KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Kur ir #reklama?
14.05.2022 20:52 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Skaistslaiks @ 14.05.2022 20:32
Es arī neņemos apgalvot, ka Miai ir tiešām kaut kāds sindroms, es tikai izteicu, ka jā, izskata ziņā atbilst tam sindromam, tas arī viss, diagnozi neuzstādu. Attīstības ziņā, jā, ir vairāk kā skaidrs, ka Mia daudz kur iepaliek saviem vienaudžiem, bet tas noteikti ir, jo neviens neveicina tā bērniņa attīstību.

Nevajag jau speciāli veicināt, ja būtu normāla ikdiena, ar to pietiktu-ar to bērnu runātu, ļautu spēlēties ar mājas priekšmetiem, ja tādi vispār viņiem ir, ietu uz spēļu laukumu. Te šausminās, ka bērnam nav mantu-bērniem vairāk patīk tieši parastie mājsaimniecības priekšmeti, pat mans normālais bērns spēlēsies ar bļodām, karotēm labāk nekā ar mantām, ar kurām pilna māja. Citreiz šķiet, ka daļai ir nez kādas ekspektācijas, kā kivičiem būtu jāaudzina bērns, jo tā viņām šķiet pareizi.
14.05.2022 21:00 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Hortenze @ 14.05.2022 20:27
Nu nevar pēc Lienes ig spriest par bērna atpalicību utt!!! Dzīvē jāredz.
Cik ir gadījies redzēt viņu tv pazibam - normāls divgadnieks.

Tur jau tā lieta, ka par to bērnu spriež pēc instagrama filtrotajām bildēm vai 5 sekunžu video. Kā jau teicu, neesmu kiviču fane, ir viņi psiholoģiski dīvaini un dara daudz sūdu. Bet arī forumā daļa daiļi muld, a neko jau nedara lietas labā. Stučīšana ptac vai youtube neskaitās, jo tas tā bērna situāciju absolūti neuzlabo.
14.05.2022 21:05 |
 
Reitings 570
Reģ: 28.05.2015
Varu pateikt ko es izdarītu,ja mans eksis ieliktu tādas bildes ar meitām.Viens sitiens,un viņš gulētu uz bruğa😂😂😂 Un tad varētu klaigāt,ka mani piekāva bāba.Bet tas viss sapņos,jo man apkārt ir vīrieši,ne grīdas lupatas.Lai cik dusmīgi un kāds naids būtu vienam uz otru,nekad nenodarīs pāri bērnam,nekad sliktu vārdu neteiks par mani.Un arī es neko sliktu.
14.05.2022 21:17 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu nezinu maniem bērniem gan 1,5-2gadu vecumā vairs ar bļodām un karotēm nebija gana. Puzles, grāmatas, kluči, zīmuļi, krāsas. Meitenes jau spēlējās ar lellēm, baroja, lika gulēt ģērba utt., puika atkal ar visām mašīnām, vilcieniem utt., tas viss tikai par rotaļlietām, neiedziļināšos visā pārējā. Bet es neuzskatu, ka sagādājot bērnam šādas rotaļlietas ir kaut kas unikāls, tā pat kā iemācīt ēst ar galda piederumiem pie galda vai spēlēties rotaļlaukumā, ap 2 gadi bērnam ir jau jāzin, kas ir šūpoles, slidkalniņš, smilšu kaste, kaut vai kā ķēpāt uz papīra vai kaut vai salikt mazāko puzli, nu kā gan bērns to visu var iemācīties, iepazīt pasauli, ja redz tikai mājas ar pāris bļodām un laukā sēžot ratos.
14.05.2022 21:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Cilveeks @ 14.05.2022 21:00

Nevajag jau speciāli veicināt, ja būtu normāla ikdiena, ar to pietiktu-ar to bērnu runātu, ļautu spēlēties ar mājas priekšmetiem, ja tādi vispār viņiem ir, ietu uz spēļu laukumu. Te šausminās, ka bērnam nav mantu-bērniem vairāk patīk tieši parastie mājsaimniecības priekšmeti, pat mans normālais bērns spēlēsies ar bļodām, karotēm labāk nekā ar mantām, ar kurām pilna māja. Citreiz šķiet, ka daļai ir nez kādas ekspektācijas, kā kivičiem būtu jāaudzina bērns, jo tā viņām šķiet pareizi.

Tur jau tā lieta, ka bērns ir atstāts novārtā, ja Liene aktīvi nodarbotos, tad arī bērns būtu citādāks. Spriežot pēc Lienes, viņa vienkārši nav ieinteresēta nodarboties.
Piemēram, es savu bērnu palaidu bērnu dārzā tikai 4,5 gados, bet aizejot uz bd viņš zināšanu līmenī bija vairāk iemācījies un ir attīstītāks nekā bd bērni… Jo es ar viņu nodarbojos un tas arī bija iemesls, kāpēc tik ilgi nelaidu. Bet manā gadījumā, man patīk bērni, man patīk nodarboties, spēlēties, iemācīt utt. un man ir pacietība, bet Lienei izskatās, ka nav pacietība.
14.05.2022 21:22 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Skaistslaiks @ 14.05.2022 21:19
Nu nezinu maniem bērniem gan 1,5-2gadu vecumā vairs ar bļodām un karotēm nebija gana. Puzles, grāmatas, kluči, zīmuļi, krāsas. Meitenes jau spēlējās ar lellēm, baroja, lika gulēt ģērba utt., puika atkal ar visām mašīnām, vilcieniem utt., tas viss tikai par rotaļlietām, neiedziļināšos visā pārējā. Bet es neuzskatu, ka sagādājot bērnam šādas rotaļlietas ir kaut kas unikāls, tā pat kā iemācīt ēst ar galda piederumiem pie galda vai spēlēties rotaļlaukumā, ap 2 gadi bērnam ir jau jāzin, kas ir šūpoles, slidkalniņš, smilšu kaste, kaut vai kā ķēpāt uz papīra vai kaut vai salikt mazāko puzli, nu kā gan bērns to visu var iemācīties, iepazīt pasauli, ja redz tikai mājas ar pāris bļodām un laukā sēžot ratos.

Protams, katlā vajag kaut ko likt iekšā un imitēt ēst taisīšanu, pasniegšanu, barošanu. Es drīzāk vērsu uzmanību, ka ne vienmēr vajag mantu kalnus, lai bērnam attīstītu prasmes.
14.05.2022 21:28 |
 
Reitings 981
Reģ: 13.05.2022
Skaistslaiks @ 14.05.2022 21:19
Nu nezinu maniem bērniem gan 1,5-2gadu vecumā vairs ar bļodām un karotēm nebija gana. Puzles, grāmatas, kluči, zīmuļi, krāsas. Meitenes jau spēlējās ar lellēm, baroja, lika gulēt ģērba utt., puika atkal ar visām mašīnām, vilcieniem utt., tas viss tikai par rotaļlietām, neiedziļināšos visā pārējā. Bet es neuzskatu, ka sagādājot bērnam šādas rotaļlietas ir kaut kas unikāls, tā pat kā iemācīt ēst ar galda piederumiem pie galda vai spēlēties rotaļlaukumā, ap 2 gadi bērnam ir jau jāzin, kas ir šūpoles, slidkalniņš, smilšu kaste, kaut vai kā ķēpāt uz papīra vai kaut vai salikt mazāko puzli, nu kā gan bērns to visu var iemācīties, iepazīt pasauli, ja redz tikai mājas ar pāris bļodām un laukā sēžot ratos.

Piekrītu, dēliņam tagad 1,5g jau no gada vecuma lika piramīdas, spēlējās ar montesori kastīti, lika iekšā bumbiņu un vēlāk jau sarežģītākas figūras, spēlējas ar traukiem, tagad liek puzles, grāmatiņas katru dienu skatamies. Spēlējas ar auto, smilšu kastē, brauc ar scoot and ride, palīdz mājas darbis utt. Principā, nodarbju ziņā ļoti pilna diena.
14.05.2022 21:58 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Sniega bumba @ 14.05.2022 19:49
Kivičiem copy-paste bilde RaabSniedz bildei ???

Pilnīgi manas domas, atdarinājums no ex sievas. Kur reklamē ogas, pliks ar keponu vispār vēmiens nāk.
14.05.2022 22:32 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Nav īsti ko apspriest,Lieni neinteresē mazā un Kivim arī ne īpaši.Lieni intersē gorīšanās,filtri.Kivi interesē alus un kviekt.Ko vairāk lai saka?
14.05.2022 22:37 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Kāda var ielikt tās bildes (vienādās ogu reklamēšanas)?
14.05.2022 22:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4280
Reģ: 31.10.2010
Par audzināšanu var būt dažādi uzskati, bet ir dažas nepieļaujamas lietas, ko Kiviči regulāri praktizē. Piemēram, kā jau teicu - 2 gadīgam bērnam vēlu vakarā ir jāguļ mājās savā gultiņā, nevis jāklīst pa pieaugušo ballītēm ar dārdošu mūziku. Kā tik Kivičam koncerts, Ļenka ir tur ar visu Miu. Tās ir bijušas vairākas reizes un Ļenka vēl to visu filmē un bāž Instagramā. Nu tas nav normāli, grozi kā gribi.
14.05.2022 23:20 |
 
Reitings 7763
Reģ: 09.09.2021
Protams, ka Miai ir attīstības traucējumi, neredzu nevienā viņas izpausmē normālu divgadnieku, sen viņa bija jāved pie ārstiem un jāārstē. A šie divi slimie tāpat sīko neārstēs,tāpat kā paši sevi. Diemžēl, bet audzītes un skolotājas arī neko neteiks, jo zina, ka no slimajiem var dabūt virsū interneta sūdus vai arī pa muti. Jo var redzēt, ka viņiem uz bērnu pohuj.
14.05.2022 23:23 |
 
Reitings 7763
Reģ: 09.09.2021
Tās, kuras sāka, ka bērnam ir attīstība, atbilstoši vecumposmam, nosauciet kaut vienu pazīmi? Tādas nav, jo senčiem pohuj. Dainas ome arī sīko neņems, jo zina, ka pēc tam nevarēs atkratīties no sīkā, ka būs uz viņas kakla, tāpat kā Kristofers. Drausmīga situācija, es ja būtu Mias vietā, no kauna neietu ārā no mājas un melotu, ka man nav vecāki, ha. Gan jau Kristofers arī kaunas no senča, jo viņš tak ir slims. 😁
14.05.2022 23:28 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Tie Kirpiči var būt paši pēdējie nelieši un/vai ar smagām dg, bet problēma ir tāda, ka LV sabiedrība viņus izvelk “tautās”, izveic valsts mēroga piāru, ļauj izteikties un izrādīt savu dzīvesveidu.
Pie kam, visi redz, dzird, saprot, bet reāli- neko nedara. Tas nozīmē- atbalsta agresiju pret sievietēm, bērniem, vājākiem, likumiem.
Ja šai speciālai “ akcijai” būtu kāds cilvēcisks mērķis- ārstēt, apmācīt, kontrolēt, sodīt, tad tas būtu atbalstāms un pieļaujams.
Varu teikt tikai to, ko domāju- Madara ignorējot, to visu kirpiču agresiju pret viņu& meitām, realitātē visu atbalsta.
Ir taču nopietnas institūcijas valstī- prokuratūra, Eiropas institūcijas, galu galā- ņem kredītu un algo labu juristu. Jā, par jaunības kļūdām ir jāmaksā, reizēm daudz un smagi.
Cik ilgi šitā visa Kirpiču ēra turpināsies? Man pašai ir pretīgi, jo rakstot te, lūrot uz to stulbību, jūtos reāli vainīga. Un, cik ilgi man būs jāuztur 6! kirpiču bērni? Ko?
15.05.2022 01:15 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Kaijulens @ 15.05.2022 01:15
Tie Kirpiči var būt paši pēdējie nelieši un/vai ar smagām dg, bet problēma ir tāda, ka LV sabiedrība viņus izvelk “tautās”, izveic valsts mēroga piāru, ļauj izteikties un izrādīt savu dzīvesveidu.
Pie kam, visi redz, dzird, saprot, bet reāli- neko nedara. Tas nozīmē- atbalsta agresiju pret sievietēm, bērniem, vājākiem, likumiem.
Ja šai speciālai “ akcijai” būtu kāds cilvēcisks mērķis- ārstēt, apmācīt, kontrolēt, sodīt, tad tas būtu atbalstāms un pieļaujams.
Varu teikt tikai to, ko domāju- Madara ignorējot, to visu kirpiču agresiju pret viņu& meitām, realitātē visu atbalsta.
Ir taču nopietnas institūcijas valstī- prokuratūra, Eiropas institūcijas, galu galā- ņem kredītu un algo labu juristu. Jā, par jaunības kļūdām ir jāmaksā, reizēm daudz un smagi.
Cik ilgi šitā visa Kirpiču ēra turpināsies? Man pašai ir pretīgi, jo rakstot te, lūrot uz to stulbību, jūtos reāli vainīga. Un, cik ilgi man būs jāuztur 6! kirpiču bērni? Ko?

Kāpēc liekas, ka Madarai nav jurista? Tas, ka viņa instagram neatskaitās par to, nenozīmē, ka viņai tas viss vienalga. Pati viņa kaut kur ir teikusi, ka ir jurists, kas ar šo visu ņemas.
15.05.2022 05:01 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Jebkurš normāls jurists vāks pierādījumus un neļaus ārdīties publiski. Abām uzmanības cūkām vien vajag, lai kāds atbild uz provokācijām, tad tik sāktos..
15.05.2022 07:49 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
MikaR @ 15.05.2022 07:49
Jebkurš normāls jurists vāks pierādījumus un neļaus ārdīties publiski. Abām uzmanības cūkām vien vajag, lai kāds atbild uz provokācijām, tad tik sāktos..

Kivim taču arī bija jurists, tas laikam neko nav piekodinājis, ko darīt ko ne 😂
15.05.2022 07:52 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
McSara @ 15.05.2022 07:52

Kivim taču arī bija jurists, tas laikam neko nav piekodinājis, ko darīt ko ne ?
tas pat nemācēja bērna vārdu uzrakstīt pareizi 😂
15.05.2022 08:11 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
MikaR @ 15.05.2022 07:49
Jebkurš normāls jurists vāks pierādījumus un neļaus ārdīties publiski. Abām uzmanības cūkām vien vajag, lai kāds atbild uz provokācijām, tad tik sāktos..

ja būtu, tad šis seriāls nevilktos gadiem. Neviens jurists nevāc gadiem pierādījumus, atļaujot turpināt pazemot klienti.
Pēc tavām domām- krutais advokāts X jau gadiem vāc pierādījumus, jo 2030 gadā būs tiesas prāva pret Kiviču?
Kura no mums TIK ilgi visu šo pieciestu? Nu, kura?
Es jau sen, kad kirpiči nebija precēti un apdirsa visus, kuri kustās, būtu pieņēmusi mērus. Un, jā, ja man nepalīdzētu policijā, grieztos visur, jo nedrīkst būt tā KĀ ir tagad.
Pieļauju, ka patiesība ir vēl vājprātīgāka. Kāpēc Madara to pieļauj? Lūk, tas ir jautājums.
15.05.2022 08:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits