Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
Sonic @ 22.08.2023 10:20
Egita arī sāk saprast, ka kuģis grimst? Sāk piedāvāt savus pakalpojumus IG. Lai jau veicas, beet viņai ir ļoti garlaicīgs IG, nez, ko viņa kādam varētu uzlabot.
Egita ir pārdošanas antireklāma. Pašai neveicās ar soc. tīkliem un NL produktu pārdošanu, bet mēģina iesmērēt šo sevis sniegto "pakalpojumu" citiem? Ko viņa vērtīgu varētu iedot? Pateikt, lai no rīta un vakarā liek storijos produktu un stāsta par to, vairākas reizes atkārtojoties?
Un sekotāji viņai no sākuma pienāca pateicoties ex Saulietei, jo vienmēr bija viņas storijos un kopā ar viņu, daudz pienāca dēļ NL skandāliem un kaut kādiem konkursiem. Šaubos, ka lielākai daļai interesē viņas ikdiena ar Drainu, Biodronu un pāris paciņu pakošanu.
22.08.2023 13:03 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
AiKaaaSaaap @ 22.08.2023 12:59

Skatoties tos ex Saulietes storiju rodas sajūta, ka sieviete varbūt vislielākā maita pret vīrieti un viņš nedrīkst pat pīkstēt. Un ar savu blondo smadzeni pat nesaprot to tiesas prāvu.

Manas domas 100%
22.08.2023 13:07 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
Protams, ka Egita beigās iztīrīja ar NL FineEffect Dress līdzekli, ko šeit jau iepriekš rakstīju. Kurš tam tic, ka ar NL produtu iztīrīja, kas acīmredzot pat mājās bija. Tad jau nevajadzēja prasīt padomu, bet uzreiz tīrīt ar to līdzekli.
22.08.2023 15:49 |
 
Reitings 5723
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 22.08.2023 15:49
Protams, ka Egita beigās iztīrīja ar NL FineEffect Dress līdzekli, ko šeit jau iepriekš rakstīju. Kurš tam tic, ka ar NL produtu iztīrīja, kas acīmredzot pat mājās bija. Tad jau nevajadzēja prasīt padomu, bet uzreiz tīrīt ar to līdzekli.

Mani vairāk pārsteidza tas, ka prasīja kā šo var iztīrīt, vēl nepamēģinot produkciju, kuru pašas lieto. Kaut kāds muļķīgs gājiens. Man šādā situācijā tas būtu pirmais ko es izmēģinātu. Ja neizdotos, tad jautātu kā lai to visu iztīra...
22.08.2023 16:18 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
CallMeAnnika @ 22.08.2023 13:03
Egita ir pārdošanas antireklāma. Pašai neveicās ar soc. tīkliem un NL produktu pārdošanu, bet mēģina iesmērēt šo sevis sniegto "pakalpojumu" citiem? Ko viņa vērtīgu varētu iedot? Pateikt, lai no rīta un vakarā liek storijos produktu un stāsta par to, vairākas reizes atkārtojoties?
Un sekotāji viņai no sākuma pienāca pateicoties ex Saulietei, jo vienmēr bija viņas storijos un kopā ar viņu, daudz pienāca dēļ NL skandāliem un kaut kādiem konkursiem. Šaubos, ka lielākai daļai interesē viņas ikdiena ar Drainu, Biodronu un pāris paciņu pakošanu.
Paturpināšu.
AgneseBoo, kas agrāk bija aktīva NL, strādā ar satura veidošanu gan cilvēkiem, gan uzņēmumiem, jo viņa, manuprāt, spēj dot pienesumu un zināšanas, it īpaši reelu filmēšanā un video editošanā un montēšanā, pašam profilam ir vērtīgs saturs, kur dalās ar zināšanām un knifiņiem par brīvu. Izskatās, ka ļoti seko līdzi tendencēm un mācās arvien jaunas lietas. Un neesmu dzirdējusi, ka viņa būtu uzsvērusi, ka izskatīs uzņēmumus ar kuriem strādāt, kuriem nē, vismaz ne publiski.
Egita tikko izsludinājusi, ka attīstīs uzņēmuma soc. tīklus, jau sāk stāstīt, ka atlasīs uzņēmumus ar kuriem grib strādāt un būs uz viena viļņa. Bet lielākoties viņas bildes profila feedā ir no fotosesijām vai no pasākumiem, reeli izveidoti ar NL citām darbonēm kopā, līdz ar to, šaubos, ka tā bija viņas ideja ko un kā filmēt un montēt. Pašai turpinājumā storiji, kur atkārto vārdu 'paskatieties' vairākas x, valoda nav interesanta un izkopta.
Viņa noteikti grib kādu lielos uzņēmumus un mazajiem atteikt, bet ko tādas, piemēram, Drogas vai Bolt, Ezītis Miglā (you name it) var iegūt? Varbūt kaut kādi mazie uzņēmumi par kuriem neviens vēl nezina, bet tādiem ieteiktu pakrāt naudu un investēt kādā vērtīgā padomdevējā, tajā pašā AgneseBoo, Santa Lasmane, Bokāne. Vismaz tur pašā IG profilā ir vērtīgs saturs, ko var ikdienā pielietot un ja papildus iegādājas apmācības, nauda nav izsviesta vējā kā Egitas gadījumā.
22.08.2023 16:28 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 22.08.2023 16:18

Mani vairāk pārsteidza tas, ka prasīja kā šo var iztīrīt, vēl nepamēģinot produkciju, kuru pašas lieto. Kaut kāds muļķīgs gājiens. Man šādā situācijā tas būtu pirmais ko es izmēģinātu. Ja neizdotos, tad jautātu kā lai to visu iztīra...
Bet varbūt pamēģināja un nedabūja laukā krāsu, tāpēc bija jāprasa padoms. Kāda iedeva vērtīgu metodi, kā iztīrīt krāsu, bet beigās noreklamēja it kā NL būtu palīdzējis.
22.08.2023 16:31 |
 
Reitings 544
Reģ: 13.01.2023
Sonic @ 22.08.2023 10:20
Egita arī sāk saprast, ka kuģis grimst? Sāk piedāvāt savus pakalpojumus IG. Lai jau veicas, beet viņai ir ļoti garlaicīgs IG, nez, ko viņa kādam varētu uzlabot.
nu tur visas jau jūt😄
Ex Sauliete saka strādāt TV,Marija uzlika tēvus uz alimentiem un “paņēma “ vīrieti ar kurai viņai tā jau bij draudzība ar benefitiem(friend with benefits),jo viņa neizskatas pēc tipiskas sievas ,viņai vajadzīgas attiecības ,bet ne tādas kur abi dzīvo kopā 24/7 tāpēc Robertins ir ļoti izdevīgs variants
22.08.2023 16:34 |
 
Reitings 5723
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 22.08.2023 16:28
Paturpināšu.
AgneseBoo, kas agrāk bija aktīva NL, strādā ar satura veidošanu gan cilvēkiem, gan uzņēmumiem, jo viņa, manuprāt, spēj dot pienesumu un zināšanas, it īpaši reelu filmēšanā un video editošanā un montēšanā, pašam profilam ir vērtīgs saturs, kur dalās ar zināšanām un knifiņiem par brīvu. Izskatās, ka ļoti seko līdzi tendencēm un mācās arvien jaunas lietas. Un neesmu dzirdējusi, ka viņa būtu uzsvērusi, ka izskatīs uzņēmumus ar kuriem strādāt, kuriem nē, vismaz ne publiski.
Egita tikko izsludinājusi, ka attīstīs uzņēmuma soc. tīklus, jau sāk stāstīt, ka atlasīs uzņēmumus ar kuriem grib strādāt un būs uz viena viļņa. Bet lielākoties viņas bildes profila feedā ir no fotosesijām vai no pasākumiem, reeli izveidoti ar NL citām darbonēm kopā, līdz ar to, šaubos, ka tā bija viņas ideja ko un kā filmēt un montēt. Pašai turpinājumā storiji, kur atkārto vārdu 'paskatieties' vairākas x, valoda nav interesanta un izkopta.
Viņa noteikti grib kādu lielos uzņēmumus un mazajiem atteikt, bet ko tādas, piemēram, Drogas vai Bolt, Ezītis Miglā (you name it) var iegūt? Varbūt kaut kādi mazie uzņēmumi par kuriem neviens vēl nezina, bet tādiem ieteiktu pakrāt naudu un investēt kādā vērtīgā padomdevējā, tajā pašā AgneseBoo, Santa Lasmane, Bokāne. Vismaz tur pašā IG profilā ir vērtīgs saturs, ko var ikdienā pielietot un ja papildus iegādājas apmācības, nauda nav izsviesta vējā kā Egitas gadījumā.

Agnese ir arī krietni interesantāka. Neatkārtojas runājot. Un pasniedz informāciju saistoši. Viņai jau ir bijuši video, veidoti kā reklāmas. Un ļoti gaumīgi, interesanti, lai arī te kāda rakstīja, ka tas kā tas video ir samontēts neesot nekāds jaunums, tas, principā, mani baigi neiespaido. Man patīk gala produkts. Un ja tas izraisa interesi par uzņēmumu, produktu - tātad video pilda savu kā reklāmas funkciju.
Tas Egitas paziņojums, ka izskatīšot ar ko strādāt. Drīzāk uzņēmumam jāizskata kam uzticēt sava uzņēmuma profila attīstību - ar reklāmām, publikācijām. Vispirms jāizpēta piedāvātāja profils. Tas, ka bilžu kvalitāte mainījusies vai publikācijas garums mainījies, neko daudz nenozīmē, jo teksts, kurš publicēts, lielākoties ir kaut kāda ūdens liešana bez noderīga satura. Un pašas nofilmētās reklāmas kādam produktam, lielākoties aprobežojas ar diviem vārdiem, vienkāršos teikumos, kas mēdz atkārtoties..
22.08.2023 17:41 |
 
Reitings 5723
Reģ: 20.09.2022
Un jā, biodrons tad laikam īsti nepalīdz adaptēties laika joslu maiņās, ja jau ekskursijas laikā guļ un pusi no ekskursijas neredz un nedzird 🤭 ja nemaldos, tā ekskursija ar busu nebija pašā ceļojuma sākumā, bet vairāk uz ceļojuma beigām.
22.08.2023 17:52 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
CallMeAnnika @ 22.08.2023 16:28
Paturpināšu.
AgneseBoo, kas agrāk bija aktīva NL, strādā ar satura veidošanu gan cilvēkiem, gan uzņēmumiem, jo viņa, manuprāt, spēj dot pienesumu un zināšanas, it īpaši reelu filmēšanā un video editošanā un montēšanā, pašam profilam ir vērtīgs saturs, kur dalās ar zināšanām un knifiņiem par brīvu. Izskatās, ka ļoti seko līdzi tendencēm un mācās arvien jaunas lietas. Un neesmu dzirdējusi, ka viņa būtu uzsvērusi, ka izskatīs uzņēmumus ar kuriem strādāt, kuriem nē, vismaz ne publiski.
Egita tikko izsludinājusi, ka attīstīs uzņēmuma soc. tīklus, jau sāk stāstīt, ka atlasīs uzņēmumus ar kuriem grib strādāt un būs uz viena viļņa. Bet lielākoties viņas bildes profila feedā ir no fotosesijām vai no pasākumiem, reeli izveidoti ar NL citām darbonēm kopā, līdz ar to, šaubos, ka tā bija viņas ideja ko un kā filmēt un montēt. Pašai turpinājumā storiji, kur atkārto vārdu 'paskatieties' vairākas x, valoda nav interesanta un izkopta.
Viņa noteikti grib kādu lielos uzņēmumus un mazajiem atteikt, bet ko tādas, piemēram, Drogas vai Bolt, Ezītis Miglā (you name it) var iegūt? Varbūt kaut kādi mazie uzņēmumi par kuriem neviens vēl nezina, bet tādiem ieteiktu pakrāt naudu un investēt kādā vērtīgā padomdevējā, tajā pašā AgneseBoo, Santa Lasmane, Bokāne. Vismaz tur pašā IG profilā ir vērtīgs saturs, ko var ikdienā pielietot un ja papildus iegādājas apmācības, nauda nav izsviesta vējā kā Egitas gadījumā.

Un man vēl griež ausīs, ka viņa saka “paskataties”, nevis “paskatieties”.
Egita, ja ir aicinājums, tad pareizi ir PASKATIETIES!
Ja, piemēram, stāstītu (bez izsaukuma), tad būtu PASKATĀTIES. Ar garo “ā”, jo “skatīties” nenoteiksmē beidzas ar -īties. Ja nenoteiksmē beidzas ar -īt, -īties, -ināt, -ināties, tad ir garais “ā”.
Satura veidotājam, manuprāt, labi jāzina gramatika
22.08.2023 19:37 |
 
Reitings 5723
Reģ: 20.09.2022
Apple of my eye @ 22.08.2023 19:37

Un man vēl griež ausīs, ka viņa saka “paskataties”, nevis “paskatieties”.
Egita, ja ir aicinājums, tad pareizi ir PASKATIETIES!
Ja, piemēram, stāstītu (bez izsaukuma), tad būtu PASKATĀTIES. Ar garo “ā”, jo “skatīties” nenoteiksmē beidzas ar -īties. Ja nenoteiksmē beidzas ar -īt, -īties, -ināt, -ināties, tad ir garais “ā”.
Satura veidotājam, manuprāt, labi jāzina gramatika

Tas jau ir par sarežģītu 🤣 Kur tad šo gramatikas likumu zinās un atcerēsies, ja vārdu "bailes" raksta - bails... un ne pirmo reizi redzu, ka šo vārdu viņa tā raksta, bet kāds brīnums, viņa to tā arī izrunā.
22.08.2023 21:04 |
 
Reitings 5723
Reģ: 20.09.2022
Man vienīgajai liekas jocīgi vasaras laikā, saulainā dienā +20° staigāt zābakos? Un pie vasarīgas kleitas. Nu, varbūt tikai es kaut ko nesaprotu 🙄
22.08.2023 21:08 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
amnēzija @ 22.08.2023 21:08
Man vienīgajai liekas jocīgi vasaras laikā, saulainā dienā +20° staigāt zābakos? Un pie vasarīgas kleitas. Nu, varbūt tikai es kaut ko nesaprotu ?

Jocīgi nav, nu ir ļoti smuki, man patīk (nezinu par kuru runa) es vispārīgi…. Tikai nekādi nevarētu pati to paveikt. Nu mož priekš smukas bildes. Būtu beigta, nokarsusi 😅
22.08.2023 21:18 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
amnēzija @ 22.08.2023 21:04

Tas jau ir par sarežģītu ? Kur tad šo gramatikas likumu zinās un atcerēsies, ja vārdu "bailes" raksta - bails... un ne pirmo reizi redzu, ka šo vārdu viņa tā raksta, bet kāds brīnums, viņa to tā arī izrunā.
Šodienas pērle ir "modzības" 😑
22.08.2023 22:24 |
 
Reitings 5723
Reģ: 20.09.2022
Monroe @ 22.08.2023 22:24
Šodienas pērle ir "modzības" ?

To pēc kāda laika pamanīja un izlaboja.
Bet tas rakstītais teksts un publicēšana bez pārlasīšanas, patiesībā - drausmīgi. Es arī uzskatu, ka satura veidotājam ir jāpievērš uzmanība pareizrakstībai, ne tikai tam saturam ko atspoguļo.
23.08.2023 00:02 |
 
Reitings 24032
Reģ: 18.08.2022
Man biški smiekli sanāca klausoties Kačinu,kad čīkstėja ,ka šodien būšot gara diena un ilgi būs jāfilmė,ka vēlu būs mājās utt,man uzreiz rodas jautājums ,bet kur problēma var taču tikai Nl izplatīt un strādāt no mājām jebkurā laikā paris stundas dienā 😅😅😅un pelnīt tūkstošus
23.08.2023 00:30 |
 
Reitings 693
Reģ: 31.03.2023
amnēzija @ 22.08.2023 21:08
Man vienīgajai liekas jocīgi vasaras laikā, saulainā dienā +20° staigāt zābakos? Un pie vasarīgas kleitas. Nu, varbūt tikai es kaut ko nesaprotu ?

+20 grādos plāni īsie zābaki, manā skatījumā, ir ok. Man patīk. Es arī velku.
Nu ja runa par didrihsones variantu pāri celim (Saulieties storijos), bišķi par siltu varētu būt, bet ar badošanos viņai varētu būt normāli ķermenis tāpat neapsilda sevi, tā kā gan jau viņai ir normāli.
23.08.2023 09:05 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
Foxai pēc Biodrone izdzeršanas bija daudz enerģijas vakarā, ka nespēja aiziet gulēt līdz 3 naktī. Vai tad Biodronu nereklamēja arī kā līdzekli, lai izgulētos un būtu labs miegs? :D Un vairākas to lieto arī vakaros pēc grūtas dienas.
23.08.2023 11:11 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Tonya @ 23.08.2023 09:05

+20 grādos plāni īsie zābaki, manā skatījumā, ir ok. Man patīk. Es arī velku.
Nu ja runa par didrihsones variantu pāri celim (Saulieties storijos), bišķi par siltu varētu būt, bet ar badošanos viņai varētu būt normāli ķermenis tāpat neapsilda sevi, tā kā gan jau viņai ir normāli.

Ārzemēs tā valkā, tajās valstīs, kur +20 ir vēsi. Latvijā - nezinu... Mums jau +20 ir ļoti silts un latviešiem zābaki šādā temperatūrā reti kuram liekas piemēroti. Es varētu uzvilkt ļoti plānus un gaišus vasaras zābakus, ne jau melnos rudens. Ja runa par Katrīni un Elīnu, tad ne vienai, ne otrai tas kaut kā šeit nelikās piestāvīgi.
Un vēl uz Katrīnes slaidā auguma Didi izskatījās komiski
23.08.2023 14:13 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
Biodrons tomēr nepalīdz visās situācijās un neaizsargā pret auss sāpēm. Vai arī neaizsargā vispār un novājina organismu.
Tas ir tik skumji, ka viņas pašas ir lielākās antireklāmas produktiem.
23.08.2023 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits