KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Mmaija @ 02.05.2022 15:47
Nu piedūrušās Kivičiem.. Brīžiem liekas, ka viņi, ko stulbu pasaka vai izdara, tieši priekš jums, lai būtu ko cepties! :D
Nu tas ir vairāk kā skaidrs, ka Liene nav mātišķa sieviete, tāpēc IG dzive izrada visu, kas nav ap bērnu. Nu, ko jūs zināt, kur viņa ved to bērnu un kur nē. Labāk palielīsies ar ssaviem grabuļiem, ne bērnu panākumiem.
Un tā jūsu sūdzēšanās BT vispār vāks. Pamešana novartā, protams, ka ir vardarbība, taču mums apkārt ir daudz smagāku gadījumu, par kuriem viss vienalga.
vai tiešām jūs visas esat tik svētas? Neviena nav ņēmusi bērnu līdz uz, kādu ballīti? Neviena nav malkojusi vīnu bērnu klātbūtnē? Man pat prātā neienāktu, balstoties uz, kkadiem storijiem, rakstīt BT.

Ja ir lauzts pirksts, tad jau var neiet pie ārsta, kkā jau saaugs. Pie ārsta iet, kad lauztas kājas, mugurkauls?
Mēs te par cilvēkiem, kuri paši visu izliek apskatei. Mēs te NE par slaveno Šimkusu pāri.
02.05.2022 15:54 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Kaijulens @ 02.05.2022 15:33
Pliki staigājot? Un to var atļauties daudzbērnu vecāki? A, ja puiks atnāks ciemos?
Plus, cik var saprast, viņiem dnn 13 orgasmi, nozīmē, ka Kivičs ar nonstopa stojaku tur staigā? Un 2 g bērns visu laiku skatās uz plikiem vecākiem, kuri turpat sexo, pieceļās, apguļās… man jau pretīgi šito visu rakstīt.
kur viņi to teica ka staigaa pliki? 🤣
02.05.2022 15:59 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Rockabilly @ 02.05.2022 13:50
Labi, ja viss pēc tam ir kārtībā, bet vispār tas ir diezgan pavēlu. Bērni iet bērnudārzā no pusotra gada, un tur noteikums ir, ka jāprot staigāt.

Pilnigi piekritu! Mans dels saka iet darzinja no divu gadu vecuma un tur pat bija noteikums, ka jamak jau ar karoti est, kas gan vinjam ne vienmer isti izdevas. Protams, katrs berns attistas savadak, bet kas mani personigi izbrina, ir tas, ka Mia visos video ir apbrinojami klusa, mans dels tada vecuma, piemeram, bija ljoti skals un pat ari kaut ko runaja. Kad bijam pie karuseljiem, vinjs pat radija ar pirkstu un teica:"Skaties, mam!" Bet te Mia pat nedudo berniem raksturigaja valodinja.
02.05.2022 16:06 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Kaijulens @ 02.05.2022 15:54

Ja ir lauzts pirksts, tad jau var neiet pie ārsta, kkā jau saaugs. Pie ārsta iet, kad lauztas kājas, mugurkauls?
Mēs te par cilvēkiem, kuri paši visu izliek apskatei. Mēs te NE par slaveno Šimkusu pāri.
Atvainojos, būšu palaidusi garām, ka viņi atklāj, ka ir pret ģ.ā uzraudzibu.
Kurš bērns ir izrakstīts no DZN, kuram nav pieteikts ģ.ā?
Tas, ka viņi nerada arsta viziti, nenozimē, ka bērns netiek vests pie dr.
Kāpēc tad detektīves nemeklē Mias g.ā un neparbauda viņuas darbu? Labi, vecāks, var atteikties no potēm, bet ir paredzētas ikgadējās vizītes un ir laiki, kad tās ir obligātas. Ja vecāks nav pierakstījies, tad ārsta prakse zvana vecakiem un pieraksta! Protams, ka jums būs varbūtība- noteikti, ka vinus nevar sazvanīt un bērns netiek aizvests uz viziti! Tādā gadījumā ģ.ā pienākums ir nodot ziņu sociālajam dienestam.
Viss tik vienkārši!
02.05.2022 16:13 |
 
Reitings 1375
Reģ: 05.12.2021
Mmaija @ 02.05.2022 15:47
Nu piedūrušās Kivičiem.. Brīžiem liekas, ka viņi, ko stulbu pasaka vai izdara, tieši priekš jums, lai būtu ko cepties! :D
Nu tas ir vairāk kā skaidrs, ka Liene nav mātišķa sieviete, tāpēc IG dzive izrada visu, kas nav ap bērnu. Nu, ko jūs zināt, kur viņa ved to bērnu un kur nē. Labāk palielīsies ar ssaviem grabuļiem, ne bērnu panākumiem.
Un tā jūsu sūdzēšanās BT vispār vāks. Pamešana novartā, protams, ka ir vardarbība, taču mums apkārt ir daudz smagāku gadījumu, par kuriem viss vienalga.
vai tiešām jūs visas esat tik svētas? Neviena nav ņēmusi bērnu līdz uz, kādu ballīti? Neviena nav malkojusi vīnu bērnu klātbūtnē? Man pat prātā neienāktu, balstoties uz, kkadiem storijiem, rakstīt BT.

bet kura ir šī trauslā robeža - iejaukties vai neiejaukties?
ir miljoniem gadījumu, kad notiek nelaime un ir pārmetumi sabiedrības virzienā - kur jūs bijāt ātrāk, vai to neviens neredzēja? un izrādās, ka redzēja jau, bet redz, mums nav pieņemts iejaukties, katram sava druva, labāk saved kārtībā savu dārziņu utt. Ne pa velti pēdējos gados runā par sabiedrības atbildību. Tāpat bija milzīga kampaņa "Svešu bērnu nav".
Es piekrītu, ka daudz par traku ir sākt te uzstādīt diagnozes, ja neesi ārsts, bet to, ka meitene ir savādāka, kā ierasts redzēt viņas vecuma bērnus, tas nu ir fakts. Un piekrītu te iepriekš minētam, ka viņa vnk ir pamesta novārtā, nu nenoliegis, ka ir radies iespaids, ka viņa netiek barota atbilstoši vecumam - jo būsim godīgi, kivičiene dalās čut ar katru pirdienu, izņemot, ka guļ pohaina, tu domā, ka nerādītu kā Mia ēd zupītes, gaļiņas, dārzenīšus utt? Tāpat kā jau runāja meitenes - turpat 2 gadu vecumā bērns pirmo reizi šūpolēs? nu nedzīvoja tak mežā, kur šūpoļu nebija. bērnam nav sava gulta. teiksi - kam vajag, ja guļ pie mammas? Nu, piemēram, kad iesaistās BT, tad bērnam sava gulta ir obligāta prasība, neatkarīgi, vai guļ tur vai guļ pie vecākiem. Es arī gulēju kopā ar savu bērnu diezgan ilgi, mans bērns joprojām, kad tētis aizbrauc strādāt uz ilgāku laiku, labprāt nāk gulēt pie manis (un man ir skolas vecuma bērns), bet tas fakts, ka bērnav vnk VAJAG savu gultu un savu telpu, man personīgi tas liekas pašsaportami.
Nedomāju, ka te visi ir svētie, bet to, ka tur ir kaut kas ne kārtībā, tas ir acīmredzams teju katram. Neatbildēts paliek jautājums - cik vajag iesaistīties.
02.05.2022 16:15 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Mellenite @ 02.05.2022 15:59
kur viņi to teica ka staigaa pliki? ?

Sava jaunā šova 1.sērijā.Skaidri un gaiši.
02.05.2022 16:16 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Man iedot savu adresi, lai varat pazvanīt uz BT?
Mums šobrid ir situācija, ka nu jau 2. gadu ceļam māju un jādzīvo 4iem vienā dzīvoklī. Un jā!- bērns guļ viesistabā, stūra dīvānā(uzkura ir virsmadarcis). Šo dievu laika esam istabu izkārtojumus mainijusi vairakas reizes, dēls ir gulējis gan sava gultā, gan mūsu divguļamajā(bez pieaugušajiem) un patreiz guļ šādi. Tada ir vina izvēle. Vai tas ir, kāds noteikts standarts, ka bērnam vajag bērnu gultu? Kāpēc gam Mia nevaretu gulet viesistabas dīvānā? Ņemot vērā, ka vini pavisam nesen ir atgriezušies.
02.05.2022 16:23 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Mmaija @ 02.05.2022 16:23
Man iedot savu adresi, lai varat pazvanīt uz BT?
Mums šobrid ir situācija, ka nu jau 2. gadu ceļam māju un jādzīvo 4iem vienā dzīvoklī. Un jā!- bērns guļ viesistabā, stūra dīvānā(uzkura ir virsmadarcis). Šo dievu laika esam istabu izkārtojumus mainijusi vairakas reizes, dēls ir gulējis gan sava gultā, gan mūsu divguļamajā(bez pieaugušajiem) un patreiz guļ šādi. Tada ir vina izvēle. Vai tas ir, kāds noteikts standarts, ka bērnam vajag bērnu gultu? Kāpēc gam Mia nevaretu gulet viesistabas dīvānā? Ņemot vērā, ka vini pavisam nesen ir atgriezušies.
Es uz BT varētu piezvanīt, jo Tu raksti "patreiz", nevis "pašreiz"!!!! Vai ir tik grūti iemācīties, kā ir pareizi? Pirms raksti atbildi, to laiku izmanto, uzrakstot "pašreiz" 20 reizes.
02.05.2022 16:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4277
Reģ: 31.10.2010
Kā pliki staigā? Mias klātbūtnē???😮Vai tiešām nodzertas arī pēdējās pelēkās šūnas?
02.05.2022 16:39 |
 
Reitings 1375
Reģ: 05.12.2021
Mmaija @ 02.05.2022 16:23
Man iedot savu adresi, lai varat pazvanīt uz BT?
Mums šobrid ir situācija, ka nu jau 2. gadu ceļam māju un jādzīvo 4iem vienā dzīvoklī. Un jā!- bērns guļ viesistabā, stūra dīvānā(uzkura ir virsmadarcis). Šo dievu laika esam istabu izkārtojumus mainijusi vairakas reizes, dēls ir gulējis gan sava gultā, gan mūsu divguļamajā(bez pieaugušajiem) un patreiz guļ šādi. Tada ir vina izvēle. Vai tas ir, kāds noteikts standarts, ka bērnam vajag bērnu gultu? Kāpēc gam Mia nevaretu gulet viesistabas dīvānā? Ņemot vērā, ka vini pavisam nesen ir atgriezušies.

nu ko nu ieķēri tik personīgi?
man laikam šis vecums bija tik sen, bet es kkā neatceros, ka mans 1,9 gadi vecais bērns būtu gulējis uz dīvāma viesistabā, dēļ riska izkrist no gultas.
Nav runa par to, ka bērnam vajag speciāli fancy bērnu gultu, zināmā vecumā var gulēt arī uz dīvāna.
Tāpat, kā zināmā vecumā ir vajadzīgs, piemēram, barošanas krēsls. Un jā, jā. gan jau vnk nav atrādīts :D
02.05.2022 16:40 |
 
Reitings 38
Reģ: 19.04.2020
Ja Mia gulētu ar vecākiem, tad manuprāt, to pieminētu, bet tur ne vārdiņa, ka viņu gultā guļ vēl kāds, kā tikai viņi 🤷‍♀️
Man arī bērni mēdz gulēt blakus, bet viņiem IR arī savas gultas, tas ir elementāri.
02.05.2022 16:47 |
 
Reitings 1375
Reģ: 05.12.2021
Klimpause @ 02.05.2022 16:47
Ja Mia gulētu ar vecākiem, tad manuprāt, to pieminētu, bet tur ne vārdiņa, ka viņu gultā guļ vēl kāds, kā tikai viņi ?‍♀️
Man arī bērni mēdz gulēt blakus, bet viņiem IR arī savas gultas, tas ir elementāri.

100%
tāpat kā - katra lieta, izrauta no kenteksta, pats par sevi nekas nebūtu, bet tā kopējā bilde, kas tur zīmējās, nezīmājas forša.
02.05.2022 16:59 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Kad Liene vēl bija normāla un ar Ārenu, tad teica žurnālistiem k.kāda apakšveļas zīmola pasākumā, ka mežģīņu halātiņu nepirkšot, meitām neesot jāredz māte tādā seksuāla rakstura halātiņā (tas halāts visu nosedza un nekā seksīga īsti tur nebija).
Tagad vecā plekste plika joņo pa dzīvokli un kopojas bērna klātbūtnē.
02.05.2022 17:01 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Liizha1 @ 02.05.2022 16:40

nu ko nu ieķēri tik personīgi?
man laikam šis vecums bija tik sen, bet es kkā neatceros, ka mans 1,9 gadi vecais bērns būtu gulējis uz dīvāma viesistabā, dēļ riska izkrist no gultas.
Nav runa par to, ka bērnam vajag speciāli fancy bērnu gultu, zināmā vecumā var gulēt arī uz dīvāna.
Tāpat, kā zināmā vecumā ir vajadzīgs, piemēram, barošanas krēsls. Un jā, jā. gan jau vnk nav atrādīts :D
Nu mani bērni veiksmīgi izauga bez barošanas krēsliem.Mazs galdiņš un ķēpājas cik uziet.Vai pie kopējā galda.Barošanas krēsliņi jau nu patiešām nav obligāti.
02.05.2022 17:01 |
 
Reitings 1375
Reģ: 05.12.2021
alex48 @ 02.05.2022 17:01
Nu mani bērni veiksmīgi izauga bez barošanas krēsliem.Mazs galdiņš un ķēpājas cik uziet.Vai pie kopējā galda.Barošanas krēsliņi jau nu patiešām nav obligāti.

Nu drošvien tad būtu stāsts, kad sāk piebarot :)
02.05.2022 17:12 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
alex48 @ 02.05.2022 17:01
Nu mani bērni veiksmīgi izauga bez barošanas krēsliem.Mazs galdiņš un ķēpājas cik uziet.Vai pie kopējā galda.Barošanas krēsliņi jau nu patiešām nav obligāti.

mans opis izauga blakus skoltājistabai, kur mamma- skolas direktore stundu starpbrīžos iegāja pabarot un pārtīt. No 3 g vecuma ar bračku vasaras pavadīja pie upītes bez vecāku uzraudzības. Jā, un gandrīz nomira ugunsgrēkā, kamēr senči bija ciemos un aizdegās aizkari… pa šiem
gadiem tik daudzkas ir mainījies bērnkopībā.
To, ka nav krēsliņa, gultas, attīstošo rotaļlietu un jā, arī apģērbu viņi nepērk, liecina tikai to, ka abi Kiviči ir ar nopietnām dg. Savu ģenitāliju izrādīšana gan netā, gan kopošanās bilde grāmatā, gan staigāšana plikam mājās bērna klātbūtnē to tikai apliecina.
Tā, ka sociālajiem noteikti te ir jāiejaucās! Un kas vēl bija NO, to varbūt neuzzināsim!
02.05.2022 17:16 |
 
Reitings 38
Reģ: 19.04.2020
Kaijulens @ 02.05.2022 17:16

mans opis izauga blakus skoltājistabai, kur mamma- skolas direktore stundu starpbrīžos iegāja pabarot un pārtīt. No 3 g vecuma ar bračku vasaras pavadīja pie upītes bez vecāku uzraudzības. Jā, un gandrīz nomira ugunsgrēkā, kamēr senči bija ciemos un aizdegās aizkari… pa šiem
gadiem tik daudzkas ir mainījies bērnkopībā.
To, ka nav krēsliņa, gultas, attīstošo rotaļlietu un jā, arī apģērbu viņi nepērk, liecina tikai to, ka abi Kiviči ir ar nopietnām dg. Savu ģenitāliju izrādīšana gan netā, gan kopošanās bilde grāmatā, gan staigāšana plikam mājās bērna klātbūtnē to tikai apliecina.
Tā, ka sociālajiem noteikti te ir jāiejaucās! Un kas vēl bija NO, to varbūt neuzzināsim!

Tieši tāpēc, ka kādam tur ir jāiesaistās, kamēr viņi būs LV, es rakstu un rakstīšu visām iestādēm, kam vien var. Man tā bērniņa ir neizsakāmi žēl, neviens mazulis nav pelnījis dzīvot ar tādiem vepriem
02.05.2022 17:19 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Tiešām dīvains klips.
1) Liene izskatās Ļoti netīra. Gribās vienkārši viņu nomazgāt. Vjek.
2) Beidzot zināms kā izskatās izslavētā “muguras paijāšana”
3) Kiviči staigā pa māju kaili? Bet cik reizes dienā Ļenka storijo, pilnīgi apģērbta? Pat tai NL sākumā - zem rīta halāta bija parastās drēbes.
4) dīvains komentārs par Mias sāncensību ar Lieni. Dīvaini abi pateica.
02.05.2022 18:01 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Protams, ka var bez kaut kā iztikt. Citam rotaļlietas, citam grāmatas, citam gultiņas (šis manā skatījumā nebūtu ok, ka pēc 3 g.v. turpinātu gulēt, jo ir ļoti svarīgs seperācijas posms), krēsliņš, šūpoles, citi bērni, aprūpē, pienācīgs un atbilstošs ēdiens. Diemžēl no šī visa Miai pilnīgi nekā nav.
02.05.2022 18:14 |
 
Reitings 2481
Reģ: 07.03.2022
Paskatījos to 3min garo epizodi un man palika šķērmi, kad viņi atrādīja iegūlušies gultā kā Kivičs glāsta Lienei muguru. Wtf. Priekš kam? Kāpēc tas ir jārāda? Nebrīnos, ja viņi drāžas Mias priekšā.
Atvainojos par rupjumu, bet nu jā, nožēlojami.
02.05.2022 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits