KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Man liekas interesanti, ka Liene regulāri visiem, kuri viņai nepatīk, pārmet neizglītotību.
un tu esi aizmigusi pati savos mīzalos, kà tas reiz bija, kad dzivojat lv

Kad tad Lienei kas tāds gadījās?
23.12.2021 19:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Scandinavian @ 23.12.2021 19:33
Man liekas interesanti, ka Liene regulāri visiem, kuri viņai nepatīk, pārmet neizglītotību.
Kad tad Lienei kas tāds gadījās?

Bija tāds gadījums, jau ļoti sen par to te runāja.
Tik neatceros, vai viņa bija aizmigusi uz trepēm pie sava dzīvokļa vai tā īrētā, kur filmēja šovu!
23.12.2021 19:41 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
McSara @ 23.12.2021 19:29
Jā, ir jau 23.! Kur tad dēls un mamma?
tak nebūs. 😅
23.12.2021 19:45 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
vivii @ 23.12.2021 19:41

Bija tāds gadījums, jau ļoti sen par to te runāja.
Tik neatceros, vai viņa bija aizmigusi uz trepēm pie sava dzīvokļa vai tā īrētā, kur filmēja šovu!

Kaut kā tādam liekas, negribas ticēt par Lieni. Par Andri brīnumi nebūtu gan.
23.12.2021 19:51 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Kaut vai tā pati Sanda Krasta, kura ir ļenkas vienaudze, izskatās krietni, krietni labāk.

Diemžēl nepiekritīšu.
23.12.2021 20:27 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Mīzaliene atkal apmīzās no jautājuma!!! No visa mīž.
23.12.2021 20:35 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Mazaa15 @ 23.12.2021 19:51

Kaut kā tādam liekas, negribas ticēt par Lieni. Par Andri brīnumi nebūtu gan.

Viņa ar Andri, attiecību sākumā drausmīgi dzēra, vienā no plostiem, viņa bija pārdzērusi jēgu un aizmigusi pie dzīvokļa ārdurvim. Šis info no viņu bijušajiem kaimiņiem nāk.
23.12.2021 21:48 |
 
Reitings 4870
Reģ: 19.09.2016
Scandinavian @ 23.12.2021 19:33
Man liekas interesanti, ka Liene regulāri visiem, kuri viņai nepatīk, pārmet neizglītotību.
Kad tad Lienei kas tāds gadījās?

Atceros jau pagājšgad Cālī par to bija runa, kāds kas viņus pazina to izstāstīja.
23.12.2021 21:58 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Hubabuba @ 23.12.2021 21:48

Viņa ar Andri, attiecību sākumā drausmīgi dzēra, vienā no plostiem, viņa bija pārdzērusi jēgu un aizmigusi pie dzīvokļa ārdurvim. Šis info no viņu bijušajiem kaimiņiem nāk.

Jopčik, tad jau stadija kārtīga sievietei bija. Kā ir jādzer, lai šāda situācija būtu. Man asociējas nomīzušies bomži, kas redzēti. Bet, saucamā sabiedrības dāma šādi. Tāda vēl atļaujas, sevi par izglītotu saukt un kaut plika pakaļa lekt divu d... augstumā 😂
23.12.2021 22:05 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tikko izlasīju un paskatījos Baibas Sipinieces youtube kanālu, kur taisa sarunu šovu "Sviests manā galvā!" Un tur Baiba atklāti pasaka, ka viņa tikai dzemdējusi bērnus un pec tam tos nodevusi auklēm, pieslēgusies fragmentāli, jo bija aizņemta.
Un ir Liene, kas nosacīti tas pats, tikai, atcerēsimies, ka Baiba strādāja gan radio, vadīja televīzijas šovus, privātos pasākumus, filmējās filmās un vēl miljona citi darbi, par kuriem es neatceros. Viņa nenoliedz, meitas viņu mīl, viņām ir kopīgs projekts un ir cool, vai ne, jo Baiba savām meitām neliekuļo.
Un tieši tāpēc es gribu paskaidrot, ka Lieni neviens te nedušī tikai tāpēc, ka viņa ir Liene, bet gan dēļ viņas pretīgās attieksmes pret visiem apkārtējiem, kas nerēķinoties, pat ar saviem bērniem, viņa sabradā citu dzīves, savas labklājības dēļ, pat ne labklājība, bet gan izlaidības, egoisma augstākajā pakāpes, iedomības, augsprātības, narcisisma dēļ.
23.12.2021 22:34 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Piekrītu Bjork. Tā divkosība, narcisms. Iedot Miu gādīgai auklītei vai vecmāmiņai būtu labāks variants, kā Lienes mācītā patstāvība.
Žēl viņas, kaut kas jau smadzenē nogājis uz īso, uzskata, ka ir visu profesiju pārstāve. Šova vadīja, noteikti neteiktu, ka padevās. Valdības iestādē strādāja, tika atlaista. Līdz datorspeciālistam kā kāmim līdz Everestam. Varbūt dejot tiešām padevies? Bet viss kas no sabiedrības dāmas palicis tik rozā ģemperis un saplēstas džinsenes.
23.12.2021 22:58 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.11.2021
"Ir viena 35 gadīga slavenība, kurai zem acīm ir uzblīduši maisi pa pusseju, bet tas nekad ne TV, ne žurnālos, ne Instagramā ir redzams" - kuru Tu domāji? Kura tā ir?
23.12.2021 23:03 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.11.2021
Aamelija @ 23.12.2021 16:21
Neatbalstu ņirgāšanos par Lienes ēdienu, matiem, ķermeni, talantiem vai netalantiem un grumbām, kas ir DABISKA lieta, mums visām ar laiku būs grumbas. Man ir pretīgi un sāpīgi lasīt jūsu komentārus par ''nodzerto'' ģīmi, jo arī manai mammai ir vaigi uz leju un grumbas, bet viņa ar alko ir uz lielu Jūs, īsti neiedzer pat svētkos. Un viņa nav 2x vecāka par Lieni. Pēc dažām komentētājām šķiet, ka tādas sievietes nedrīkst staigāt pa zemes virsu. Fui.
Bet tie Lienes komentāri par ''piezīmētajām'' grumbām gan ir traki. Cik esmu redzējusi citas influenceres, viņas tā arī storijos pasaka, ka kauns/nevēlas bez filtriem rādīties vai arī uz komplimentiem par ādu PAŠAS atbild ''Instagramam ir spēcīgi filtri''. Un tas, ko Liene ar šo dara, ir uzskatāms par kaitīgu rīcību. Šīs bildes nepavisam nav viņas izsmiešanai, jo novecošanu NEVAJAG apsmiet, bet tik traki melot tūkstošiem arī NEVAR.

Šis ir viens varens, patiess un spēcīgs ieraksts. A kā Tu tīri fiziski šo četru bilžu kolāžu iedabūji te iekšā forumā? Te nav iespējams pievienot fotogrāfijas.
Bet malacis - teksts prātīgs un Lienītes bildes zīmīgas.
23.12.2021 23:14 |
 
Reitings 5602
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 23.12.2021 22:34
Tikko izlasīju un paskatījos Baibas Sipinieces youtube kanālu, kur taisa sarunu šovu "Sviests manā galvā!" Un tur Baiba atklāti pasaka, ka viņa tikai dzemdējusi bērnus un pec tam tos nodevusi auklēm, pieslēgusies fragmentāli, jo bija aizņemta.
Un ir Liene, kas nosacīti tas pats, tikai, atcerēsimies, ka Baiba strādāja gan radio, vadīja televīzijas šovus, privātos pasākumus, filmējās filmās un vēl miljona citi darbi, par kuriem es neatceros. Viņa nenoliedz, meitas viņu mīl, viņām ir kopīgs projekts un ir cool, vai ne, jo Baiba savām meitām neliekuļo.
Un tieši tāpēc es gribu paskaidrot, ka Lieni neviens te nedušī tikai tāpēc, ka viņa ir Liene, bet gan dēļ viņas pretīgās attieksmes pret visiem apkārtējiem, kas nerēķinoties, pat ar saviem bērniem, viņa sabradā citu dzīves, savas labklājības dēļ, pat ne labklājība, bet gan izlaidības, egoisma augstākajā pakāpes, iedomības, augsprātības, narcisisma dēļ.

Ir jau pa laikam sabiedrībā zināmas dāmas, kuras varbūt nav top mammas!
Šeit pieminēta Sipeniece, bet, manuprāt, arī Agnese Zeltiņa nebija uzdevuma augstumos. Mariju laikam vairāk audzināja Agneses mamma, dēls ir pie tēva, Agnese aktīvi darbojās kā aktrise, piedalījās visādos projektos etc, tieši nesen redzēju, ka viņa grāmatu izdevusi, to es vēl palasītu, jo man patika filmas, kurās Agnese piedalījās! Un izskatās, ka Marija ar Agnesi ir atradušas harmoniju savās attiecībās, un tas ir lieliski! Tāpat izskatās arī dēls ir priecīgs satikt Agnesi, viņiem vienkārši tā ir, tas ir viņu modelis, un visi atraduši kopīgu valodu, netīrā veļa netiek cilāta, un privātās lietas ķidātas!
Arī Zeltiņa, lai vai šašpriceta nu tā, ka kur vēl tālāk, toties viņa māk sevi pasniegt, māk iznest tā savus turbānus!
Varu iedomāties ja kāds arī viņai uzrakstītu kaut kādas preteklibas, viņa vienkārši ignorētu, tā teikt skrulletu tālāk, un tas ta ari paliktu mūžībā!
Ne ka Lienuks, ņaud un pikst pa IG, abi divi daiļirsēji kā darītāji! Māk tik haipu taisīt!
23.12.2021 23:19 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Izskatās, ka čivičungu nekur neaizveda beloved husbands. 😂😂😂
23.12.2021 23:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
McSara @ 23.12.2021 23:19

Ir jau pa laikam sabiedrībā zināmas dāmas, kuras varbūt nav top mammas!
Šeit pieminēta Sipeniece, bet, manuprāt, arī Agnese Zeltiņa nebija uzdevuma augstumos. Mariju laikam vairāk audzināja Agneses mamma, dēls ir pie tēva, Agnese aktīvi darbojās kā aktrise, piedalījās visādos projektos etc, tieši nesen redzēju, ka viņa grāmatu izdevusi, to es vēl palasītu, jo man patika filmas, kurās Agnese piedalījās! Un izskatās, ka Marija ar Agnesi ir atradušas harmoniju savās attiecībās, un tas ir lieliski! Tāpat izskatās arī dēls ir priecīgs satikt Agnesi, viņiem vienkārši tā ir, tas ir viņu modelis, un visi atraduši kopīgu valodu, netīrā veļa netiek cilāta, un privātās lietas ķidātas!
Arī Zeltiņa, lai vai šašpriceta nu tā, ka kur vēl tālāk, toties viņa māk sevi pasniegt, māk iznest tā savus turbānus!
Varu iedomāties ja kāds arī viņai uzrakstītu kaut kādas preteklibas, viņa vienkārši ignorētu, tā teikt skrulletu tālāk, un tas ta ari paliktu mūžībā!
Ne ka Lienuks, ņaud un pikst pa IG, abi divi daiļirsēji kā darītāji! Māk tik haipu taisīt!

Zeltiņas meitu audzināja vairāk viņas māsa, mācījos ar Mariju vienā skolā, tikai pāris klases augstāk.
Zeltiņas māsa viņai bieži brauca pakaļ uz skolu un Marijai ar viņu ir daudz tuvākas attiecības nekā ar pašas mammu. Bet labāk tā nekā ja aug savā vaļā.
23.12.2021 23:26 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vai tad Kivichiene nebija pagajusos Ziemassvetkus ar Kivi?
23.12.2021 23:36 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Piekrītu Bjork. Tā divkosība, narcisms. Iedot Miu gādīgai auklītei vai vecmāmiņai būtu labāks variants, kā Lienes mācītā patstāvība.

Nu jūs tagad ejiet preturunās pašas ar sevi! 😀 Kad Marija atdod sīko savai mātei, tad viņa ir sliktākā gada māte, tagad sakiet, ka Ļena arī varētu atdot vecmāmiņai!😀
23.12.2021 23:39 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
"Ir viena 35 gadīga slavenība, kurai zem acīm ir uzblīduši maisi pa pusseju, bet tas nekad ne TV, ne žurnālos, ne Instagramā ir redzams" - kuru Tu domāji? Kura tā ir?

Man nešķiet ētiski rakstīt šīs dziedātājas vārdu, jo apraksts sanāca tāds kā uzbrauciens, bet tā tas gluži nebija domāts, es vienkārši nezinu kā citādāk to ''defektu'' aprakstīt. Man pašai sāk veidoties kas līdzīgs (es gan ceru, ka neaizies tik tālu), un dermatologi saka, ka neviena procedūra pret tādām lietām nelīdz :) Bet nu, kāda gan jau zina, par kuru ir runa, kas ir redzējusi dzīvē. Es pašā pirmajā reizē laikam nepieklājīgi ilgi uz viņu lūrēju (jo viņa dusmīgi man skatījās pretī), jo man vajadzēja vairākas sekundes, lai apstrādātu informāciju, kā tas iespējams, ka nekur presē, tv, videoklipos un soc tīklos tas īsti nav redzams. Varbūt ir minimāli izciļņi kādā bildē, bet ne tādā apjomā kā dzīvē.
23.12.2021 23:48 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Galvenais, ka bērns dienas beigās ir pilvērtīgi aprūpēts. Padomāts par visām viņa vajadzībām. Ja mammai gadās brīdis, kad nespēj to sniegt, vienmēr labāk uzticēt bērniņu kādam kas var.
Lienei vēl nav aizgājis, ka bērna ganīšanās savā nodabā pa dzīvokli nav pilnvērtīga aprūpe.
23.12.2021 23:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits