Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Sauliete atkal live. Protams, uz jautājumiem par to, ka tirgo tāpat Krievu produktu utt, atbild, ka cilvēki ar Covid palikuši stulbi un ar karu agresīvi, bet tas stulbums no covid neesot pazudis.🤣 Sauliete! Atbildi vienreiz uz jautājumiem ko Tev uzdod, nevis izvairies! Pati zini, ka Tu vēljoprojām izplati krievu produktu. Tas, ka to tirgo caur "Latvijas uzņēmumu" nenozīmē, ka tas nav Krievijas produkts! Nomaini matu krāsu, savādāk sāk šķist, ka Tu pati tici saviem meliem!!! 🤣😅
07.07.2022 23:02 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
O! Beidzot tomēr runā!!!
07.07.2022 23:16 |
 
Reitings 735
Reģ: 07.04.2022
Fuj, Bišu māte tik pretīgi runā savā live.. šermuļi pār kauliem nāk klausoties.
07.07.2022 23:28 |
 
Reitings 2788
Reģ: 17.03.2022
Sauliete runā un runā, tik tāpat jēdzīgu neko nepasaka... Par Bondarčuku vispār zajebisaa atbilde.... 😀😀
07.07.2022 23:30 |
 
Reitings 11977
Reģ: 06.07.2022
Maiga. @ 07.07.2022 23:30
Sauliete runā un runā, tik tāpat jēdzīgu neko nepasaka... Par Bondarčuku vispār zajebisaa atbilde.... ??
ko vina teica par Bondarchuku? (esmu palikusi bez sava tel. ar instagramu)
07.07.2022 23:53 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.05.2022
🤣🤣 patīk ka Šmuškova runā tā it kā vienmēr sūkātu ledeni, bet Eglīte tā, ka visu laiku ēstu košleni! 🤣
08.07.2022 00:07 |
 
Reitings 2788
Reģ: 17.03.2022
EmilijaArm @ 07.07.2022 23:53
ko vina teica par Bondarchuku? (esmu palikusi bez sava tel. ar instagramu)
tikai un vienīgi to, ka viņa neesot vainīga, ka piedzimusi Krievijaa😀 un pirmdien būšot Lv...
08.07.2022 00:08 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Maiga. @ 08.07.2022 00:08
tikai un vienīgi to, ka viņa neesot vainīga, ka piedzimusi Krievijaa? un pirmdien būšot Lv...

Un uz jautājumu vai Bondarčuka/čaka 😅🤣 ...saņem pv no LV, viņa teica, ka protams, ka tā ....čuka/čaka🤣 būs, viņa ir viņu bišu māšu māte🤣🤣🤣. Labi, tādiem vārdiem neteica, bet ideju sapratāt🤣🤣🤣
08.07.2022 00:13 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Jā, Bondarčuka saņem PV. Tad jau tas nozīmē, ka nauda aiziet no Bondarčukas precēs un pakalpojumos Krievijā un nodokļos putinam.
08.07.2022 07:22 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
Patie @ 08.07.2022 07:22
Jā, Bondarčuka saņem PV. Tad jau tas nozīmē, ka nauda aiziet no Bondarčukas precēs un pakalpojumos Krievijā un nodokļos putinam.

Ameriku atklāji?🤣🤣🤣🤦‍♀️
08.07.2022 07:56 |
 
Reitings 3772
Reģ: 30.01.2022
Kas ir jādara, lai NL bodīti aizklapētu? Kam jāraksta viss šis? Ekonomikas ministrijai? Ārlietu, Aizsardzības?
Sauliete &co sadarbojas ar kādu, kas Ukrainas karu sauc par specoperāciju 👌🏻 NL baltic continental my ass
08.07.2022 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Smieklīgi, kaut kāda krievu blozga sauc karu, kurā dien-dienā iet bojā kā mazi bērni, tā nevainīgi cilvēki, par specoperāciju!!! Un viņa taisās ierasties Latvijā, bišu mātes viņu sagaidīs atplestiem spārniem un laizīs medu no viņas dirsas ārā?
Lai vai kā nl "pārformējies" par Eiropas "biznesu", tas tak pajolim pat skaidrs - nauda aiziet uz krievijum pie bondarčukām un hohloviem. Nu attopieties, meitenes! Īpaši tās 6oo, ko bitītes liek, kas pieteikušās uz welcome week. Nu beidziet, lūdzu, atbalstīt slepkavas un "specoperācijas".
08.07.2022 10:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Hanah @ 08.07.2022 10:46
Smieklīgi, kaut kāda krievu blozga sauc karu, kurā dien-dienā iet bojā kā mazi bērni, tā nevainīgi cilvēki, par specoperāciju!!! Un viņa taisās ierasties Latvijā, bišu mātes viņu sagaidīs atplestiem spārniem un laizīs medu no viņas dirsas ārā?
Lai vai kā nl "pārformējies" par Eiropas "biznesu", tas tak pajolim pat skaidrs - nauda aiziet uz krievijum pie bondarčukām un hohloviem. Nu attopieties, meitenes! Īpaši tās 6oo, ko bitītes liek, kas pieteikušās uz welcome week. Nu beidziet, lūdzu, atbalstīt slepkavas un "specoperācijas".

Tur pat bez krievijas un specoperācijām ir skaidrs, ka nav ko tādas muļķibas atbalstīt. Pat ja visa šitā figņa no citas valsts nāktu. Bija piramīdas shēma, tad smuki nosauca par tīkla mārketingu. Centās visiem iestāstīt, ka ahujenna kaut kas savādāks. Personīgais bizness utt. Nu ņifiga. Visi skaidri gaiši zina, ka NL ir krievijas padarīšana. Tagad ar krieviju viss slikti, uzreiz pēkšņi Eiropa. Viņiem kā problēma kaut kur uzrodās, uzreiz kažoks uz otru pusi un mēģina savu reputāciju glābt.
08.07.2022 11:10 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Man tikai interesē, cik ilgi šitais cirks vilksies. Es jau tagad redzu pāris meitenes, kas no tā NL pamazām sāk izstāties. Iesākās visi storiji par un ap produktiem, savervēja aiz sevis vēl pāris meitenes, sataisīja komandas un viss bija baigi čotka. Sieviešu bizness, visu varam, skaista dzīve, strādā kad gribi un baigi pelni. Tagad pieklusušas. Tagad storiji par nl un produktiem vairs nav tik bieži. Sākušas uz citām pusēm tēmēt. Vienas sāk iet kaut kādus kursus, citas vēl kaut ko. Vairs pat ikrīta storija ar drainiņu nav.
Sapratušas, ka pašām jāpērk tie produkti, lai noturētu savus ciparus gaisā. Ko nopelni, to sabāz atkal atpakaļ.
08.07.2022 11:18 |
 
Reitings 3857
Reģ: 30.11.2021
mazaskudra @ 08.07.2022 11:18
Man tikai interesē, cik ilgi šitais cirks vilksies. Es jau tagad redzu pāris meitenes, kas no tā NL pamazām sāk izstāties. Iesākās visi storiji par un ap produktiem, savervēja aiz sevis vēl pāris meitenes, sataisīja komandas un viss bija baigi čotka. Sieviešu bizness, visu varam, skaista dzīve, strādā kad gribi un baigi pelni. Tagad pieklusušas. Tagad storiji par nl un produktiem vairs nav tik bieži. Sākušas uz citām pusēm tēmēt. Vienas sāk iet kaut kādus kursus, citas vēl kaut ko. Vairs pat ikrīta storija ar drainiņu nav.
Sapratušas, ka pašām jāpērk tie produkti, lai noturētu savus ciparus gaisā. Ko nopelni, to sabāz atkal atpakaļ.

Vai ne? Kā jau meitenes iepriekš rakstīja - nav manīta arī lielā šikošana ar iepirkšanos utt. Visa viņu šī brīža uzvedība liecina par manāmu izmisumu.
08.07.2022 11:28 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Maza kaza @ 08.07.2022 11:28

Vai ne? Kā jau meitenes iepriekš rakstīja - nav manīta arī lielā šikošana ar iepirkšanos utt. Visa viņu šī brīža uzvedība liecina par manāmu izmisumu.

Tieši tā. Tās mazākās bites jau kaut kā var vēl pavērst to savu “biznesu” uz citu pusi. Sāk pamazām ar kaut ko citu nodarboties un gan jau viņu publika pavilksies līdzi. Ja kāds pēc tam jautā, var pateikt, ka saistībā ar manu šito un šito, NL vairs laika nesanāk, bet ja gribi kaut ko laipni lūgta.
Bet tām lielākajām meičām gan tā sūdīgi. Gadiem jau par to NL ir iestājušās, tad nu nekas cits neatliek. Savas kvalifikācijas zaudēt dārgi maksās un ja atzīsies visā tajā shēmā būs publisks kauns. Tad nu jāglābj tas grimstošais kuģis un jācenšās jauni cilvēki dabūt. Welcome week johaidī.
08.07.2022 11:49 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Bet vai NLšicām tas liekas ok, ka nauda aiziet krievijas pilsoņiem Bondarčukai un Hohlovam? Laikam nevarēs no šiem diviem tikt vaļā nekad ar krieviju salaulāti uz mūžu. Vai vispār ir atļauts šādiem biznesiem būt LV, kur patiesā labuma guvēji ir krievijā?
08.07.2022 11:57 |
 
Reitings 1342
Reģ: 05.12.2021
Patie @ 08.07.2022 11:57
Bet vai NLšicām tas liekas ok, ka nauda aiziet krievijas pilsoņiem Bondarčukai un Hohlovam? Laikam nevarēs no šiem diviem tikt vaļā nekad ar krieviju salaulāti uz mūžu. Vai vispār ir atļauts šādiem biznesiem būt LV, kur patiesā labuma guvēji ir krievijā?

Nu tak, protams, ka viņām liekas viss ok. Nu nav visi cilvēki vienādi - tur lielai daļai vnk ir pofig, kas notiek. No sērijas - ne mana druva. Nav tas karš tepat pie mums. Un nauda nesmird. Pasaule diemžēl tā ir iekārota.
Vienigais, ko katrs var darīt - izvērtēt savu artavu tajā visā. Kas attiecas uz NL - neigādāties viņu produkciju. Jo vairāk nepirks, jo ātrāk šis bizness aizies no šīs valsts. Runāt ar sev apkārt esošajiem cilvēkiem, mācīt bērnus uztura jautājumos. Jo aptaukošanās ir būtiska problēma mūsu sabiedrībā un šie cilvēki vienmēr būs vājais posms, kuriem iesmērēt šos produktus. Nepavilkties uz fake instagram industriju, kur ir parādītas perfektās dzīves. Domāt ar galvu līdz vnk 😁
08.07.2022 12:09 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Liizha1 @ 08.07.2022 12:09

Nu tak, protams, ka viņām liekas viss ok. Nu nav visi cilvēki vienādi - tur lielai daļai vnk ir pofig, kas notiek. No sērijas - ne mana druva. Nav tas karš tepat pie mums. Un nauda nesmird. Pasaule diemžēl tā ir iekārota.
Vienigais, ko katrs var darīt - izvērtēt savu artavu tajā visā. Kas attiecas uz NL - neigādāties viņu produkciju. Jo vairāk nepirks, jo ātrāk šis bizness aizies no šīs valsts. Runāt ar sev apkārt esošajiem cilvēkiem, mācīt bērnus uztura jautājumos. Jo aptaukošanās ir būtiska problēma mūsu sabiedrībā un šie cilvēki vienmēr būs vājais posms, kuriem iesmērēt šos produktus. Nepavilkties uz fake instagram industriju, kur ir parādītas perfektās dzīves. Domāt ar galvu līdz vnk ?

Un ne tikai tievētājus mācīt. Arī tās kuras apsver sākt to “biznesu” NL’ā. Es saprotu kādēļ tas var šķist vilinoši. To baigi reklamē tieši jaunajām māmiņām. Esi mājās ar mazo un paralēli strādā un naudu pelni. Un meitenēm tas šķiet kā sapnis, jo katrai taču gribās pienest savu daļu finansēs arī. Savādāk tā stigma, ka sēdi mājās ar bērnu un neko nedari.
Un te pēkšņi piereģistrējies NL. Esi komandā ar meičām, zoomi un kopīgi čati. Visas tādas pašas kā tu. Vari ar savu dzīvi dalīties un ir kas klausās, un interesējas un vēl padomus dod. Saka, ka vari sasniegt ko vairāk. Un mudina un stāsta motivējošus tekstus un par pozitīvismu tik runā. Un vēl tikšanās taisa, kafijas dzer un ciemos aicina. Un jo tālāk tu kāp, jo ar vairāk meičām tu iepazīsties.
Un skaties uz tādām Saulietēm un Vucēnām, kuras smukās kleitās un glītās fričenēs iet uz visādiem pasākumiem un domā - vot es ar tā gribu. Un kā viņas visas tur čupojās un baigās druškas. Koncerti, ceļojumi, pasākumi, šopingi un fotosesijas. Katras sievietes sapnis. Un nav jāstrādā no 9-5.
Bet tā realitāte gan daudz bēdīgāka.
08.07.2022 13:06 |
 
Reitings 1342
Reģ: 05.12.2021
mazaskudra @ 08.07.2022 13:06

Un ne tikai tievētājus mācīt. Arī tās kuras apsver sākt to “biznesu” NL’ā. Es saprotu kādēļ tas var šķist vilinoši. To baigi reklamē tieši jaunajām māmiņām. Esi mājās ar mazo un paralēli strādā un naudu pelni. Un meitenēm tas šķiet kā sapnis, jo katrai taču gribās pienest savu daļu finansēs arī. Savādāk tā stigma, ka sēdi mājās ar bērnu un neko nedari.
Un te pēkšņi piereģistrējies NL. Esi komandā ar meičām, zoomi un kopīgi čati. Visas tādas pašas kā tu. Vari ar savu dzīvi dalīties un ir kas klausās, un interesējas un vēl padomus dod. Saka, ka vari sasniegt ko vairāk. Un mudina un stāsta motivējošus tekstus un par pozitīvismu tik runā. Un vēl tikšanās taisa, kafijas dzer un ciemos aicina. Un jo tālāk tu kāp, jo ar vairāk meičām tu iepazīsties.
Un skaties uz tādām Saulietēm un Vucēnām, kuras smukās kleitās un glītās fričenēs iet uz visādiem pasākumiem un domā - vot es ar tā gribu. Un kā viņas visas tur čupojās un baigās druškas. Koncerti, ceļojumi, pasākumi, šopingi un fotosesijas. Katras sievietes sapnis. Un nav jāstrādā no 9-5.
Bet tā realitāte gan daudz bēdīgāka.

Arī. Es gan atceros sevi dekrētā - man vienīgais, kas trūka, bija tikšanās/tusiņi ar draugiem. Bija brīžiem tā būrīša sajūta, rāvos ārā no mājas. Viss jau nāk ar pieredzi un saviem grābekļiem, bet lai tagad, ja būs un kad būs, otrs bērns, es ietu un strādātu, esot mājā ar bēbīti - paldies par kūkām, bērns ir mazs un vienreiz. Plus, ja ir normāla dekrēta nauda, tad vispār - sēdēt čatos, vadāt paciņas un filmēt kā mazgā seju, matus un dzer kokčus? Sapņu karjera? 😁 tad es labāk izbaudu pusotru gadu ar bebi un atgriežos savā 9-17, kur es tajos 17 varu aizvērt datoru un par darbu nedomāt, kur man ir apmaksātas slimības lapas un atvaļinājumi
08.07.2022 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits