KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2022
Kāpēc Madara to pieļauj? Lūk, tas ir jautājums
—————————-
Laikam arī patīk, ka par viņu runā. Lēta slava arī ir slava, var “uzmirdzēt” tenku žurnālos un šovos. Ja viņai būtu vienaldzīga popularitāte, viss būtu savādāk jau no sākuma. Cik daudz mēs zinājām par Aišpura ex-sievu? Un par citiem, kas neizliek visu dzīvi IG?
15.05.2022 09:01 |
 
Reitings 104
Reģ: 06.08.2014
Kaijulens @ 15.05.2022 08:24

ja būtu, tad šis seriāls nevilktos gadiem. Neviens jurists nevāc gadiem pierādījumus, atļaujot turpināt pazemot klienti.
Pēc tavām domām- krutais advokāts X jau gadiem vāc pierādījumus, jo 2030 gadā būs tiesas prāva pret Kiviču?
Kura no mums TIK ilgi visu šo pieciestu? Nu, kura?
Es jau sen, kad kirpiči nebija precēti un apdirsa visus, kuri kustās, būtu pieņēmusi mērus. Un, jā, ja man nepalīdzētu policijā, grieztos visur, jo nedrīkst būt tā KĀ ir tagad.
Pieļauju, ka patiesība ir vēl vājprātīgāka. Kāpēc Madara to pieļauj? Lūk, tas ir jautājums.

Zinu, ka tūlīt ļoti daudzas mani noliks/sauks par idioti, tomēr, manuprāt, Madara to visu pieļauj, tāpēc, ka pašai tas ir ļoti izdevīgi.
Ja paskatās godīgi, tad kādi tad īsti ir Madaras nopelni/sasniegumi dzīvē? Īsti nekādi (ja atskaita, apprecēšanos ar Kiviču), nu vismaz manā ieskatā nekādi īpaši panākumi/sasniegumi viņai nav. Līdz ar to, šobrīd, kad Kivičs auro pa visu pasauli un uzvedās kā idiots, viņa iegūst zināmu popularitāti kā viņa bijusī sieva, ko viņa veiksmīgi izmanto (piemēram, dalība šovā "Mīlas burbulī" vai kā to šovu sauc, kur viņa piedalās ar to savu džeku Jāni, vai arī intervijas televīzijā (Kad viņas satiekas) vai presē), it īpaši attiecībā uz iespējamām sadarbībām.
Attiecībā uz izdevīgumu, tad ja Kivičs tā neuzvestos, tad par Madaru visdrīzāk runātu līdzīgi kā par citām Kiviča bijušajām sievām (cik daudz runā par Danu vai Elīnu vai kādu citu viņa bijušo sievu/mīļoto meiteni?) vai Ārentu un Lienes meitām, proti, nerunātu vispār vai būtu pa kādai ļoti retai ziņai.
15.05.2022 09:04 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
ok, Madara kko tur izdarīja- uz laiku norobežoja bērnus, par pārējo ignors ( itkā)
Bet sabiedrība???
Zvanās, piedāvā līgumus, projektus, intervijas, taisa raidījumus, to visu rāda, sajūsminās, apdāvina ar sponsoru lietām, uztur miera vējos viņu bērnus… WTF? Kas notiek? ( es arī tai skaitā)
Ko var darīt? Rakstīt protestu, petīciju, kurā iesaistītu tautas masas? Kam? Kur?
15.05.2022 09:49 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Runājot par mazo,pat ja viņai ir kādas problēmas,ja ar viņu darbotos ,vestu pie speciālistiem viss būtu normāli.Jo nekādas īpašas problēmas navredzamas.Es redzu mazu,cilvēciņu,kuru viekārši neaudzina un neko nemāca.Un ja turpinās ignorēt bērna vajadzības un staipīs pa naktīm,tad gan var sanākt tūdi.Ko bērns iemācīsies? Tikai tusēt?
15.05.2022 10:13 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Ilze179 @ 15.05.2022 09:04

Zinu, ka tūlīt ļoti daudzas mani noliks/sauks par idioti, tomēr, manuprāt, Madara to visu pieļauj, tāpēc, ka pašai tas ir ļoti izdevīgi.
Ja paskatās godīgi, tad kādi tad īsti ir Madaras nopelni/sasniegumi dzīvē? Īsti nekādi (ja atskaita, apprecēšanos ar Kiviču), nu vismaz manā ieskatā nekādi īpaši panākumi/sasniegumi viņai nav. Līdz ar to, šobrīd, kad Kivičs auro pa visu pasauli un uzvedās kā idiots, viņa iegūst zināmu popularitāti kā viņa bijusī sieva, ko viņa veiksmīgi izmanto (piemēram, dalība šovā "Mīlas burbulī" vai kā to šovu sauc, kur viņa piedalās ar to savu džeku Jāni, vai arī intervijas televīzijā (Kad viņas satiekas) vai presē), it īpaši attiecībā uz iespējamām sadarbībām.
Attiecībā uz izdevīgumu, tad ja Kivičs tā neuzvestos, tad par Madaru visdrīzāk runātu līdzīgi kā par citām Kiviča bijušajām sievām (cik daudz runā par Danu vai Elīnu vai kādu citu viņa bijušo sievu/mīļoto meiteni?) vai Ārentu un Lienes meitām, proti, nerunātu vispār vai būtu pa kādai ļoti retai ziņai.
Madarai ir vislielākie sasniegumi kādi var būt-viņa ir MAMMA! Vēl jautājums,ko tad pats Kivičs TĀDU dzīvē ir sasniedzis?
15.05.2022 11:09 |
 
Reitings 1178
Reģ: 03.10.2021
Kas Lienei mugurā pēdējā storijā? Krāsu sprādziens? Cik viņai gadu?
Proties taču ģērbties atbilstoši...paņem kaut vai Ievas Bondares stilu...kaut arī vecāka par Lieni, bet ir ar gaumi.
Man arī pāri 40gadiem, bet es neģērbjos kā aizkavējusies jaunībā 🙈🙈🙈🙈
15.05.2022 11:13 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Tad jau Baltie krekli vēl tikai būs! Kāda zina tur ar sīčiem var? Noteikti Liene ar Miu atkal spersies. 😒
15.05.2022 11:13 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Ilze179 @ 15.05.2022 09:04

Zinu, ka tūlīt ļoti daudzas mani noliks/sauks par idioti, tomēr, manuprāt, Madara to visu pieļauj, tāpēc, ka pašai tas ir ļoti izdevīgi.
Ja paskatās godīgi, tad kādi tad īsti ir Madaras nopelni/sasniegumi dzīvē? Īsti nekādi (ja atskaita, apprecēšanos ar Kiviču), nu vismaz manā ieskatā nekādi īpaši panākumi/sasniegumi viņai nav. Līdz ar to, šobrīd, kad Kivičs auro pa visu pasauli un uzvedās kā idiots, viņa iegūst zināmu popularitāti kā viņa bijusī sieva, ko viņa veiksmīgi izmanto (piemēram, dalība šovā "Mīlas burbulī" vai kā to šovu sauc, kur viņa piedalās ar to savu džeku Jāni, vai arī intervijas televīzijā (Kad viņas satiekas) vai presē), it īpaši attiecībā uz iespējamām sadarbībām.
Attiecībā uz izdevīgumu, tad ja Kivičs tā neuzvestos, tad par Madaru visdrīzāk runātu līdzīgi kā par citām Kiviča bijušajām sievām (cik daudz runā par Danu vai Elīnu vai kādu citu viņa bijušo sievu/mīļoto meiteni?) vai Ārentu un Lienes meitām, proti, nerunātu vispār vai būtu pa kādai ļoti retai ziņai.

Kivičs viņu nogroomoja 34 gados, kad Madarai pašai bija 18 🤮. Uzreiz apprecējās un bērnus uztaisīja. Kur lai madara būtu varējusi iegūt izglītību, darba pieredzi, sasniegumus utt? Tikko ārā no vidusskolas un uzreiz pie vīra.. Cik saprotu, viņa arī nenāk no ļoti turīgas un labvēlīgas ģimenes, līdz ar to es baigi viņu pašu nevainoju pie tā, kas notika. Es arī nesaprotu, kāpēc gan viņa nevarētu izmantot to Kviča vārdu, ja viņai tas palīdz nopelnīt. Bērnus Kivičs neuztur un, ja ar sadarbībām var tikt pie naudas, kāpēc gan to neizmantot. Neaizmirsīsim, ka viņa ilgu laiku bija 24/7 mamma viena ar diviem maziem bērniem, kad brīvdienu tētuks tikai klaigāja apkārt un solīja cukurvates.
Kā arī, pat, ja Madarai tiešām liktos tā Kiviča ārdīšanās izdevīga, es nespēju noticēt, ka viņa arī izmantotu savas meitenes, lai tiktu pie slavas. Kura normāla mamma gribētu, ka viņas bērniem notiek tas, kas meitenēm tagad, tikai, lai iegūtu pāris sadarbības pret to stresu un traumu, kas bērniem no šī būs..
15.05.2022 11:22 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
MeltedCheese @ 15.05.2022 11:13
Tad jau Baltie krekli vēl tikai būs! Kāda zina tur ar sīčiem var? Noteikti Liene ar Miu atkal spersies. ?

Tas ir bārs! Kādi gan bērni var būt bārā?
15.05.2022 11:28 |
 
Reitings 104
Reģ: 06.08.2014
alex48 @ 15.05.2022 11:09
Madarai ir vislielākie sasniegumi kādi var būt-viņa ir MAMMA! Vēl jautājums,ko tad pats Kivičs TĀDU dzīvē ir sasniedzis?

Zinu ļoti daudzas MAMMAS (arī tādas, kurām ir vairāk par diviem bērniem), līdz ar to, tas vien, ka viņa ir mamma ir forši, bet to nu es neuzskatu par super sasniegumu.
Attiecībā uz Kiviču - viņš ir idiots un liekulis, tomēr viņš PAGĀTNĒ tomēr ir kaut ko sasniedzis:
1) Z-Scars laiki - grupa Latvijā bija pazīstama un populāra (tikai nevajag melot, ka par šādu grupu pirmo reizi dzirdēji, pēc tam, kad tur Lienīte padziedāja).
2) Rampa ugunīs - samērā labs/interesants sarunu šovs, kuru viņš vadīja.
teberebe @ 15.05.2022 11:22

Kivičs viņu nogroomoja 34 gados, kad Madarai pašai bija 18 ?. Uzreiz apprecējās un bērnus uztaisīja. Kur lai madara būtu varējusi iegūt izglītību, darba pieredzi, sasniegumus utt? Tikko ārā no vidusskolas un uzreiz pie vīra.. Cik saprotu, viņa arī nenāk no ļoti turīgas un labvēlīgas ģimenes, līdz ar to es baigi viņu pašu nevainoju pie tā, kas notika. Es arī nesaprotu, kāpēc gan viņa nevarētu izmantot to Kviča vārdu, ja viņai tas palīdz nopelnīt. Bērnus Kivičs neuztur un, ja ar sadarbībām var tikt pie naudas, kāpēc gan to neizmantot. Neaizmirsīsim, ka viņa ilgu laiku bija 24/7 mamma viena ar diviem maziem bērniem, kad brīvdienu tētuks tikai klaigāja apkārt un solīja cukurvates.
Kā arī, pat, ja Madarai tiešām liktos tā Kiviča ārdīšanās izdevīga, es nespēju noticēt, ka viņa arī izmantotu savas meitenes, lai tiktu pie slavas. Kura normāla mamma gribētu, ka viņas bērniem notiek tas, kas meitenēm tagad, tikai, lai iegūtu pāris sadarbības pret to stresu un traumu, kas bērniem no šī būs..

Viņi abi izšķīrās pirms vairāk nekā diviem gadiem!!! Šajā laikā Madara mierīgi varēja sākt studēt (kas viņai liedza to darīt laulības laikā? Ja gribi bāzt argumentu par finansēm, tad ņem vērā, ka visur gandrīz ir budžeta vietas (jautājums cik daudz), un kur bija problēma dabūt kādu no tām)?
Starp citu bērnus palīdz uzturēt valsts (Kivičam uzturlīdzekļu parāds neradās no viena bērna, bet no visiem), līdz ar to, nav tā kā Madara tikai meitas uztur, plus gan jau Kivičs kaut ko atmet (protams nepietiekami, bet tomēr kaut ko) meitu uzturēšanai.
Plus ja Madara gribētu, tad sen būtu apklusinājusi Kiviču attiecībā uz bērniem (kāpēc nevienā brīdī abi muļķi (Liene un Andris) nerunā par Lienes bērniem, kuri dzīvo pie Ārenta? Tāpēc, ka Ārents visdrīzāk viņu ir apklusinājis) Tiešām Madarai ir tik grūti uzrakstīt Ārentam un paprasīt kā viņš to panāca?
P.S. Saprotu, ka esi Madaras fane, tomēr dažreiz uz lietām būtu jāskatās neitrāli.
15.05.2022 11:50 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
teberebe @ 15.05.2022 11:22

Kivičs viņu nogroomoja 34 gados, kad Madarai pašai bija 18 ?. Uzreiz apprecējās un bērnus uztaisīja. Kur lai madara būtu varējusi iegūt izglītību, darba pieredzi, sasniegumus utt? Tikko ārā no vidusskolas un uzreiz pie vīra.. Cik saprotu, viņa arī nenāk no ļoti turīgas un labvēlīgas ģimenes, līdz ar to es baigi viņu pašu nevainoju pie tā, kas notika. Es arī nesaprotu, kāpēc gan viņa nevarētu izmantot to Kviča vārdu, ja viņai tas palīdz nopelnīt. Bērnus Kivičs neuztur un, ja ar sadarbībām var tikt pie naudas, kāpēc gan to neizmantot. Neaizmirsīsim, ka viņa ilgu laiku bija 24/7 mamma viena ar diviem maziem bērniem, kad brīvdienu tētuks tikai klaigāja apkārt un solīja cukurvates.
Kā arī, pat, ja Madarai tiešām liktos tā Kiviča ārdīšanās izdevīga, es nespēju noticēt, ka viņa arī izmantotu savas meitenes, lai tiktu pie slavas. Kura normāla mamma gribētu, ka viņas bērniem notiek tas, kas meitenēm tagad, tikai, lai iegūtu pāris sadarbības pret to stresu un traumu, kas bērniem no šī būs..

100% piekrītu. Viņa apreccējās knapi legāla. Un pēc šķiršanās pieļauju, ka pietiekoši problēmas
15.05.2022 12:08 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Ilze179 @ 15.05.2022 11:50

Zinu ļoti daudzas MAMMAS (arī tādas, kurām ir vairāk par diviem bērniem), līdz ar to, tas vien, ka viņa ir mamma ir forši, bet to nu es neuzskatu par super sasniegumu.
Attiecībā uz Kiviču - viņš ir idiots un liekulis, tomēr viņš PAGĀTNĒ tomēr ir kaut ko sasniedzis:
1) Z-Scars laiki - grupa Latvijā bija pazīstama un populāra (tikai nevajag melot, ka par šādu grupu pirmo reizi dzirdēji, pēc tam, kad tur Lienīte padziedāja).
2) Rampa ugunīs - samērā labs/interesants sarunu šovs, kuru viņš vadīja.
Viņi abi izšķīrās pirms vairāk nekā diviem gadiem!!! Šajā laikā Madara mierīgi varēja sākt studēt (kas viņai liedza to darīt laulības laikā? Ja gribi bāzt argumentu par finansēm, tad ņem vērā, ka visur gandrīz ir budžeta vietas (jautājums cik daudz), un kur bija problēma dabūt kādu no tām)?
Starp citu bērnus palīdz uzturēt valsts (Kivičam uzturlīdzekļu parāds neradās no viena bērna, bet no visiem), līdz ar to, nav tā kā Madara tikai meitas uztur, plus gan jau Kivičs kaut ko atmet (protams nepietiekami, bet tomēr kaut ko) meitu uzturēšanai.
Plus ja Madara gribētu, tad sen būtu apklusinājusi Kiviču attiecībā uz bērniem (kāpēc nevienā brīdī abi muļķi (Liene un Andris) nerunā par Lienes bērniem, kuri dzīvo pie Ārenta? Tāpēc, ka Ārents visdrīzāk viņu ir apklusinājis) Tiešām Madarai ir tik grūti uzrakstīt Ārentam un paprasīt kā viņš to panāca?
P.S. Saprotu, ka esi Madaras fane, tomēr dažreiz uz lietām būtu jāskatās neitrāli.
Es arī saprotu,ka esi Andra un Lienes fane,bet arī jādomā un jāskatās neitrāli.Kā vari zināt,ka Madara nestudē? Vai arī ka nestrādāja un neko nedara? Tāpēc ka viņa visur par to nebļauj?Jā, valsts tā palīdz ka tik turies,visi stāvus bagāti ir palikuši,ar Madaru priekšgalā.Madara kaut kur ubago,vai jums naudu prasa?Likās jau ka nē! Un augstākā,bakalauri,maģistri nenozīmē veiksmi.Man paziņa ar vidusskolas izglītību kļuva par veiksmīgu biznesmeni,ta kā nevajag bļaut ka ja nestudē,tad nu nekam nederi.Kur tad Liene tikusi ar n-takām izglītībām? Un Z-Scars bija populāra kā grupa,ne Kivičs atsevišķi.Rampas ugunis vadīja,jo blakām bija spēcīga sieviete,kas sapurināja.Tagad kas ir palicis? Pilnīgi nekas.
15.05.2022 12:23 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ļenka ar Kiviču pie sakurām. Mia skrien un Ļenka atkal KUKŪ! Nav brīnums, ka bērns nerunā, to vien dzird kā KUKŪ!
15.05.2022 12:30 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Ilzei179, tik ļoti patīk norādīt ko Madarai darīt un laiks iet studēt! Nomierinies!
Labāk Lienei varētu pajautāt par tām izglītībām, viņa mums šeit ir diplomu karaliene! 😂
Madara ir jauna, viņa arī pēc 10 gadiem var vēl iet mācīties! Ja gribēs paspēs, ļauj cilvēkam pabaudīt dzīvi, kad mēs pēc vidusskolas varējām balleties (vismaz man ar draudzenēm pēc vidusskolas tā bija) tad vēlāk tāpat pāriet ballīšu mānija. Madarai šis posms ir izpalicis.
Piemēram, Liene joprojām pa ballītēm un vēl bērnu velk līdzi! Lienei nav nekādi 20 gadi, ka var pa naktīm šitā ņemties.
Sorry, bet Tavi apgalvojumi galigi neiztur kritiku.
15.05.2022 12:32 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Saulessvece @ 15.05.2022 09:01
Kāpēc Madara to pieļauj? Lūk, tas ir jautājums
—————————-
Laikam arī patīk, ka par viņu runā. Lēta slava arī ir slava, var “uzmirdzēt” tenku žurnālos un šovos. Ja viņai būtu vienaldzīga popularitāte, viss būtu savādāk jau no sākuma. Cik daudz mēs zinājām par Aišpura ex-sievu? Un par citiem, kas neizliek visu dzīvi IG?

Bet kādā brīdī Aišpurs savu sievu publiski nolika? Es personīgi tikai lasiju, ka viņi šķiras un viss. Pēdējais lasīju, ka Aišpura bijusi ir precējusies atkal!
Pēc Kiviča Madara gribot negribot tika ķengāta par presi, un tajā bezspēcībā ticu, viss kas atliek ir sniegt kādu interviju. Domāju Madaru caurām dienām bombardēja ar zvaniem, un ne tikai kivis ar savu plukatu.
15.05.2022 12:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
McSara @ 15.05.2022 12:32
Ilzei179, tik ļoti patīk norādīt ko Madarai darīt un laiks iet studēt! Nomierinies!
Labāk Lienei varētu pajautāt par tām izglītībām, viņa mums šeit ir diplomu karaliene! ?
Madara ir jauna, viņa arī pēc 10 gadiem var vēl iet mācīties! Ja gribēs paspēs, ļauj cilvēkam pabaudīt dzīvi, kad mēs pēc vidusskolas varējām balleties (vismaz man ar draudzenēm pēc vidusskolas tā bija) tad vēlāk tāpat pāriet ballīšu mānija. Madarai šis posms ir izpalicis.
Piemēram, Liene joprojām pa ballītēm un vēl bērnu velk līdzi! Lienei nav nekādi 20 gadi, ka var pa naktīm šitā ņemties.
Sorry, bet Tavi apgalvojumi galigi neiztur kritiku.

Piekrītu!
Tur jau tā lieta, kamēr lielākā daļa savos 18-25 gados tusēja un dzīvoja sev, Madara audzināja meitas un pildīja sievas lomu, tagad viņai meitas ir paaugušās, jauns vīrietis blakus, gribas izbaudīt to, ko citi izbaudīja, pilnīgi normāli!
Man ir vairākas draudzenes, kuras apprecējās un piedzemdēja bērnus 19-22 gados un tagad, kad mums visām ir 30, viņas iet tusēties un izbauda to, ko es izbaudīju līdz 24 gadiem. Savukārt man, galīgi vairs negribas tusēties :D viss jau ir izdzīvots. Gribas mieru, mājas utt. :D
Lai Madara bauda dzīvi, viņa to ir pelnījusi!
15.05.2022 12:52 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Ilze179 @ 15.05.2022 11:50

Zinu ļoti daudzas MAMMAS (arī tādas, kurām ir vairāk par diviem bērniem), līdz ar to, tas vien, ka viņa ir mamma ir forši, bet to nu es neuzskatu par super sasniegumu.
Attiecībā uz Kiviču - viņš ir idiots un liekulis, tomēr viņš PAGĀTNĒ tomēr ir kaut ko sasniedzis:
1) Z-Scars laiki - grupa Latvijā bija pazīstama un populāra (tikai nevajag melot, ka par šādu grupu pirmo reizi dzirdēji, pēc tam, kad tur Lienīte padziedāja).
2) Rampa ugunīs - samērā labs/interesants sarunu šovs, kuru viņš vadīja.
Viņi abi izšķīrās pirms vairāk nekā diviem gadiem!!! Šajā laikā Madara mierīgi varēja sākt studēt (kas viņai liedza to darīt laulības laikā? Ja gribi bāzt argumentu par finansēm, tad ņem vērā, ka visur gandrīz ir budžeta vietas (jautājums cik daudz), un kur bija problēma dabūt kādu no tām)?
Starp citu bērnus palīdz uzturēt valsts (Kivičam uzturlīdzekļu parāds neradās no viena bērna, bet no visiem), līdz ar to, nav tā kā Madara tikai meitas uztur, plus gan jau Kivičs kaut ko atmet (protams nepietiekami, bet tomēr kaut ko) meitu uzturēšanai.
Plus ja Madara gribētu, tad sen būtu apklusinājusi Kiviču attiecībā uz bērniem (kāpēc nevienā brīdī abi muļķi (Liene un Andris) nerunā par Lienes bērniem, kuri dzīvo pie Ārenta? Tāpēc, ka Ārents visdrīzāk viņu ir apklusinājis) Tiešām Madarai ir tik grūti uzrakstīt Ārentam un paprasīt kā viņš to panāca?
P.S. Saprotu, ka esi Madaras fane, tomēr dažreiz uz lietām būtu jāskatās neitrāli.

Es te gribētu gan iebilst- ar diviem bērniem un vīru mūziķi ir iespējams studēt, ja ir vīra atbalsts. Bet es domāju, ka bija tā kā viņa presē runāja- studijas, kad meitenes pasugsies.
Viens ir tas, ko citi grib, otrs- viņa.
Bet es personīgi runāju par citu tēmu, tur Madara var būt jebkas- gan mamma, gan diktore Panorāmā, kāpēc kirpičus popularizē sabiedrība, TV, prese un tīksminās par to visu?
15.05.2022 12:59 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Un ko tad šobrīd Madara nepareizu dara. Audzina savas meitas, bez ex palīdzības, nesūdzas soctiklos un nenoliek ex, pelna naudu kā prot un kas tur slikts, ja ar tam pasam sadarbibam. Tas ari tomer ir jāmāk un viņai sanāk daudz, daudz labak un dabigak ka dzeguzei.Dzeguzei 2 augstākās, bet prot tieši neko un dara tieši neko, pat to vienīgo ciemiņu neizglīto kukuuu
15.05.2022 13:03 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Cik var par to Madaras nestrādāšanu runāt, viņa jā, ir influencere pelna no sadarbībām, viņai ir savs bizness tās bumbu virtenes, un cik jau te minēja viņa piestrādā arī Jāņa biznesā. Ko jūs vēl gribat? Kā redzams viņai viss ir pietiekami, dzīvo labā dzīvoklī, ir apģērbusi bērnus, pati, izklaidējas utt., un kā redzams tiek galā ar bērnu audzināšanu bez Andra palīdzības, viņš tak pats pateica, ka neesot motivēts maksāt par bērniem, tā pat tagad arī nav motivēts braukt viņas satikt, a ja nu viņas nevēlas viņu redzēt 😁
15.05.2022 13:24 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tātad tas ir tas ko ļenka savām fanēm ļurina, vot Madara nestudē, ļenkai pilna siena ar (diletantu) diplomiem, izmanto kiviča uzvārdu, nestrādā. Bet varbūt pa šo tēmu patirzāsim pašu ļenku, nu lai ir neitrāli.
15.05.2022 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!