KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
susla @ 21.08.2024 10:22

Kivičiem taču tā ir apzināta rīcība, komentēt un būt sašutušiem par tēmām un rīcību, ko paši piekopj, tādējādi it kā parādot, ka nav tādi, jo redz, kā atklāti par to runā. Kurš tad runā atklāti par to, ko pats reāli dara? Tā teikt, aizmālē acis un izliekas.
Nekas jauns. Bet sen jau atkosts.

Vai saukt citus par resniem, kamēr pats ir tauku blāķis :D labi, ka par to nevar aizmālēt acis, bet arī tur viņa smadzeņu kapacitāte nesavelk kopā A+B :D
21.08.2024 10:34 |
 
Reitings 7404
Reģ: 22.05.2023
Minelūše @ 21.08.2024 10:23
Ja daži te plašāk atvērtu savas acis, tad ieraudzītu, ka Kiviči par šīs valsts iedzīvotājiem nekaunīgi ņirgājas. Viņi abi stāv UGF parādnieku reģistrā. Mēs visi, kuri strādājam un maksājam nodokļus, piedalāmies šo parazītu bērnu uzturēšanā. Kāpēc mums tas būtu jādara? Ir dzīva māte un dzīvs tēvs, kuriem abiem būtu melnām mutēm jāraujas un pašiem jāapgādā savi bērni. Bet nē. Tā vietā mātīte krata savas ļeškas Jūrmalā, audzē matus un nestrādā gadiem, bet tēviņš atklāti lepni stāsta, kā nemaksā nodokļus un tur kontu kaut kādā kaktu bankā, lai VID netiek klāt. Kā tādi cilvēki var neizsaukt pretīgumu? Šī foruma sarunas ir mazākais sabiedrības nosodījums, ko viņi ir pelnījuši.
Un starp citu, Lienes nosaukšana par mauku ir vienkārša fakta konstatēšana. Sieviete, kas jājas ar precētiem večiem, nav nekas cits.

💯💯💯 parakstos zem katra vārda! Riebj, ka mums visiem kopā ir jāiztērē kaut cents uz šo degradēto vaislinieku bērnu baru. Un tā bezjēdzīgā tirināšanās pie spguļiem tik turpinās. Ejiet strādāt, debīliķi, un idzēsieties no interneta vienreiz!
21.08.2024 10:38 |
 
Reitings 11352
Reģ: 19.09.2023
Minelūše @ 21.08.2024 10:23
Ja daži te plašāk atvērtu savas acis, tad ieraudzītu, ka Kiviči par šīs valsts iedzīvotājiem nekaunīgi ņirgājas. Viņi abi stāv UGF parādnieku reģistrā. Mēs visi, kuri strādājam un maksājam nodokļus, piedalāmies šo parazītu bērnu uzturēšanā. Kāpēc mums tas būtu jādara? Ir dzīva māte un dzīvs tēvs, kuriem abiem būtu melnām mutēm jāraujas un pašiem jāapgādā savi bērni. Bet nē. Tā vietā mātīte krata savas ļeškas Jūrmalā, audzē matus un nestrādā gadiem, bet tēviņš atklāti lepni stāsta, kā nemaksā nodokļus un tur kontu kaut kādā kaktu bankā, lai VID netiek klāt. Kā tādi cilvēki var neizsaukt pretīgumu? Šī foruma sarunas ir mazākais sabiedrības nosodījums, ko viņi ir pelnījuši.
Un starp citu, Lienes nosaukšana par mauku ir vienkārša fakta konstatēšana. Sieviete, kas jājas ar precētiem večiem, nav nekas cits.

Labie laiki beigušies. Tagad kaktu banku klienti sākšot saņemt vēstules no VID.
21.08.2024 10:40 |
 
Patīk
Reitings 19240
Reģ: 09.12.2015
Kivičs ir pretīgs liekulis un jebkas, ko viņš murgo savā FB, ir bulšits, ar ko viņš cenšas iztaisīties par viedokļu līderi savu palīgskolas faneļu vidū. Viņš maina "viedokļus" kā zeķes, atkarībā no tā, kam kurā brīdī vēlas izpatikt.
Kivičs ir stulbs, neaudzināts, primitīvs, zaglīgs, negodīgs, vardarbīgs alkoholiķis, un viņa domas par aktuālām tēmām nav ne sūda vērtas! Punkts.
21.08.2024 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 4987
Reģ: 29.01.2009
susla @ 21.08.2024 10:26

Slimi. Reāli to biežā matu pieminēšana jau ir slimīga.

Jo viņa, lai arī pati sevi uzskata par satura veidotāju, viņai nav nekādas bāzes tēmas ko sludināt, jo viņa neko nedara un neprot darīt. Tāpēc atliek vien tie mati, ko pasniegt kā nereālāko veiksmes stāstu. Andris Kivičš tur ietagots ir ņirdzīgi. Varētu padomāt viņam p*s, tie viņas mati un cik gari tie izauguši 🤣
21.08.2024 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 4987
Reģ: 29.01.2009
Bet par šīs čūskas lišķīgumu uz Keitiju var tikai pabrīnīties. Viņa taču iekšēji neieredz to meiteni, jo 1) viņa ir totāls Madaras atspulgs, citreiz paskatoties Madaras storijus vai bildes, uz ātru skatienu viņas pat var sajaukt. 2) Beloveds visu uzmanību un visu naudu velta Keitijai nevis viņai. Ļenkai jelkādas izklaides un kafejnīcas ir tikai, kad Keitija atbrauc
21.08.2024 10:48 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
Incognito @ 21.08.2024 10:48
Bet par šīs čūskas lišķīgumu uz Keitiju var tikai pabrīnīties. Viņa taču iekšēji neieredz to meiteni, jo 1) viņa ir totāls Madaras atspulgs, citreiz paskatoties Madaras storijus vai bildes, uz ātru skatienu viņas pat var sajaukt. 2) Beloveds visu uzmanību un visu naudu velta Keitijai nevis viņai. Ļenkai jelkādas izklaides un kafejnīcas ir tikai, kad Keitija atbrauc

Nē, nu vēl jau šad tad, kad pēc weekenda plosta 7dienā vēl viegli štirī, tad aizved uz Miami apēst garneļu zupu :D Alkāniem tā ir - skaidrā prātā tā otra puse besī, bet kad iedzer, tad love is in the air
21.08.2024 10:51 |
 
Reitings 1811
Reģ: 01.07.2024
susla @ 21.08.2024 10:26

Slimi. Reāli to biežā matu pieminēšana jau ir slimīga.

Zinu, ka esmu ļauna vecene, bet reāli būtu ar mieru samaksāt par iespēju aptaustīt, izcilāt un izķemmēt Lienes matus - lai pārliecinātos, ka tiešām tur nav pieliktie/pieaudzētie. Nu nevar būt īstie mati, kas ik pa nelielam laikam maina garumu un biezumu... No otras puses - vai tiešām cilvēks tik nekaunīgi d.rstu un pievērstu uzmanību? Pieaudzēji un klusē, lepojies klusībā. Bet tas būtu normālas sievietes domu gājiens laikam.
21.08.2024 11:00 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Jasminaxoxo @ 21.08.2024 09:03

Sekoju šai diskusijai un jautājums paliek tāds pats. Pati kaut ko izdomāji no tā viena konkrētā komentāra, kas tur nebija.
Ja tev nav smadzeņu,lai saprastu mana komentāra(diskusijas)jēgu,tā reāli nav mana vaina.Es neiešu tev ne ko pierādīt,ne parādīt.Tu vari sekot šeit kaut,no pirmsākumiem,bet tas nemaina faktu ka īsti līdz galam lasīt neesi iemācījusies.Un nevajag man aizrādīt,ka es kaut ko izdomāju.Kuram smadzenes strādā,tas saprata par ko es rakstīju.Tu nesaprati.Un tā nav mana problēma! Un nevajag acis pārgriežot,censties man ieskaidrot,ka es nesaprotu ko rakstu.Tad jau te pie katras otrās meitenes var piesieties par kaut kādu izdomājumu.Kaut gan te bieži uzpeld kāda pirkstu kratītāja un citu kauninātāja.ATSLĀBSTI!
21.08.2024 11:03 |
 
Reitings 27351
Reģ: 06.11.2022
LilyLady @ 21.08.2024 00:06

Cilvēks, kura anonīmais nikname ir kakaška, augstprātīgi svepst kaut ko par mēslu bedri? ?

Freids teiktu, ka tā ir anālā fāze, kad pakaļa ir Visuma centrs. Parasti tā notiekot līdz 4 gadu vecumam, bet daži laikam nekad neizaug. :D
21.08.2024 11:13 |
 
Reitings 27351
Reģ: 06.11.2022
BugsPony @ 20.08.2024 22:40
Kāds lūdzu varetu Andrim pateikt, ka baltas krāsas apģērbs viņa ķermeņa formām ir ne visai priekšrocīgs??

Nu, tad jau būtu jāsaka visā patiesība - ka viņa "formām" krāsa vēl nav izdomāta :D
21.08.2024 11:23 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
kuranavliene @ 21.08.2024 11:03
Ja tev nav smadzeņu,lai saprastu mana komentāra(diskusijas)jēgu,tā reāli nav mana vaina.Es neiešu tev ne ko pierādīt,ne parādīt.Tu vari sekot šeit kaut,no pirmsākumiem,bet tas nemaina faktu ka īsti līdz galam lasīt neesi iemācījusies.Un nevajag man aizrādīt,ka es kaut ko izdomāju.Kuram smadzenes strādā,tas saprata par ko es rakstīju.Tu nesaprati.Un tā nav mana problēma! Un nevajag acis pārgriežot,censties man ieskaidrot,ka es nesaprotu ko rakstu.Tad jau te pie katras otrās meitenes var piesieties par kaut kādu izdomājumu.Kaut gan te bieži uzpeld kāda pirkstu kratītāja un citu kauninātāja.ATSLĀBSTI!

Laikam neesi izgulējusies.
21.08.2024 11:25 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Nu absolūta stila ikona, īpaši tās baseina čības un fake soma
P.s. Mūsu ģevuškai nav laika pat paēst, jo mīnusi visiem foruma komentāriem paši nesaliksies
21.08.2024 11:38 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
Man arī patīk Zvaigzne abc, tur romāniņiem parasti foršas atlaides.....bet, nu kaut vienu grāmatiņu meitiņai nopirkusi būtu
21.08.2024 11:41 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Erna @ 21.08.2024 11:00

Zinu, ka esmu ļauna vecene, bet reāli būtu ar mieru samaksāt par iespēju aptaustīt, izcilāt un izķemmēt Lienes matus - lai pārliecinātos, ka tiešām tur nav pieliktie/pieaudzētie. Nu nevar būt īstie mati, kas ik pa nelielam laikam maina garumu un biezumu... No otras puses - vai tiešām cilvēks tik nekaunīgi d.rstu un pievērstu uzmanību? Pieaudzēji un klusē, lepojies klusībā. Bet tas būtu normālas sievietes domu gājiens laikam.

Viņai pieliktie mati bija pat bijušā vīra un konkursa laikos. To arī neslēpa. Gan jau ir paaugušies dabīgie, bet būsim godīgas, tik biezi šajā vecumā ar viņas dzīvesveiidu, neēšanu, alkohola patērēšanu, ūdens nedzeršanu un lēto balināšanu, NEVAR būt. Tāpēc palieku pie viedokļa, ka garums varbūt arī ir viņas matiem, bet izejot no friziera kabineta, pieliek apjomam klāt papildus matus. Varbūt pat salonā, lai būtu krutāka reklāma salonam. Zinam jau, ka mārketinga nolūkos melo vai piemelo mazāk vai vairāk visi.
21.08.2024 11:43 |
 
Reitings 568
Reģ: 28.05.2015
Jasminaxoxo @ 21.08.2024 09:03

Sekoju šai diskusijai un jautājums paliek tāds pats. Pati kaut ko izdomāji no tā viena konkrētā komentāra, kas tur nebija.
Beidz blēt! Ìsi pastāstīšu,īpaši apdāvinātajai!
INCOGNITO-Izteica minējumu,ka abi alkāni sapņo dabūt aizbildniecību un ievākties meitu īpašumā!
ĢERTRÙDE-Uzrakstija lai nefantazē,kā viņa domā ievākties pie Ārena atraitnes.
SIGITA11-Raksta,ka Ārenam esot vēl dzīvoklis.
KURANAVLIENE-Kaut 10 dzīvokļi,Lienei tāpat nekas nespīd. Un tad uzroies Tu un sāc blēt ka KURANAVLIENE ir kaut ko izfantazējusi un apbižo Lienīti.Tiešām iemācies lasīt.Un ja kas te mēs diskusējam par Kivičiem.🙄
21.08.2024 11:53 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Jasminaxoxo @ 21.08.2024 11:25

Laikam neesi izgulējusies.
Guļu ļoti labi,jo esmu pelēka pakaļa,rozā lezbe un principā ļauna,skaudīga vecene!👍😂😂😂😂
21.08.2024 12:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Atkal sagrābsies sev kaut kādas lubenes. Normāla māte atlaižu gadījumā pirmkārt sapirktos bērnu grāmatiņas, ko palasīt kopā ar meitu. Bet ko nu, Miai tak nekas neinteresē. Labi ja bērnudārzā viņa kādu grāmatiņu redz. Mājās supermāmulīte neies tērēt dārgo matu audzēšanas laiku, lai mācītu bērnam burtus pazīt.
21.08.2024 12:11 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.07.2024
Būsim godīgas - arī tad, ja Liene sevi nepasniegtu kā stila ikonu, atrastos sievietes, kas iesmīkņātu par viņas drēbēm. Sievietes tā vienkārši dara. Piemēram, nesen redzēju, kā vienā Instagram ēdiena gatavošanas video komentāros sievietes dirsa virsū autorei, ka viņai ir neglīts manikīrs. Un tā beibe burtiski taisa saturu tikai par ēdienu, neko citu pat nepiemin.
Tas, ka Liene ir šmara un pelnījusi visu kritiku, ir cits stāsts, bet vismaz būsim godīgas pret sevi, ka neesam gluži šķīstas kā bāreņa asara 😁
21.08.2024 12:16 |
 
Reitings 27351
Reģ: 06.11.2022
Snorke @ 21.08.2024 12:16
Būsim godīgas - arī tad, ja Liene sevi nepasniegtu kā stila ikonu, atrastos sievietes, kas iesmīkņātu par viņas drēbēm. Sievietes tā vienkārši dara. Piemēram, nesen redzēju, kā vienā Instagram ēdiena gatavošanas video komentāros sievietes dirsa virsū autorei, ka viņai ir neglīts manikīrs. Un tā beibe burtiski taisa saturu tikai par ēdienu, neko citu pat nepiemin.
Tas, ka Liene ir šmara un pelnījusi visu kritiku, ir cits stāsts, bet vismaz būsim godīgas pret sevi, ka neesam gluži šķīstas kā bāreņa asara ?

Noteikti, tādas sievietes atrastos. Bet vai tu tagad gribi, lai mēs uzņemtos atbildību par visām pasaules sievietēm? Vai arī tu domā, ka tieši mēs rakstam visus nejaukos komentārus? Un kāds tam visam sakars ar bāreņu asarām?
21.08.2024 12:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits