KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
blacke @ 02.05.2022 12:04

Tu pati esi aplikusi Jeļenas meitu, tā ka nevajag te tēlot svēto. ?

Ai, tik nevajag, ja. Jeļenas meitu nekad neesmu aplikusi. Vienīgais, ko esmu rakstījusi, ir tas, ka viņas māte ir tik apsēsta ar savu Bārbijas pasauli un filtriem un liek filtrus bērniem. Esmu arī rakstījusi, ka meitenīte ir ļoti skaista un forša. Par pašu bērnu nekad neesmu rakstījusi neko sliktu.
Sarma1986 @ 02.05.2022 11:38

Miu te neviens neapliek, vnk redz to, kas redzams katram normālam cilvēkam. Un te tēmās ir kaudze “slavenību”, kuras te aprunā vairāk kā Kivičus, bet viñu bērnus par slimiem nesaucam, jo viñi NAV slimi. Un dzīvē pazīstu alkānus, kuri sit cauri Kivičus kvadrātā, bet viñu bērni ir normāli, vnk neaprūpēti un es tur pat gribot neko nesaskatītu. Ceru, ka neesi māte, jo ja esi, esi tikpat akla kā Liene. Bērnam ir attīstības traucējumi un punkC.

Kā tad neapliek bērnu? Nosauc viņu par atpalikušu, dauni un vēl piedēvē sazin kādus sindromus. Meitene paaugsies, varēs pēc tam palasīt visus šos jaukumus… Varbūt Tu arī kādam liecies jocīga? Uzreiz daune un atpalikusi??? Un šis ir bērns! Tādas smagas diagnozes vispār ārsti negrib likt līdz saprātīgam vecumam (7-10), jo
bērniem viss nav tik vienkārši.
Tādas diagnozes nosaka ārsts pēc RŪPĪGIEM izmeklējumiem un punkts.
02.05.2022 12:17 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Cerams, ka komentētājām te nav taisnība par nosauktajām diagnozēm un viss ar Miu ir kārtībā, vienkārši viņa ir ļoti introverta un, tā kā nav nekādu attīstīstošo rotaļlietu un nodarbību, viņa vienkārši ir nedaudz atpalikusi no vienaudžiem attīstībā. Varbūt, ja Kiviči viņu palaistu kādā labā privātajā dārziņā, kur ar bērniem patiešām nodarbojas, lēciens attīstībā būtu ļoti ātrs.
Tomēr es nevaru iedomāties, kā var divi pieauguši cilvēki ar bērnu salikt visu mantību divos koferos. Kad mēs kaut kur braucam ar bērnu, kas ir tikai nedaudz vecāks par Mia, mums tikai uz nedēļas nogali viesnīcā vajag divus koferus, vienā mēs ar vīru saliekam savas lietas, otra soma, pie tam liela, ir tikai bērnam, viņa mīļlietām, kādām citām rotaļlietām, lai ir interesanti, vairākām maiņas drēbēm, jo tajā vecumā viņi šmulējas nepārtraukti, kādām grāmatiņām, uzkodām, ūdens pudelītei, maiņas apaviem, tagad pavasarī arī divas āra dērbju kārtas vēsākam un siltākam laikam.
Vēl arī tas, ka raidījumā Kivičs saka - viņiem nav draugu, viņi ir viens otram gan labākie draugi, gan mīļākie. Mia vispār cvitus cilvēkus redz tikai ballītēs, vēl satiek varbūt omi šad un tad. Bērnam attīstībai ir nepieciešams satikt citus cilvēkus, veidot attiecības ar bērniem. Citādi būs pilnīgs mazais mežonēns. Jācer, ka Liene vismaz sāks meitu vest uz kādu no bērnu laukumiem Imantā, lai ierauga citus mazus bērnus. Bērnudārzs gan būtu vēl labāk.
02.05.2022 12:18 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Skaidrs. Šejienes sabiedrībai ir normāli mazus bērnus saukt par atpalikušiem. Lūdzu, ielieciet savu bērnu sasniegumu video, kur runā (ceru, ka izmanto gramatiski pareizus teikumus), kā lasa, kā raksta, dejo, staigā. Pavērtēsim jūsējos, kādi sejas vaibsti un tā. Varbūt arī kaut ko esat palaidušas garām un laiks jūsu bērniem uzlikt kādu diagnozi. Dievietes forums to noteikti noteiks pareizi! Precīzāk par jebkuru ģenētisko testu un psihiatra slēdzienu. 😀🍾
02.05.2022 12:24 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Bordo, par kādu aplikšanu ir runa, visas pasaka to, ko redz, kāpēc ir jāklusē? Varbūt runājot skaļi, tiešām sadzirdēs kāds, kas palīdzēs Miai, palīdzēs pirms viss ir ielaists. Tieši tā, es neesmu manījusi, ka vēl kādā diskusijā gandrīz visas forumnieces apgalvotu, ka redz, ka bērniņam nav viss labi, bet attiecībā uz Miu ļoti daudzām ir bažas, kā tas nākas?! Ir pilnīgi stulbi teikt, ka mēs runājam par Miu sliktu tikai tamdēļ, ka Kiviču bērns, muļķības, kā vispār kaut ko tik stulbu var pateikt, man pie kājas kā bērns tas ir es redzu, ko redzu!
02.05.2022 12:27 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Skumji butu, ja sabiedribai butu vienalga.
02.05.2022 12:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Rockabilly @ 02.05.2022 12:18
Cerams, ka komentētājām te nav taisnība par nosauktajām diagnozēm un viss ar Miu ir kārtībā, vienkārši viņa ir ļoti introverta un, tā kā nav nekādu attīstīstošo rotaļlietu un nodarbību, viņa vienkārši ir nedaudz atpalikusi no vienaudžiem attīstībā. Varbūt, ja Kiviči viņu palaistu kādā labā privātajā dārziņā, kur ar bērniem patiešām nodarbojas, lēciens attīstībā būtu ļoti ātrs.
Tomēr es nevaru iedomāties, kā var divi pieauguši cilvēki ar bērnu salikt visu mantību divos koferos. Kad mēs kaut kur braucam ar bērnu, kas ir tikai nedaudz vecāks par Mia, mums tikai uz nedēļas nogali viesnīcā vajag divus koferus, vienā mēs ar vīru saliekam savas lietas, otra soma, pie tam liela, ir tikai bērnam, viņa mīļlietām, kādām citām rotaļlietām, lai ir interesanti, vairākām maiņas drēbēm, jo tajā vecumā viņi šmulējas nepārtraukti, kādām grāmatiņām, uzkodām, ūdens pudelītei, maiņas apaviem, tagad pavasarī arī divas āra dērbju kārtas vēsākam un siltākam laikam.
Vēl arī tas, ka raidījumā Kivičs saka - viņiem nav draugu, viņi ir viens otram gan labākie draugi, gan mīļākie. Mia vispār cvitus cilvēkus redz tikai ballītēs, vēl satiek varbūt omi šad un tad. Bērnam attīstībai ir nepieciešams satikt citus cilvēkus, veidot attiecības ar bērniem. Citādi būs pilnīgs mazais mežonēns. Jācer, ka Liene vismaz sāks meitu vest uz kādu no bērnu laukumiem Imantā, lai ierauga citus mazus bērnus. Bērnudārzs gan būtu vēl labāk.

Par cik Kiviči brauca uz “dzīvi” Norvēģijā, tad jā, tas par koferiem likās dīvaini, bet iespējams, viņi jau pašā sākumā zināja, ka NO ilgi nepaliks…
Bet vispār, runājot par “paunošanos”, tad mūsu ģimenei ceļojumos ir tikai viens koferis vai divas sporta somas uz trijiem. Pilnīgi viss saiet iekšā un koferis nav milzīgs, es tādā ziņā esmu pret paunošanos, bērns parasti izvēlas vienu mantu un vienu grāmatu, ko ņem līdzi, pat ja braucam uz 2-3ned. atvaļinājumā.
02.05.2022 12:34 |
 
Reitings 5615
Reģ: 20.08.2021
Bordo @ 02.05.2022 12:24
Skaidrs. Šejienes sabiedrībai ir normāli mazus bērnus saukt par atpalikušiem. Lūdzu, ielieciet savu bērnu sasniegumu video, kur runā (ceru, ka izmanto gramatiski pareizus teikumus), kā lasa, kā raksta, dejo, staigā. Pavērtēsim jūsējos, kādi sejas vaibsti un tā. Varbūt arī kaut ko esat palaidušas garām un laiks jūsu bērniem uzlikt kādu diagnozi. Dievietes forums to noteikti noteiks pareizi! Precīzāk par jebkuru ģenētisko testu un psihiatra slēdzienu. ??

Vispār jau šeit atrasties nav piespiedu lieta 😉
Neviena te Mia ļaunu noteikti nevēl, tik pievērst Lienes uzmanību bērna attīstībai!
Norvēģijā viņi bija kādu laiku, ja ne reizi netika vests pie ārsta, īsti ok tas nav! Nepiekrīti? Dzīvē gadās, ka pārcelies uz citu valsti, bet mazam bērniņam nodrošināt ārstu būtu primārais!
Tad zīdaiņa vecumā stiept uz dzerstiņiem, kur ir skaļa mūzika un alkohols, ir ok?! Nezinu, man tas neliekas pieņemami! Jums tas liekas normāli?
Šobrīd pēc Norvēģijas meitiņu vajadzētu nolikt pirmajā vietā un apskriet visus ārstus un speciālistus....tā vietā ir ŠOVS!!!
Nu fantastiski!
Tikai tagad nevajag teikt, ka IG taču neliks visas tās lietas etc Ja Liene katru dienu lika video no ostas un kafijas krūzi, izbraucot uz ciemu katru dakstiņu un zirga aploku filmēja! Tad visticamāk Norvēģijā ejot pie kāda ārsta būtu komentārs un video 😂
Par diagnozēm nespriedīšu, bet tas kas tur notiek īsti normāli jau nu tas nav!
02.05.2022 12:34 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/slavenibas-bez-filtra-6/andris_kivics_pa_maju_staiga_kails-399696/
02.05.2022 12:41 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Noskatījos to jaunāko video, ar Mia izskatās, ka viss ir kārtībā, vismaz kamēr tētis ir blakus. Nezinu, kur tur rēgojās atpalicība.
Bet es laikam nebūtu laimīga, ja mana bērna tēvs manas attiecības ar bērnu nosauktu: Mia uzskata, ka Liene ir vienkārši vēl kaut kāda sieviete, kas pretendē uz viņa uzmanību.
Liene gan atbaidoši uzkrāsojusies.
02.05.2022 12:49 |
 
Reitings 38
Reģ: 19.04.2020
Kur guļ bērns?
02.05.2022 12:50 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Rockabilly @ 02.05.2022 12:18
Cerams, ka komentētājām te nav taisnība par nosauktajām diagnozēm un viss ar Miu ir kārtībā, vienkārši viņa ir ļoti introverta un, tā kā nav nekādu attīstīstošo rotaļlietu un nodarbību, viņa vienkārši ir nedaudz atpalikusi no vienaudžiem attīstībā. Varbūt, ja Kiviči viņu palaistu kādā labā privātajā dārziņā, kur ar bērniem patiešām nodarbojas, lēciens attīstībā būtu ļoti ātrs.
Tomēr es nevaru iedomāties, kā var divi pieauguši cilvēki ar bērnu salikt visu mantību divos koferos. Kad mēs kaut kur braucam ar bērnu, kas ir tikai nedaudz vecāks par Mia, mums tikai uz nedēļas nogali viesnīcā vajag divus koferus, vienā mēs ar vīru saliekam savas lietas, otra soma, pie tam liela, ir tikai bērnam, viņa mīļlietām, kādām citām rotaļlietām, lai ir interesanti, vairākām maiņas drēbēm, jo tajā vecumā viņi šmulējas nepārtraukti, kādām grāmatiņām, uzkodām, ūdens pudelītei, maiņas apaviem, tagad pavasarī arī divas āra dērbju kārtas vēsākam un siltākam laikam.
Vēl arī tas, ka raidījumā Kivičs saka - viņiem nav draugu, viņi ir viens otram gan labākie draugi, gan mīļākie. Mia vispār cvitus cilvēkus redz tikai ballītēs, vēl satiek varbūt omi šad un tad. Bērnam attīstībai ir nepieciešams satikt citus cilvēkus, veidot attiecības ar bērniem. Citādi būs pilnīgs mazais mežonēns. Jācer, ka Liene vismaz sāks meitu vest uz kādu no bērnu laukumiem Imantā, lai ierauga citus mazus bērnus. Bērnudārzs gan būtu vēl labāk.

Mes divi pieaugusi cilveki + 3 berni un liels suns parvacamies ar tiesi tik cik masina bagaznieka salida no
Vienas valsts uz citu. Paris menesus velak parvacoties uz savu maju jau vajadzeja 2x ar lielo parvaksanas busu parvest mantas. Nesaprotu, kas ir tas svarigais kas ir jastaipa lidzi? Ko tiesi nevar nopirkt citur? Berni panema lidzi katrs savas milakas mantas un gramatas, xboxu , telefonus, plansetes pat dip dapu . Tagat katram ir sava istaba, gulta , pilns skapis ar drebem , rakstam galds uttt… kas tiesi nav noperkams un sarupejams ?! 😁 ko ir obligati jastaipa lidzi?
02.05.2022 12:54 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Mia tie apavi nav kadus 3 izmerus par lielu? (Lenkas story)
02.05.2022 12:55 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mazaa15 @ 02.05.2022 12:41
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/slavenibas-bez-filtra-6/andris_kivics_pa_maju_staiga_kails-399696/

Izrādījuši dzīvokli, izrādīja kā abi guļ. Bet kur ir bērna gulta? Pliki pa māju bērna klātbūtnē? Bērnam jāskatās uz Kiviča dandāli?! 😳
Andris Kivičs pa māju staigā kails. Andris Kivičs izrāda savu guļamistabu un atklāj, ka abi ar sievu iecienījuši pa māju staigāt kaili. Tāpat Kiviču pāris izstāsta, kādi ir viņu pirms miega rituāli, lai naktsmiers būtu saldās.
02.05.2022 12:57 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
McSara @ 02.05.2022 12:34

Vispār jau šeit atrasties nav piespiedu lieta ?
Neviena te Mia ļaunu noteikti nevēl, tik pievērst Lienes uzmanību bērna attīstībai!
Norvēģijā viņi bija kādu laiku, ja ne reizi netika vests pie ārsta, īsti ok tas nav! Nepiekrīti? Dzīvē gadās, ka pārcelies uz citu valsti, bet mazam bērniņam nodrošināt ārstu būtu primārais!
Tad zīdaiņa vecumā stiept uz dzerstiņiem, kur ir skaļa mūzika un alkohols, ir ok?! Nezinu, man tas neliekas pieņemami! Jums tas liekas normāli?
Šobrīd pēc Norvēģijas meitiņu vajadzētu nolikt pirmajā vietā un apskriet visus ārstus un speciālistus....tā vietā ir ŠOVS!!!
Nu fantastiski!
Tikai tagad nevajag teikt, ka IG taču neliks visas tās lietas etc Ja Liene katru dienu lika video no ostas un kafijas krūzi, izbraucot uz ciemu katru dakstiņu un zirga aploku filmēja! Tad visticamāk Norvēģijā ejot pie kāda ārsta būtu komentārs un video ?
Par diagnozēm nespriedīšu, bet tas kas tur notiek īsti normāli jau nu tas nav!

Es tiešām nekur nebiju neko rakstījusi par stiepšanu uz dzerstiņiem. Un nevaru neko komentēt par vešanu pie ārstiem, jo vienkārši nezinu. Neesmu sekojusi viņu gaitām nemaz, tik, cik tagad paskatījos šo diskusiju.
Gribēju tikai norādīt, ka man nešķiet korekti mētāties ar smagām diagnozēm mazam bērnam, par ko patiesībā jūs nezināt neko. Esat ar to meiteni pavadījušas kopā stundu, varbūt dienu? Vai tikai īsus story redzējušas.
Un esat tā kā 110% drošas, ka viņai ir visas šīs slimības, ko piesaucat? Nu reāli drošas…? Esat? Nepieļaujat, ka tomēr kļūdaties? Tas viss ir pārāk nopietni.
02.05.2022 12:57 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Par gultiņu atkal pasmiešos :D Mans divgadnieks vispār neguļ savā gultā. Ir zināma ģimene, kura vispār izvāca bērna gultiņu, jo arī negulēja, bet vietu tik aizņēma :D
02.05.2022 12:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Mazaa15 @ 02.05.2022 12:41
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/slavenibas-bez-filtra-6/andris_kivics_pa_maju_staiga_kails-399696/
cik jēls viģiks. man iekrita acīs kā ļenka iekrampējusies andra rokā. un parasti jau ''aizkadrā', kad komentē, tad sēž pa vienam, nu piemeram, olga k viena sēž kameras priekšā, stāsta kko. a šitie..nevarot viens bez otra..ha. citādāk jau nezinās, ko otrs samelojis kārtējo reizi.
02.05.2022 13:00 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
MiniMe33 @ 02.05.2022 12:54

Mes divi pieaugusi cilveki + 3 berni un liels suns parvacamies ar tiesi tik cik masina bagaznieka salida no
Vienas valsts uz citu. Paris menesus velak parvacoties uz savu maju jau vajadzeja 2x ar lielo parvaksanas busu parvest mantas. Nesaprotu, kas ir tas svarigais kas ir jastaipa lidzi? Ko tiesi nevar nopirkt citur? Berni panema lidzi katrs savas milakas mantas un gramatas, xboxu , telefonus, plansetes pat dip dapu . Tagat katram ir sava istaba, gulta , pilns skapis ar drebem , rakstam galds uttt… kas tiesi nav noperkams un sarupejams ?! ? ko ir obligati jastaipa lidzi?
Tev izskatās, ka Mia ir kādas savas mīļākās mantiņas, planšetes, grāmatas, drēbes un tā tālāk? Viss, ko es redzu tajā dzīvoklī, ir Kiviča balvas, Lienes spalvu auskari un dzeltenrūtainā veste.
02.05.2022 13:00 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bordo @ 02.05.2022 12:59
Par gultiņu atkal pasmiešos :D Mans divgadnieks vispār neguļ savā gultā. Ir zināma ģimene, kura vispār izvāca bērna gultiņu, jo arī negulēja, bet vietu tik aizņēma :D

Smejies, smejies! Bet bērnam būtu jābūt savai gultai, nevis jāguļ blakus mātei un tēvam kuriem ir 13 orgasmi dienā.
02.05.2022 13:00 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Skatos šodien Lienes storijus. Aizdomājos, Miai kādreiz rati nepatika. Tagad, Jūrmalā esot, izrādās, tā patīk, kad pat gar jūriņu, negrib savām kājelēm paskraidīt, pataustīt smiltiņas.
Super, mierīgs bērns, izdevīgs vecākiem. Nav jāskraida pakaļ, pasaules izzinātājam, nekas nav jāstāsta. Drēbes arī nenosmērē.
02.05.2022 13:01 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Bordo @ 02.05.2022 12:59
Par gultiņu atkal pasmiešos :D Mans divgadnieks vispār neguļ savā gultā. Ir zināma ģimene, kura vispār izvāca bērna gultiņu, jo arī negulēja, bet vietu tik aizņēma :D
Ja abi vecāki guļ tajā karotītē, kā viņi demonstrē, tad bērns, kurš guļ tajā gultā ar viņiem, paliek malā ar ļoti lielu risku izkrist no gultas, jo nekādu apmaļu jau tur nav.
02.05.2022 13:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits