Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40391
Reģ: 12.10.2022
Puppet @ 14.09.2023 23:42
Vucēnai liela “darba” dała ir zīmēties sociālos un iet uz pasākumiem. To izmantot pret vińu nau taisnīgi, jo vińa tomēr nodrošina savus bērnus un nu tu vīra galvas. Ja bērnus pieskata omma to izmantot , kā argumentu , kapec “papucim” nav jāpiemaksā ir vnk pretīgi
Diez vai tiesa ņems vērā faktu, ka Marijas darba pienākumos ietilpst vīriešu maiņa, dzerstīšanās, tusēšana, parādīt, ka redz var strādāt no mājām un pieskatīt bērnus vienlaicīgi, skaļi saukļi, ka NL vislabākais un pasākumu apmeklēšana.
15.09.2023 13:51 |
 
Reitings 890
Reģ: 15.09.2023
Ariete @ 15.09.2023 13:33
Spānis maksā alimentus viņai?

Par Vitu, iespējams, ka maksā, jo Vitai caur paternitāti noteica Rafu kā tēvu. Bet neko nav stāstījusi par aliementiem no Rafa. Viņš jau jurists, varbūt baidās.
Atceros, ka Vucēna rādīja ziņas, kuras sūtījusi Rafam, kur lūdz atsūtīt viņai naudu, lai viņa var apmaksāt komunālos rēķinus, jo pašai neesot nauda, arī bērniem priekš zālēm prasījusi. Iespējams, ka nav oficiāli pieprasījusi, jo viņš nav Latvijas pilsonis, tur nedaudz sarežģītāk būs piedzīt.
Kā var ticēt Vucēnas stāstītajam, nezinu, viņai katru dienu pinas savos melos. Tad parāda saraksti, kur prasa naudu Rafam, lai var samaksāt par komunālajiem maksājumiem, pēc nedēļas stāsta, ka viņai ir problēmas ar atmiņu un aizmirstot samaksāt, nevis neesot naudas. 😁 Vucēnai vajag Excel tabulu ieviest, atzīmēt ko pati stāsta, jo pēc nedēļas ir pilnīgi cita versijai viņai, pilnīgi visām dzīves situācijām.
Vēl viņa lika postus, kur Rafa esot viņu sitis, kad bija iespēja Rafu dabūt atpakaļ, viss tika izdzēsts. Vai tiešām sieviete ietu atpakaļ pie sitēja un vēl otru bērnu ar viņu taisītu? 😁
15.09.2023 13:52 |
 
Reitings 237
Reģ: 01.03.2022
Nu, tas tēvs, protams, ir bezatbildīgs un nesaprotu, kā var pamest savu bērnu. Bet nu Marija te par daudz iztaisās. Vakar storijā arī uzrakstījusi, ka maksāja visu no algas, tad no uzkrājumiem un uzkrājumi ir beigušies - domāju, ka tas arī ir galvenais iemesls šitai psihošanai. Naudas nav, auto nav (šodien ar Bolt), 3 bērni, māja.. Bet ar visiem tiem tekstiem viņa tikai parāda savu nesavāktību un domāju, ka tam tēvam publiskā ķengāšana stipri vienalga. Un tās summas ir nereālas, ko viņa prasa.
15.09.2023 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 10890
Reģ: 15.03.2012
CallMeAnnika @ 15.09.2023 13:48
Marija iepriekš šo bija teikusi, ka Neits uzskata Diānu par ģimenes draugu nevis kā speciālistu un ir grūti strādāt.

Skolā nepatīk, Diāna draugs, pati māte nevar, jo ir māte, kāds cits varbūt ne tā paskatīsies, nu tiešām traki
15.09.2023 13:58 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Ziniet es tiešām atbalstītu, ka 186€ mēnesī ir ok pie nosacījuma , ka Kristaps vismaz vienu reizi nedēļā bērnu satiktu atvestu/aizvestu uz /no skolas, uz nodarbībām, palīdzetu izpildīt mājas darbus. Jā arī izklaidēties šad tad aizvestu- kino, zoo utml. Kādreiz pa nakti paliktu kopā. Ja tēvs būtu klātesošs. Bet šajā gadījumā kad Marijai ir pilna aprūpe 100% laika, es uzskatu, ka 186€ ir par maz.
Un jā, Marijai var piekasīties pie ļoti daudz kā, tiešām. Bet nu ,cik varēja tomēr finansiali viņš tika nosrošinàts no viņas puses.
15.09.2023 14:19 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Mani drausmīgi aizvaino, ka var cilvēku nolamāt par Dauni.
Es negribu iedomāties kā jūtas ģimenes kurās aug bērns ar dauna sindromu.
Kas tā par modi viņām. kača arī cik reiz ir lamājusi par dauni cilvēkus.
15.09.2023 14:20 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
SantaBarbara @ 15.09.2023 10:56

Man škiet tie skolas logopēdi ne vienmēr ir labākais risinājums.
Kad es biju bērns arī bija nepieciešamība apmeklēt,neko diži mums tur neiemācija ,sēdējām vesels barinš un rakstijām diktātus,man škiet tados jautājumos tomer vajag individualu pieeju un atbalstu!
Protams ,ja nav citu variantu ,tad arī skolas logopēds der.
Bet tik un tā,man neškiet ok,ja tevs negrib piedalities berna izglitiba un apmacibā un domā ,ka atmetot minimālos alimentus vina atbildiba beidzas .

Disleksijai logopēds neko nemāca bet ir kā palīgs mācību procesā....
15.09.2023 14:23 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Zebradivi @ 15.09.2023 14:19
Ziniet es tiešām atbalstītu, ka 186€ mēnesī ir ok pie nosacījuma , ka Kristaps vismaz vienu reizi nedēļā bērnu satiktu atvestu/aizvestu uz /no skolas, uz nodarbībām, palīdzetu izpildīt mājas darbus. Jā arī izklaidēties šad tad aizvestu- kino, zoo utml. Kādreiz pa nakti paliktu kopā. Ja tēvs būtu klātesošs. Bet šajā gadījumā kad Marijai ir pilna aprūpe 100% laika, es uzskatu, ka 186€ ir par maz.
Un jā, Marijai var piekasīties pie ļoti daudz kā, tiešām. Bet nu ,cik varēja tomēr finansiali viņš tika nosrošinàts no viņas puses.
👏🏼 👏🏼 👏🏼 tiesam, ja tevs nu galigi nepiedalas berna audzinasana, paiet menesi vai gadi bernu neredzot, ta summa ko vins maksa ir nieks !
neredzu ari kapec Marijas celosana vai iesana ara ietekmetu alimemtus, jo kads tam vispar sakars ar Neitu? papucis nepiedalas nekadas ikdieniskas aktivitates ar savu delu, kaa vispar vins var par kaut ko aizradit otrai pusei, kura tomer ar bernu pavada lielako dalu. Mammas ari ir sievietes un ari ir pelnijusas savu dzivi, kapec tad vins var braukt celojumos, iet uz restoraniem (bernu menesiem nesatiekot, neko bernam nenoperkot, laiku nepavadot utt) bet vina ik pa laikam to nedrikst darit ? Kas tie par standartiem.
Tiesam sadi “viriesi” ir kaut kas….
15.09.2023 14:46 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Krizdole @ 15.09.2023 13:58

Skolā nepatīk, Diāna draugs, pati māte nevar, jo ir māte, kāds cits varbūt ne tā paskatīsies, nu tiešām traki
bet ta ari medz but ar berniem kuriem ir disciplinas problemas, ja kads ir draugs berna acis, berns mierigi laidis visu gar ausim vai uzjautrinasies, tapat ari cik biezi berni uzvedas vistrakak ar savam mammam, cik nav dzirdets aizved bernu uz skolu vai bernudarzu un berns ir tik labins un kautrigs, vai kluss, bet tas pats berns majas mebeles gatavs gazt otradi 😂 nu tas ir saprotami.
15.09.2023 14:50 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
Man viena pazīstamā vientuļā mamma vienreiz teica (Ar humoru , protams) , ka viņa arī būtu gatava samaksāt 186€ un viss. Ne slimošanas, ne pulciņi, ne ēst gatavošana, ne drēbju pirkšana , ne mājas darbu pildīšana ,nu nekas nav uz viņas pleciem. Samaksā un neparko nedomā vairs.😂
15.09.2023 15:03 |
 
Reitings 3966
Reģ: 08.09.2015
Nu, ko var liet, viņa maksājot nedēļā 110€ par logopēdu, un, tad tā pat sūdzas ( vasaras beigās dabūja obligāto literatūru Neitam, kaut gan dislektiķim bija jālasa visas vasaras garumā, pa pāris min dienā), ka Neits knapi dažus teikumus spējot izlasīt, meitēn, bišķi padomā vai tad tāds speciālists pat ir vajadzīgs, ja reiz Tu visu gadu ved bērnu pie speciālista maksājot 110€ nedēļā, un bērnam nav vispār nekāda progresa. Saku to kā māte dislektiķim, lieki izmesta nauda. Katru dienu būtu likusi Neitam lasīt 10-15min dienā un būs iespējams vēl labāks progress pēc 2 mēneši kā pie tāda speciālista. Tā pat, par tādu naudu arī varēja uzzināt no tā logopēda, ko paši var darīt mājās, lai palīdzētu Neitam, ja pienāk tāda situācija, ka nevar šo logopēdu pavilkt. Jādomā līdzi, ne tik čekus piestadīt, ne visi pelna entos tūkstošus mēnesī!
Man tās summas vienkārši liek pasmaidīt, 🙂
15.09.2023 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 2046
Reģ: 31.01.2012
AnnnaMannna @ 15.09.2023 12:36
Iedomājaties, ka jums uzraksta, ka jūsu dēls ir daunis. Pat tādos gadījumos, kad dēls uzvedas tiešām stulbi, piemēram, kā Kivičs, visticamāk māte tāpat nostāsies dēla pusē. Reti tie gadījumi, kad mātes skaidrām acīm redz, kāds ir dēls, un nejūt viņam līdzi. Bet šeit Kristaps nav ne uz pusi nekā slikti parādijis sevi kā manis iepriekš nosauktais piemērs.
Ar šo viņa noraka jebkādu iespēju mierīgi vienoties. Un visdrīzāk šādi viņa komunikāciju norok regulāri.

Lai nu ko, bet cieņu pret citiem cilvēkiem Marijas bērniem neviens diemžēl neiemācīs.
15.09.2023 15:32 |
 
Reitings 350
Reģ: 31.12.2022
Zebradivi @ 15.09.2023 15:03
Man viena pazīstamā vientuļā mamma vienreiz teica (Ar humoru , protams) , ka viņa arī būtu gatava samaksāt 186€ un viss. Ne slimošanas, ne pulciņi, ne ēst gatavošana, ne drēbju pirkšana , ne mājas darbu pildīšana ,nu nekas nav uz viņas pleciem. Samaksā un neparko nedomā vairs.?

Vai ne?
Ja mammām tik ļoti nerūpētu bērns, tad tieši tā arī vajadzētu darīt- pateikt, davai, tagad es Tev skaitisu katru mēnesi 186 EUR un lai bērns dzīvo pie Tevis.
Ja godīgi, es cilvēcīgi Mariju saprotu. Man arī būtu besis, ja man visu laiku viss būtu jāvelk uz saviem pleciem un tēvs pateiktu, ka 186 EUR ir pietiekami. Un pats ar jaunu beibi vazātos pa restorāniem. Neits nav one night stand galarezultāts, bet laulībā dzimis bērns. Es nezinu, kas tiem večiem kaiš. Viņa komunālos pa 186 EUR nevar nomaksāt. Vai tēvam nav jānodrošina daļa dzīvesvietas maksājumu +ēdiens+apģērbs+skolas lietas un ārsts? Viņš vēl atļaujas aizstāvībai pateikt, ka viņa pa biežu kaut kur iziet! WTF! Bērns ir 100% ar māti, tēvs pats tusē riņķī, bet Marija nedrīkst… viņam būtu aukle saviem 50% laika jāapmaksā, ja pats ar bērnu laiku nepavada. Žēl arī, ka mūsu tiesu sistēma baigi nesakārtota šajā jautājumā.
Bet bijušajai vīramātei es tādu mesidžu nerakstītu. Būtu Marija gudrāka, uzturētu labas attiecības ar vīra vecākiem. Būtu Neitam vecvecāki un arī vairāk iespējas cilvēcīgi sarunāt naudas jautājumos..
15.09.2023 17:42 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
Ani23 @ 15.09.2023 17:42

Vai ne?
Ja mammām tik ļoti nerūpētu bērns, tad tieši tā arī vajadzētu darīt- pateikt, davai, tagad es Tev skaitisu katru mēnesi 186 EUR un lai bērns dzīvo pie Tevis.
Ja godīgi, es cilvēcīgi Mariju saprotu. Man arī būtu besis, ja man visu laiku viss būtu jāvelk uz saviem pleciem un tēvs pateiktu, ka 186 EUR ir pietiekami. Un pats ar jaunu beibi vazātos pa restorāniem. Neits nav one night stand galarezultāts, bet laulībā dzimis bērns. Es nezinu, kas tiem večiem kaiš. Viņa komunālos pa 186 EUR nevar nomaksāt. Vai tēvam nav jānodrošina daļa dzīvesvietas maksājumu +ēdiens+apģērbs+skolas lietas un ārsts? Viņš vēl atļaujas aizstāvībai pateikt, ka viņa pa biežu kaut kur iziet! WTF! Bērns ir 100% ar māti, tēvs pats tusē riņķī, bet Marija nedrīkst… viņam būtu aukle saviem 50% laika jāapmaksā, ja pats ar bērnu laiku nepavada. Žēl arī, ka mūsu tiesu sistēma baigi nesakārtota šajā jautājumā.
Bet bijušajai vīramātei es tādu mesidžu nerakstītu. Būtu Marija gudrāka, uzturētu labas attiecības ar vīra vecākiem. Būtu Neitam vecvecāki un arī vairāk iespējas cilvēcīgi sarunāt naudas jautājumos..

Marija un gudrāka? Par kādām labām attiecībām ar bērna tēva vecākiem var būt runa, ja viņa nav spējīga izveidot attiecības ne ar vienu? Pati no tā tikai zaudē, ka ir sabojājusi ar visiem attiecības.
15.09.2023 18:36 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Cik h ir lidojums uz Šarmelšeihu?
15.09.2023 20:55 |
 
Reitings 3262
Reģ: 05.12.2021
Ziniet, es nekad neaizstāvēšu tēvu, kurš ir pametis savus bērnus novārtā un nepalīdz. Tas nav vīrietis, bet lupata. Bet... Kaut kā šoreiz mani nepamet doma, ka Mariju mazliet ir piemeklējusi karma. Par visām NL lietām, par kara atbalstīšanu, par naivo meiteņu savaņģošanu, par to, ka lika ņemt ātros kredītus, lai nobeigtu meitenes savus čekus un viņa saņemtu tūkstošus. Par to, ka puiku nogrūda mammai un vispār nulle iesaistes. Visu Neita mazo bērnību viņš tika svaidīts pie omes, kruīzos, aukles, no Vucenas mīlestības tur nebija ne miņas. Visas sekojam viņas IG un tas viss tika atrādīts. Un tie neormālie tūkstoši, ka viņa saka, kas itka tērēti Neita vajadzībām plus vēl izpriecas. Protams, ja no bērna visu laiku atpērkas, tāda nauda aiziet. Un, tad kad vajadzēja atpirkties, lai tikai varētu jāt apkārt, neskaitīja kapeikas , alimentus nepieminēja, pelnīja lielo piķi un sūtīja mati un Neitu kruīzā, lai tikai tas puika būtu prom. Tagad pēkšņi attapusies, ka bērnam problēmas un kādus tk viņa viņā iegulda un tēvs nepalīdz. Protams, kad pašai vairs nesanāk un nepietiek naudas atpirkties no bērna, tad vajag arī tēva naudu. Nav jau tā kā viņš nemaksāja vispār. Maksāja noteiktos 186 un tagad būs 250. Psiho jau par to ka nedabūs tos ntos tk. Protams, tā summa ir maza un nepietiek, bet nu nestāstiet man, ka bērnam mēnesi vajag 2.5 tk tikai minimālajām vajadzībām, neskaitot extras. Varbūt laiks nolaisties no Mārupes, Mustanga un ballīšu mākoņa un sākt pašai dzīvot nedaudz pieticīgāk un iesaistīties Neita veselības uzlabošanā. Nebūs maksāt 110 eiro nedēļā logopēdam, bet sekot līdzi, ka bērnam grāmatas jālasa un lasīt pa vasaru kopā, nevis ar Mr Robčiku laizīties.
Es pilnīgi noteikti esmu mammu pusē, bet šeit...... Nebūs.
15.09.2023 21:21 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Es domāju, ka Rafa maksā kaut ko par Vitu, gan jau vairāk nekā 186€, tāpēc par to Marija klusē un ne vārda. Brīnos, ka Īlonam netaisa Dns un paternitāti, šaubos, ka Rafa viņu atzina.
Par Kristapu, ka viņš ir krāns, tas ir vairāk kā skaidrs.
Bet Marijai ir taaaaāds izmisums un pilnīgi saprotams.
Padomājiet pašas, pēdējos gadus 4-5 dzīvoja cepuri kuldama. Dzīvoja Ibizā, “strādāja pie baseina”, tad bams sitiens-pamet un smagā Vitas grūtniecība, bet to var vēl pārdzīvot jo visu laiku ir adrenalīns par NL, jo piķis sāk nākt daudz un saprot, nahren man to Rafu, pašai pa 10k nāk piķis mēnesī, var pašikot. Viss iet tik labi, ka var šiku māju un mustangu un tad viss neatgriezeniski beidzas, plus izrādās, ka Neitam ir ielaistas problēmas, pati darboties negrib un nejēdz, tāpēc sagrūž piķi domādama, ka tas var atrisināt. Nu labi, vismaz par to paldies-nepamet ar domu gan jau pāries.
Un vēl zaļots ar Īlonu, māja jāpamet, māte pasaka arideverči.
Trakākais vēl tikai priekšā-Diāna aizbrauks prom un tad būs pakaļā pilnīgā.
Naudas nav, bezmaksas aukļu nav, pat mašīnas nav! Un arī veča nav.
Tūliņ atkal meklēsies pa tinderi-bet neticu, ka tur viņa spēs atrast tādu kas būs ar mieru ilgtermiņā dzīvot to Santabarbaru.
Visas, izņemot Eglīti un Mariju atradušas sev darbus. Marija kaut vēl sadarbības var izvest, Egita pilnīgi neko.
15.09.2023 21:41 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
krixis3 @ 15.09.2023 21:21
Ziniet, es nekad neaizstāvēšu tēvu, kurš ir pametis savus bērnus novārtā un nepalīdz. Tas nav vīrietis, bet lupata. Bet... Kaut kā šoreiz mani nepamet doma, ka Mariju mazliet ir piemeklējusi karma. Par visām NL lietām, par kara atbalstīšanu, par naivo meiteņu savaņģošanu, par to, ka lika ņemt ātros kredītus, lai nobeigtu meitenes savus čekus un viņa saņemtu tūkstošus. Par to, ka puiku nogrūda mammai un vispār nulle iesaistes. Visu Neita mazo bērnību viņš tika svaidīts pie omes, kruīzos, aukles, no Vucenas mīlestības tur nebija ne miņas. Visas sekojam viņas IG un tas viss tika atrādīts. Un tie neormālie tūkstoši, ka viņa saka, kas itka tērēti Neita vajadzībām plus vēl izpriecas. Protams, ja no bērna visu laiku atpērkas, tāda nauda aiziet. Un, tad kad vajadzēja atpirkties, lai tikai varētu jāt apkārt, neskaitīja kapeikas , alimentus nepieminēja, pelnīja lielo piķi un sūtīja mati un Neitu kruīzā, lai tikai tas puika būtu prom. Tagad pēkšņi attapusies, ka bērnam problēmas un kādus tk viņa viņā iegulda un tēvs nepalīdz. Protams, kad pašai vairs nesanāk un nepietiek naudas atpirkties no bērna, tad vajag arī tēva naudu. Nav jau tā kā viņš nemaksāja vispār. Maksāja noteiktos 186 un tagad būs 250. Psiho jau par to ka nedabūs tos ntos tk. Protams, tā summa ir maza un nepietiek, bet nu nestāstiet man, ka bērnam mēnesi vajag 2.5 tk tikai minimālajām vajadzībām, neskaitot extras. Varbūt laiks nolaisties no Mārupes, Mustanga un ballīšu mākoņa un sākt pašai dzīvot nedaudz pieticīgāk un iesaistīties Neita veselības uzlabošanā. Nebūs maksāt 110 eiro nedēļā logopēdam, bet sekot līdzi, ka bērnam grāmatas jālasa un lasīt pa vasaru kopā, nevis ar Mr Robčiku laizīties.
Es pilnīgi noteikti esmu mammu pusē, bet šeit...... Nebūs.

2,5 tk, nu daudzām ģimenēm tas budžets ir uz visu mēnesi vai pat mazāk. Saprotams ka Vucēna grib visu to labāko bērnam pirkt, kura mamma gan negrib? Bet ir jāspēj sabalansēt savas iespējas ar vajadzībām. Piekrītu, ka Kristapam ir jāmaksà vairāk par to minimālo summu un noteikti vairāk jākomunicē un jātiekas ar Neitu, bet nu rakstīt tādas ziņas Kristapa mammai ir vienkārši nonsenss, nav brīnums, ka visi viņu necieš un visas draudzības àtri vien izbeidzas. Viņa ir izcils toksiska cilvēka paraugs. Te jau vairākas mammas dalījās ar reālu pieredzi kas vislabāk palīdz bērnam ar disleksiju, bet nu Maša jau toč nebūs tā, kas sistemātiski darbosies ar bērnu. Godigi sakot, izskatās ka NL ir kaput un Mašai nav variantu vispār. Bērnus nav kam nogrūst, citur strādāt viņa neies un kautkā ir jādzīvo. Diez papiks ar maksā alimentus..
15.09.2023 21:57 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
chiepinja @ 15.09.2023 20:55
Cik h ir lidojums uz Šarmelšeihu?
3,5 laikam
15.09.2023 22:08 |
 
Reitings 22158
Reģ: 16.04.2023
Jaunā Korejas sejas kopšanas līnija nemaz nav LV mājas lapā.
Pēdējais jaunums ir tie UV aizsardzības matu produkti un Lorimer līnija.
Viņas tiešām ir izmisumā!😏
Starp citu Īrijas Inga to Korejas kosmētiku tirgo lētāk, nesen bija cenas salikusi, bet nu arī pērties 24/7, lai nopelnītu ~1k, pat mazāk.
15.09.2023 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits