Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
es gan nez kas jums tur pa ārstiem, bet manējiem visas zāles, kas man ir rakstītas utt., ir ierakstītas pacienta kartē, kur daktere pati ieskatās, ja ir nepieciešamība, un tad atgādina man nosaukumu, un es stāstu kas un kā ir bijis

nu bet varbūt arī tādēļ pajautāja, vai ir lietots, lai ierakstītu kaut kur, izdarītu atzīmi, saprastu vai atkal izrakstīt vai nevajag 😀 es sapratu, ka viņa tur diezgan reti parādās, reizi 3 vai cik tur mēnešos, tādeļ nebrīnos, ka tā bija viņas pirmā vizīte pēc to zāļu izrakstīšanas.
03.11.2022 13:17 |
 
Reitings 35263
Reģ: 11.02.2015
vivii @ 03.11.2022 12:49

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.

Normāls un diezgan izplatīts ārstu jautājums. Pat petījumi par to ir veikti, ka Latvijā iedzīvotāji diezgan bieži neapzinīgi lieto zāles - paši uz savu galvu nedzer to, ko ārsts izrakstījis. Kādam savu reizi naudas tam nav pieticis/bijis žēl, kāds principiāli ir pret kaut kadām zālēm (mani vecāki, piemēram, pret asinsspiediena zālēm. Nedzer,.kaut izrakstītas, "jo nav taču tik traks tas spiediens") Ir, kas neizdzer pilnu kursu utt.
Man kādas 15x pie dažādām saslimšanām pašai/bērnam ir jautāts, vai zāles x vai y ir lietotas, nekas tur tāds. Vienreiz arī kaut ko nebijām lietojuši, jo simptomi, kam izrakstīts, bija pārgājuši. Vot i viss, par ko tur psihot? Ārstam pateicu, saprata, viss ok. Ārstam ir jāzina KO, CIK un KĀ patiešam no zālēm pacients ir lietojis, lai saprastu, kas ir, kas nav strādājis, kādu citu pieeju varbūt mēģināt. Vai pat, vai drīkst zāles tās un tas tādā un tādā periodā pēc iepriekšējām. Nu.miljons varianti, kāpēc tādi jautājumi ir legit.
Vucēnai ka tik drāmu uztaisīt un kādu citu atkal pie savām problēmām vainot. Labi, ka vēl human-design analīzi dakterei nesataisīja, kāpēc tieši viņām abām, lūk, "nesaskan" (kaut nesaskan tikai tāpēc, ka ir strence-māte viņa)
03.11.2022 13:22 |
 
Reitings 473
Reģ: 02.08.2022
Izskatās, ka Vucēna nesaprot inhalāciju nozīmi, nav iedziļinājusies, ar kādiem tieši medikamentiem Vitai ir jātaisa inhalācijas. Un kādēļ tas ir jādara. Pēc personīgās pieredzes ar saviem bērniem, varu teikt, ka inhalācijas ļoti ļoti palīdz pie klepus - kad bronhi ir aizgājuši ciet un ir grūti atklepot. Nezinu, kas ir Vitiņai, bet, ja ārsts liek taisīt inhalācijas, tātad tās ir vajadzīgas.
03.11.2022 13:33 |
 
Reitings 5684
Reģ: 20.09.2022
iiieviiite @ 03.11.2022 13:12

es pēc Vucēnas storijiem to sapratu otrādāk, ka tieši Vucēna pārāk sāasināti uztvēra parastu ārsta jautājumu, ka redz viņai neesot tik garlaicīga dzīve, lai atcerētos to, kas notika 5 mēnešus atpakaļ ar viņas bērnu (akcents uz vārdu savienojumu garlaicīga dzīve?), šos vārdus noteikti neizmantoja, bet uz sejas noteikti viss bija rakstīts. atbildēja vietā, ja jau bija izrakstīts, tad LAIKAM lietojām (tieši tā viņa arī pateica, ka atbildēja).
godīgi sakot, ja es būtu ārsts un man pieaugusi sieviete ar gandrīz trīs bērniem atbildētu no sērijas, ko tu vispār no manis gribi, laikam lietojām, es tā ārsta vietā arī mazliet pasmīnētu?
personīgi man ārsta reakcija uz šādu atbildi ir saprotamāka, nekā Vucēnas ārdīšanās par jautājumu kā tādu

Viņa jau pie ārsta gāja ar negatīvu attieksmi. Viņai jau pirms ieiešanas kabinetā ir savs viedoklis kā būs.
03.11.2022 13:37 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Šeit vispār ir komentāri lieki. Viņa redz apvainojusies uz ārstu, kas dara savu darbu, uzdeva jautājumu, ( jau cik bieži starp influenceriem ir dzirdēts, es to nezināju, man to neteica , man nepajautāja), kāda atšķirība kāpēc viņa tev to jautā. Viņa ir ārsts un, ja reiz viņa to jautā, tad tam ir nozīme. Tieši tā, bērnam pēc pašas vārdiem nav labāk, tātad ārsts mēģina noskaidrot kāpēc, jā, iespējams, ka šīs zāles nepalīdz, bet iespējams tas tāpēc, ka netika lietotas izrakstītās zāles, varbūt nebija lietotas pareizi, un tādu gadījumu netrūkst, ka ir mamuškas, kas labāk bērnam dos, piemēram, biodrončikus nevis ārsta izrakstītās zāles. Kā ārsts var zināt, ja nepajautā?! Uztaisīt traci, apvainoties, jo ārsts pajautā jautājumu, zeme atveries 😁 Marija tik aizņemta, ka neatceras par bērna zālēm, smēķēt sava bērna klātbūtnē, kas pie tam ir priekšlaicīgi dzimusi, un iespējams smēķēja arī, kad ar Vitu bija stāvoklī, ja reiz to dara arī ar šo bērnu un redz viņa apvainojusies uz ārsti. Pffe. Vitiņai novēlu veselību, varbūt tiešām laiks pie tēta, tas gan arī vilka saltu viņas klātbūtnē , bet varbū, ja viņam aizrakstītu pateiktu, ka tas kaitē bērnam, ieklaisītos un to nedarītu, kā nekā šeit mamaška to darīja, tad šis domāja, ka tas ir ok. Nezinu tiešām kā Marija tiks galā ar 3 bērniem, jo acīmredzot netiek galā pat ar šiem ar visu mammas palīdzību.
03.11.2022 13:41 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Vivian10 @ 03.11.2022 13:33
Izskatās, ka Vucēna nesaprot inhalāciju nozīmi, nav iedziļinājusies, ar kādiem tieši medikamentiem Vitai ir jātaisa inhalācijas. Un kādēļ tas ir jādara. Pēc personīgās pieredzes ar saviem bērniem, varu teikt, ka inhalācijas ļoti ļoti palīdz pie klepus - kad bronhi ir aizgājuši ciet un ir grūti atklepot. Nezinu, kas ir Vitiņai, bet, ja ārsts liek taisīt inhalācijas, tātad tās ir vajadzīgas.

Tieši tā. Ja inhalācijas lieto pareizi un tad, ka to ir teicis ārsts un tieši tā kā ārsts ir teicis, tad viņas pat ļoti labi palīdz.
03.11.2022 13:42 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
varbūt kāda zinātāja var pakomentēt, ja Vucēna nepīpētu saltus Vitas klātbūtnē, tad varbūt Vitas veselība būtu kripatiņu labāka? jo, ja viņa dūmo ar visu bērnu puncī (mammas storijs to atklāti parādīja), tad, visticamāk, viņa dūmo arī tad, kad Vita ir blakus un dūmoja arī tad, kad Vita bija puncī. nemaz neesmu kompetenta salt ietekmes uz veselību jautājumos, bet palika interesanti 🤨
03.11.2022 13:52 |
 
Reitings 5684
Reģ: 20.09.2022
Bieži vien tas, ar kādu attieksmi mēs vēršamies pie attiecīgā speciālista, arī nosaka to kā attīstīsies komunikācija. Ja es eju pozitīvi noskaņots, atvērts sarunai/speciālista viedokļa uzklausīšanai un tā pieņemšanai, ja ne pieņemšanai, tad vismaz normālai diskusijai ar vēlmi noskaidrot kāpēc viedoklis ir tāds un ne tāds kādu es gribētu dzirdēt, tad pamatā viss norisinās pozitīvi. Bet ja es eju jau uzvilkts un negatīvi noskaņots, ar domu, ka man tūliņ besīs tie jautājumi, man besīs attieksme un kas tik vēl ne. Nu kā tādā gadījumā var būt normāla komunikācija ar speciālistu...
03.11.2022 13:59 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
Mašuļa sev baigo bedri rok, nepaies ne mēnesis kā mantas būs sakrāmētas, mašīna pārdota un laimīgā ģimenīte pie Rafčika❤️
03.11.2022 14:00 |
 
Reitings 1789
Reģ: 13.09.2021
vivii @ 03.11.2022 12:49

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.

Ārstam IR jāzin vai izrakstītās zāles ir lietotas vai nav. Kautvai tikai tapēc , ja ir nepieciešama turpmāka ārstēšana ir jāizvērtē kādas zāles var izrakstit tālāk. Tādas lietas ir jāzina, tu vari neatcerēties no galvas zāļu nosaukumu, bet devi vai nedevi to ko izrakstīja IR JĀZIN
03.11.2022 14:01 |
 
Reitings 5684
Reģ: 20.09.2022
Zebradivi @ 03.11.2022 14:01

Ārstam IR jāzin vai izrakstītās zāles ir lietotas vai nav. Kautvai tikai tapēc , ja ir nepieciešama turpmāka ārstēšana ir jāizvērtē kādas zāles var izrakstit tālāk. Tādas lietas ir jāzina, tu vari neatcerēties no galvas zāļu nosaukumu, bet devi vai nedevi to ko izrakstīja IR JĀZIN

Tieši tā. Jautājums kaut vai tāpēc - zāles palīdzēja vai nepalīdzēja. Rakstīt to pašu vai izrakstīt citu medikamentu.
03.11.2022 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 1087
Reģ: 20.05.2013
Cocococonut @ 03.11.2022 14:00
Mašuļa sev baigo bedri rok, nepaies ne mēnesis kā mantas būs sakrāmētas, mašīna pārdota un laimīgā ģimenīte pie Rafčika❤️
viņa jau to gribētu, tikai man šķiet ka nu jau Rafam viņa vairs neinteresē tāpēc taisa šitās drāmas IG par Vitu. Nekad neesmu redzejusi ka viņa tik intensīvi par bērnu satrauktos kā šobrīd. Viņa regulāri to bērnu kādam nogrūda un pati tusēja.
03.11.2022 14:09 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
iiieviiite @ 03.11.2022 13:52
varbūt kāda zinātāja var pakomentēt, ja Vucēna nepīpētu saltus Vitas klātbūtnē, tad varbūt Vitas veselība būtu kripatiņu labāka? jo, ja viņa dūmo ar visu bērnu puncī (mammas storijs to atklāti parādīja), tad, visticamāk, viņa dūmo arī tad, kad Vita ir blakus un dūmoja arī tad, kad Vita bija puncī. nemaz neesmu kompetenta salt ietekmes uz veselību jautājumos, bet palika interesanti ?

Ir ļoti sen apstiprināts fakts, kā smēķēšana nogalina. Un kas notiek ar cilvēku kas slimo ar dažādām kaitēm (diabētu, alerģiju utt.) ja viņš savā organismā dabū kaut ko, kas viņam nav vēlams??? Protams kā būs sliktāka pašsajūta. Tam bērniņam noteikti nav viss labi un jau kādu laiku. Redziet Marijai nav laika vest bērnu uz izmeklējumiem, jo ir jāstrādā zoomā un klientu čatos. Biodrons taču palīdz, bērns pa nakti guļ un super. Man šķiet, ka tur prasītos viņai kaut kādu milzīgu sodu uzlikt (10-20K, nevis 100€) lai uz visiem laikiem negribētos ar NL nodarboties. Noteikti būtu laba mācība gan viņai, gan pārējām.
03.11.2022 14:11 |
 
Reitings 777
Reģ: 02.08.2022
Vucēnu nokaitināja TAS DEBĪLAIS ĀRSTES SMAIDS. Mīļā, ārsti strādā maskās. Kā tu redzēji to ļauno smaidu, a?
03.11.2022 14:23 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Zebradivi @ 03.11.2022 14:01

Ārstam IR jāzin vai izrakstītās zāles ir lietotas vai nav. Kautvai tikai tapēc , ja ir nepieciešama turpmāka ārstēšana ir jāizvērtē kādas zāles var izrakstit tālāk. Tādas lietas ir jāzina, tu vari neatcerēties no galvas zāļu nosaukumu, bet devi vai nedevi to ko izrakstīja IR JĀZIN

Es vispār nesaprotu, kā var neatcerēties, zāles devu bērnam vai nē.... nu kā! Nu un ka 5 mēneši pagājuši. Man liekas, ka tas ir pilnīgi normāls jautājums no ārsta puses, jo ārstam ir jāzin, palīdzēja tās zāles vai nepieciešams citas zāles. Kaut vai tikai tā iemesla dēļ, lai saprastu - bija rezultāts vai nebija,
03.11.2022 14:24 |
 
Reitings 2222
Reģ: 10.09.2021
Vucena vnk ir stulba zoss. Nu ka var nesaprast otras puses viedokli vai izliekas ka nesaprot par ko ir shums? Arsts bubulis, pati arstesot savu bernu, kaut gan pat nezinaaja ko nozime preeklampsija. Lieliska medike 😀
03.11.2022 14:25 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
Valdet @ 03.11.2022 14:25
Vucena vnk ir stulba zoss. Nu ka var nesaprast otras puses viedokli vai izliekas ka nesaprot par ko ir shums? Arsts bubulis, pati arstesot savu bernu, kaut gan pat nezinaaja ko nozime preeklampsija. Lieliska medike ?

Es vispaŗ brīnos, ko viņa visu to stāsta storijos visiem saviem sekotājiem. Nu tiešām! nav brīnums, ka neatceras lietas, jo visu laiku domā, kā to pasniegt storijos. Visa dzīve kā uz paplātes un jebkurš, kam interesē, var lasīt. Es tiešām nesaprotu, viņa izliekas vai tiešām ir mazliet jocīga un pašai liekas, ka tas viss, ko viņa dara ir normāli.
03.11.2022 14:30 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
Solveigai beigās izdevās savākt to 80€ pasūtījumu, ko iepriekš instagram lūdza.
03.11.2022 14:35 |
 
Reitings 2222
Reģ: 10.09.2021
Jaa un tagad pliskina acis, kaaa kapec nevaru dot savu biodronu (kurs vispar nav petits) savam beernam un Inga ir lielais bubulis. Nu nopietni? Pat nevaru iedomaties kadi ir sadziviskie stridi ar vinu, ja vina nespej saprast lietas butibu vai izliekas, ka nesaprot un izdoma neadekvatus argumentus 😁
03.11.2022 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
Mathilde @ 03.11.2022 13:11

a vot’ salīdzini. Tas pats sieriņā Kārums ir 45 g cukura! Tātad 45 g cukura ir nekas?
Un galu galā katra māte ir atbildīga ar ko barot savu bērnu!
Kāpēc neviens neceļ trauksmi, ka Kiviču bērns mājās vispār netiek barots, izņemot piena maisījuma pudele?

Kādi 45g cukura? 😄 Pats sieriņš ir 45g (tīrs cukurs, ja?) un uz 100g tur ir 22g cukurs. Tātad vienā sieriņā apmēram 10g, kas ir daudz, bet nevajag fantazēt. 🤦🏼‍♀️
03.11.2022 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits