Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4104
Reģ: 10.01.2023
Cilveeks @ 28.06.2024 06:01
Nesaprotu, ko vucene ventilē tos sūdus, velk ārā 10 gadus vecus notikumus, tieši ko no tā iegūst? Ja netiek pildīts tiesas lēmums, jāvēršas pie tiesu izpildītāja. Bet gan jau vucenei par to neviens neko nepateica. Tā vietā, lai kaut ko darītu un uzlabotu savu materiālo situāciju, viņa nedara neko, pat to savu sapņu darbu.
Un brīdī, kad viņa raksta, kā emocionāli rūpējusies par savu bērnu, prātā nāk nemitīgā mājvietu un piegulētāju maiņa, storiju likšana, kā bērns mācās vai viņa problēmu apspriešana ar visiem saviem sekotājiem. Nopietni? Bērnu apsaukā par dislektiķi, rāda, kā viņš raud mācoties, bet tās ir emocionālās rūpes.
man patīk kā viņa tomēr skaidro par tiem izdevumiem ēšanai un 400 eur drēbēm Neitam.😁 nu es to visu Kristapa vietā ierakstītu un aiziet uz tiesu
28.06.2024 09:37 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.09.2021
Blablablabla @ 28.06.2024 09:26
nebus jāmaina,ja arī tiesa piedzīs-tad piedzīs tikai ar to dienu un neliks mainīt uzvārdu ar atpakaļ ejošu datumu! Un lai caur tiesu nomainītu-vajag ļoti lielus iemeslus kāpēc-tikai tāpēc,ka ir izšķīries un grib precēties un jauna sieva negrib būt viena uzvārda ar bijušo ,nav pietiekami liels uzvārds! Un kas tas par absurdu -ka bērnam var likt svešu uzvārdu! Viņa ir Vucena un bērni logiski bis Vuceni,ja tētis nav klāt bērna reģistrēšana vai neatzīst savu bērnu! Neatbalstu Mariju,bet šeit par to uzvārda maiņu-tas ir terors no Kristapa puses! Un tagad,ja viņa nomainīs uzvārdu,un gribēs būt ar Neitu viena uzvārdu -kas ir logiski, Kristaps neļaus Neitam pāriet mammas uzvārda ,piemēram? Bet ja viņam ir liels parāds par bērnu naudu-tad iespējams process bus ātrāks un ar Marijas uzvaru! Bet tāpat sviests!

Viņa tak pati stāstīja, ka kaut kādu naudu viņš viņai ir pārskaitījis. Un ja nemaldos, tad sākumā arī tos 500 deva. Un tad sākās-nemaz nebrīnītos, ka Kristaps uzzināja, kāda ventilēšana sākas, visas neadekvātās tāmes, dzīvesvietas maiņas, kā rezultātā iespītējās.
28.06.2024 09:43 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.09.2021
Blablablabla @ 28.06.2024 09:33
Pēc tādas skalas ventilēšanas ar ienākumiem 15k menesi ar ģimenes līgumu-Kristaps nevar vēlāk savu daļu pieprasīt? Nu tipa,ka tika apkrāpts no Marijas puses? Man pedeja laika žēl viņas paliek! Var redzēt,ka viņai iet sudigi,NL meitenes man liekas novērsās no viņas,kaut arī iepriekš nebij baigas druškas! Draugiem arī sava dzīve ,tad viņa tur kuļas viena pa nātrēm! No vienas puses,pati vainīga-vajadzēja prātīgāk ar naudu,ieguldīt utt,nebruvet savu muti tik daudz,bet tāpat cilvēciņi žēl
Un ja Kristaps vēl paņems Neitu uz 50/50 un viņa paliks bez alimentiem,galigi cabigi būs ?

Lūk klasisks piemērs, kad labos laikos pirksti gaisā un sliktos-sliktos ir tā kā ir. Mačka ir klasiskā šīš paaudzes mamzele, kurai galvenais ir šmotkas un izrādīties ar pupiem un pakaļu, neieguldīt ilgtermiņā. Nu tad tagad ir jācer, ka viņai alimentus pārskaitīs.
28.06.2024 09:46 |
 
Reitings 4908
Reģ: 20.09.2022
Blablablabla @ 28.06.2024 09:33
Pēc tādas skalas ventilēšanas ar ienākumiem 15k menesi ar ģimenes līgumu-Kristaps nevar vēlāk savu daļu pieprasīt? Nu tipa,ka tika apkrāpts no Marijas puses? Man pedeja laika žēl viņas paliek! Var redzēt,ka viņai iet sudigi,NL meitenes man liekas novērsās no viņas,kaut arī iepriekš nebij baigas druškas! Draugiem arī sava dzīve ,tad viņa tur kuļas viena pa nātrēm! No vienas puses,pati vainīga-vajadzēja prātīgāk ar naudu,ieguldīt utt,nebruvet savu muti tik daudz,bet tāpat cilvēciņi žēl
Un ja Kristaps vēl paņems Neitu uz 50/50 un viņa paliks bez alimentiem,galigi cabigi būs ?

Bet par ko tieši viņu žēlot? Tās visas ir bijušas viņas pašas izdarītas izvēles. Man šajā situācijā žēl bērnu nevis Marijas. Marija ir pieaugusi un pati lemj par savām darbībām, bērni tādā vecumā par sevi lemt nespēj, bet ir atkarīgi no mātes, kura labāk izvēlas izlikt negācijas telegram kanālā vai IG storijos un nevis to laiku lietderīgi veltīt darbam, lai paaugstinātu savus ienākumus. Un gaida uz Kristapa parādu, ka tas viņu glābs..
Un nedomāju, ka NL meitenes ir novērsušās. No kāda storija varēja noprast, ka viedokļu nesakritība.. iespējams, runa par to pašu ko Katrīne laivā pateica..
28.06.2024 09:46 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.09.2021
Vārdotāja @ 28.06.2024 09:37
man patīk kā viņa tomēr skaidro par tiem izdevumiem ēšanai un 400 eur drēbēm Neitam.? nu es to visu Kristapa vietā ierakstītu un aiziet uz tiesu

Es te tā parēķināju, ka uz rudeni man vajadzēs bērnam ap 300 eiro drēbēm un apaviem, jo praktiski viss ir vajadzīgs-kombinezoni, zābaki, kleitas utt. Bet nu jā-man nevajag zaras pārcenotos mēslus vai zīnola tupeles. Tāpat taa viss tiks sabojāts pāris mēnešos. Bet nu jā-manu veiksmi vai neveiksmi nenosaka, ka bērnam ir adidas vai zaras mugurā.
28.06.2024 09:48 |
 
Reitings 4908
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 28.06.2024 09:37
man patīk kā viņa tomēr skaidro par tiem izdevumiem ēšanai un 400 eur drēbēm Neitam.? nu es to visu Kristapa vietā ierakstītu un aiziet uz tiesu

Par to tuvošanos viņas dzīvoklim. Ka tik nav bail, ka Kristaps nepaprasa parādīt visas iegādātās drēbes par 400€..
28.06.2024 09:50 |
 
Reitings 1488
Reģ: 27.04.2023
Blablablabla @ 28.06.2024 09:33
Pēc tādas skalas ventilēšanas ar ienākumiem 15k menesi ar ģimenes līgumu-Kristaps nevar vēlāk savu daļu pieprasīt? Nu tipa,ka tika apkrāpts no Marijas puses? Man pedeja laika žēl viņas paliek! Var redzēt,ka viņai iet sudigi,NL meitenes man liekas novērsās no viņas,kaut arī iepriekš nebij baigas druškas! Draugiem arī sava dzīve ,tad viņa tur kuļas viena pa nātrēm! No vienas puses,pati vainīga-vajadzēja prātīgāk ar naudu,ieguldīt utt,nebruvet savu muti tik daudz,bet tāpat cilvēciņi žēl
Un ja Kristaps vēl paņems Neitu uz 50/50 un viņa paliks bez alimentiem,galigi cabigi būs ?

Man zel tas sievietes. No sirds. Bet saprotu ari ka pati jau to gultu sev ir saklajusi tadu. Pasas ricibas rezultats tas jau vien ir. Vienigi par Kristapu ari gribas pateikt ka stipri svetaks par Mariju jau nu nav. Tadi pretigi tie teksti un ricibas. Dieviem narcisiem gruti atrast kautkadu kopsauceju. Toksiskas attiecibas kur cies tikai un vienigi berns.
28.06.2024 09:51 |
 
Reitings 4908
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 28.06.2024 09:51

Man zel tas sievietes. No sirds. Bet saprotu ari ka pati jau to gultu sev ir saklajusi tadu. Pasas ricibas rezultats tas jau vien ir. Vienigi par Kristapu ari gribas pateikt ka stipri svetaks par Mariju jau nu nav. Tadi pretigi tie teksti un ricibas. Dieviem narcisiem gruti atrast kautkadu kopsauceju. Toksiskas attiecibas kur cies tikai un vienigi berns.

Šeit, man šķiet, ir - kā sauc, tā atsaucas. Pirmos gadus pēc šķiršanās tik traka tā situācija nemaz nelikās. Pat normāli komunicēja un atļāva viņai Natanielu ņemt līdzi uz dzīvi pie Rafaela Spānijā. Viņam arī par Vitas reģistrēšanu uzvārdā "Vucēna" pajautāja.
28.06.2024 09:57 |
 
Reitings 4104
Reģ: 10.01.2023
amnēzija @ 28.06.2024 09:57

Šeit, man šķiet, ir - kā sauc, tā atsaucas. Pirmos gadus pēc šķiršanās tik traka tā situācija nemaz nelikās. Pat normāli komunicēja un atļāva viņai Natanielu ņemt līdzi uz dzīvi pie Rafaela Spānijā. Viņam arī par Vitas reģistrēšanu uzvārdā "Vucēna" pajautāja.
tas tiešām ir skumji, ka šķiroties kādai no pusēm jumts aizbrauc un nespēj ar cieņu to visu pārvarēt.
Man nekad nav saprotamas ex bilžu glabāšanas, publicēšanas utt. Sajūta, ka tās, kas to dara, vakaros reizēm raud spilvenā par savu neizdevušos dzīvi.
Un meitenes, šis ir karmas periods (tā teica), ko sēsi, to pļausi. Un daļai būs ļoti grūti…. Tai skaitā Vucēnai
28.06.2024 10:21 |
 
Reitings 2917
Reģ: 30.01.2023
Cilveeks @ 28.06.2024 09:48

Es te tā parēķināju, ka uz rudeni man vajadzēs bērnam ap 300 eiro drēbēm un apaviem, jo praktiski viss ir vajadzīgs-kombinezoni, zābaki, kleitas utt. Bet nu jā-man nevajag zaras pārcenotos mēslus vai zīnola tupeles. Tāpat taa viss tiks sabojāts pāris mēnešos. Bet nu jā-manu veiksmi vai neveiksmi nenosaka, ka bērnam ir adidas vai zaras mugurā.
tieši zara maksa basic t-krekli todleram 4,99 eur gb 😄.
Ir normàli mainoties izmēram nomainīt gardarobi, tāpat aktīvam bērnam drēbes apavi nolietojās, viss jau ir ok. Šeit vairāk ir stāsts, kapaprasa naudu un tā netiek dēlam tērēta, bet gan viņas dzīves stilam.
Tas ir tikai normāli, ka Tēvs gribētu redzēt vai bez 5min pusaudzim nav jāguļ ar Vitu kopà gultā, bet ir sava telpa, savas mantas. Ar atgriešano LV tomēr viņam ir iespēja kontrolēt to, un atcerēsimies, ka no 12 g.v. tiesa ņem vērā arī bērna vēlmes ar, kuru vecāku vēlās dzīvot, vot tad Marija varēs alimentus maksāt.
28.06.2024 10:31 |
 
Reitings 4104
Reģ: 10.01.2023
AiKaaaSaaap @ 28.06.2024 10:31
tieši zara maksa basic t-krekli todleram 4,99 eur gb ?.
Ir normàli mainoties izmēram nomainīt gardarobi, tāpat aktīvam bērnam drēbes apavi nolietojās, viss jau ir ok. Šeit vairāk ir stāsts, kapaprasa naudu un tā netiek dēlam tērēta, bet gan viņas dzīves stilam.
Tas ir tikai normāli, ka Tēvs gribētu redzēt vai bez 5min pusaudzim nav jāguļ ar Vitu kopà gultā, bet ir sava telpa, savas mantas. Ar atgriešano LV tomēr viņam ir iespēja kontrolēt to, un atcerēsimies, ka no 12 g.v. tiesa ņem vērā arī bērna vēlmes ar, kuru vecāku vēlās dzīvot, vot tad Marija varēs alimentus maksāt.
viņa tak nepieļaus, ka Neits varētu dzīvot ar tēvu. Lai to pierādītu, nepieciešams klīniskais psihologs, kas arī maksā…
28.06.2024 10:32 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.09.2021
AiKaaaSaaap @ 28.06.2024 10:31
tieši zara maksa basic t-krekli todleram 4,99 eur gb ?.
Ir normàli mainoties izmēram nomainīt gardarobi, tāpat aktīvam bērnam drēbes apavi nolietojās, viss jau ir ok. Šeit vairāk ir stāsts, kapaprasa naudu un tā netiek dēlam tērēta, bet gan viņas dzīves stilam.
Tas ir tikai normāli, ka Tēvs gribētu redzēt vai bez 5min pusaudzim nav jāguļ ar Vitu kopà gultā, bet ir sava telpa, savas mantas. Ar atgriešano LV tomēr viņam ir iespēja kontrolēt to, un atcerēsimies, ka no 12 g.v. tiesa ņem vērā arī bērna vēlmes ar, kuru vecāku vēlās dzīvot, vot tad Marija varēs alimentus maksāt.

A kur tad viņa 400 eiro sarēķināja, ja maikas katrai dienai būtu 35 eiro? 😃
28.06.2024 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 3868
Reģ: 29.01.2009
amnēzija @ 28.06.2024 09:50

Par to tuvošanos viņas dzīvoklim. Ka tik nav bail, ka Kristaps nepaprasa parādīt visas iegādātās drēbes par 400€..
Es domāju, ka Maškai ir bail, ka kaimiņi nepastāsta par Marijas nakts izklaidēm. Ne pa velti apkopēja izspļāva tādu teikumu. Es domāju, ka Marija regulāri atstāj sīkos ar Neitu un pati brauc maukoties (savadāk to nevar nosaukt). Es nedomāju, ka kaimiņi uztraucas, taisās sūtīt sočus, jo bērniem nav ko ēst un kā Marija pati stastija, ka Vita vienmēr badā un prasīs citiem bērniem ēdienu, ja redz, ka kāds ēd. Es nekad nepadomātu, ka bērnam nav ko ēst, jo viņš paprasa kādam citam saldumus. Tas tak ir normāli. Vairāk jau liekas, ka kaimiņi uztraucas, ka bērni pagalma visu dienu nepieskatīti un tapēc arī prasa citiem ēst un kaimiņi redz, ka mamaška pa naktīm nav mājās. Un ko kaimiņi padoma, kad redz, ka Marijai veči piebraukā- Robis, kaut kāds drauģelis pēkšņi uzradies, tagad Kristaps.
28.06.2024 11:22 |
 
Reitings 4908
Reģ: 20.09.2022
kapriza__ @ 28.06.2024 11:22
Es domāju, ka Maškai ir bail, ka kaimiņi nepastāsta par Marijas nakts izklaidēm. Ne pa velti apkopēja izspļāva tādu teikumu. Es domāju, ka Marija regulāri atstāj sīkos ar Neitu un pati brauc maukoties (savadāk to nevar nosaukt). Es nedomāju, ka kaimiņi uztraucas, taisās sūtīt sočus, jo bērniem nav ko ēst un kā Marija pati stastija, ka Vita vienmēr badā un prasīs citiem bērniem ēdienu, ja redz, ka kāds ēd. Es nekad nepadomātu, ka bērnam nav ko ēst, jo viņš paprasa kādam citam saldumus. Tas tak ir normāli. Vairāk jau liekas, ka kaimiņi uztraucas, ka bērni pagalma visu dienu nepieskatīti un tapēc arī prasa citiem ēst un kaimiņi redz, ka mamaška pa naktīm nav mājās. Un ko kaimiņi padoma, kad redz, ka Marijai veči piebraukā- Robis, kaut kāds drauģelis pēkšņi uzradies, tagad Kristaps.

Toreiz Īlons mašīnā arī ļoti skatījās uz mammu, kura viena pati ēda saldējumu..
28.06.2024 11:28 |
 
Patīk
Reitings 34416
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 27.06.2024 23:31

Cik noprotu, Ingai ir savs maratons kaut kāds. Ja nemaldos, tad Katrīne pieminēja pēdējā laivā, ka īsti neviena no menedžerēm nevēlas uzņemties kaut ko savu rīkot, ka Inga tagad esot sākusi.
Par to rīkošanu viņa nedomāja "jaunās kompānijas" ballīti?
28.06.2024 12:12 |
 
Patīk
Reitings 34416
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 27.06.2024 23:52

Un jā, Marijai nav meitas uzvārds, ka viņa joprojām spītīgi turas pie sava bijušā vīra uzvārda ? pat ja tāds pats ir Natanielam. Tagad arī Īlonam ir tāds uzvārds, lai gan tēvs ir cits. Un Vita šobrīd tajā ģimenē, kā no citas operas, ar pavisam citu uzvārdu ?
Sanāk, ka Mašai būs iepriekšējais uzvārds, vecākajam bērnam tēva uzvārds, meitai papika uzvārds un jaunākajam kāds? Cik vienota ģimene. :D
Kāds bija viņas uzvārds pirms tam?
28.06.2024 12:13 |
 
Patīk
Reitings 34416
Reģ: 12.10.2022
Vārdotāja @ 28.06.2024 00:23
Nu gan ir jautrība Vucēnas/Latvietes profilā? ka tik Kristaps nedabuj pusi no NL naudas. Lai gan kas tā par naudu tur radusies
Kristapam vairs nav iespēja iegūt pusi naudas, jo pirms gada vai diviem, NL līgums pārgāja tikai uz Mašas vārda.
28.06.2024 12:15 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.09.2021
CallMeAnnika @ 28.06.2024 12:13
Sanāk, ka Mašai būs iepriekšējais uzvārds, vecākajam bērnam tēva uzvārds, meitai papika uzvārds un jaunākajam kāds? Cik vienota ģimene. :D
Kāds bija viņas uzvārds pirms tam?

Suhova vai kaut kāda tāda. Vucēna ir skaistāks, tāpēc arī paturēja, jo tas bija klasiskais krievu uzvārds
28.06.2024 12:21 |
 
Reitings 27944
Reģ: 10.11.2022
kapriza__ @ 28.06.2024 11:22
Es domāju, ka Maškai ir bail, ka kaimiņi nepastāsta par Marijas nakts izklaidēm. Ne pa velti apkopēja izspļāva tādu teikumu. Es domāju, ka Marija regulāri atstāj sīkos ar Neitu un pati brauc maukoties (savadāk to nevar nosaukt). Es nedomāju, ka kaimiņi uztraucas, taisās sūtīt sočus, jo bērniem nav ko ēst un kā Marija pati stastija, ka Vita vienmēr badā un prasīs citiem bērniem ēdienu, ja redz, ka kāds ēd. Es nekad nepadomātu, ka bērnam nav ko ēst, jo viņš paprasa kādam citam saldumus. Tas tak ir normāli. Vairāk jau liekas, ka kaimiņi uztraucas, ka bērni pagalma visu dienu nepieskatīti un tapēc arī prasa citiem ēst un kaimiņi redz, ka mamaška pa naktīm nav mājās. Un ko kaimiņi padoma, kad redz, ka Marijai veči piebraukā- Robis, kaut kāds drauģelis pēkšņi uzradies, tagad Kristaps.
Viņa tak tikko storijā pati pateica, ka šorīt pat omleti negribas cept, bet tikai to pulveri iedzers. Ko brokastīs ēd bērni? Trīs bērni!
28.06.2024 12:24 |
 
Reitings 2917
Reģ: 30.01.2023
ZapeNape @ 28.06.2024 12:24
Viņa tak tikko storijā pati pateica, ka šorīt pat omleti negribas cept, bet tikai to pulveri iedzers. Ko brokastīs ēd bērni? Trīs bērni!

Mums tagad ir bd brīvlaiks, nu, man to pašu vienu mazo vīrieti grūti piebarot, visu laiku mute kust 😃 bet tur tiešām ir 3 bērni, kur jābūt 3- 4 maltītēm, kaut kādām uzkodām.. ne jau pulvera zupa
28.06.2024 12:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits