KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 22872
Reģ: 27.01.2021
Cilveeks @ 14.05.2022 17:12

Piekrītu. Nesaprotu, kādēļ arī kiviči nevarētu ēst avenes, bet jādod tikai bērnam. Ir bērni, kas nemaz tās avenes neēd. Var jau kretinēt tie cilvēki, bet nu nevajag pārspīlēt. Visi to bērnu klātienē redzējuši, zina, ka autists vai alkohola sindromu, atpalicis, nemazgāts un vēl nezin kāds. Par visu nevajag soriest pēc instagrama. Un es neesmu kiviču fane. Daudzi berni aug vēl sliktākos apstākļos, kaut kā par tiem ir pie dirsas.
neesmu baigi pētījusi un salīdzinājusi, bet pilnīgi pietiek ar bildēm un video instagram, lai pēc raksturīgiem sejas vaibstiem atpazītu kaut vai to pašu Dauna sindromu, priekš tā bērnu dzīvē redzēt pat nevajag, tāpat ar fetālo alkohola sindromu - kā, Tavuprāt, ārsti uzstāda šo diagnozi, tur pietiek ar raksturīgu klīniku un mātei grūtniecības laikā lietotu alkoholu, kas ir ļoti ticami alkoholiķu pārītim. Un pat bez visa tā ir pilnīgi skaidrs, ka bērns tiek pamests novārtā ar savu pilno pamperu līdz ceļiem, neķemmētajiem matiem bildēs un video, projām grūžot māti, kas kameras priekšā lien bučoties, jo skaidrs, ka ikdienā to nedara, tad jau bērns tā nestumtu viņu prom. Tāpat regulāri biezeņu burkas un maisījuma pudeles fonā gandrīz divgadīgam bērnam, kuru stūķē ratos 10km pārgājienā, mazā autokrēsliņā, pirmo reizi šūpoles redz divu gadu vecumā, zeme, atveries. Nerunāsim nemaz par ballēm naktī, uz kuru stiepj bērnu. Nav te nekas dzīvē jāredz, Ļenka visu ļoti labi instā atrāda.
14.05.2022 17:42 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Aizstāves, lai noskatās dīvāna ekspertus vakardienas sēriju.. nu atklāti un patiesi par tiem muļķiem..
14.05.2022 17:44 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
alex48 @ 14.05.2022 14:16
Vēl jau Norvēģijā bija tas stumjamais ritenītis,tas ar kautkur noplauka.

Pareizi!!! Bija!
Un pazuda!
14.05.2022 17:54 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tās, kuras norāda par citiem bērniem, kas dzīvo sliktakos apstākļos, varētu muti paturēt ciet, jo ne te kādam būtu jāatskaitās, kā līdzēts un cik ziedots citiem bērniem, ja pašas ne sūda nav darījušas neviena cita bērna labā.
Svētās, joptvaj, atradušās, norādīs, kas būtu jādara, rādat sabiedrībai piemēru, ko jūs darat citu bērnu labā, jo iespējams, te daudzas ne tikai Mias labā darījušas krietni vairāk kā visas dirsējas kopā visas dzīves laikā. Kas liedz palīdzēt citiem bērniem Jums? Vai man būtu jāatskaitās, cik nabadzīgiem bērniem esmu apgādājusi ar drēbēm un rotaļlietām?
14.05.2022 17:55 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Hortenze @ 14.05.2022 17:54

Pareizi!!! Bija!
Un pazuda!

Nedomāju, ka to pat ņēma līdzi. Bagāžniekā Lienes grabuļi un abu drēbes, rati un, tad sanak pilns jau.
14.05.2022 17:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4280
Reģ: 31.10.2010
Ja bērna māmiņa un tētiņš paši to nepublicētu, mēs arī neko nezinātu, piemēram, par to, ka mazulīte nakts vidū tiek vazāta pa trokšņainām pieaugušo ballītēm, nevis guļ savā gultiņā. Liene pati to filmē un bāž savā Instagramā.
14.05.2022 18:07 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
xexehe @ 14.05.2022 15:31
Aj, nu jūs jau arī te bišņ pārspīlējāt. Par tām ogām, ka bērniņš “pirmo reizi” ieraudzījis avenes. Vai, ka bērniņam pustukšu kastīti atstājuši. Vai cik slikti, ka extra berry aizsūtījuši odziņas, bet NOTEIKTI tikai tādēļ, ka bērniņam vismaz kaut kas veselīgs būs. ? cik tam bērnam ir gadi? 2? Divgadniekiem taču viss, kas tiek nolikts priekšā, ir kaut kas pārdabisks un nebijis, lai gan saskaras ar to jau ento reizi. Un pustukšā kastīte, varbūt ir opcija, ka bērniņš jau uzēdis, bet Liene izdomāja pēkšņi nofilmēt storiju pareklamejot avenes. Man liekas absurdi arī rakstīt extra berry savu sašutumu. Tieši ko Jūs ar to centāties panākt? ? skaidrībai, es neesmu viņu fane vai aizstāve, reizēm paskatos gan vienam, gan otram storijus, jo rēcīgi, bet, tomēr, nevajag jau aizmiegoties galējībās. Pietam, Kiviči priekš extra berry ir ļoti laba, izdevīga reklāma.

mans bērns gandrīz katru rītu ēd ogas. ir jaunāks par Miu. nu neko, paņem dakšiņu,uzdur un ēd. bez jebkādas brīnīšanās. gandrīz pusgadu jaunāks par Miu. un viņa vārdu krājumā arī ir vārds “oga”.
14.05.2022 18:11 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Bjork @ 14.05.2022 17:55
Tās, kuras norāda par citiem bērniem, kas dzīvo sliktakos apstākļos, varētu muti paturēt ciet, jo ne te kādam būtu jāatskaitās, kā līdzēts un cik ziedots citiem bērniem, ja pašas ne sūda nav darījušas neviena cita bērna labā.
Svētās, joptvaj, atradušās, norādīs, kas būtu jādara, rādat sabiedrībai piemēru, ko jūs darat citu bērnu labā, jo iespējams, te daudzas ne tikai Mias labā darījušas krietni vairāk kā visas dirsējas kopā visas dzīves laikā. Kas liedz palīdzēt citiem bērniem Jums? Vai man būtu jāatskaitās, cik nabadzīgiem bērniem esmu apgādājusi ar drēbēm un rotaļlietām?

Tas ziedo drēbes Miai. Oi, nabadzīte un tā. Nu tad ņemit pie sevis un audziniet.
Raksta visādām instancēm, kas neko nemaina. Pašas nodirš tos kivičus, bet nolaižas līdz viņu līmenim, skrienot par katru sūdu uz instancēm.
14.05.2022 18:42 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
TeaPot @ 14.05.2022 17:42
neesmu baigi pētījusi un salīdzinājusi, bet pilnīgi pietiek ar bildēm un video instagram, lai pēc raksturīgiem sejas vaibstiem atpazītu kaut vai to pašu Dauna sindromu, priekš tā bērnu dzīvē redzēt pat nevajag, tāpat ar fetālo alkohola sindromu - kā, Tavuprāt, ārsti uzstāda šo diagnozi, tur pietiek ar raksturīgu klīniku un mātei grūtniecības laikā lietotu alkoholu, kas ir ļoti ticami alkoholiķu pārītim. Un pat bez visa tā ir pilnīgi skaidrs, ka bērns tiek pamests novārtā ar savu pilno pamperu līdz ceļiem, neķemmētajiem matiem bildēs un video, projām grūžot māti, kas kameras priekšā lien bučoties, jo skaidrs, ka ikdienā to nedara, tad jau bērns tā nestumtu viņu prom. Tāpat regulāri biezeņu burkas un maisījuma pudeles fonā gandrīz divgadīgam bērnam, kuru stūķē ratos 10km pārgājienā, mazā autokrēsliņā, pirmo reizi šūpoles redz divu gadu vecumā, zeme, atveries. Nerunāsim nemaz par ballēm naktī, uz kuru stiepj bērnu. Nav te nekas dzīvē jāredz, Ļenka visu ļoti labi instā atrāda.

Kur tam bērnam ir daunisms vai alkohola sindroms redzams? Jā, ierobežotas vides dēļ ir psiholoģiskas problēmas visticamāk, arī redzit plika petenes un krānus ikdienā, bet uzlikt nopietnas diagnozes-līdzinās atsaucīgo māmiņu forumam. Šo visu var redzēt jau bērnam piedzimstot.
14.05.2022 18:44 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Un spriest par bērnu, kuram ir nez kādi filtri virsū salikti. Attopieties! Savā riebumā tiešām andžas līmeni sasniedzat, kad šis griež zobus uz Madaru.
14.05.2022 18:46 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Cilveeks @ 14.05.2022 18:42

Tas ziedo drēbes Miai. Oi, nabadzīte un tā. Nu tad ņemit pie sevis un audziniet.
Raksta visādām instancēm, kas neko nemaina. Pašas nodirš tos kivičus, bet nolaižas līdz viņu līmenim, skrienot par katru sūdu uz instancēm.
tu tāda pati, patiesībā pat vēl sliktāka par kivičiem, jo pārmet tiem, kas dara, vel te dirš kaut ko citiem virsū, kamēr pati vispār neko nedara, jo redz- citiem ir sūdīgāk.
14.05.2022 18:52 |
 
Patīk
Reitings 22872
Reģ: 27.01.2021
Cilveeks @ 14.05.2022 18:44

Kur tam bērnam ir daunisms vai alkohola sindroms redzams? Jā, ierobežotas vides dēļ ir psiholoģiskas problēmas visticamāk, arī redzit plika petenes un krānus ikdienā, bet uzlikt nopietnas diagnozes-līdzinās atsaucīgo māmiņu forumam. Šo visu var redzēt jau bērnam piedzimstot.
Dauna sindroms bija piemērs, nevis attiecināts uz Miu. Par fetālo alkohola sindromu - ir iezīmes (plakanais philtrum, šaurās acu spraugas, lielā piere, plakana deguna sakne un vaigi, īss deguns). Esmu daudz šādus bērnus redzējusi, tāpēc zinu, kā tas izskatās. Un filtri šādus sejas vaibstus neuztaisa.
14.05.2022 18:55 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Bjork @ 14.05.2022 18:52
tu tāda pati, patiesībā pat vēl sliktāka par kivičiem, jo pārmet tiem, kas dara, vel te dirš kaut ko citiem virsū, kamēr pati vispār neko nedara, jo redz- citiem ir sūdīgāk.

A kas man konkrētā bērna sakarā būtu jādara? Kas? Man primārais ir parūpēties par savu bērnu, nevis stundām dienā veltīt sveša bērna stalkošanai instagramā un izdarot spriedumus forumos, kādas gan problēmas viņam varētu būt. Jā, skan egoistiski, bet manā ieskatā primāri mums jārupējas par sevi un saviem tuvākajiem.
14.05.2022 18:57 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
TeaPot @ 14.05.2022 18:55
Dauna sindroms bija piemērs, nevis attiecināts uz Miu. Par fetālo alkohola sindromu - ir iezīmes (plakanais philtrum, šaurās acu spraugas, lielā piere, plakana deguna sakne un vaigi, īss deguns). Esmu daudz šādus bērnus redzējusi, tāpēc zinu, kā tas izskatās. Un filtri šādus sejas vaibstus neuztaisa.

Tas var nūt arī bērniem bez sindroma. Drīzāk šim bērnam nav paveicies ar neglītajiem tēva izskata gēniem. Jo viņa ir izspļauts kivičs.
14.05.2022 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 233
Reģ: 10.05.2010
Kivičiem copy-paste bilde RaabSniedz bildei 😂😂😂
14.05.2022 19:49 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Cilveeks @ 14.05.2022 18:46
Un spriest par bērnu, kuram ir nez kādi filtri virsū salikti. Attopieties! Savā riebumā tiešām andžas līmeni sasniedzat, kad šis griež zobus uz Madaru.

Tieši tā, tam nabagam tak virsū ir salikta visa Lienes skaistajai sejiņai paredzētā filtru kārta. Tur jābrīnās, ka vispār acis un mute nav pazudušas!
Bērns ir pilnīgi normāls, tiakai jācer, ka ātri tiks dārziņā. Kaut gan- ja vecākiem par dārziņu būs jāmaksā- sēdēs mājā līdz obligātajiem 5/6 gadiem. Vot tad gan būs traki.
14.05.2022 19:55 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Cilveeks, nepiekritīšu gan par Mias izskatu, ka viņa iekš Andra. Andris noteikti nav nekāds skaistulis, bet, ja paskatās viņa 3 vecākos bērnus, tad nevienam nebija tādas iezīmes kā Miai, un visi bērni simpātiski. Es gan nezinu kāda bērnībā izskatījās Liene, bet kaut kur Mia man atsit vairāk Lieni. Priekš manis Liene arī vismazāk simpatizē no visām Andra sievām, nu neredzu es viņā nekādu skaistumkaralieni. Man liekas, ka apaļā seja Miai un dīvainais acu izvietojums ir vairāk no Lienes, pārējās iezīmes es arī redzu atbilst vienam jau pieminētam sindromam. Bet paturu prātā, ka bērni mainās. Patīk Mias rudie mati, man personīgi rudi mati meitenēm vienmēr likusies kā "rozīnīte "
14.05.2022 20:01 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Skaistslaiks @ 14.05.2022 20:01
Cilveeks, nepiekritīšu gan par Mias izskatu, ka viņa iekš Andra. Andris noteikti nav nekāds skaistulis, bet, ja paskatās viņa 3 vecākos bērnus, tad nevienam nebija tādas iezīmes kā Miai, un visi bērni simpātiski. Es gan nezinu kāda bērnībā izskatījās Liene, bet kaut kur Mia man atsit vairāk Lieni. Priekš manis Liene arī vismazāk simpatizē no visām Andra sievām, nu neredzu es viņā nekādu skaistumkaralieni. Man liekas, ka apaļā seja Miai un dīvainais acu izvietojums ir vairāk no Lienes, pārējās iezīmes es arī redzu atbilst vienam jau pieminētam sindromam. Bet paturu prātā, ka bērni mainās. Patīk Mias rudie mati, man personīgi rudi mati meitenēm vienmēr likusies kā "rozīnīte "
Nu nevar pēc Lienes ig spriest par bērna atpalicību utt!!! Dzīvē jāredz.
Cik ir gadījies redzēt viņu tv pazibam - normāls divgadnieks.
14.05.2022 20:27 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Skaistslaiks @ 14.05.2022 20:01
Cilveeks, nepiekritīšu gan par Mias izskatu, ka viņa iekš Andra. Andris noteikti nav nekāds skaistulis, bet, ja paskatās viņa 3 vecākos bērnus, tad nevienam nebija tādas iezīmes kā Miai, un visi bērni simpātiski. Es gan nezinu kāda bērnībā izskatījās Liene, bet kaut kur Mia man atsit vairāk Lieni. Priekš manis Liene arī vismazāk simpatizē no visām Andra sievām, nu neredzu es viņā nekādu skaistumkaralieni. Man liekas, ka apaļā seja Miai un dīvainais acu izvietojums ir vairāk no Lienes, pārējās iezīmes es arī redzu atbilst vienam jau pieminētam sindromam. Bet paturu prātā, ka bērni mainās. Patīk Mias rudie mati, man personīgi rudi mati meitenēm vienmēr likusies kā "rozīnīte "

Zinu daudzus bērnus ar lielām pierēm, plakanu degunu vai šaurām acīm-veseli bērni. Par to, kam līdzīgs-man atsit andri. Kā kuram. Pārējie bērni ir līdzīgāki mātēm. Man drīzāk smieklīgi liekas, ka forumā jebkura var uzlikt diagnozi, jo tā liekas un esmu kaut ko redzējusi, uzlikt pazīmes un atzīmēt, kuras ir šajā gadījumā.
Un galu galā-ja pat ir tas sindroms, atpakaļ to bērnu neiebāzīsi. Tagad par to šausmināties ir tāpat kā Dauna sindroma bērna mātei pateikt, nafig abortu netaisīji, ja zināji, ka bērns būs slims.
14.05.2022 20:30 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es arī neņemos apgalvot, ka Miai ir tiešām kaut kāds sindroms, es tikai izteicu, ka jā, izskata ziņā atbilst tam sindromam, tas arī viss, diagnozi neuzstādu. Attīstības ziņā, jā, ir vairāk kā skaidrs, ka Mia daudz kur iepaliek saviem vienaudžiem, bet tas noteikti ir, jo neviens neveicina tā bērniņa attīstību.
14.05.2022 20:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits