir jūnija rezultāti.
Vairākas lapas iepriekš jau tika minēts.
Šādi rezultāti ar identiskām kvalifikācijam jau ir kopš 02.07. Nu nav iespējams alicefox dabūt Star 2 dienu laikā, ja iepriekš cīnījās par DS.

Tad tiešām viņām baigais kritiens, tāpec jau otro reizi taisa welcom weeku.Agrāk visas bišu mātes publiskoja savus pv mēneša beigās, tagad vairs tā nav.
Ienākumi gan jau baigi kritušies, drīz vairs nevarēs atļauties īrēt šikās mājas, ceļot vairākas x mēnesī un šopingot.
06.07.2022 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
sīkumiņš @ 06.07.2022 20:16
Katra mēneša 1.datumā visi sāk no 0,tātad attiecīgi kā menedžeri,tad pēc tiem PV kāp uz augšu visu mēnesi.
Nokritušas jau nekur nav,ir tikai 6 datums.

Tie ir jūnija rezultāti.
Vairākas lapas iepriekš jau tika minēts.
Šādi rezultāti ar identiskām kvalifikācijam jau ir kopš 02.07. Nu nav iespējams alicefox dabūt Star 2 dienu laikā, ja iepriekš cīnījās par DS.
06.07.2022 20:40 |
 
Reitings 704
Reģ: 16.09.2021
sīkumiņš @ 06.07.2022 20:16
Katra mēneša 1.datumā visi sāk no 0,tātad attiecīgi kā menedžeri,tad pēc tiem PV kāp uz augšu visu mēnesi.
Nokritušas jau nekur nav,ir tikai 6 datums.

Pat ja tā, ka tās ir šībrīža kvalifikācijas, tad atzīmes, ka izpilda programmas nosacījumus iepriekšējā mēnesī nav. Kas vien liecina, ka grūti meičām iet.
06.07.2022 20:32 |
 
Reitings 347
Reģ: 10.03.2022
NataL @ 06.07.2022 11:05

https://budu.nlstar.com/ratings/all/
Bet nu Jā Sauliete ir DT1 tagad, Eglīte Ds, Vucēna DT1, Krasta, Bindre S utt.
Tāpēc pašas tagad ir tik aktīvas, lai atgūtu atpakaļ kvalifikācijas. Nekas kopš 04.07 nav mainījies. Saprotu vajag tos jauniņos tik daudz, lai izpildītu šo visu.
Un vēl joprojām zem Krievijas ar visiem kolēģiem no turienes uzskaitās.
Katra mēneša 1.datumā visi sāk no 0,tātad attiecīgi kā menedžeri,tad pēc tiem PV kāp uz augšu visu mēnesi.
Nokritušas jau nekur nav,ir tikai 6 datums.
06.07.2022 20:16 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
NataL @ 06.07.2022 19:35

Zuzuu, nezinu kura bite no visām Tu esi, ka tā aizstāvi un visu zini. Tad man izstāsti, ja Hohlovam nav saistība ar jauno uzņēmumu un ne centa neiet uz jauno uzņēmumu, kāpēc miljonāru kluba mērķi uzskaitās Ru lapā un tur visas Dīvas ir un miljonāru mērķis ir rubļos? Kas samaksās sapni par miljonu, ja jau Ru neko nesaņem.
Un kāpēc Bondarčuka piedalās mūsu Dīvu zūmos? Vai viņas saņemtie PV no mūsu dīvām tiks apmaksāti no Krievijas naudas, un Krievi kā labdari Bondarčukai maksās paši no savas naudas, neko nesaņemot no Latvijas?
Lūdzu beidziet vienreiz melot NL bites. Nu nav cilvēki visi apkārt idioti!
kāds tur sakars man ar bitēm no NL?😁
Es ļoti maz pat zinu, bet ir kaut kādas pašsaprotamas lietas arī.
Jums šķiet, ka uzņēmumam pilnībā pāriet uz Eiropu tās ir 2 minūtes? Latvijā pat pasi uztaisīt nevar ātri, kur nu vēl veselu uzņēmumu pārnest.😁
Un Jums šķiet ka uzņēmējiem, privāts konts ir tikai viens un vienā valstī?
Pēc Jūsu loģikas, ja es strādāju Somijā, tad es nodokļus maksāju Latvijai?
Kas viņiem tur ir ar kaut kādiem klubiem, es nezinu, un pat neiedziļinos.
Es neesmu NL.
Mani vairāk izbrīna, ka daudzas tik ļoti satraucas par to ka nauda aiziet Krievijai, bet piemin tikai vienu uzņēmumu, lai gan viņu ir tik daudz, un arī pat tādi, kas strādā pēc tā paša principa. Tas tikai parāda, ka šī tiešām nav problēma kura te daudzas satrauc, bet gan īstenībā pati Katrīne, lai kur viņa strādātu.
06.07.2022 19:56 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Zuzuu10 @ 06.07.2022 19:39
Kur ir raksts, kur viņa minējusi ka tas ir viņas uzņēmums?
Un atceramies arī par komatiem, tādā ziņā, ka teksta nozīmi, būtiski maina.
Piemērs: “Sodīt nedrīkst, attaisnot.” vai “Sodīt, nedrīkst attaisnot”

Storijos, kad aizstāvēja Samantu.
06.07.2022 19:53 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
NataL @ 06.07.2022 19:30

Pag Stop, kāda pārdevēja, viņa tak medijiem vēl pirms laika teica, ka Riva un Samanta uzstājas viņas Latvijas uzņēmuma rīkotā pasākumā. Neko tagad vairs nesaprotu :D
Kur ir raksts, kur viņa minējusi ka tas ir viņas uzņēmums?
Un atceramies arī par komatiem, tādā ziņā, ka teksta nozīmi, būtiski maina.
Piemērs: “Sodīt nedrīkst, attaisnot.” vai “Sodīt, nedrīkst attaisnot”
06.07.2022 19:39 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Zuzuu10 @ 06.07.2022 19:16
man rodas sajūta ka dažas vispār nav strādājušas, līdz ar to daudz ko nesaprot?
Bet nu šeit ir skaidrs ka piekasīšanās ir tīri tādēļ ka tā ir Katrīne.
Jo nevienu nemulsina ne greenway, ne faberlic? kas arī strādā pēc tāda paša principa un ir Krievijas uzņēmumi.?

Zuzuu, nezinu kura bite no visām Tu esi, ka tā aizstāvi un visu zini. Tad man izstāsti, ja Hohlovam nav saistība ar jauno uzņēmumu un ne centa neiet uz jauno uzņēmumu, kāpēc miljonāru kluba mērķi uzskaitās Ru lapā un tur visas Dīvas ir un miljonāru mērķis ir rubļos? Kas samaksās sapni par miljonu, ja jau Ru neko nesaņem.
Un kāpēc Bondarčuka piedalās mūsu Dīvu zūmos? Vai viņas saņemtie PV no mūsu dīvām tiks apmaksāti no Krievijas naudas, un Krievi kā labdari Bondarčukai maksās paši no savas naudas, neko nesaņemot no Latvijas?
Lūdzu beidziet vienreiz melot NL bites. Nu nav cilvēki visi apkārt idioti!
06.07.2022 19:35 |
 
Reitings 9033
Reģ: 06.07.2022
man gan liekas, ka histerijas pamats ir dramatisks aborotu kritums, kas sacies jau pēc 24.feb. jo atceros ka laikaa, kad vinai bija tie 10k vai cik tur algaa, vinaa bija tads vieglums, bezbedigums, tereshanaas veikalos utt, tagad tada loti "azabochennaja" un histeriska. un vina nemak ar medijiem komunicet - kad bija tas PTAC skandals, pat Panoramaa izrunajaas kā satrakota babene no laukiem. kaut kas tur nav okei ar nervu sistemu, un biodrons tur nepalidz.
a tiem visiem faberliciem vel rinda pienaks gan jau. bet tos neaiztiek, jo nav tik agresivs marketings no slavenam influencereem. Saulietei ir 57 000 foloveru, vina skaitaas ar ietekmi
06.07.2022 19:34 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Valdet @ 06.07.2022 19:18
Noklausijos un izlasiju visu. Ai nu ta zurnaliste gan baigi censas ieslipeties. Telo ukji pukji, zinu sitadus cilvekus. Jus tiesam ticat, ka vina tik draudzigi tikai gribeja uzzinat atbildes no Saulietes? Kaa tad, Sauliete vnk ar pieredzi, shadus cilvekus pa gabalu atkozh un neglauda pa spalvai. , nav jau pirmais raksts vai zurnaliste.
Bet par to Krievijas saistibu jaa, isti nekas nav skaidrs. Ari zurnaliste skiet loti nezinosa, ka vinai nekada atbilde neviestu skaidribu ka tad isti ir. Es pielauju, ka sobrid maximali tiek darits viss, lai pilniba atdalitos no Krievijas, bet tas nav tik atri un tapec ne Sauliete, ne Svetlana precizi neatbild, bet gan peld ar visparigam atbilden.
Protams, man pat žēl ir tos adekvātos Krievu uzņēmumus, kas neatbalsta šo visu, bet viņi diemžēl cieš. Jo tas tiešām nav vienas dienas jautājums, pāriet citur.
Vienalga, kas par preci, bet ja iedomājoties, ja tev ir uzņēmums Latvijā, un tev ir prece, kuru tu tirgo ne tikai Latvijā , bet arī Eiropā un varbūt visā pasaulē. Un te vienu dienu hops, LV izdomā ko prātam neaptveramu un dēļ tā cieš tavs bizness. Ļoti daudzi Krievijas uzņēmumi arī “pārvācas” uz citām valstīm, bet tas nav tā, hops un prom.
06.07.2022 19:33 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Zuzuu10 @ 06.07.2022 18:45
viņa ir tāds pats konsultats kā Avon, Oriflame, Faberlic utt.??‍♀️
Tikai dēļ tā, ka viņa kā persona ir atpazīstamāka, visi viņai liek atbildēt uz jautājumiem.
Arī piemājas narvesen nevar atbildēt uz jautājumiem uzņēmuma vārdā, lai gan ir franšīze.

Pag Stop, kāda pārdevēja, viņa tak medijiem vēl pirms laika teica, ka Riva un Samanta uzstājas viņas Latvijas uzņēmuma rīkotā pasākumā. Neko tagad vairs nesaprotu :D
06.07.2022 19:30 |
 
Reitings 2058
Reģ: 10.09.2021
Noklausijos un izlasiju visu. Ai nu ta zurnaliste gan baigi censas ieslipeties. Telo ukji pukji, zinu sitadus cilvekus. Jus tiesam ticat, ka vina tik draudzigi tikai gribeja uzzinat atbildes no Saulietes? Kaa tad, Sauliete vnk ar pieredzi, shadus cilvekus pa gabalu atkozh un neglauda pa spalvai. , nav jau pirmais raksts vai zurnaliste.
Bet par to Krievijas saistibu jaa, isti nekas nav skaidrs. Ari zurnaliste skiet loti nezinosa, ka vinai nekada atbilde neviestu skaidribu ka tad isti ir. Es pielauju, ka sobrid maximali tiek darits viss, lai pilniba atdalitos no Krievijas, bet tas nav tik atri un tapec ne Sauliete, ne Svetlana precizi neatbild, bet gan peld ar visparigam atbilden.
06.07.2022 19:18 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
Tullip @ 06.07.2022 19:10

Sauliete to raksturoja kā "emocionāla atdalīšanās" :D :D :D
man rodas sajūta ka dažas vispār nav strādājušas, līdz ar to daudz ko nesaprot😁
Bet nu šeit ir skaidrs ka piekasīšanās ir tīri tādēļ ka tā ir Katrīne.
Jo nevienu nemulsina ne greenway, ne faberlic😁 kas arī strādā pēc tāda paša principa un ir Krievijas uzņēmumi.😁
06.07.2022 19:16 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
cory @ 06.07.2022 18:54
Es īsti nesaprotu no juridiskā viedokļa to “atdalīšanos no Krievijas”- vai Latvijā tagad ir reģistrēts NL uzņēmums Uzņēmumu reģistrā? Un kas tad ir patiesā labuma guvējs šim uzņēmumam? Sauliete vai kads no Krievijas?

Sauliete to raksturoja kā "emocionāla atdalīšanās" :D :D :D
06.07.2022 19:10 |
 
Reitings 9033
Reģ: 06.07.2022
cory @ 06.07.2022 18:54
Es īsti nesaprotu no juridiskā viedokļa to “atdalīšanos no Krievijas”- vai Latvijā tagad ir reģistrēts NL uzņēmums Uzņēmumu reģistrā? Un kas tad ir patiesā labuma guvējs šim uzņēmumam? Sauliete vai kads no Krievijas?

to juridisko paskaidrojumu jau ari zhurnaliste gribeja zinat. Sauliete sutija pie Svetlanas, bet Svetlana pazuda un neatbildeja vairs. Sauliete saka,ka vinai aizliegts runat, Svetlana pateica.. ai, iekopesu: (ceru ka taa drikst)
"Mēs strādājam caur franšīzes līgumu, Krievijas uzņēmums mums to izsniedza. Nekādas tiešas attiecības ar Hohlovu mums nav. Mums ir līgums, ka tirgojam ar to zīmolu. Visi nodokļi ir samaksāti un Hohlovam nekāda nauda neaiziet," skaidro Makurova.
Par kasti ar uzrakstu Moscow: "Vaicāta, kā tad tā, ja reiz notikusi aiziešana no Krievijas, Makurova saka: "Es neteicu, ka netiek tirgota Krievijas produkcija."
Savukārt Katrīne Sauliete portālam "Delfi" uzsvēra, ka "NL Continent Baltic" ir neatkarīgs Latvijas uzņēmums, tāpēc atdalīšanās pēc būtības nemaz nevarēja notikt. Notikusi esot emocionāla aiziešana: "Mums ar viņiem bija emocionāla saikne, kopējs interneta veikals. Tagad mums ir savs, no Krievijas atsevišķs interneta veikals"
06.07.2022 18:59 |
 
Reitings 2058
Reģ: 10.09.2021
Tiku lidz virsraksta stridam. Nu godigi sakot - ta zurnaliste neatstaj labu iespaidu. Nejutu sarakste profesionalismu no vinas un virsraksts tiesam ir tiri klisku vaksanai, baigi tur samuldejusies ir. Kapec tad vina 3x mainija? Jo pati saprata, ka Sauliete nekluses un vina pastaves par saviem vardiem ko nav teikusi. Sauliete medz but rupja un emocionala - to jau mes sen sapratam, bet ta zurnaliste sevi padarija gan par lielu neprofesionali.
06.07.2022 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 2804
Reģ: 25.05.2009
Es īsti nesaprotu no juridiskā viedokļa to “atdalīšanos no Krievijas”- vai Latvijā tagad ir reģistrēts NL uzņēmums Uzņēmumu reģistrā? Un kas tad ir patiesā labuma guvējs šim uzņēmumam? Sauliete vai kads no Krievijas?
06.07.2022 18:54 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
amaia @ 06.07.2022 18:10

Kas tad viņa īsti ir? Tikai pārdevēja, līdere, komandas vadītāja, pasākuma vadītaja un organizētāja, NL pazīstamākā seja, kompānijas partnere, biznesa būvētāja, jaunu produktu testētāja uttt?
Kurš no visiem?
Tas ir tas "skaistums" tīkla mārketingā. Skaistie teksti par to, kā būvējam biznesu, lielākā līdere Latvijā, visādas iespējas, prasmes, bet kad reāli deg pakaļa, tad sākas, es jau vispār tikai partneris/pārdevējs, neko nezinu.
viņa ir tāds pats konsultats kā Avon, Oriflame, Faberlic utt.🤦🏻‍♀️
Tikai dēļ tā, ka viņa kā persona ir atpazīstamāka, visi viņai liek atbildēt uz jautājumiem.
Arī piemājas narvesen nevar atbildēt uz jautājumiem uzņēmuma vārdā, lai gan ir franšīze.
06.07.2022 18:45 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Mia6 @ 06.07.2022 18:35
Saulietes storiji pilnīgi nesaprotami, murgaini… paātrinājumā salikusi savas mulķīgās atbildes. Žurnāliste jautājumus uzdod kā “naglai uz galvas”, bet Sauliete kko apkārt runā

Jā, runā riņķī apkārt un pēc būtības neatbild. Ar Hohlovu ir saistība? Nav konkrētas atbildes.
06.07.2022 18:41 |
 
Reitings 2196
Reģ: 10.04.2022
Linus @ 06.07.2022 18:11
Oooooh, ļoti ceru uz Aizliegto paņēmienu!

ja būtu aizliegtais paņēmiens, tas tik būtu šovs
06.07.2022 18:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits