KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 27722
Reģ: 06.11.2022
Pūce Pūcīgā @ 26.09.2024 13:23

Šis, man liekas, ka ir pārpostots no @latwiskey, kā redzams foto. Pati viņa noteikti neizdomāja.
Viņai patīk likt visādas quotes utml figņas storijos.

Skaidrs. Viņa ir rakstniece, kam nepatīk pašai rakstīt :D Labāk šērot :D
26.09.2024 13:35 |
 
Reitings 29378
Reģ: 14.05.2023
pretlikumīgi būtu jābūt novest sava bērna veselību,kā arī zobu un matu stāvokli līdz kritiskajam..
26.09.2024 13:35 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.07.2024
Tagad jau grāmatu var izdot katrs grafomāns, ja tikai ir nauda. Ieinteresējos par Lienes daudzināto tēti- rakstnieku, diez vai kāds par tādu rakstnieku ir dzirdējis (bija gan arī tāds Jānis Liepiņš, ļoti populārs dakteris, kurš arī rakstīja). Biogrāfija viņam pat ļoti interesanta, sāku prātot, kā cilvēks, kuram radi ārzemēs, varēja padomijā tikt tik augstu pa karjeras kāpnēm, laikam ļoti īpaši nopelni. Pie tam neatkarības gados diezgan veikli apmetis kažoku uz otru pusi, gaužam smieklīgā veidā apgalvojot, ka cīnījies pret padomju varu "no iekšpuses". https://vieda.myshopify.com/products/sarkano-okupantu-orgijas-latvija. Nez, kā jutās Ārena ģimene, ja zinām, ka viņa vecotēvu Jurģi Skulmi savulaik represēja un praktiski iznīcināja viņa mākslinieka karjeru tās pašas drošības iestādes, kur tik čakli darbojās Jānis Liepiņš? Tur varētu sanākt patiešām dramatiska grāmata, bet šaubos, vai Liene spētu ieskatīties kur dziļāk kā savā spoguļattēlā, balinātās pakulas glaudot.
26.09.2024 13:57 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.06.2024
Castorella @ 26.09.2024 13:57
Tagad jau grāmatu var izdot katrs grafomāns, ja tikai ir nauda. Ieinteresējos par Lienes daudzināto tēti- rakstnieku, diez vai kāds par tādu rakstnieku ir dzirdējis (bija gan arī tāds Jānis Liepiņš, ļoti populārs dakteris, kurš arī rakstīja). Biogrāfija viņam pat ļoti interesanta, sāku prātot, kā cilvēks, kuram radi ārzemēs, varēja padomijā tikt tik augstu pa karjeras kāpnēm, laikam ļoti īpaši nopelni. Pie tam neatkarības gados diezgan veikli apmetis kažoku uz otru pusi, gaužam smieklīgā veidā apgalvojot, ka cīnījies pret padomju varu "no iekšpuses". https://vieda.myshopify.com/products/sarkano-okupantu-orgijas-latvija. Nez, kā jutās Ārena ģimene, ja zinām, ka viņa vecotēvu Jurģi Skulmi savulaik represēja un praktiski iznīcināja viņa mākslinieka karjeru tās pašas drošības iestādes, kur tik čakli darbojās Jānis Liepiņš? Tur varētu sanākt patiešām dramatiska grāmata, bet šaubos, vai Liene spētu ieskatīties kur dziļāk kā savā spoguļattēlā, balinātās pakulas glaudot.
man vispār ir brīnums, ka Skulmes savulaik neredzējām Lienes tukšumu, labi saprotu Ārens jauns un iemīlējies, bet es kaut kā neticu, ja Skulmes kā ģimene “nepieņemtu” Lieni, Ārens būtu izvēlējies beigās tukšpauri pāri Skulmju iebildumiem. Jā tagad mani noēdīs bez sāls, sakot pieaudzis cilvēks un ģimenei nav ar to tukšpauri jādzīvo un nevar ieteikmēt ģimenes cilvēka izvēli, bet dažreiz ir jāiejaucas, jo kā jau mēs redzam ne pie kā laba tas viss nav novedis.
26.09.2024 15:53 |
 
Reitings 27722
Reģ: 06.11.2022
Duuuuda @ 26.09.2024 15:53
man vispār ir brīnums, ka Skulmes savulaik neredzējām Lienes tukšumu, labi saprotu Ārens jauns un iemīlējies, bet es kaut kā neticu, ja Skulmes kā ģimene “nepieņemtu” Lieni, Ārens būtu izvēlējies beigās tukšpauri pāri Skulmju iebildumiem. Jā tagad mani noēdīs bez sāls, sakot pieaudzis cilvēks un ģimenei nav ar to tukšpauri jādzīvo un nevar ieteikmēt ģimenes cilvēka izvēli, bet dažreiz ir jāiejaucas, jo kā jau mēs redzam ne pie kā laba tas viss nav novedis.

To, ka tukšpaure, jau noteikti redzēja. Bet viņi nezināja, kāda viņa ir čūska patiesībā...
26.09.2024 16:07 |
 
Reitings 814
Reģ: 31.01.2023
LabaDabaDa @ 26.09.2024 16:07

To, ka tukšpaure, jau noteikti redzēja. Bet viņi nezināja, kāda viņa ir čūska patiesībā...
Duuuuda @ 26.09.2024 15:53
man vispār ir brīnums, ka Skulmes savulaik neredzējām Lienes tukšumu, labi saprotu Ārens jauns un iemīlējies, bet es kaut kā neticu, ja Skulmes kā ģimene “nepieņemtu” Lieni, Ārens būtu izvēlējies beigās tukšpauri pāri Skulmju iebildumiem. Jā tagad mani noēdīs bez sāls, sakot pieaudzis cilvēks un ģimenei nav ar to tukšpauri jādzīvo un nevar ieteikmēt ģimenes cilvēka izvēli, bet dažreiz ir jāiejaucas, jo kā jau mēs redzam ne pie kā laba tas viss nav novedis.
Nu bet tak pilns ar tādām glupām zostiņām, visas tās vizlas, kalendijas, utt., vienkārši neviens jau no viņām neko dižu negaida. Kamēr mīļas un jaukas, ir ok. Vai tā dīvainā sīkaļa, kas priecīgi intervēja tēvu ar amputēto kāju. Par viņas IQ diezvai kādam ir ilūzijas, bet nu vismaz neko sliktu nedara 🙈
26.09.2024 16:18 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.07.2024
Liene apprecējās, ja nemaldos, 22 gadu vecumā, Ārens bij atikk beidzis juristus (nezkā radies mīts par to, kā ģimene meitu izprecinājusi bagātam vīram, toreiz tur no mantas nebija ne smakas, tik vien, ka ģimene cienījama), viņam varēja būt kādi 25. Esmu Lieni dažas reizes satikusi sbiedrībā, mīlīga un smuka, allaž smaidīga, par visu jūsmo. Ko tur ģimene var aizliegt? Droši vien cerēja, ka vienkārši jauna , tāpēc glupa. Ne velti Ārens apmaksāja viņai visas studijas un kursus, ko vien Liene bija ar mieru pamēģināt. Tie paši Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursi ko maksā!
26.09.2024 16:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4279
Reģ: 31.10.2010
Castorella @ 26.09.2024 16:48
Liene apprecējās, ja nemaldos, 22 gadu vecumā, Ārens bij atikk beidzis juristus (nezkā radies mīts par to, kā ģimene meitu izprecinājusi bagātam vīram, toreiz tur no mantas nebija ne smakas, tik vien, ka ģimene cienījama), viņam varēja būt kādi 25. Esmu Lieni dažas reizes satikusi sbiedrībā, mīlīga un smuka, allaž smaidīga, par visu jūsmo. Ko tur ģimene var aizliegt? Droši vien cerēja, ka vienkārši jauna , tāpēc glupa. Ne velti Ārens apmaksāja viņai visas studijas un kursus, ko vien Liene bija ar mieru pamēģināt. Tie paši Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursi ko maksā!

Reāli tajā laikā Lienei bija visas iespējas patiešām apgūt daudzas prasmes, kas tagad lieti noderētu naudas pelnīšanai. Bet tā muļķe acīmredzot nekad nav domājusi tālāk par šodienu. Laikam vienmēr bija plāns večiem uz kakla sēdēt.
26.09.2024 17:10 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.06.2024
Bet jūs kā mātes saviem dēliem sievas arī novēlētu tukšpaures? Aksesuāru? Es nesaku visas tukšpaures ir sliktas, jo dēliņš arī var gadīties ne visai gaišu galvu 😁 un vai vienmēr ir jāiejaucas bērnu dzīvē, bet dažreiz tas ir noderīgi iejaukties.
26.09.2024 17:12 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.06.2024
Pilgrim @ 26.09.2024 16:18
Nu bet tak pilns ar tādām glupām zostiņām, visas tās vizlas, kalendijas, utt., vienkārši neviens jau no viņām neko dižu negaida. Kamēr mīļas un jaukas, ir ok. Vai tā dīvainā sīkaļa, kas priecīgi intervēja tēvu ar amputēto kāju. Par viņas IQ diezvai kādam ir ilūzijas, bet nu vismaz neko sliktu nedara ?
nu ok neko sliktu tā tukšpaure nedara, bet kāda viņai būtu pievienotā vērtība? Protams notiek visādi, un varbūt izklausīsies ciniski utt., bet es kaut kā neticu ilgai un saticīgai savienībai starp gudru vīrieti un tukšpauri, un bērni tikai piesies vīrieti tai tukšai galvai, pat ja šķiras.
26.09.2024 17:16 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
LabaDabaDa @ 26.09.2024 13:16

Kā cilvēks, kas ir spējis salikt vārdus tik neloģiskā secībā, var uzskatīt sevi par rakstnieci? "Jābūt pretlikumīgi likt celties"?? Pietiktu pateikt "Ar likumu vajadzētu aizliegt celties tik agri". Vai "man riebjas celties tik agri. To vajadzētu aizliegt!". utt. Ir ļoti daudz veidu, kā skaidri un loģiski izklāstīt domu. Bet te vienā teikumā salikts gan noliegums, gan pavēle, gan jābūtība, un vēl velns viņu sazin kas. Arī uz augstiem IQ tēmē, kā Čudere? ?

Ja nemaldos, tad tā Latwishkey, ko Ļena pāršēroja, ir ukrainiete, kas dzīvo LV. Kaut kur šķiet to biju manījusi, bet neesmu 100% droša
26.09.2024 17:33 |
 
Reitings 27722
Reģ: 06.11.2022
Duuuuda @ 26.09.2024 17:12
Bet jūs kā mātes saviem dēliem sievas arī novēlētu tukšpaures? Aksesuāru? Es nesaku visas tukšpaures ir sliktas, jo dēliņš arī var gadīties ne visai gaišu galvu ? un vai vienmēr ir jāiejaucas bērnu dzīvē, bet dažreiz tas ir noderīgi iejaukties.

Galvenais, nesāksim tagad vainot visā Ārena māti un visu Skulmju dzimtu! :D
26.09.2024 17:55 |
 
Patīk
Reitings 19378
Reģ: 09.12.2015
Ko tad mātes tur var darīt, ja pieaudzis bērns atved mājās aitu un paziņo, ka mīl viņu un precēs - lai tur vai kas. Nav jau nekādi viduslaiki vai Tuvie Austrumi, kur vecāki bērnu vietā izlemj. Turklāt būt glupai 22 gadu vecumā jau nav nekāds noziegums. Kurš ta' varēja paredzēt, ka planckai glupums ar gadiem tik vairosies un ka šai totāli sakāps čuras galvā pēc tiem krūmu skaistumkonkursiem un "sabiedrības krējuma" burziņiem.
26.09.2024 18:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.09.2024
Citi 22 gadu vecumā jau studē maģistratūrā vai otro bērnu auklē. Nav jau 12 gadi, kad atļauts būt stulbam.
26.09.2024 19:06 |
 
Reitings 2870
Reģ: 14.09.2023
Duuuuda @ 26.09.2024 17:16
nu ok neko sliktu tā tukšpaure nedara, bet kāda viņai būtu pievienotā vērtība? Protams notiek visādi, un varbūt izklausīsies ciniski utt., bet es kaut kā neticu ilgai un saticīgai savienībai starp gudru vīrieti un tukšpauri, un bērni tikai piesies vīrieti tai tukšai galvai, pat ja šķiras.

Nu ko tur tā ģimene varēja darīt? Jauna meitene, smuka, nu drusku padumja, bet to vēl varēja uz jaunību novelt. Toties ko vecāki redz - dūdo smuki “jā, zaķīt”, “cik forši, mīļum”, “vaaau fantastiski”. To jau nu gan viņa labi prot. Un cik nav tādas savienības, kur jaunībā apprecas un laimīgi nodzīvo - vīrs izsitas, sieva smuka, kopta, ja ne tā, tad līdzvērtīgi gudra vai ļoti silta. Lieliska sieva un māte viņa bērniem. Kā nu kuram tā savienība izvēršas, bet nav abiem jābūt no precīzi tā paša plauktiņa. Vecākiem gan jau no malas izskatījās, ka meitene mīl viņu dēlu un, ko tad citu mammai vajag? Un ne nu arī Ārens bija mazais bērns bīdāms un stumdāms. Kaut kādā brīdī droši vien visiem bija diezgan liels šoks, ka Liene izrādījās tāda, bet paredzēt to nevarēja no tā vien, ka jauna meitene nebija gluži vieda vai talantīga.
26.09.2024 19:07 |
 
Reitings 27722
Reģ: 06.11.2022
MarieAntoinette @ 26.09.2024 19:06
Citi 22 gadu vecumā jau studē maģistratūrā vai otro bērnu auklē. Nav jau 12 gadi, kad atļauts būt stulbam.

Visiem nav jāstudē maģistratūrā. Un vēl jo vairāk, nav jāsāk dzemdēt 18 gados. Ja mans dēls atvestu mājās 22 gadus vecu divu bērnu māti, es drusku satrauktos gan :D
26.09.2024 19:33 |
 
10 gadi
Reitings 1778
Reģ: 26.03.2010
Castorella @ 26.09.2024 16:48
Liene apprecējās, ja nemaldos, 22 gadu vecumā, Ārens bij atikk beidzis juristus (nezkā radies mīts par to, kā ģimene meitu izprecinājusi bagātam vīram, toreiz tur no mantas nebija ne smakas, tik vien, ka ģimene cienījama), viņam varēja būt kādi 25. Esmu Lieni dažas reizes satikusi sbiedrībā, mīlīga un smuka, allaž smaidīga, par visu jūsmo. Ko tur ģimene var aizliegt? Droši vien cerēja, ka vienkārši jauna , tāpēc glupa. Ne velti Ārens apmaksāja viņai visas studijas un kursus, ko vien Liene bija ar mieru pamēģināt. Tie paši Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursi ko maksā!
par to, ka par visu Liene esot bijusi sajūsmā, man galvā tikko uznira Limuzīns Jāņu nakts krāsā, kur Olita ierodas un sajūsmā sauc:" Māāāmiņ!"
Bet tas infantīlais- kolosāli, pasaka, aij, cik skaisti! Joprojān viņai ir.
26.09.2024 19:39 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.06.2024
LabaDabaDa @ 26.09.2024 17:55

Galvenais, nesāksim tagad vainot visā Ārena māti un visu Skulmju dzimtu! :D
nē ne jau tāds bija man mērķis.
26.09.2024 19:48 |
 
Reitings 29378
Reģ: 14.05.2023
LilyLady @ 26.09.2024 18:39
Ko tad mātes tur var darīt, ja pieaudzis bērns atved mājās aitu un paziņo, ka mīl viņu un precēs - lai tur vai kas. Nav jau nekādi viduslaiki vai Tuvie Austrumi, kur vecāki bērnu vietā izlemj. Turklāt būt glupai 22 gadu vecumā jau nav nekāds noziegums. Kurš ta' varēja paredzēt, ka planckai glupums ar gadiem tik vairosies un ka šai totāli sakāps čuras galvā pēc tiem krūmu skaistumkonkursiem un "sabiedrības krējuma" burziņiem.

+++, kā arī daudzām/daudziem tas ''glupums'' līdz 22-23 gadu vecumam ir ok, pēc tam pāriet/cilvēks nobriest utt, protams ne visos gadījumos,kā tas ar redzams arī ar plancku..
26.09.2024 19:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits